Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze realizacje Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkapilkapilkapilkapilkanurek
O nas

Dlaczego my?

Niekonwencjonalne pomysły, kreatywne podejście do reklamy, profesjonalizm i indywidualna obsługa Klientów są cechami, które wyróżniają naszą pracę.

Naszym celem jest pomoc w wykorzystaniu najbardziej efektywnych narzędzi służących promocji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, opracowaniem i wydaniem różnorodnych materiałów reklamowych.

Kwestią najistotniejszą dla naszej firmy jest zadowolenie klienta i jego pełna satysfakcja z dostarczanych przez nas rozwiązań. Stałe podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług i produktów jest kwestią bardzo istotną w naszej działalności.

Przede wszystkim zabiegamy o skuteczny przekaz reklamowy

WHITEart

Nasze atuty:

  • KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG – świadczymy kompleksowy pakiet usług w zakresie tworzenia wizerunku i realizacji szerokiego wachlarza usług i produktów wspierających działania promocyjno-reklamowe.
  • PARTNERSKIE RELACJE - budujemy trwałe relacje z naszymi klientami, współpracując przez wiele lat stale pomagamy im się rozwijać i wdrażać nowe pomysły w życie.
  • INDYWIDUALNE I ELASTYCZNE PODEJŚCIE– wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dopasowując się do jego indywidualnych potrzeb.
  • KREATYWNOŚĆ – dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty wyróżniały się indywidualną i niepowtarzalną szata graficzną.
  • ROZUMIEMY MARKETING – ważnym celem naszych działań jest dostarczenie Klientom wygodnych i skutecznych narzędzi wspierających ich działalność marketingową.
  • ROZWÓJ TECHNOLOGII – stawiamy na rozwój nowych technologii, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy doświadczenie.