Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkaautoautochmuryauto
Reklama
zewnętrzna

Billboardy, banery reklamowe

Baner reklamowy, projektowanie banerów Toruń i Bydgoszcz

zapewnia naszym klientom spokój co do jakości. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu pozwala nam na tworzenie banerów w różnych mediach, billboardy, banery reklamowe nie są nam obce. Wielki format to specyficzna dziedzina projektowania - duże tanie billboardy i banery nie pozwalają na subtelność, wymagają używania prostych, czytelnych form. Sztuką jest wykonać projekt baneru, który będąc czytelny, wręcz “bijący po oczach” zachowa jednocześnie wyrafinowanie i jakość plastyczną. Tworzone, projektowane przez nas banery i billboardy spełniają te kryteria.

Reklama zewnętrzna to nieodłączna część spójnego wizerunku

Projektujemy, tworzymy nie tylko billboardy i banery reklamowe w dobrej cenie. Zajmujemy się także tworzeniem mobilnych systemów wystawienniczych, takich jak ścianki, rollupy, szyldy, banery. To doskonały dodatek do materiałów reklamowych dla każdej firmy. Łatwe w montażu i transporcie, stały się niezbędnymi narzędziami marketingowymi dzisiejszych czasów.

ramka
Billboard reklamowy
Baner reklamowy
Reklama wielkoformatowa
Banery i billboardy reklamowe
Profesjonalne billboardy
Reklama na billboardzie
Projekt reklamy na banerze reklamowym
Projekt reklamy na billboardzie
Billboard i baner reklamowy
Wielkoformatowa reklama
Realizacje

Banery jako mediumdużego formatu

projekt baneru tło

Pracujemy kompleksowo - tworzymy gotowy produkt wielkoformatowy, od projektu po końcowy wydruk i montaż baneru reklamowego.

od projektu baneru do wydruku

Zajmujemy się profesjonalnie identyfikacją wizualną i zdajemy sobie sprawę, że reklama zewnętrzna (baner reklamowy) to część każdej kampanii reklamowej.Zobacz spójna identyfikacja wizualna
Druk wielkoformatowy w korzystnej cenie to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zostać szybko zauważone. Banery reklamowe oglądane są przez dziesiątki osób na minutę. Warto inwestować w profesjonalne projektowanie banerów.

Rodzaje reklam wielkoformatowych:

  • Roll-up’y
  • Duże banery reklamowe i billboardy
  • Szyldy reklamowe
  • Elementy stoisk na targi
  • Reklamy na samochodach, autobusach
  • Reklama świetlna

› billboardy, tworzenie banerów reklamowych

billboard, baner - praca 1 billboard, baner - praca 2 billboard, baner - praca 3 billboard, baner - praca 4 billboard, baner - praca 5 billboard, baner - praca 6 billboard, baner - praca 7 billboard, baner - praca 8 billboard, baner - praca 9 billboard, baner - praca 10 billboard, baner - praca 11 billboard, baner - praca 12
zobacz więcej pracbillboard tanio
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu baneru zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Projekt billboardu reklamowego i jego cena?

Cennik za wykonanie projektu wielkoformatowego billboardu reklamowego jest bardzo szeroki i nie można od razu podać ceny. W standardzie otrzymujecie projektowanie billbordów - kreatywny i nowoczesny projekt graficzny dostosowany pod Państwa wymagania. Za dodatkową opłatą możemy go niskim kosztem wydrukować owy materiał. Nie wykonujemy projektów graficznych w niskich cenach, gdyż naszym głównym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług.
Tworzenie banerów reklamowych - jak to wygląda?
Dobra cena za projekt graficzny wielkoformatowego billboardu zakłada tworzenie niskim kosztem kreacji graficznej, tym samy otrzymacie Państwo mniejszy wybór koncepcji do wyboru. Pamiętajmy, że baner reklamowy jest formą promocji firmy, powinien przyciągać wzrok swoją nowoczesnością i wyróżnić ją na tle konkurencji. Ma przyciągnąć dodatkową liczbę klientów. Nie powinno się oszczędzać na projekcie graficznym baneru reklamowego.

W jakiej formie otrzymam opracowane billboardy reklamowe

Standardowo projekt billboardu reklamowego przekazujemy w formie elektronicznej, najczęściej plik w rozszerzeniu pdf do druku. Takie projekty możemy później odczytać praktycznie w każdym miejscu, co wpływa na praktyczność owego rozwiązania. Za dodatkową opłatą możemy wydrukować banery reklamowe zamówionej ilości dostarczyć je w formie wydrukowanej pod wskazany adres.
Chciałbym wydać baner wielkoformatowy, czy wydrukujecie go w odpowiedniej jakości?
Oczywiście, że tak! Staramy się by nasze usługi były realizowane kompleksowo względem Państwa oczekiwań. Jesteśmy wstanie zaprojektować, stworzyć i wydrukowań klienta zamówienia na banery reklamowe czy wielkoformatowe billboardy reklamowe. Wydrukujecie je u nas niskim kosztem. Materiały dostarczymy pod wskazany przez klienta adres. Nasze billboardy reklamowe zaskoczą Państwa wysoką jakością wykonania. Dokładamy wszelkich starań by nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany.
Czy stworzycie całą kampanię reklamową dla produktu?
Nasza firma w kompleksowy sposób realizuje wszelkiego rodzaju działania marketingowe, zaplanowanie i wykonanie kampanii reklamowej Państwa firmy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jesteśmy przygotowani na realizację zamówień zawierających banery czy wielkoformatowe billboardy reklamowe, ulotki czy foldery. Nasi graficy są bardzo twórczy, kreatywni i zastosowują nowoczesne rozwiązania w Państwa materiałach reklamowych. zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.

Billboardy, banery reklamowe - cennik od czego jest uzależniony?

Wielkoformatowe billboardy oraz banery reklamowe to jeden z popularniejszych materiałów reklamowych dla firm. Cennik za ich tworzenie nie jest jednolity, gdyż zależy od wielu czynników. W standardzie dostaniecie wysokiej jakości grafikę reklamową - kreatywną i nowoczesną. Za dodatkową opłatą, możemy wydrukować niskim kosztem. Zamówienia na projekt graficzny banneru wykonany niskiej cenie jest rzadkością, gdyż zależy nam na wysokiej jakości realizowanych prac.
Ile projektów na bilbord reklamowy przedstawiacie?
Przygotowanie projektu billboardu dla firmy jest przedsięwzięciem wieloetapowym, stąd przed przystąpieniem do pracy spotykamy się z klientem na omówieniu jego oczekiwań względem zlecenia. Po wstępnych pracach, przedstawiamy 1-2 koncepcje, które są od siebie różne, proponując inne rozwiązania. Po wybraniu jednej koncepcji, wprowadzamy do niej stosowne poprawki. Nie liczy się dla nas ilość przedstawionych koncepcji, a ich jakość.

Czy poza projektowaniem banneru, billboardu zajmiecie się moim wizerunkiem?

Oczywiście, że tak! Podstawą tworzenia wizerunku firmy są właściwie zaprojektowane bannery czy billboardy reklamowe. Współpracując z naszymi klientami, zajmujemy się również tworzeniem ich wizerunku medialnego i marketingowego poprzez nowoczesne wielkoformatowe prace graficzne. Przez lata działalności stworzyliśmy niejednokrotnie projekty graficzne banerów czy dużych billboardów reklamowych, promując w należyty sposób firmy.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart