Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze realizacje Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkafalepokazującypokazującypokazujący
Materiały
drukowane

Reklamy, plakaty, ulotki

Najważniejszym celem tego rodzaju

wydawnictw reklamowych - reklamy prasowe, plakaty, ulotki reklamowe -

jest zwrócenie uwagi na element reklamowany np. produkt, firmę. Plakat czy też reklama w gazecie nie mogą pozostać obojętne dla potencjalnego klienta. Również ulotka reklamowa nie może od razu trafić do kosza.

Reklama prasowa, plakat czy ulotka reklamowa

bardziej niż informować powinny zachęcać. Ich forma graficzna musi być na tyle ciekawa, by zatrzymać oko potencjalnego klienta i wzbudzić jego zainteresowanie. Oferta firmy, w reklamie prasowej, na plakacie czy też w ulotce reklamowe, musi być podana w formie esencji – jej zadaniem jest sprawić, by klient zapragnął dowiedzieć się więcej.

Życie ulotki zazwyczaj nie jest długie,

ale może zmienić wizerunekTwojej firmy

 • Reklama prasowa

  Reklama prasowa

  Reklama prasowa to specyficzna

  forma reklamy. Formę, projekt i przekaz reklamowy zawarty w reklamie należy dostosować do rodzaju i specyfiki gazety, jak również do technicznej specyfikacji wydawnictwa.

  Reklama prasowa ma być przede wszystkim zauważona - to jest główny jej cel. Projektujemy reklamy dla prasy mając na uwadze ten cel, ale kierując się indywidualnym wizerunkiem firmy, tak, aby reklama, mimo swojej specyfiki, stanowiła część spójnej identyfikacji wizualnej.

 • Plakaty reklamowe

  Plakaty reklamowe

  Plakat reklamowy ma za zadanie

  poinformować szersze grono odbiorców o pewnym wydarzeniu, zaistniałej okoliczności np. plakat teatralny, kinowy. W kampaniach reklamowych często używanym narzędziem jest billboard (bardzo duży plakat reklamowy). Zwykle tak jak to ma miejsce w reklamach prasowych, billboard i plakat poprzez odpowiednio skonstruowany przekaz - hasło reklamowe, grafika reklamowa – ma za zadanie w szybki i dosadny sposób zareklamować dany przedmiot.

  Projektując plakaty reklamowe staramy się, aby efekt końcowy przyciągał wzrok, budził zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Estetyczne, kolorowe, czytelne - takie powinny być według nas plakaty reklamowe.

 • Ulotki reklamowe

  Ulotki reklamowe

  Ulotka reklamowa to najprostsza

  forma prezentacji oferty firmy. Nie powinna być przeładowana informacjami (wyczerpującą informację ma dawać katalog). Zadaniem ulotki jest rozbudzić zainteresowanie klienta, zainteresować go ofertą i sprawić, by chciał dowiedzieć się więcej.

  Dobrze zaprojektowana ulotka reklamowa potrafi w ułamku sekundy wywołać pożądany stan emocjonalny. Mając to na uwadze, dużo trudu wkładamy, aby przekaz zawarty w opracowywanej ulotce był zaskakujący, a zarazem czytelny i przejrzysty dla odbiorcy. Ulotka reklamowa jest również stosunkowo tania – ulotka pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców stosunkowo niskim kosztem, dlatego tak doskonale nadaje się np. do rozdawania na ulicy czy targach.

› ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe Projekty ulotek reklamowych Profesjonalne ulotki Ulotki firmowe Reklama na ulotkach Projekt ulotek reklamowych Ulotki i plakaty reklamowe Profesjonalne ulotki firmowe Ulotki dal firm Ulotka Ulotki Tanie ulotki
zobacz więcej prac
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42