Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
oznakowanie samochodów firmowych
tlo bramka auto auto chmury auto
Reklama
zewnętrzna

Bilbordy, banery reklamowe

Baner reklamowy, projektowanie banerów Toruń i Bydgoszcz

zapewnia naszym klientom spokój co do jakości. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu pozwala nam na tworzenie banerów w różnych mediach. Tego typu wielkoformatowe grafiki reklamowe nie są nam obce. Duży format to specyficzna dziedzina projektowania - duże tanie bilbordy i banery nie pozwalają na subtelność, wymagają używania prostych, czytelnych form wizualnych. Sztuką jest wykonać projekt graficzny, który będąc czytelny, wręcz “bijący po oczach” zachowa jednocześnie wyrafinowanie i jakość plastyczną. Tworzone, projektowane przez nas banery i billboardy reklamowe spełniają te kryteria.

Reklama zewnętrzna to nieodłączna część spójnego wizerunku

Projektujemy, tworzymy nie tylko billboardy i banery reklamowe w dobrej cenie. Zajmujemy się także tworzeniem mobilnych systemów wystawienniczych, takich jak ścianki, rollupy, szyldy, banery. To doskonały dodatek do materiałów reklamowych dla każdej firmy. Łatwe w montażu i transporcie, stały się niezbędnymi narzędziami marketingowymi dzisiejszych czasów.

Nasze realizacje
Billboard reklamowy
Baner reklamowy
Reklama wielkoformatowa
Banery i bilbordy reklamowe
Profesjonalne billboardy
Reklama na billboardzie
Projekt baner reklamowy
Projekt reklamy na billboardzie
banery i bilbordy

Potrzebujesz baneru, bilboardu?

Możemy zaprojektować banery, bilboardy reklamowe i ...wiele więcej.napisz do nas

Banery jako mediumdużego formatu

projekt baneru

Pracujemy kompleksowo - tworzymy gotowy produkt wielkoformatowy, od projektu po końcowy wydruk i montaż reklamowego baneru.

od projektu baneru do wydruku

Zajmujemy się profesjonalnie identyfikacją wizualną i zdajemy sobie sprawę, że reklama zewnętrzna, materiały takie jak reklamowe bilbordy czy duże banery graficzne, to część każdej kampanii reklamowej.Zobacz spójna identyfikacja wizualna
Druk wielkoformatowy w korzystnej cenie to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zostać szybko zauważone. Banery reklamowe oglądane są przez dziesiątki osób na minutę. Warto inwestować w profesjonalne projektowanie banerów.

Rodzaje reklam wielkoformatowych:

  • Roll-up’y
  • Duże banery reklamowe i bilbordy
  • Szyldy reklamowe
  • Elementy stoisk na targi
  • Reklamy na samochodach, autobusach
  • Reklama świetlna
Przykładowe projekty realizacji banerów reklamowych, billboardów...

BANERYbilbordy

Od 25 lat tworzymy banery graficzne i bilbordy reklamowe dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Zaprojektowaliśmy dla nich szereg materiałów reklamowych.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?

Jakie banery lub bilbordy wybrać dla swojej firmy?

bilbordy reklamowe

Czy projektowanie baneru, billboardu to ważny proces dla tworzenia wizerunku?

Reklamowy baner i billboard wielkoformatowy to bardzo skuteczne nośniki przekazu marketingowego firmy. Dziś ich projekty można dopracować w najdrobniejszych szczegółach. Zastosować dowolne wykończenie, wysokiej jakości materiały. Można stworzyć te materiały zgodnie z wizerunkiem firmy. Czy w związku z tym ich opracowanie graficzne, projekty, są ważne dla procesu tworzenia wizerunku? Jak najbardziej! Są bardzo ważne. Tworząc bilbordy reklamowe czy banery na płot należy zaangażować się w projekt i wykonanie. Dziś na szczęście możliwości agencji reklamowych są niemal nieograniczone. Zamówienie ciekawego projektu w tym przypadku bardzo się opłaca. Nie warto więc oszczędzać. Tanie nośniki reklamowe nie są dobrym rozwiązaniem, bo nie są atrakcyjne wizualnie. Tylko te, które są projektowane profesjonalnie, zgodnie z zasadami i wizerunkiem firmy, są wartościowe, a co za tym idzie, skuteczne.

baner reklamowy

Komu zlecić projekt baneru, billboardu reklamowego - agencja czy grafik?

Jeśli chodzi o billboard projekt można zlecić agencji reklamowej i grafikowi. Dobra agencja podchodzi do takich zleceń nieco bardziej kreatywnie. Tworzy nie tylko tanie pojedyncze projekty, ale kompletne identyfikacje wizualne, materiały reklamowe, które idealnie do siebie pasują i w dodatku współgrają z wizerunkiem firmy. Należy pamiętać, że billboardy reklamowe budują pozytywny wizerunek firmy, dlatego warto postarać się o profesjonalny, ciekawy, nowoczesny projekt. Co za tym idzie, warto zlecić to zadanie fachowcom. Jeśli ktoś natomiast uważa, że nie potrzebuje zbyt skutecznego baneru albo po prostu nie ma większych oczekiwań co do jego wyglądu, może zdecydować się na tani produkt i wybrać współpracę z grafikiem. Wówczas projekt na pewno będzie w niższej cenie. Trzeba natomiast odpowiedzieć sobie na pytanie, czy tak zainwestowane pieniądze w ogóle mają sens.

duże billbordy reklamowe

Bilbord i baner reklamowy - jaki format wybrać?

Standardowy format baneru to 3 x 2 m. Większe billboardy mają wymiar minimum 5 x 2 m. Rozmiar baneru uzależniony jest przede wszystkim od wielkości wykupionego miejsca, w którym ma się pojawić tuż po wykończeniu. W końcu musi być do niego w pełni dopasowany. Należy pamiętać, że im większy jest baner, tym większy jest projekt banneru wielkoformatowego. Na większej powierzchni łatwiej jest rozmieścić reklamę. Duża reklama ta może wówczas zawierać większą ilość elementów tworzących jasny przekaz reklamowy. Większy format to na pewno większe pole do popisu dla projektanta. Może wykazać się swoją kreatywnością przy opracowywaniu skutecznej reklamy firmy. Mały format baneru to mała reklama, ale i zarazem tańsza. Jest to opcja dla tych, którzy nie mają większych oczekiwań co do tego rodzaju reklamy i bez problemu zadowoli ich zwyczajny projekt.

projekt baneru reklamowego

Czy projekt grafiki billboardu, baneru jest ważny?

Czym wyróżniają się banery reklamowe? Tym, że ich duża powierzchnia pozwala na przestronny i zarazem mocny firmowy przekaz marki. Jednak ich skuteczność zależna jest od projektu graficznego. Dobry koncept graficzny gwarantuje lepszą komunikację z klientami. Ważne jest w związku z tym to, aby projekt polepszał komunikację z klientem. Chcąc zamówić wartościowy baner reklamowy, warto zwrócić się z tym do agencji reklamowej z wieloletnim stażem. W końcu tworzenie banerów reklamowych nie jest prostym zadaniem. A tylko oryginalny i autorski projekt ma szansę stworzyć skuteczną, efektowną, przyciągającą uwagę reklamę. Projektując baner, dobrze jest zastosować zdjęcia współgrające z tematyką działalności prowadzonej przez firmę. Koszty profesjonalnej grafiki są dość wysokie, ale inwestycja ta jak najbardziej się opłaca. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko złożyć zamówienie na oryginalne stworzenie dobrej jakości baneru dla firmy.

baner projekt

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do baneru dla firmy?

Tworzenie banera nie wymaga od zamawiającego dostarczenia własnych zdjęć, które zostaną wykorzystane przy opracowywaniu grafiki. Mamy bogatą bazę gotowych już zdjęć, które dotyczą bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Bez problemu każdy znajdzie wśród nich idealne zdjęcia, które będą pasowały do jego działalności. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości fotografie, które wspólnie z pozostałymi elementami grafiki tworzą wartościową, wysokiej jakości, bardzo czytelną całość. Zresztą projektowanie banerów firmowych tego właśnie wymaga. Stosowania zdjęć najwyższej jakości, tak by nie zaniżać jakości całego produktu reklamowego. Oczywiście klient może dostarczyć własne zdjęcia, jeśli posiada, ale muszą spełniać określone parametry. Można też zorganizować sesję zdjęciową na potrzeby pozyskania zdjęć w tym konkretnym celu, ale to wiąże się z wysokimi kosztami.

projektowanie billboardów reklamowych

Gdzie się sprawdza takie medium jak baner czy bilboard reklamowy?

Banery reklamowe oraz billboardy służą głównie na zewnątrz. Nierzadko jednak umieszczane są również w środku, na przykład w halach targowych. Te najciekawsze montowane są na budynkach na ruchliwych ulicach. Największe z kolei umieszcza się przy ruchliwych drogach. Należy mieć tu na uwadze to, że cena takiej dużej reklamy to nie tylko koszt, jaki trzeba ponieść z tytułu skorzystania z usługi, jaką jest projektowanie banerów, ale również koszt wykonania i wynajmu miejsca, w którym będzie można go zaprezentować. Tak więc od miejsca, w którym zostanie umieszczony baner czy duży billboard będzie zależała kwota dodatkowego kosztu utrzymania tej reklamy. Niektórzy na tej podstawie wybierają jego lokalizację. Tam, gdzie reklama ma najmniejsze szanse na zetknięcie się z odbiorcami, potencjalnymi klientami, tam cena wynajmu powierzchni reklamowej jest mniejsza i łatwiej też jest o jej dostępność.

banery reklamowe
Jakie materiały i sposób wykończenia wybrać przy produkcji baneru?

Tworząc billboard reklamowy czy baner nie powinno się oszczędzać na materiałach i wykończeniu. Wszystko to ma ogromny wpływ na efekt końcowy i skuteczność w zakresie reklamy. Wykończenie zależy między innymi od tego, gdzie nośnik ten zostanie usytuowany. Nie należy zapominać, że to właśnie jakość zastosowanych materiałów, technologie i sposoby wykończenia tych materiałów reklamowych mają wpływ na trwałość i odporność na zniszczenia. Tak więc projekt bilbordu to jedno, a wykonanie i wykończenie to druga ważna sprawa. Billboard można zabezpieczyć na wiele sposobów, na przykład poprzez zastosowanie laminatu. Inną metodą jest druk na specjalnych podłożach. Wszystko to podnosi cenę produktu w wersji finalnej, ale jest to jak najbardziej opłacalne przedsięwzięcie. Czyli podsumowując, warto wybrać najlepsze materiały do wykonania baneru i wykończenia tej firmowej reklamy.

billboardy reklamowe, bilbordy

Co wpływa na cenę, tani baner czy billboard reklamowy dla firmy?

Właściwie wszystkie projekty graficzne banerów wyceniane są indywidualnie, a na cenę końcową składa się wiele elementów. Jeśli projekt banneru jest ciekawy, nieszablonowy, to trzeba spodziewać się, że będzie droższy od tego prostego i zwyczajnego. Dobry koncept graficzny powinien być spójny z aktualną wizualizacją firmy. Opracowanie takiej szaty wizualnej zawsze wiąże się z wyższymi kosztami. Na cenę tego rodzaju reklamy ma nie tylko baner projekt, ale również sposób wykonania i wykończenia, a także miejsce montażu. Jeśli baner jest umieszczony w miejscu, w którym jest bardzo dobrze widoczny dla szerokiego grona odbiorców, to wówczas cena tej inwestycji również wzrasta. Jedno jest tu jednak pewne – to dobra inwestycja, która się opłaca. Po co kupować słabej jakości bilbord i umieszczać go w miejscu praktycznie niewidocznym dla innych. Tylko ze względu na niską cenę? To bez sensu. Dobra grafika wielkoformatowa i dobra lokalizacja to szansa na sukces dla firmy.

O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu baneru wielkoformatowego zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Projekt bilbordu reklamowego i jego cena?

Cennik za wykonanie projektu wielkoformatowego billboardu reklamowego jest bardzo szeroki i nie można od razu podać ceny. W standardzie otrzymujecie projektowanie billbordów - kreatywny i nowoczesny projekt graficzny dostosowany pod Państwa wymagania. Za dodatkową opłatą możemy go niskim kosztem wydrukować owy materiał. Nie wykonujemy projektów graficznych w niskich cenach, gdyż naszym głównym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług.
Tworzenie banerów reklamowych - jak to wygląda?
Dobra cena za projekt graficzny dużego billboardu firmy zakłada tworzenie niskim kosztem kreacji graficznej, tym samy otrzymacie mniejszy wybór koncepcji graficznych do wyboru. Pamiętajmy, że baner reklamowy jest formą promocji firmy, powinien przyciągać wzrok swoją nowoczesnością i wyróżnić ją na tle konkurencji. Ma przyciągnąć dodatkową liczbę klientów. Nie powinno się oszczędzać na projekcie graficznym takeigo produktu reklamowego.

W jakiej formie otrzymam opracowane billboardy reklamowe

Standardowo projekt billboardu reklamowego przekazujemy w formie elektronicznej, najczęściej plik w rozszerzeniu pdf do druku. Takie projekty możemy później odczytać praktycznie w każdym miejscu, co wpływa na praktyczność owego rozwiązania. Za dodatkową opłatą możemy wydrukować banery reklamowe zamówionej ilości dostarczyć je w formie wydrukowanej pod wskazany adres.
Chciałbym wydać baner wielkoformatowy, czy wydrukujecie go w odpowiedniej jakości?
Oczywiście, że tak! Staramy się by nasze usługi były realizowane kompleksowo względem Państwa oczekiwań. Jesteśmy wstanie zaprojektować, stworzyć i wydrukowań klienta zamówienia na banery reklamowe czy wielkoformatowe bilbordy reklamowe. Wydrukujecie je u nas niskim kosztem. Materiały dostarczymy pod wskazany przez klienta adres. Nasze billboardy reklamowe zaskoczą wysoką jakością wykonania. Dokładamy wszelkich starań by nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany.
Czy stworzycie całą kampanię reklamową dla produktu?
Nasza firma w kompleksowy sposób realizuje wszelkiego rodzaju działania marketingowe, zaplanowanie i wykonanie kampanii reklamowej dla firmy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jesteśmy przygotowani na realizację zamówień zawierających banery czy wielkoformatowe billboardy reklamowe, ulotki czy foldery. Nasi graficy są bardzo twórczy, kreatywni i zastosowują nowoczesne rozwiązania w materiałach reklamowych. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.

Billboardy, banery reklamowe - cennik od czego jest uzależniony?

Wielkoformatowe billboardy oraz banery reklamowe to jeden z popularniejszych materiałów reklamowych dla firm. Cennik za ich tworzenie nie jest jednolity, gdyż zależy od wielu czynników. W standardzie dostaniecie wysokiej jakości grafikę reklamową - kreatywną i nowoczesną. Za dodatkową opłatą, możemy wydrukować niskim kosztem. Zamówienia na projekt graficzny banneru w niskiej cenie jest rzadkością, gdyż zależy nam na wysokiej jakości realizowanych prac.
Ile projektów na bilbord reklamowy przedstawiacie?
Przygotowanie projektu billboardu dla firmy jest przedsięwzięciem wieloetapowym, stąd przed przystąpieniem do pracy spotykamy się z klientem na omówieniu jego oczekiwań względem zlecenia. Po wstępnych pracach, przedstawiamy 1-2 koncepcje, które są od siebie różne, proponując inne rozwiązania. Po wybraniu jednej koncepcji, wprowadzamy do niej stosowne poprawki. Nie liczy się dla nas ilość przedstawionych koncepcji, a ich jakość.

Czy poza projektowaniem baneru, billboardu zajmiecie się moim wizerunkiem?

Oczywiście, że tak! Podstawą tworzenia wizerunku firmy są właściwie zaprojektowane bannery czy bilbordy reklamowe. Współpracując z naszymi klientami, zajmujemy się również tworzeniem ich wizerunku medialnego i marketingowego poprzez nowoczesne wielkoformatowe prace graficzne. Przez lata działalności stworzyliśmy niejednokrotnie projekty graficzne banerów czy dużych bilboardów reklamowych, promując w należyty sposób firmy.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42