Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze realizacje Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkaautoautochmuryauto
Reklama
zewnętrzna

Billboardy, banery reklamowe

Baner reklamowy, projektowanie banerów Toruń i Bydgoszcz

zapewnia naszym klientom spokój co do jakości. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu pozwala nam na tworzenie banerów w różnych mediach, billboardy, banery reklamowe nie są nam obce. Wielki format to specyficzna dziedzina projektowania - duże tanie billboardy i banery nie pozwalają na subtelność, wymagają używania prostych, czytelnych form. Sztuką jest wykonać projekt baneru, który będąc czytelny, wręcz “bijący po oczach” zachowa jednocześnie wyrafinowanie i jakość plastyczną. Tworzone, projektowane przez nas banery i billboardy spełniają te kryteria.

Reklama zewnętrzna to nieodłączna część spójnego wizerunku

Projektujemy, tworzymy nie tylko billboardy i banery reklamowe w dobrej cenie. Zajmujemy się także tworzeniem mobilnych systemów wystawienniczych, takich jak ścianki, rollupy, szyldy, banery. To doskonały dodatek do materiałów reklamowych dla każdej firmy. Łatwe w montażu i transporcie, stały się niezbędnymi narzędziami marketingowymi dzisiejszych czasów.

ramka
Billboard reklamowy
Baner reklamowy
Reklama wielkoformatowa
Banery i billboardy reklamowe
Profesjonalne billboardy
Reklama na billboardzie
Projekt reklamy na banerze reklamowym
Projekt reklamy na billboardzie
Billboard i baner reklamowy
Wielkoformatowa reklama
Realizacje

Banery jako mediumdużego formatu

projekt baneru tło

Pracujemy kompleksowo - tworzymy gotowy produkt wielkoformatowy, od projektu po końcowy wydruk i montaż baneru reklamowego.

od projektu baneru do wydruku

Zajmujemy się profesjonalnie identyfikacją wizualną i zdajemy sobie sprawę, że reklama zewnętrzna (baner reklamowy) to część każdej kampanii reklamowej.Zobacz spójna identyfikacja wizualna
Druk wielkoformatowy w korzystnej cenie to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zostać szybko zauważone. Banery reklamowe oglądane są przez dziesiątki osób na minutę. Warto inwestować w profesjonalne projektowanie banerów.

Rodzaje reklam wielkoformatowych:

  • Roll-up’y
  • Duże banery reklamowe i billboardy
  • Szyldy reklamowe
  • Elementy stoisk na targi
  • Reklamy na samochodach, autobusach
  • Reklama świetlna

› billboardy, tworzenie banerów reklamowych

zobacz więcej pracbillboard tanio
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42