Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotloooolglaska
Projektowanie
logo

Projektowanie logo firmy

Najszybciej dociera do mózgu człowieka informacja podana w formie obrazowej. Logo firmy jest znakiem identyfikującym firmę w umyśle potencjalnego klienta. Identyfikacja z branżą to nieodłączny element funkcjonowania firmy, cel do osiągnięcia przez projekt logo firmy. Stąd też

projekt logo firmy (skuteczne projektowanie logo, czy tworzenie nowego logotypu) to bardzo ważne

zadanie jakie stoi przed projektantem.

Logo firmy
stanowi skuteczne narzędzie nowoczesnego marketingu

Kreacja logotypu zapewne to więcej niż tylko znak firmowy. Trzeba myśleć o nim jak o kreacji kompleksowego wizerunku dla firmy. Finalny wygląd logo jest zawsze uzależniony od profilu danej firmy, jak i branży jaką reprezentuje.

Nowego logotyp stanowi fundament do prac nad wizerunkiem firmy, jest właściwym gruntem pod tworzenie profesjonalnej identyfikacji wizualnej. Mając określoną nazwę marki można przystąpić do kolejnego kroku, jakim jest projektowanie, kreowanie nowego logo firmy. Trzymając się „zasad sztuki” projektowania logotypu możemy wykreować ponadczasowy biznesowy symbol.

Logo firmy nie działa w oderwaniu od rzeczywiści firmowej... Trzeba pamiętać, ze kreacja logo musi wypływać z rodzaju prowadzonej działalnością firmy, prezentowanej kultury biznesowej, jak innymi elemntami dotyczącycmi życia firmy. Wiele lat doświadczenia nauczyło nas projektowania logo, potrafimy tworzyć oryginalne znaki/symbole marki (zarówno logo firmy, jak i logotyp). Robimy to w taki sposób, aby mocno wyróżnić najważniejsze cechy przedsiębiorstwa.

Logo, projekt dla firmy
Profesjonalne logo dla firm
Projekty logo
Projektowanie logo
Logotyp, projekt, wykonanie
Logo, projektowanie
Logotyp, logo, projekt
Projekty logotypów
Realizacje

Potrzebujesz nowego projektu logo?

Możemy zaprojektować, wykreować logo dla firmy i ...wiele więcej.napisz do nas
Podstawą do tworzenia komunikacji danej firmy z jej otoczeniem jest właściwie dobrana nazwa oraz przemyślana kreacja logo firmy.

Skuteczny logotyp to zwykle dobrze zaplanowane projektowanie logo.

Chcąc, żeby finalny projekt logo realizował szereg zadań, sam proces tworzenia logo musi być niezwykle przemyślany. Często po latach widziamy, że

marka (logo firmy) jest najcenniejszym elementem firmy.

Stąd warto pomyśleć o inwestowaniu w tworzenie nowego projektu logo już na samym początku prac nad wizerunkiem firmowym. Jak się okazuje pieniądze włożone w profesjonalne projektowanie logo zwracają się z dużą nawiązką.

Nasuwa się pytanie jakie powinno być dobre logo firmy?

Napewno ważne, żeby miało prostą formę graficzną. Logotyp powinien być nowoczesny i czytelny dla odbiorcy. Ważne róznież jest to, że sam wizerunek firmy, jak i tworzone projekty logo mają w przyszłosci budować spójny przekaz, zgodny z profilem działania firmy.

kreacja i projekty logo firmy

Na projekt logo firmy składają się:

  • wersje podstawowa i użytkowa logo
  • opracowanie kolorystyczne logotypu
  • elementy typograficzne logotypu
  • elementy graficzne związane z logo firmy
Przykładowe projekty naszych logo

Logofirmy

Od 20 lat tworzymy znaki firmowe, projektujemy logotypy. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Daliśmy im „wizualne życie”, dzięki czemu skutecznie się rozwijająMożemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu logo swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabranie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Ile projektów logo otrzymam w ramach zamówienia?
To ile projektów logo otrzyma klient uzależnione jest od wyboru oferty jaką zaakceptuje. Posiadamy oferty pakietowe na tworzenie logo firmy. Każda z propozycji jest inna. Przygotowujemy również oferty na logotyp skrojone idealnie pod potrzeby klienta i dopasowane do jego wymagań.

Ile może kosztować nowa kreacja loga firmy?

Kreacja logo firmy to bardzo trudne kwestie projektowe. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że wykonanie logo to bardzo prosta sprawa w niskiej cenie. Jednak nie, tanie projekty logo nie spełniają pokładanych oczekiwań. Kreacja logo to bardzo odpowiedzialne zadanie i musi rozsądnie kosztować.
Jaki jest czas przygotowania projektów liftingu logo?
Standardowy czas na tworzenie logo firmy to zazwyczaj czas 5 dni, aby przedstawić projekt logo dla firmy. Czas ten jednak jest terminem orientacyjnym. Profesjonalne nowe logo wymaga przemyślenia i odpowiedniej kreacji. Wstępne projekty logotypu analizowane są przez klienta, gdzie wprowadza uwagi.

Ilu grafików pracuje nad projektem nowego logo?

To zależy od wybranej przez klienta opcji. Posiadamy odpowiednio skonturowane propozycje na projekt logo. Profesjonalne logo przygotowywane jest nawet prze 3 grafików, których projekty logo są weryfikowane i przedstawiane. Końcowo klient ma możliwość wprowadzenia uwag, tak powstaje kreacja logo.
Czy macie doświadczenie w tworzeniu loga firmy?
Już prawie 20 lat zajmujemy tworzeniem logo firmy. W naszym porfolio znajduje się wiele projektów znaków firmowych. Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem identyfikacji wizualnych oraz kreacją wizerunku. Tworzymy projekt nowego logo dla różnych branż, w naszej ofercie również odświeżenie logotypu.

Czy wykonujecie tanie projekty logo?

Projekt logo firmy to dla nas bardzo odpowiedzialne zlecenie. Nie jest sztuką zrobienie znaczka w niskiej cenie, jednak zrobienie logo dla nowej marki to poważna sprawa. Tanie projekty logo, nie mogą być wyznacznikiem profesjonalnego podejścia do kreacji logo marki (logo cena niska).
Czy przekazujecie prawa autorskie do logotypu?
Po zrealizowanej pracy nad logo firmy oraz dopracowaniu każdego szczegółu projektu, przekazujemy pliki z logo w różnych rozszerzeniach. Cena za logotyp obejmuje przeniesie autorskich praw majątkowych na wybrany projekt. Przeniesienie praw autorskich może nastąpić na podstawie osobnej umowy na projekt logo.
Czy otrzymam księgę znaku do logo firmy?
Księga znaku ze względu na niską cenę jest zazwyczaj wykonywane do każdego logo firmy. Logo firmy przekazywane jest w różnych formatach graficznych, natomiast księga znaku jest jakby instrukcją obsługi posługiwania się logo. Księgę można zamówić jako osobny element identyfikacji wizualnej.

Czym jest profesjonalne projektowanie logo firmy?

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale informacje najszybciej docierają do mózgu człowieka w formie obrazowej. Nie bez powodu ktoś kiedyś wymyślił logo firmy, które stosuje się do dziś. Poza tym projekt logo jest znakiem identyfikującym firmę. To z nim klient ją kojarzy. Dzięki takiemu właśnie oznakowaniu firma jest łatwiej zapamiętywana. Nic w takim razie dziwnego w tym, że każdy, kto posiada firmę i chce stworzyć swój nowy projekt logo, decyduje się na usługi specjalistów. Tylko profesjonalnie wykonane i starannie wykończone zapada w pamięci na długi czas i godnie reprezentuje firmę. Tylko profesjonalne projekty logo gwarantują oczekiwane efekty.

Przemyślany projekt logo na zamówienie

strzałka

Dziś nie trzeba samodzielnie głowić się i trudzić nad własnym firmowym logo. Aktualnie naprawdę indywidualne projektowanie logo firmy można zlecić specjalistom, którzy wykonają tę czynność profesjonalnie, szybko i z dbałością o najśmielsze oczekiwania klientów. Wystarczy tylko ustalić szczegóły zlecenia projektu, aby w niedługim czasie móc podziwiać pierwsze efekty pracy, a w konsekwencji tego, gotowe już projekty graficzne znaku firmowego. Tworząc logotyp firmowy, należy zwrócić uwagę na wiele kwestii, przede wszystkim na aktualny wizerunek firmy, który powinien z nim współgrać. Czasem warto dokonać większych zmian, aby uzyskać więcej korzyści dla firmy. Profesjonalne kreowanie i tworzenie logo to gwarancja zadowolenia. Dzięki takim usługom można liczyć na satysfakcjonujący wizualny efekt końcowy. Przy składaniu zamówienia trzeba przede wszystkim określić swoje oczekiwania, wspomnieć o tym, jak logotyp ma wyglądać, jaki powinien być, w jakich kolorach. Wszystko to jest bardzo istotne dla projektanta, choć jeżeli klient nie będzie miał konkretnego pomysłu na logo, specjalista doradzi i zaproponuje coś od siebie. Może to i z jednej strony lepiej, gdyż dzięki temu można otrzymać propozycję, a konkretnie profesjonalny projekt logo współgrający z najnowszymi trendami.

Kreacja nowego logo firmy w atrakcyjnej cenie

strzałka

Wielu osobom wydaje się, że tworzenie znaku firmowego, czy też kreacja logo firmy to kosztowne usługi i przez to decyduje się na samodzielne projektowanie. Bywa też, że po prostu zleca tę czynność osobom mniej zdolnym, tym, którzy nie mają doświadczenia w danym kierunku, ani też fachowej wiedzy. Nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ to ma istotny wpływ na efekt końcowy, na logotyp w wersji finalnej, już ukończonej. Jeżeli zlecać, to tylko profesjonalistom, oczekując dobrej ceny. Tej zasady należy się trzymać. Aktualnie projektowanie logo odbywa się przy użyciu profesjonalnych, nowoczesnych urządzeń do kreowania grafiki. Cały proces przebiega sprawnie, więc nie trzeba długo czekać na pierwsze efekty, a później na wynik końcowy. Należy pamiętać, że kreacja tego elementu to nie tylko tworzenie znaku firmowego. To przede wszystkim projekt kompleksowego wizerunku dla firmy. Często właśnie logo firmy stanowi fundament do prac nad tym wizerunkiem. Nie są to jednak drogie usługi, można liczyć na rozsądna cenę, dlatego warto je zlecić profesjonalistom. Poza tym bez względu na wszystko logotyp czy logo jest ważnym elementem w każdej firmie i trzeba go wykonać bez względu na związane z tym koszty. Cena za tworzenie w tym wypadku nie powinna odgrywać roli. Liczy się w głównej mierze uzyskany finalny projekt, który ma tu największe znaczenie dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42