Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze reklamowe 2019 dla firm

Kalendarze reklamowe 2019 firmowe (na zamówienie z zdjęciem)

- kalendarze trójdzielne, biurkowe, plakatowe, książkowe - to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz 2019 to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje. Każdy projekt kalendarza dla firmy jest niepowtarzalny, projektujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie. Kalendarz reklamowy firmowy - ścienny, biurkowy, firmowy plakatowy, kalendarz trójdzielny dla firmy- tak jak teczka czy segregator reklamowy, jest częścią spójnego pakietu reklamowego i powinien być utrzymany w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującej w firmie.

kalendarz

Dobry kalendarz firmowy
reklamowy pracuje dla firmy przez okrągły 2019 rok

Nasze kalendarze reklamowe to:

  • niepowtarzalny i nowoczesny projekt graficzny
  • profesjonalne fotografie
  • oryginalne kolaże fotograficzne
  • wysmakowane i czytelne kalendarium
  • wysoka jakość wykonania kalendarza

Kalendarze trójdzielne 2019 reklamowe to skuteczne narzędzie marketingu przez 365 dni w roku, a przy okazji praktyczny i funkcjonalny upominek dla Twoich partnerów biznesowych.

Projektujemy niebanalne, autorskie kalendarze reklamowe,

których zadaniem jest reklamować firmę przez okrągły rok i wzmacniać jej wizerunek na rynku. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment różnych kalendarzy firmowych (kalendarze trójdzielne ze zdjęciami, kalendarze książkowe z logo dla firm, firmowe plakatowe), począwszy od małych kalendarzyków listkowych przypominających kształtem kartę kredytową, poprzez planszowe organizery firmowe, biurkowe, po eleganckie i prestiżowe ścienne kalendarze planszowe, kalendarze plakatowe.

Kalendarze trójdzielne reklamowe
Projektowanie kalendarzy trójdzielnych
Profesjonalne kalendarze trójdzielne
Firmowy kalendarz trójdzielny
Kalendarz reklamowy - projekt
Kalendarz trójdzielny dla firmy
Kalendarz dla firmy
projekt kalendarza trójdzielnego
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza reklamowego?

Możemy zaprojektować kalendarz reklamowy trójdzielny i ...wiele więcej.napisz do nas

Proponowane kalendarze firmowe reklamowe to:

Kalendarze ścienne 2019

Kalendarze planszowe ścienne to bardzo popularna forma całorocznej reklamy dla firmy. Kalendarze planszowe - praktyczny i spotykany gadżet w każdym biurze. Takie ścienne firmowe modele znakomicie zdobią i ożywiają ścianę.

Kalendarze trójdzielne 2019

Kalendarze dzielone (kalendarze dla firm trójdzielne i kalendarze jednodzielne) - ta forma kalendarza reklamowego cieszy się największą popularnością wśród kalendarzy ściennych ze zdjęciami, oprócz niemałej powierzchni przeznaczonej na grafikę reklamową, kalendarze firmowe trójdzielne posiadają praktyczne trzymiesięczne kalendarium. Grafika reklamowa kalendarza reklamowego doskonale komponuje się z zamieszczonym kalendarium.

Kalendarz dzielone

Kalendarze planszowe 2019

Kalendarze firmowe planszowe ze zdjęciem umożliwiają wykorzystać powierzchnię plansz kalendarza wieloplanszowego na reklamę firmy. Czytelne kalendarium stanowi spójne uzupełnienie oryginalnego projektu kalendarza planszowego (projektowanie kalendarzy dla firm).

Projekt, format kalendarza wieloplanszowego na zamówienie, jak i ilość plansz dostosowujemy do potrzeb (kalendarze 4-planszowe, kalendarze 6-cio i 12-sto planszowe)

Kalendarz ścienne plakatowe

Kalendarze plakatowe 2019

Kalendarze plakatowe ścienne są listwowane srebrnymi listwami na dole i u góry. Listwowanie kalendarzy wykonujemy po krótszym boku. W górnej listwie kalendarza dla firmy znajduje się praktyczna zawieszka umożliwiająca zawieszenie organizera plakatowego na ścianie.

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze biurkowe 2019

Nasze kalendarze na biurko to poręczna formy organizera reklamowego, a przy tym ładne, praktyczne kalendarze firmowe. Biurowe terminarze spełniają różne przydatne funkcje w niejednej firmie, jak i organizują czas poza nią.

Kalendarze biurkowe stojące 2019

Kalendarze biurkowe "piramidka" to stojąca forma kalendarza reklamowego dla firmy z niebanalną grafiką, zdjęciem w tle i doklejanym czytelnym kalendarium. Kalendarz biurkowy jest to praktyczna ozdoba, dla której łatwo znaleźć miejsce na biurku, a zarazem praktyczny rodzaj gadżetu reklamowego, który masz zawsze pod ręką podczas pracy biurowej.

Kalendarz biurkowy stojaczek

Kalendarze biurkowe 2019 - planer

Kalendarze biurkowe "planer" to leżąca forma kalendarza biurkowego składającego się z kilkudziesięciu odpowiednio zaprojektowanych kart, przeznaczonych na różnego rodzaju notatki. Ten terminarz biurkowy reklamowy ze zdjęciami obok funkcji informacyjno-reklamowej spełnia funkcje znakomitego organizera i podkładki na biurko.

Kalendarz biurkowy planer

Kalendarze książkowe 2019

Kalendarze książkowe dla firm to dość ekskluzywny atrybut pracownika, pozwalający zorganizować czas. Kalendarze firmowe - koniec z zapomnianymi spotkaniami. Poręczny format a5, a4 ułatwia użytkowanie kalendarza reklamowego w pracy.

Kalendarze książkowe 2019 klasyczne

Kalendarze książkowe odsłaniają przed klientami nowe oblicze terminarza. Kalendarze książkowe firmowe mogą być w oprawie standardowej (materiał imitujący skórę). Ten rodzaj kalendarza książkowego to dobrze znany organizator pracy w biurze. Może również posiadać oprawę z indywidualną grafiką reklamową, prezentującą wizerunek firmy. W tym przypadku kalendarze książkowe wzbogacone są o indywidualny projekt graficzny okładki.

Kalendarz książkowy

Kalendarze książkowe indywidualne

Kalendarze książkowe odsłaniają przed klientami nowe oblicze kalendarza książkowego dla firm. Takie kalendarze ze zdjęciem mogą być w oprawie z nadrukowaną grafiką. Ten rodzaj kalendarza firmowego reklamowego to dobrze znany organizator pracy w biurze. Ponadto jest możliwość dania oprawy z indywidualną grafiką reklamową to daje efekt oznakowania w pełni personalnego. Wtedy nasz kalendarz wzbogaci się o indywidualny projekt graficzny widoczny na okładce.

Kalendarz książkowy
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42