Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlogosclaskachmurkachmurkachmurkachmurkachmurkachmurkachmurkaznak
Projektowanie
graficzne

Projektowanie graficzne spójnego wizerunku

Właściwie zaprojektowany wizerunek to pierwszy i podstawowy krok do wyróżniania się firmy w otoczeniu rynkowym oraz w umysłach klientów. Dobrze przemyślane projekty graficzne dają grunt do tworzenia wizerunku firmy.

We współczesnym świecie biznesu trudno o profesjonalne postrzeganie firmy bez opracowania jej spójnego wizerunku. Projekty graficzne dla naszych klientów tworzą kompleksowe pakiety materiałów reklamowych utrzymane w indywidualnej linii graficznej. Taki sposób podejścia do procesu tworzenia wizerunku powoduje, że każdy projekt jest niepowtarzalny (odpowiedni do prezentowanej treści i założonej formy wydawniczej oraz atrakcyjny wizualnie). Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów przedstawiając każdorazowo rozwiązanie graficzne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Końcowy projekt graficzny powinien podobać się zarówno zleceniodawcy, jak również jego klientom, z myślą o których powstaje produkt reklamowy.

ramka
Realizacje
Pomagamy w tworzeniu przewagi konkurencyjnej

Nadrzędnym celem budowania tożsamości firmy jest tworzenie przewagi konkurencyjnej. Można to osiągnąć konsekwentnie wdrażając zestaw reguł dotyczących stosowania logo i nazwy, które w sumie mają budować pozytywne wyobrażenia o przedsiębiorstwie czy produkcie. Dzięki posiadaniu spójnego pakietu materiałów reklamowych firma wyróżnia się na rynku i umacnia swoją identyfikację wizualną.

Każdy proces tworzenia spójnego wizerunku to nowe wyzwanie

Praca nad spójnym wizerunkiem firmy jest dla naszych projektantów dużym wyzwaniem, gdyż mamy świadomość jak ważny jest to element w strategii marketingowej każdej firmy. To konsekwentnie realizowana spójna wizja projektowa wzmacnia i utrwala w świadomości potencjalnych Klientów pozytywny wizerunek firmy, zapewniając tym samym rynkowy sukces firmie.

Projekt graficzny
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42