Czy kalendarz książkowy z notesem warto personalizować?

Kalendarz książkowy z przejrzystym kalendarium i w dodatku wyposażony w notes reklamowy to praktyczny gadżet, który może służyć nie tylko do sprawdzania aktualnej daty, ale też do zapisywania ważnych danych kontaktowych, notatek i wszystkiego, co warto mieć zawsze w zasięgu ręki. Stąd nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. W związku z tym inwestycja w kalendarze książkowe z notesem to doskonały wybór.

Podręczny kalendarz książkowy z notesem to wybór dla tych co lubią sporo pisać


Do czego wykorzystuje się kalendarz książkowy z notesem w firmie?

Kalendarze książkowe firmowe to gadżety, które nie bez powodu mają tę nazwę. Służą właśnie osobom zapracowanym. Przydać się mogą nie tylko szefowi, ale i pracownikom. Do czego? Zakres ich zastosowania jest bardzo szeroki. Możliwość sporządzania notatek, gromadzenia kontaktów, planowania poszczególnych dni w roku to tak naprawdę nie wszystko, do czego można wykorzystać kalendarze książkowe i notes w nich zawarty.

Organizery książkowe z logo firmy wydają się takie banalne i proste, a mimo to są skutecznym narzędziem marketingowym. Można wykonać je według indywidualnych oczekiwań, zgodnie z wizerunkiem firmy. Możliwość zastosowania różnorodnych materiałów, a także autorskiego wykończenia czyni je atrakcyjnymi wizualnie, funkcjonalnymi i przede wszystkim wyróżniającymi się na tle produktów konkurencji.

Notes z gumką - gadżet

Czy personalizacja kalendarzy książkowych firmowych ma sens?

Ostatnimi czasy kalendarze książkowe z notesem poprzez grawerowane czy tłoczone logo coraz częściej służą jako reklama. Są niedrogie a skuteczne. Trudno więc się im oprzeć, tym bardziej że w grę wchodzi personalizacja. Bo jak najbardziej warto ją zastosować. Indywidualnie zaprojektowana okładka firmowego notesu oznaczona logo to strzał w dziesiątkę. Taka reklama jest nienachalna, a celnie trafia do odbiorców, potencjalnych klientów. W związku z tym trzeba koniecznie zadbać o indywidualne wykończenie tego gadżetu, a zrobić to można na wiele różnych sposobów, dopasowując grafikę i kolor do wizerunku firmy, a wnętrze terminarza do potrzeb i oczekiwań zamawiającego.

Zobacz efekty
naszej pracy
nad kalendarzami
Sprawdź
co zrobiliśmy

Wyróżnij kalendarz książkowy z notesem dzięki oryginalnej okładce!

We współczesnym świecie pogoń za pieniądzem jest traktowana na równi z dążeniem do tego, by być najlepszym, innym, wyróżniającym się i przykuwającym uwagę. Tyczy się to nie tylko indywidualności, ale też wszystkich firm, które tak silnie dążą do pozyskania, jak największej liczby klientów. Na szczęście istnieją rozwiązania, które wspomagają przedsiębiorców w zdobywaniu popularności, budowaniu świadomości marki i kreowaniu wizerunku firmy. Jednym z takich rozwiązań są kalendarze książkowe z notesem i tłoczeniem logo. Indywidualne opracowanie oprawy kalendarza czyni ten przedmiot oryginalnym i wyróżniającym się na tle konkurencji.

Robisz na co dzień dużo notatek podczas spotkań w pracy, lubisz pisać, notować i później do tego wracać. Ponadto zależy Ci na terminarzu. Książkowy kalendarz z notesem jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. To rzadkość, skutecznie łączy te dwie cechy w jeden gadżet dla firmy.

Personalizacja kalendarza z notesem firmowym – jak tego dokonać?

notes dla firm

Chcąc spersonalizować notes reklamowy z kalendarium, czy inaczej, kalendarz książkowy z notesem, nie ma się czego obawiać, bo zadanie to wbrew pozorom nie jest trudne. Zacznijmy od jakości zastosowanych materiałów oraz ich rodzaju. Warto wybierać materiały solidne i trwałe, a jeżeli to możliwe, także ekologiczne. W dzisiejszych czasach produkty eko są cenione i pożądane.

Wygląd okładki odgrywa tu niezwykle ważną rolę. W związku z tym trzeba najwięcej uwagi poświęcić tej części kalendarza. Nadruk logo, hasło reklamowe, kolorystyka, a także wszelkiego typu ozdobniki – to elementy, które muszą ze sobą współgrać i przede wszystkim tworzyć jedność z wizerunkiem firmy. Ponadto nie mogą wywoływać negatywnych odczuć, czy po prostu w jakiś sposób zniechęcać do użytkowania. Przed rozpoczęciem pracy nad projektem graficznym należy uważnie przemyśleć tak ważną kwestię i ustalić, czy ma to być mały kalendarz z notesem, czy duży produkt, w wersji klejonej, czy może spiralnej. Możliwości wykończenia tych firmowych gadżetów są ogromne, a decyzja należy do zamawiającego. Jedno jest tu pewne, bez względu na to, czego zażyczy sobie klient, producent kalendarzy tym oczekiwaniom sprosta.


Kalendarze książkowe z skóry z notesem wewnątrz to dziś standardowy i coraz bardziej popularny gadżet firmowy, ale… jeżeli jest spersonalizowany, wyróżnia się na tle ogólnodostępnych terminarzy. Taki organizer warto wykończyć według indywidualnego zamysłu, autorskiego projektu wizualnego, zgodnie z wizerunkiem firmy, by móc tym sposobem wyróżnić się na tle konkurencji, zdobyć pożądaną popularność i rozpoznawalność.

Potrzebujesz firmowego kalendarza książkowego?
Skontaktuj się z nami
Z chęcią pomożemy stworzyć profesjonalne notesy reklamowe dla firmy i inne niezbędne materiały reklamowe.
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42