Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkafalepokazującypokazującypokazujący
Materiały
drukowane

Profesjonalne broszury firmowe

Dlaczego jedna

broszura reklamowa w formacie a4 czy ulotka firmowa a5

ląduje w koszu na śmieci, podczas gdy inne chowa się? Nie od dziś wiadomo, że wiele broszur firmowych czy kalendarzy wisi nie na tej ścianie co powinno. Również niewszystkie segregatory reklamowe stoją na półce z ważnymi dokumentami.

Celem i misją każdej ulotki, broszury firmowej czy reklamy jest oczywiście uniknięcie kosza na śmieci. Aby ten cel osiągnąć zespół specjalistów od reklamy pracuje dniami i tygodniami projektując materiał reklamowy, którego forma graficzna zaciekawi i przyciągnie klienta.

Katalogi i foldery reklamowe
Folder reklamowy dla firmy
Profesjonalna broszura reklamowa
broszura katalog i folder reklamowy
broszury i katalogi firmiowe
Folder reklamowy
Nowoczesny katalog firmowy
Profesjonalny katalog reklamowy
Realizacje

Potrzebujesz nowej broszury dla firmy?

Możemy zaprojektować broszury reklamowe dla firmy i ...dużo więcej.napisz do nas

Broszura reklamowa
powinna uwodzić

Na sukces publikacji reklamowej jaką jest niewątpliwie broszura firmowa w formacie a4 lub a5 składa się wiele elementów. Aby nad nimi wszystkimi zapanować, potrzeba wielkiego doświadczenia i umiejętności planowania etapów pracy. Posiadając niezbędną wiedzę i doświadczenie, możemy z pełną odpowiedzialnością zaoferować współpracę w zakresie szeroko rozumianej profesjonalnej reklamy.

Kompleksowo tworzymy wszelkie materiały drukowane np. broszury a4 firmowe, ulotki reklamowe, firmowe broszury a5, itp.

Tworzymy kompleksowo broszury firmowe a4 i inne publikacje, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej - setki tworzonych broszur reklamowych - zaowocowało wypracowaniem skutecznego systemu pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie utrzymać zaplanowane terminy i jakość tworzonych broszur dla firm.

Zadbamy o przekaz promocyjno-marketingowy broszury

Każdy produkt reklamowy (broszura firmowa a4, katalog, teczka firmowa, segregator, broszura a5, ulotka) musi mieć swoją indywidualną strategię marketingową. Tworzenie broszury zaczynamy od omawiania strategii marketingowej produktu oraz określamy cele promocyjne stawiane przed broszurą reklamową. Następnie prześwietlamy branżę, przyglądamy się konkurencji. Profesjonalne broszury, jak i inne materiały reklamowe, powinny być dostosowane do panujących trendów, a jednocześnie powinny wyróżniać się na tle konkurencji.

Dopilnujemy
jakości wydania broszury

Od lat zajmujemy się kompleksowo tworzeniem materiałów firmowych broszury reklamowe a4, firmowe broszury a5

). Nasza oferta obejmuje tworzenie broszur zarówno małych a5, jak i tych większych rozmiarem a4 oraz wszelkiego rodzaju reklamowych materiałów drukowanych. W ich przypadku najważniejsza sprawa to opracowanie gruntownie przemyślanego projektu graficznego broszury (tworzenie linii projektowej), który oczywiście powinien być atrakcyjny wizualnie oraz odpowiedni do przedstawianej treści i ustalonych parametrów technicznych druku. Przeprowadzamy wszelką obróbkę (fotomontaż i retusz cyfrowy), wykonujemy zdjęcia reklamowe, przygotowujemy broszury a4i inne publikacje do druku (korekcja, separacja kolorów), dobieramy odpowiednią technologię druku broszury oraz realizujemy i nadzorujemy proces druku finalnego materiału reklamowego.

Możemy sprostać wszelkim zleceniom wydawniczym o różnorodnym profilu technologicznym - zapewniamy tworzenie, projektowanie graficzne (profesjonalny projekt graficzny broszury) i pełną opiekę nad przebiegiem druku. Otrzymujecie gotowy produkt - broszura firmowa a4, katalog, teczka, folder, ulotka a5, plakat....

Projektujemy, tworzymy i drukujemy:

  • broszury reklamowe, foldery
  • raporty roczne, czasopisma
  • kalendarze - planszowe ścienne, trójdzielne, biurkowe...
  • segregatory reklamowe, teczki
  • plakaty, ulotki i reklamy prasowe
  • opakowania reklamowe

ponadto tworzymy:

  • tworzymy identyfikację wizualną firm
  • projektujemy strony www
  • tworzymy prezentacje
broszura reklamowa
Przykładowe projekty realizacji broszur a4, a5 firmowych...

BROSZURAreklamowa

Od 20 lat projektujemy, tworzymy i drukujemy broszury firmowe, zarówno kilkustronicowe w formacie a5, jak i dużo większe broszury a4 dla firm. Stworzyliśmy wiele profesjonalnych materiałów reklamowych, które osiągneły sukces rynkowy. Zdobyte doświadczenie możemy wykorzystać przy realizacji broszury dla Twojej firmy...CHCIAŁBYS STWORZYĆ Z NAMI BROSZURĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu broszury swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Tworzenie broszur a4 i ich cena?

Jednym z popularniejszych materiałów reklamowych ostatnich lat są broszury a4 i a5. Cena za wykonanie takich broszur zależna jest od wielu czynników. Podstawową naszą usługą jest ich projekt graficzny, którego nie jesteśmy wstanie zrobić w niskiej cenie - zależy nam na wysokiej jakości wykonanej usługi. Usługą dodatkowo płatną jest druk broszur a4 i a5. Tutaj możemy ustalić niższe koszty druku.

Tworzenie nowej broszury ile zakłada projektów?

Standardowo wykonujemy minimum dwa projekty graficzne broszury a4, jednak ich ilość zależna jest od kilku składowych. Wszystkie projekty są dostosowane pod oczekiwania klienta, z uwzględnieniem jak największej funkcjonalności folderu firmy. Po wybraniu jednego projektu przechodzimy do drugiego etapu, jakim są poprawki. Tutaj po konsultacjach z klientem wprowadzamy wszelkiego rodzaju korekty.
W jakiej formie otrzymam zrealizowaną broszurę a5 firmy?
W cenie za przygotowanie broszury firmy a5, otrzymujecie jej projekt w wersji elektronicznej - format pdf. Jest to bardzo praktyczne ze względu na popularność rozszerzenia oraz mnogość miejsc, gdzie możemy wydrukować czy otworzyć broszurę - każdy komputer, przesłać mailem czy pobrać ze strony www. Za dodatkową opłatą możemy broszurę firmy a4 i a5 dostarczyć w wersji papierowej.
Broszura reklamowa i jej kreacja – jak to wygląda?
Broszura reklamowa to świetne narzędzie marketingowe. Projekt graficzny powinien odzwierciedlać profil działalności klienta firmy, być przejrzysty, ale wzbudzający zainteresowanie. Powinien przyciągać nowych klientów i zachęcać do skorzystania z usług. Nasi graficy zadbają o oprawę wizualną, by broszura spełniała swoje zadanie. Zapraszamy do kontaktu!

Czy zamawiając broszury reklamowe firmy otrzymuje do niej prawa autorskie?

Zamawiane u nas broszury reklamowe a4 firmy, przekazywane są z pełnymi majątkowymi prawami autorskimi do nich. Wszystko zawarte jest w stosownej umowie po zakończeniu wszelkiego rodzaju pracy. Możecie wykorzystać przygotowane materiały reklamowe w dowolny sposób oraz poszerzyć ich zakres wraz z rozwojem działalności. Nasze broszury reklamowe są kreatywne i nowoczesne. Zapraszamy do kontaktu.

Ile projektów przedstawiacie do broszury dla firmy?

Standardowo przygotowujemy minimum dwa projekty broszur reklamowych a4 dla firm. Staramy się by spełniały one Państwa oczekiwania, jednocześnie wychodząc z różnych koncepcji. Po akceptacji jednej propozycji pracujemy nad jej udoskonaleniem poprzez wprowadzanie korekt i zmian zgodnie z życzeniem klienta. Dokładamy wszelkich starań, by trzymany projekt w pełni Państwa usatysfakcjonował.
Chciałbym wydać kilka broszur firmowych, czy zajmujecie się drukiem materiałów?
Nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy, od przygotowania projektu graficznego i jego korekt, przez druk oraz dostawę we wskazane miejsce. Usługę wykonania broszury firmowej a4, świadczymy w konkurencyjnych - niskich cenach. Nasze projekty są nowoczesne oraz praktyczne, otrzymujecie Państwo wysokiej jakości produkt. Dobra broszura firmowa wzmocni wizerunek Twojej firmy.
Czy jesteście w stanie zaprojektować komplet materiałów reklamowych?
Staramy się by wykonywane przez nas usługi były kompleksowe i nie wymagały przy obsłudze firm trzecich. Projektowane przez nas broszury otrzymasz zarówno w formacie a4 i a5. Zależy nam by materiały reklamowe posiadały spójnie opracowaną linię graficzną i były odzwierciedleniem Państwa firmy. W trosce o wysoką jakość broszur a4 i w formacie a5 oraz Państwa zadowolenie, przygotujemy projekt graficzny, opracujemy ją wizualnie oraz wydrukujemy.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42