Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze realizacje Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkafalepokazującypokazującypokazujący
Materiały
drukowane

Foldery, katalogi i broszury

Folder reklamowy a4, broszura reklamowa a5 i katalog

to najbardziej rozpowszechniona forma prezentacji firmy i jej oferty. Foldery reklamowe w zależności od potrzeb mogą to być wydawnictwa reklamowe firmowe od kliku do nawet kilkudziesięciostronicowych broszur (duży a4 format czy mniejszy a5), o różnym kształcie. W zależności od funkcji folderu można tworzyć przeróżne broszury, najczęściej spotyka sie kilkustronicowe foldery firmowe w formacie A4, ale oczywiście można to bardziej indywidualizować. Często spotyka się interesujące dopracowania folderów.

Każda publikacja reklamowa
spełnia inną funkcję, stąd projekt graficzny musi zawsze być dostosowany do konkretnego rodzaju reklamy

ramka
Katalogi i foldery reklamowe
Folder reklamowy dla firmy
Profesjonalna broszura reklamowa
broszura katalog i folder reklamowy
broszury i katalogi firmiowe
Folder reklamowy
Nowoczesny katalog firmowy
Profesjonalny katalog reklamowy
Folder i katalog dla firm
Piękny katalog reklamowy
Czysty katalog reklamowy
broszura firmowa
Realizacje

Folder i broszura reklamowa

Początkowa faza pracy nad materiałem reklamowym -

katalog reklamowy czy folder reklamowy

- to zaprojektowanie szaty graficznej. Cel podstawowy jaki nam przyświeca przy każdym projekcie folderu to odkrycie odpowiedniej formy graficznej dla prezentowanej treści. Ale wydrukowany katalog, folder reklamowy to coś więcej niż sam projekt graficzny.

Przy tworzeniu folderu a4 i broszur a5 reklamowych dużą uwagę zwracamy na dobór właściwego materiału. Gramatura papieru, tłoczenia, rozłożenie lakierowania itp. mają decydujące znaczenie w końcowym odbiorze publikacji przez klienta.

Odpowiedni dobór materiału
podnosi prestiż folderu reklamowego

Dla podniesienia prestiżu jak i walorów użytkowych materiału reklamowego korzystamy z metod uszlachetniania. Okładka katalogu, folderu reklamowego może być pokryta folią matową lub błyszczącą, a niektóre ważne elementy graficzne broszury, tj. np. logo wyeksponowane za pomocą lakieru punktowego. Proponowana przez nas broszura firmowa a4, folder reklamowy może mieć różną oprawę okładki, którą dopasowujemy do potrzeb jak i parametrów technicznych danego folderu. Może to być zwykła oprawa zeszytowa lub oprawa zeszytowa broszury z wczepem do segregatora. Przy większych wydawnictwach (kilkudziesięciostronicowe foldery a4, katalogi) stosujemy również oprawy miękkie i twarde klejone z dziurkowaniem w celu zamieszczenia do segregatora.

Zawsze pilnujemy do samego końca wszystkich etapów druku folderu i oprawy prac, aby mieć jak najpełniejszą kontrolę nad końcowym efektem. Gwarantuje to, iż nasi klienci otrzymują do ręki doskonałe pod każdym względem dzieło – w pełni profesjonalny biznesowy katalog reklamowy, broszura czy folder reklamowy.

RAPORTY ROCZNE, CZASOPISMA

Raporty roczne to dość unikatowa i prestiżowa

forma materiału reklamowego wydawana na specjalne okazje lub w określonym celu, np. raport roczny prezentujący firmę i jej wyniki finansowe za ubiegły rok. W przypadku czasopism cel ich wydawania bywa bardzo różny. Czasopismo, folder a4 może przybrać formę kilkustronicowej gazetki firmowej, broszury reklamowej mającej zastosowanie wewnątrz firmy – bieżące informacje firmowe dla pracowników. Gazetka reklamowa jak i broszura również może pełnić rolę oferty, często większe punkty handlowe wydają okresowo broszury ukazujące wybrany, promocyjny asortyment. Bardziej prestiżowym materiałem takiego rodzaju jest czasopismo branżowe, pokazujące firmę wydającą jako lidera tejże branży.

› folder a4, broszura, katalogi reklamowe

Foldery a4 a5 reklamowe broszura folder a4 Nowoczesny folder a4 broszura i folder reklamowy Katalogi broszury firmowe Firmowe katalogi Nowoczesny i elegancki katalog firmowy Folder reklamowy a4 dla firmy Profesjonalny katalog Katalogi i foldery firmowe Elegancki folder reklamowy Firmowy nowoczesny katalog reklamowy
zobacz więcej pracbroszury i foldery

Inwestycja w broszury i foldery reklamowe zawsze się opłaci

Różnorodność przeznaczenia materiału takiego jak folder a4, broszura reklamowa jest zaskakująco duża. Dzisiaj projekty katalogów czy folderów potrafią skutecznie reklamować zarówno samą firmę, jak i poszczególne produkty. Można wybrać tworzenie folderów czy katalogu produktowego dla wybranego elementu oferty firmy, ale często spotyka w dobrej cenie się duże wielostronicowe firmowe foldery w formacie a4. Rozszerzona objętość materiału reklamowego daje większe możliwości na ciekawą prezentacje treści.

Jaka broszura, folder reklamowy dla małej firmy?

Każda firma, potrzebuje firmowej broszury, może być o produktach lub prezentować dokonania firmy, jej oferty. Zwykle katalogi reklamowe firmowe są wybierane w rozmiarze a4, taki rozmiar potem można w dobrej cenie wydrukować w drukarni. Dbając o cennik zamawiamy tworzenie folderu czy większego katalogu prosto u sprawdzonego projektanta. Dobry grafik zaproponuje tworzenie folderów w stosunkowo szybkim czasie, około kilku dni i mamy przed oczami świetny projekt swojego nowego folderu. Przemyślana kreacja broszury a4 jest niezwykle ważna dla osiągnięcia końcowego sukcesu. Warto chwilę poczekać, nie poganiać projektanta przy tworzeniu grafiki, opracowaniu kolejnych stron broszury. Można też pomyśleć o profesjonalnej ulotce reklamowej. Zwykle mniejsza firma poszukuje ekonomicznego cennika na realizacje materiału reklamowego, nie chciałby wybierać nazbyt dużą cenę. Często spotyka się rozliczenie za tworzeni poszczególnych stron folderu. Na rynku jest mnóstwo agencji reklamowych (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek), po sprawdzeniu widać, że każda ma swój własny dopasowany do indywidualnych możliwości cennik na projektowanie, kreacje materiałów. Przed zleceniem sprawdź dokładnie cennik i portfolio w zakresie – broszura a5 reklamowa, folder i katalog firmy a4 reklamowy. To właśnie detale projektowe bardzo wyraźnie różnicują poziom w tworzeniu nowego folderu. Przemyśl i wybierz mądrze agencje reklamową najlepiej z swojej okolicy.

Gdzie zamówimy nowy folder a4, katalog firmowy?

Wiele agencji proponuje w swojej ofercie tworzenie folderów, broszur dla firm. W takim materiale promocyjnym prezentujemy zwykle samą sylwetkę firmy jak i oferowane przez nią usługi, dokonania, historię, możliwości. Takie informacje zawarte w ciekawy, interesujący sposób mogą wzbogacić przekaz katalogu promocyjnego firmy. W zasadzie każda nawet mała firma zleca tworzenie katalogu a4, folderu. Dlatego nikogo nie dziwi fakt, że są one dostępne w wielu miejscach. Takie produkty reklamowe stanowią bardzo ważny środek w dotarciu do klientów, nikogo także dzisiaj nie dziwi fakt, że firmy bardzo dbają o to, aby były one zrealizowane jak najbardziej profesjonalnie w przyjaznej cenie, gdyż wtedy o wiele bardziej są w stanie wywołać zainteresowanie klientów. Poszukując firm, które naszym zdaniem jak najtaniej wykonają dla nas tego typu zlecenie, nie powinniśmy mieć z tym żadnego problemu. Dziś takich firm na rynku jest ich bardzo wiele, które zazwyczaj w dobrej cenie spełniają wymagania klientów. Poczytaj o dobrej agencji reklamowej Whiteart.

Tworzenie folderu a4, katalogu reklamowego od samego początku…

W dzisiejszych czasach niemal normą jest, że projektowaniem, tworzenie folderów i wykonanie zajmują się profesjonalne firmy – studia graficzne, wydawnictwa, profesjonalnie studia projektowe. Taka firma przeprowadzi klienta przez wszystkie fazy tworzenia broszury. Na początku należy ustalić co mamy pokazywać w materiale reklamowym. Dalej trzeba zebrać niezbędny materiał – sensowne zdjęcia, fotografie, rysunki, schematy, oczywiście dobrej jakości tekst, który jest bazą całej publikacji. Mając to, można przechodzić do projektowania koncepcji graficznej właściwego folderu firmy. Po opracowaniu prezentujemy owoc pracy klientowi, dalej zapewne pojawią się uwagi, wnosimy poprawki i następuje faza akceptacji firmowej broszury. Tak zwykle przebiega tworzenie nowego folderu, krok po kroku i całość jest ukończona sprawnie. Pozostaje tylko druk katalogu.

Od czego zależy cennik na tworzenie folderów? Każdy wycenia folder reklamowy a4 inaczej…

Dobry katalog reklamowy a4 musi sensownie kosztować - to wie już każdy. Cennik bywa różny – wiele jest składowych, które wpływają na tworzenie katalogu reklamowego - materiały, projekt, opracowanie graficznej, jakość druk. Dzisiaj coraz więcej firm przyznaje, że nie patrzy na to, jaką cenę muszą wydać na katalogi reklamowe i broszury firmowe. Wynika to z tego, gdyż ich zdaniem koszty poniesione na ich wyprodukowanie bardzo szybko się zwracają dzięki temu, że duża ilość klientów zwraca się do firmy o wykonanie reklamowanych usług lub zainteresowanie produkowanymi przez firmę towarami. Zobacz jak tworzy się solidny wizerunek dla firm. Zazwyczaj cennik produkcji i koszty, ceny jakie firma musi ponieść na folder, katalog reklamowy zależą od tego, jak duży ma być finalnie materiał, czyli ile stron ma zawierać i jaki materiał obejmować. Poza tym bardzo często ważna jest także jakość papieru, na jakim ma być wydany katalog a4, folder a5 firmowy lub inne specjalne życzenia ich dotyczące. Coraz więcej firm na druk katalogów reklamowych podpisuje umowy z firmami, które zajmują się ich drukiem. Dzięki takim umowom firma realizuje projekt folderu, jak i jego druk w o wiele niższej cenie, zaś firma zajmująca się ich drukiem zyskuje stałego klienta. Bardzo często, wydając obszerne katalogi reklamowe a4 firmy decydują się jednocześnie wykonać utrzymane w tym samym wzornictwie, kolorystyce czy tonacji mniejsze broszury a5 czy foldery reklamowe. Zazwyczaj projekt folderu jest zminimalizowanym projektem katalogu reklamowego, dlatego w takim przypadku bardzo często cena projektu folderu nie jest duża, lub są one po prostu wykonywane dla klienta za darmo.