Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze książkowe 2019 klasyczne

Kalendarze książkowe 2019 dzienne a5 i tygodniowe a4

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, organizer książkowy to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje firmowe. Każda realizacja kalendarza jest niepowtarzalna, realizujemy organizery reklamowe na indywidualne zamówienie. Kalendarze 2019 książkowe tygodniowe a4, dzienne a5 mogą być bardzo zindywidualizowane, dopasowane do obowiązującej identyfikacji wizualnej w firmie.

Kalendarze książkowe
wizytówką firmową na cały 2019 rok

Nie od dziś wiadomo, że organizery dla firmy książkowe posiadają wiele praktycznych zastosowań w codziennym funkcjonowaniu firmy. Kalendarze książkowe tygodniowe wykorzystujemy przy różnych okazjach - mogą to być spotkania, jak i konferencje czy zawodowe wyjazdy. Główną zaletą kalendarzy książkowych jest fakt, że mamy je pod ręką - oto powód dla, którego warto mieć taki terminarz książkowy swojej firmy. Trzeba zauważyć, że mogą stanowić niezły gadżet reklamowy, ale także indywidualny prezent wzbogacony np. personalizacją. Ofiarując kalendarze książkowe dajesz do zrozumienia jak ważna jest dla Ciebie skuteczna organizacja czasu pracy.
Kalendarze książkowe standardowe
Kalendarze książkowe
Oferta kalendarzy książkowych
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza książkowego?

Możemy zaprojektować kalendarz książkowy 2019 z logo firmy i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze książkowe 2019 klasyczne
wybrane cechy

  • przemyślana struktura kalendarza, dzięki czemu poszczególne elementy kalendarza notesu w układzie tygodniowym a4 i dziennym a5 doskonale się ze sobą komponują, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym gadżetu firmowego
  • nasze kalendarze książkowe na rok 2019 biznesowe z logo firmy to skuteczne narzędzie dla działu marketingu, taki organizer w formie notesu to niezła forma reklamy firmy lub produktów przez 365 dni w roku, a niekiedy bywa, że z notesu korzystamy dłużej
  • skuteczne oznakowanie reklamowe, nasze książkowy kalendarz z logo firmy daje spory potencjał na przemycenie reklamy firmy, można dodać na okładce tłoczenie logo, można też dodać nadruk firmowy w obrębie kalendarium, czy wprowadzić tasiemkę z nadrukiem logo
  • funkcjonalne kalendarze książkowe - spełniają kilka funkcji, przede wszystkim to trafiony prezent o praktycznym walorze, poza tym organizer 2019 z logo daje sporo ważnych informacji i również niesie przemyślany przekaz reklamowy

Kalendarz 2019
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Przykładowe parametry kalendarza

ROZMIARY kalendarze książkowe
- najczęściej firmowe kalendarze książkowe
występują w podręcznych formatach: A5, B5
dzienne, A4, B4 tygodniowe, A6 kieszonkowe
oraz inne organizery
OPRAWY kalendarze książkowe
- klasyczne oprawy są z eleganckich materiałów skóropodobnych, kalendarze książkowe realizowane
na indywidualne zamówienie mogą posiadać oprawę
z skóry naturalnej - ekskluzywne kalendarze skórzane
PERSONALIZACJA kalendarza książkowego
- kalendarze dla firmy mogą być personalizowane poprzez: grawerowanie logo, na okładce tłoczenie
logo firmy, reklamowe wyklejki i wklejki, przeszycia, wstążki z nadrukiem logo, okucia narożników,
złocenie i srebrzenie brzegów, garbiki, a także
ozdobne opakowania
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2019?
Przykładowe dodatki do naszych firmowych kalendarzy książkowych...

KALENDARZ książkowy

Od 20 lat realizujemy kalendarze książkowe reklamowe na zamówienie, w formacie A5, B5, A4, zarówno ze zdjęciami i z nadrukiem logo firmy. Każdy nasz organizer to indywidualne skrojony kalendarz książkowy firmowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Może interesuje Cię kalendarz książkowy w formacie a5, a4 i w związku z tym pewnie masz wiele pytań… Na kilka ważniejszych zagadnień znajdziesz odpowiedź poniżej. Jeżeli będzie brakowało odpowiedzi to prosimy skontaktować się z nami.
Jakie oprawy najczęściej są wybierane?
Klienci często wybierają firmowe kalendarze książkowe a5, a4 w oprawach i kolorach klasycznych, skóropodobnych . Jest grono klientów, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania, szukają nowoczesnych deseni i kolorów.

Czy mogę wykorzystać własną matrycę do tłoczenia logo?

W kalendarzu książkowym można zlecić grawerowanie logo czy tłoczenie znaku firmowego na okładce wg wzoru zawartego na matrycy. Rozmiar logo określa nam zwykle wielkość matrycy tłoczenia lub grawerowania logo firmy, która finalnie będzie zdobić okładkę organizera.

Jakie są możliwości oznakowania kalendarza logo firmy?
Naszych klientom proponujemy tłoczenie logo na kalendarzu a5. To tłoczenie może być suche lub wypełnione folią kolorową bądź metalizowaną. Istnieje również możliwość wygrawerowania logo firmy na terminarzu.
Czy jest możliwość aby wstążka była z nadrukiem?
Wstążka z nadrukiem to bardzo ciekawy sposób personalizacji kalendarza firmowego. Możemy na wstążce nadrukować logo metodą sublimacji bądź wykonać wstążkę tkaną bądź żakardową. Wszystko zależy od preferencji klienta.
Jakie dodatki są najczęściej zamawiane?
Klienci wybierają na zamówienie różne formy personalizacji kalendarza a4 czy a5. Oczywiście tłoczenie, grawerowanie logo to podstawa. Zazwyczaj są to wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem, czasem złocenie brzegów czy gumka do zamykania kalendarza.
Czy logo firmy może być srebrne lub złote?
Wytłoczone logo na kalendarzu książkowym możemy wypełnić folią srebrną lub złotą. Dzięki folii do hotstampingu uzyskujemy ciekawy efekt i na pewno taki kalendarz dzienny a5 jest bardziej elegancki niż przy zwykłym tłoczeniu znaku firmowego.

Jak wysyłacie kalendarze książkowe na zamówienie?

Posiłkujemy się zwykle firmami kurierskimi. Nasze organizery książkowe o rozmiarze a5, a4 właściwie zabezpieczamy w paczkach. Dla większych ilości produkty pakujemy na paletę, zwięsza to bezpieczeństwo dostarczenia zamawianych kalendarzy.
Co wpływa na terminy realizacji kalendarzy?
Optymalizujemy terminy realizacji, tak aby zamawiane kalendarze trafiały do klienta jak najszybciej. Trzeba mieć świadomość, że na termin realizacji wpływają rózne czynniki. Głównie ilość dodatków, które wprowadzamy do naszego kalendarza oraz czas składania zamówienia.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42