Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze trójdzielne 2019

Kalendarze trójdzielne 2019 firmowe z logo zawsze indywidualnie zaprojektowane z ciekawymi zdjęciami.

Taki model ścienny to bardzo użyteczny gadżet reklamowy. Popularny spiralowany kalendarz trójdzielny z zegarem to reklama przez okrągły rok oraz niezły podarunek na wszelkie okazje firmowe. Każdy nasz projekt zwykle zawiera oryginalne własne zdjęcia. Zwykle projektujemy takie kalendarze reklamowe trójdzielne na indywidualne zamówienie - wtedy mogą mieć główkę wypukłą z zegarem, eksponowane logo firmy, spiralowwane. Najważniejsze, że kazdy posiada niepowtarzalny projekt graficzny z zdjeciami. Możesz być pewien, że zaprojektowane u nas kalendarze trójdzielne będą spójne z obowiązującym wizerunkiem w firmie, zadbamy o spójność graficzną Twoich materiałów reklamowych.

Kalendarz ścienny
trójdzielny o tradycyjnym wykonaniu

Firmowe kalendarze trójdzielne o bardzo popularnym wykonaniu z trzema oddzielnymi kalendariami na rok 2019 - zawierają przede wszystkim aktualny miesiąc, ale i dwa sąsiednie. Ważnym uzupełnienieniem funkcjonalnego projektu kalendarza trójdzielnego jest naprawdę czytelne i spójne wizualnie kalendarium. W części górnej kalendarza skupiliśmy najważniejszy przekaz graficzny, pozwala to na umieszczanie logo firmy, zdjęć firmowych, roku oraz tekstów w dowolnych kolorach. Wykorzystane elementy graficzne współtworzą całą przestrzeń gadżetu. Kalendarze trójdzielne 2019 indywidualne stanowią dziś najpopularniejszą dostępną formę kalendarza reklamowego - sprawdź nasze dotychczasowe projekty.
Kalendarze trójdzielne reklamowe
Projektowanie kalendarzy trójdzielnych
Profesjonalne kalendarze trójdzielne
Firmowy kalendarz trójdzielny
Kalendarz reklamowy - projekt
Kalendarz trójdzielny dla firmy
Kalendarz dla firmy
projekt kalendarza trójdzielnego
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza trójdzielnego?

Wykonamy Twój kalendarz trójdzielny na rok 2019 i ...możemy jeszcze więcej.napisz do nas

Kalendarze trójdzielne 2019
wybrane cechy

  • funkcjonalne kalendarze trójdzielne - indywidualny kalendarz trójdzielny z logo realizuje parę zadań, zwykle jest niezłym upominkiem, poza tym taki organizer z własnymi zdjeciami pełni funkcje reklamową i informacyjną
  • kalendarze ścienne trójdzielne z własnym reklamowym zdjęciem w sposób przemyślany wykorzystuje dostępną powierzchnię kalendarza na reklamowanie działań firmy
  • indywidualne podejście projektowe do ściennego kalendarza, do każdego projektu kalendarza trójdzielnego z logo podchodzimy w indywidualny sposób
  • przemyślana struktura kalendarza trójdzielnego na rok 2019, przez co takie elementy jak główka, plecki, kalendarium spójnie się ze sobą komponują, w końcowym rozrachunku dając sukces marketingowy
  • przemycenie w jednym modelu kalendarza trójdzielnego aż trzech funkcji: niesie informacje, jest reklamą a przy tym trójdzielny model okazuje się niezwykle praktycznym firmowym gadżetem

Kalendarz 2019
skuteczna forma promocji
dla każdej firmy

Przykładowe parametry

GŁÓWKA kalendarze trójdzielne
Format: 33,5 x 23,5 cm
Materiał: sztywny 350g biały karton
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
PODKŁAD kalendarza trójdzielnego
Format: 33,5 x 58 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwa kolory
Uszlachetnienie: połysk UV lakier
KALENDARIUM kalendarz trójdzielny
Format: 29 x 15 cm
Materiał: 90g papier offsetowy
Druk: dwa kolory
ZAPYTAJ O CENĘInteresuje Cię cena kalendarza na przyszły rok 2019?
Wybrane projekty naszych kalendarzy trójdzielnych dla firm...

KALENDARZ trójdzielny

Od 20 lat projektujemy, opracowujemy i drukujemy firmowe kalendarze, przede wszystkim modele trójdzielne ze zdjęciem, spiralowane, jak i z zegarem. Staramy się, aby każdy nasz projekt był indywidualnie opracowany pod dany kalendarz trójdzielny. Przy projektowaniu zwracamy uwagę na szczegóły.Możesz z nami zrealizować profesjonalny kalendarz na przyszły rok...CHCIAŁBYŚ PRACOWAĆ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Często zadawane pytania?
Przed realizacją pracy przy ściennym kalendarzu trójdzielnym zazwyczaj masz szereg pytań… Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na kilka najważniejszych spraw. Jeśli coś zabranie to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy produkujecie kalendarze trójdzielne z zegarem?

Modele ścienne trójdzielne to najczęściej zamawiane kalendarze reklamowe. Kalendarz trójdzielny może być wykonany z zegarem, wówczas na główce umieszcza się specjalny mechanizm zegarowy. Projekt takiego terminarza firmowego również musi być odpowiednio przemyślany.
Czy jest możliwość, aby kalendarz miał indywidualne kalendarium?
Trójdzielne organizery mogą być całkowicie zindywidualizowane. Indywidualna grafika na główce i pleckach to standard przy projektowaniu kalendarzy ściennych. Nasze terminarze trójdzielne również mogą mieć oryginalne i zarazem indywidualne zaprojektowane kalendarium.
Jakie są opcje zapakowania kalendarza?
W zależności od potrzeb klienta istnieje wiele możliwości opakowania kalendarza trójdzielnego. Modele ścienne trójdzielne mogą być zapakowane w kopertę lub folię. Mogą też być zapakowane w ozdobną kopertę z nadrukiem lub ekskluzywne pudełko kaszerowane.

Posiadacie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy trójdzielnych?

Przez 20 lat tworzymy z powodzeniem projekty, tym samym zbieramy liczne doświadczenia w branży reklamowej. Dotychczas zrealizowaliśmy z powodzeniem mnóstwo projektów. Orginalny projekt z własnym zdjęciem wyróżnia nasze kalendarze trójdzielne.
Czy jest możliwość wykonania kalendarza z główką trójwymiarową?
Istnieje możliwość wykonania główki kalendarza wieloma technikami. Zwykle klienci zamawiają kalendarze z główka płaską lub kaszerowaną. Ciekawym rozwiązaniem jest główka trójwymiarowa, na której możemy uzyskać wiele efektów grafiki 3D.
Ile projektów kalendarza otrzymam?
Wszystko zależy od ustaleń zawartych w ofercie. Zwykle przygotowujemy 2-3 projekty główki kalendarza, do których klient ma możliwość wprowadzenia zmian. Po akceptacji główki projektujemy dalsze elementy naszego produktu reklamowego.
Ile trwa przygotowanie projektu kalendarza jednodzielnego?
To zależy o wielu czynników, zwykle ustalami z klientem konkretne terminy i wtedy ich się trzymamy. Opracowujemy 2-3 projekty na główkę nasego kalendarza, po czym klient wnosi swoje uwagi. Po akceptacji grafiki projektujemy cały naszego produkt reklamowy.

Czy projekt kalendarza trójdzielnego jest zawarty w cenie kalendarza?

Czas samej produkcji, czyli wydruku kalendarza to czas 5-10 dni roboczych. Czas ten zależy od wielu czynników – sezonowości, stopnia skomplikowania projektu i zastosowanych uszlachetnień oraz ilości zamówionych kalendarzy.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42