Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
kalendarze reklamowe dla firm
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze reklamowe 2025 dla firm

Kalendarze reklamowe 2025 firmowe (produkcja z zdjęciami)

- kalendarze trójdzielne, biurkowe, plakatowe, książkowe - to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz 2025 to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje. Każdy projekt kalendarza dla firmy jest niepowtarzalny, projektujemy i produkujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie. Kalendarz reklamowy firmowy - ścienny, biurkowy, firmowy plakatowy, kalendarz trójdzielny dla firmy- tak jak teczka czy segregator reklamowy, jest częścią spójnego pakietu reklamowego i powinien być utrzymany w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującej w firmie.

kalendarz

Dobry kalendarz firmowy
reklamowy pracuje dla firmy przez okrągły 2025 rok

Nasze kalendarze reklamowe to:

  • niepowtarzalny i nowoczesny projekt graficzny
  • profesjonalne fotografie
  • oryginalne kolaże fotograficzne
  • wysmakowane i czytelne kalendarium
  • wysoka jakość wykonania kalendarza

Kalendarze dla firmy trójdzielne 2025 reklamowe to skuteczne narzędzie marketingu przez 365 dni w roku, a przy okazji praktyczny i funkcjonalny upominek dla Twoich partnerów biznesowych.

Projektujemy niebanalne, autorskie kalendarze reklamowe

których zadaniem jest reklamować firmę przez okrągły rok i wzmacniać jej wizerunek na rynku. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment różnych kalendarzy firmowych (trójdzielne ze zdjęciami, modele książkowe z logo dla firm, firmowe plakatowe), począwszy od małych kalendarzyków listkowych przypominających kształtem kartę kredytową, poprzez planszowe organizery firmowe, biurkowe, po eleganckie i prestiżowe ścienne kalendarze planszowe, kalendarze plakatowe.

Nasze realizacje
Kalendarze reklamowe
Projektowanie kalendarzy reklamowych
Profesjonalne kalendarze reklamowe
Firmowy kalendarz reklamowy
Kalendarz trójdzielny - projekt
sprawdz firmowe kalendarze

Potrzebujesz kalendarz reklamowy?

Możemy zaprojektować kalendarz reklamowy trójdzielny i ...wiele więcej.napisz do nas

Proponowane kalendarze firmowe reklamowe to:

Kalendarze ścienne 2025

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz firmowy trójdzielny na rok 2025 - ta forma kalendarza reklamowego cieszy się największą popularnością wśród terminarzy ściennych ze zdjęciami. Oprócz niemałej powierzchni przeznaczonej na grafikę reklamową, kalendarze trójdzielne dla firm posiadają praktyczne duże, czytelne trzymiesięczne kalendarium. Grafika promocyjna firmowego kalendarza doskonale komponuje się z zamieszczonym kalendarium.

Zobacz nasze kalendarze trójdzielne
Kalendarz reklamowe trójdzielne
Kalendarze jednodzielne

Kalendarz ścienny jednodzielny 2025 lub dwudzielny stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych produktów trójdzielnych. Największy atut tego nowoczesnego organizera ściennego to duża powierzchnia na promocję firmy. Reklamę firmy można rozmieścić na sporych rozmiarów główce, ale i również na pleckach kalendarza. Wielu wybiera ten model kalendarza z powodu jednoczęściowego eleganckiego i czytelnego kalendarium.

Zobacz nasze kalendarze jednodzielne
Kalendarz jednodzielne dla firmy
Kalendarze plakatowe

Kalendarz plakatowy firmowy na rok 2025 są listwowane srebrnymi listwami na dole i u góry. Listwowanie kalendarzy dla firm wykonujemy po krótszym boku. W górnej listwie kalendarza dla firmy znajduje się praktyczna zawieszka umożliwiająca zawieszenie organizera plakatowego na ścianie. Główny atut to bardzo duża powierzchnia na reklamę firmy.

Zobacz nasze kalendarze plakatowe
Kalendarze wieloplanszowe
Kalendarze planszowe

Kalendarze firmowe planszowe 2025 ze zdjęciem umożliwiają wykorzystać powierzchnię plansz kalendarza wieloplanszowego na reklamę firmy. Czytelne kalendarium stanowi spójne uzupełnienie oryginalnego projektu organizera planszowego. Projekt, format kalendarza wieloplanszowego na zamówienie, jak i ilość plansz dostosowujemy do potrzeb danej produkcji (kalendarze 4-planszowe, 6-cio i 12-sto planszowe)

Zobacz nasze kalendarze planszowe
Kalendarz ścienne plakatowe

Kalendarze książkowe 2025

Kalendarze biurkowe 2025

ZAPYTAJ O CENĘInteresuje Cię cena kalendarza na przyszły rok 2025?
Wybrane projekty naszych kalendarzy reklamowych dla firm...

KALENDARZ reklamowy

Od wielu lat projektujemy i drukujemy reklamowe kalendarze, przede wszystkim modele ścienne firmowe ze zdjęciami. Staramy się, aby każdy nasz projekt był indywidualnie opracowany pod wizerunek danej firmy. Przy projektowaniu terminarzy zwracamy uwagę na detale.Z nami zrealizujesz swój skuteczny kalendarz na przyszły rok...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
Wybierz firmowy kalendarz

Jakie kalendarze reklamowe wybrać dla firmy?

tani kalendarz reklamowy

Czy warto inwestować w tanie kalendarze reklamowe dla swojej firmy?

Czym kierować się, wybierając kalendarz firmowe na kolejny rok 2025 – cena organizera czy jego jakość wykonania? Zdecydowanie dobra jakość! Tak odpowiadamy naszym klientom. Niestety tanie kalendarze reklamowe są wersją ekonomiczną, tworzoną z gorszych materiałów. W tych produktach stosuje się gorszej jakości papier i płaską główkę. Ten artykuł do biura nie zachwyca, nie robi wrażenia, a nie o to tu przecież chodzi. Droższe kalendarze reklamowe są produktami najwyższej jakości. Stosuje się w tym przypadku dobrej jakości druk, uszlachetnienia – folia matowa lub połysk, lakierowanie wybranych miejsc personalizowanej grafiki kalendarza na ścianę. Każdy dodatkowy element, każdy kolejny dodatek czyni ten wyrób oryginalnym, nowoczesnym i zarazem prestiżowym. Tak też powstają indywidualne kalendarze dla firm z logo i ciekawą kreacją. Pragniemy podkreślić, że produkty klasy premium są chętnie przyjmowane przez klientów i równie chętnie użytkowane. Często są wieszane w gabinetach, na widoku. Jeżeli jesteś zainteresowany tego rodzaju materiałami promocyjnymi, zleć swoje kalendarze trójdzielne, plakatowe czy biurkowe lub inne modele terminarzy profesjonalnej agencji reklamowej. Zapraszamy do współpracy.

projekt kalendarza reklamowego

Czy projekt graficzny kalendarza firmowego jest ważny?

Pragniemy podkreślić, że ciekawy projekt graficzny kalendarza firmowego to interesująca promocja firmy, która działa przez cały rok 2025. Tak więc inwestycja w oryginalne, indywidualne projekty się opłaca i przynosi zyski w przyszłości. To przede wszystkim dobrze ulokowne pieniądze w wizerunek firmy, który jest tak bardzo ważny. Warto zlecić tę usługę profesjonalistom – doświadczononym projektantom z polecanego studio reklamy. Ładnie zaprojektowane kalendarze trójdzielne, firmowe plakatowe lub po prostu opcje terminarza ściennego, będą reklamować firmę i zarazem zdobić biuro. Produkty te pełnią wiele funkcji, dlatego muszą być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Standardowe kalendarze z zdjęciami nie są tak atrakcyjne wizualnie. Zwykle lądują głęboko w szufladzie. Natomiast te z indywidualnym projektem współgrającym z wizerunkiem konkretnej firmy są o wiele ciekawsze. Warto mieć na uwadze to, że projektując kalendarze ścienne na 2025 rok lub inne do biura, można wykorzystać własne zdjęcia lub chociaż te, które ściśle wiążą się z konkretną branżą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

nakład kalendarza reklamowego

Jaki nakład kalenarza reklamowego na 2025 jest opłacalny?

Jeżeli klient zamawia reklamowy kalendarze z grafiką firmową, ale bez indywidualnego wykończenia, czyli tak zwane standardowe, druk jest możliwy już od kilkunastu sztuk. Opłacalność jednak rośnie wraz z większą ilością zamawianych egzemplarzy. Decydując się jednak na indywidualny projekt plastyczny – zdjęcia dostarczone przez klienta, personalizowane kalendarium, konkretna kolorystyka, staranne wykończenie – najlepiej składać zamówienia na minimum 50 sztuk organizera. Wiadomo natomiast, że najbardziej opłaca się zamawiać tego typu artykuły reklamowe w hurtowych ilościach – kilkaset sztuk czy nawet jeszcze więcej. Jeżeli kalendarze indywidualne dla firmy będą estetyczne, interesujące, dopracowane w zgodzie z obowiązującymi trendami, a ponadto jeszcze wyposażone w szereg opcji dodatkowych, bez problemu zyskają nowych użytkowników. Zlecając to zadanie profesjonalistom, projektantom z branży reklamowej z wieloletnim doświadczeniem, można mieć pewność, że wszystkie egzemplarze produktu z logo firmy rozejdą się w zaskakująco szybkim tempie.

główka kalendarza reklamowego

Główka płaska czy wypukła do kalendarza trójdzielnego dla firmy?

Tworzymy kalendarze reklamowe z płaską główką, która jest wersją podstawową i tym samym ekonomicznym rozwiązaniem. Wówczas wykonujemy nadruk jednostronny na tekturze, najczęściej bez uszlachetnień typu folia czy lakier. Główka może być również wypukła standardowa, która jest oklejana na tekturze. Dzięki takiemu wykonaniu kalendarze na ścianę wyglądają znacznie lepiej, gdyż główka jest delikatnie wypukła. Dla klientów, którzy chcą zamówić kalendarze trójdzielne z zdjęciami w wersji bardziej luksusowej, proponujemy wypukłą główkę oklejaną na piance. Dodatkowym wykończeniem tego produktu, a konkretnie jego główki, jest folia matowa lub z połyskiem. Wartościowe elementy grafiki pracy można również pokryć lakierem z połyskiem. Należy mieć na uwadze to, że zastosowanie uszlachetnienia to zarazem zwiększenie szlachetności odbioru kalendarza. Warto zadbać o takie szczegóły.

zlecanie kalendarza reklamowego

Komu zlecić kalendarze firmowe - agencja reklamowa czy grafik?

Chcąc zlecić kalendarze reklamowe indywidualne na rok 2025 i kolejne lata, warto skorzystać z usług, jakie świadczy dobre studio reklamowe. Doświadczona firm zapewnia fachowe doradztwo i kompleksową obsługę, a przede wszystkim nie pracuje na gotowych szablonach, lecz poszczególne projekty wykonuje indywidualnie. Agencja tworzy oryginalne, przyciągające uwagę kalendarze firmowe, które może nie są do końca tanie, ale na pewno mają bardzo duży wpływ na wizerunek firmy czy marki. Już na tym etapie, na etapie projektu należy myśleć o całościowym wizerunku. Sam kształt wizualny kalendarza determinuje jego późniejsze wykorzystanie w zakresie przeróżnych działań reklamowych. Jeżeli ktoś nie ma konkretnych oczekiwań względem tego wyrobu, może powierzyć tę pracę grafikowi, ale wówczas nie ma co liczyć na atrakcyjny czy oryginalny wygląd. Plusem takiego rozwiązania jest oczywiście niska cena, ale to chyba jedyna zaleta, a wiadomo, że nie cena w tym wypadku jest najważniejsza.

indywidualne kalendarium

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowane kalendarium?

Chcielibyśmy podkreślić, że indywidualnie zaprojektowane kalendarium skutecznie podnosi walory plastyczne produktu, jakim jest kalendarz reklamowy ścienny. Tworząc od nowa projekt czytelnego kalendarium, można dopasować je do wizerunku całego kalendarza. Wystarczy zadbać o ten element, aby przyczynić się do powstania bardziej eleganckiego, a nawet wręcz ekskluzywnego kalendarza klasy premium. Wielu klientów zamawia kalendarze dla firm ze standardowym, gotowym kalendarium. Dlatego te produkty, które mają autorski projekt tego elementu, wyróżniają się wyglądem i estetyką. Oferujemy kalendarze do pracy czy biura z kalendarium w dwóch wersjach kolorystycznych – w 2 kolorach lub w kolorystyce fullkolor. Dostarczamy wysokiej jakości, oryginalne produkty, które są w stosunku do konkurencyjnych wyrobów całkiem tanie, w niskiej cenie.

zdjęcia do kalendarza reklamowego

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza reklamowego dla firmy?

Mamy wielu zadowolonych klientów z różnych części kraju, a Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, czy Gdańsk to tylko przykłady miast, do których niemal regularnie wysyłamy gotowe wyroby. Wielu z nich pyta nas, czy muszą przekazać nam swoje zdjęcia. Pragniemy wobec tego podkreślić, że mamy własny bank zdjęć reklamowych. Są to zdjęcia z różnych zakresów tematycznych. Wykorzystanie takich zdjęć usprawnia proces projektowania grafiki, na podstawie której mają zostać wykonane firmowe kalendarze z zdjęciami. Oczywiście klient ma prawo do przekazania nam własnych zdjęć. Wykonamy nad nimi niezbędną pracę, aby uzyskać organizer najwyższej jakości. Każdy musi natomiast zdawać sobie sprawę z tego, że tworząc kalendarze z grafiką firmową z użyciem gotowych fotografii, koszt wykonania produktu jest niższy, niż w przypadku kalendarzy, dla których trzeba zorganizować specjalną sesję. Do projektu możemy stworzyć również kolaż składający się z kilku zdjęć. Mamy w tym bogate doświadczenie. To gwarantuje niesamowity finalny efekt.

format kalendarza

Jaki format na kalendarze firmowe ścienne wybrać?

Oferujemy kalendarze 2025 firmowe w różnych formatach. Chcielibyśmy natomiast podkreślić, że większy format daje zwykle znacznie większe możliwości prezentacji firmy. Wówczas jest dużo więcej miejsca na grafikę, tekst, na czytelny przekaz reklamowy o firmie. Także projektant może wykazać się inwencją twórczą przy projektowaniu. Może pokusić się o lepszy efekt wizualny dla firmy. Tym sposobem kalendarz reklamowy z zdjęciami staje się automatycznie produktem klasy premium. Odbierany jest przez otoczenie, jako elegancki gadżet firmowy. Inny format organizera ściennego określany jest jako mini. Małe kalendarze z grafiką firmową są zazwyczaj tanie, w niskiej cenie. Jednak trzeba mieć na uwadze to, iż powierzchnia, jaką można wykorzystać pod reklamę, również jest znacznie mniejsza, a więc trudno jest zaprezentować firmę. Tak wykończone i tym samym małe kalendarze do biura nie robią większego wrażenia na odbiorcach. Często są postrzegane jako tanie gadżety biurowe, łatwo dostępne. Trudno więc mówić tu o skutecznej reklamie.

uszlachetnianie kalendarza reklamowego

Jakie uszlachetnienie kalendarza wybrać przy produkcji tego materiału?

Wielu klientów oczekuje, aby kalendarz plakatowy z grafiką był profesjonalny i prestiżowy. Wówczas podkreślamy, że na opcjach dodatkowych nie można oszczędzać. Wiadomo, że to zwiększa koszty druku, ale przynajmniej efekt jest w pełni satysfakcjonujący. Nasze kalendarze firmowe 2025 plakatowe i kolejne lata są tworzone z wysokiej jakości papieru. Proponujemy wykończenie matowe lub bardziej błyszczące. To, jakie uszlachetnienie zostanie zastosowane, zależy głównie od tego, jaki kalendarz na ścianę wybierze klient. Wszystkie szczegóły ustalamy z każdym indywidualnie i już na początku współpracy. Naszym klientom proponujemy pokrycie grafiki szlachetną folią matową lub też połysk, a wybrane elementy wyodrębnić lakierem błyszczącym. Tworząc kalendarze 2025 reklamowe można również wprowadzić hot stamping złoty lub srebrny, wytłoczyć ważne elementy jak chociażby logo. Im ciekawsze wykończenie, tym efektowniejszy produkt można otrzymać.

Producent kalendarzy

Producent kalendarzy mówi, że ma niskie ceny, co na to wpływa?

Nierzadko można natrafić na reklamy w sieci, które wskazują na to, że producent kalendarzy reklamowych ma niskie ceny. Faktycznie tak jest, ale trzeba wiedzieć, co kryje się za niskimi cenami. Przeważnie w tych produktach stosuje się słabej jakości materiały, które zaniżają jakość całego produktu reklamowego. Są tworzone w oparciu o zwykły, prosty projekt graficzny, nierzadko nawet szablonowy. W tym przypadku producenci rezygnują z uszlachetnienia. Należy więc pamiętać, że kalendarze firmowe 2025 są reklamą firmy. Co więcej, mają wpływ na jej wizerunek. Autorski projekt plastyczny i ciekawe wykonanie wpływa na cenę, ale i zarazem na atrakcyjność tego wyrobu. Uszlachetnienie jeszcze bardziej dodaje uroku, ale i też podnosi koszty zamówienia. Mimo to naprawdę warto zdecydować się na lepszej jakości droższy terminarz książkowy, niż tani i nieatrakcyjny, który niewątpliwie trafi głęboko do szuflady.

producent kalendarzy książkowych

Jakie możliwości ma producent kalendarzy książkowych w zakresie personalizacji?

Teraz producent kalendarzy książkowych ma szerokie możliwości w zakresie personalizacji tych gadżetów. Każdy zamawiający może wybrać to, co podoba mu się najbardziej, a wybierać naprawdę jest w czym. Na okładce można wytłoczyć lub wygrawerować logo, co podniesie walory reklamowe całego produktu. Wybór zależy od rodzaju zastosowanych do produkcji kalendarzy materiałów oraz efektu, jakie chce się osiągnąć. Na okładce może znajdować się również imię i nazwisko osoby, która ten gadżet reklamowy otrzyma. Warto zastanowić się nad kolorową wstążką z logo i gumką do zamykania. Na uwagę zasługują zaokrąglone narożniki oraz przeszycie ozdobną nicią krawiecką. Wszystkie te dodatki w pewnym sensie mają wpływ na personalizację. Czasem warto wybrać kilka z nich, aby zyskać jeszcze bardziej wyjątkowy przedmiot, firmowy gadżet, który będzie służył użytkownikom dłużej niż 2025 rok.

Produkcja kalendarzy reklamowych

Produkcja kalendarzy reklamowych wg indywidualnego projektu?

Aktualnie produkcja kalendarzy reklamowych książkowych według indywidualnych projektów to żadna nowość. Agencje reklamowe oferują kompleksową obsługę w tym zakresie, obejmującą również tworzenie autorskiego opracowania graficznego tego produktu. Co więcej, dobry grafik projektant jest w stanie wykonać go według wskazówek i oczekiwań zamawiającego, także zgodnie z wizerunkiem jego firmy. Trzeba tylko liczyć się z tym, że druk i produkcja kalendarzy autorskich książkowych jest dość drogi, więc najlepiej zamówić ich więcej, by inwestycja ta się opłaciła. Przy indywidualnej grafice druk możliwy jest od 500 sztuk, ale im ilość ta jest większa, tym lepiej. W celu opracowania szaty graficznej klient może dostarczyć zdjęcia, tekst, logo itd. Wszystko to może znaleźć się na tych promocyjnych gadżetach dla firmy. Warto przede wszystkim zadbać o oryginalne opracowanie okładki, które już w pierwszej chwili rzuca się w oczy.

produkcja kalendarzy książkowych

Ile czasu trwa produkcja kalendarzy książkowych 2025 dla firm?

To, ile czasu potrwa produkcja kalendarzy książkowych, zależy od wielu czynników. Na pewno od ilości, ale nie tylko. Wpływ na czas produkcji ma skomplikowanie projektu. Taki terminarz można wzbogacić licznymi dodatkami jak gumka do zamykania kolorowa wstążka z nadrukiem, wklejki, wyklejki i wiele innych równie ciekawych elementów. Im więcej takich dodatków wybierze zamawiający, trym dłużej będzie czekał na gotowy produkt. Najbardziej jednak czas produkcji uzależniony jest od samego momentu, w którym zamawiający decyduje się na złożenie zamówienia. Jeśli jest to akurat szczyt sezonu, na dostawę u producenta kalendarzy musi poczekać blisko 8 tygodni. Poza sezonem trwa to nawet o połowę krócej. Na ładne wizualnie i funkcjonalne artykuły reklamowe dla firm warto czekać tyle, ile trzeba. Z pewnością przyniosą firmie mnóstwo korzyści, dadzą jej popularność.

zleć produkcje kalendarzy ściennych

Kiedy warto zlecić produkcje kalendarzy ściennych, aby otrzymać dobrą cenę?

Cena kalendarza ściennego jest uzależniona od jakości materiałów użytych w produkcji kalendarza, sposobu wykończenia i ilości. Jednak wpływ na nią ma również moment złożenia zamówienia. Dlatego najwyższych cen należy spodziewać się w szczycie sezonu, a więc od października co najmniej do końca roku. Producent kalendarzy książkowych najlepsze ceny proponuje w okresie wakacyjnym. Jeszcze ostatni właściwy moment na zamówienie terminarzy to wrzesień. Później już zamówienia na druk i produkcje napływają w błyskawicznym tempie, a ceny stają się coraz wyższe. Jeśli natomiast ktoś chce kupić kalendarze z grafiką firmową w jakimś tam momencie, powinien zwrócić się z tym do producenta i zapytać o koszty. Być może są okoliczności, w których zamówienie to udałoby się jednak zrealizować taniej. Nic nigdy nie wiadomo. Za pytanie nic się nie płaci, a po rozmowie z producentem łatwiej jest przecież podjąć właściwą decyzję.

DODATKI DO KALENDARZY REKLAMOWYCH

Aby kalendarz reklamowy był ciekawym i oryginalnym gadżetem reklamowym, trzeba go odpowiednio wykończyć. Dlatego jako producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji kalendarzy, oferujemy klientom duży wybór dodatków. Możemy wykonać kalendarz firmowy 2025 w dowolnym formacie, zastosować oryginalną grafikę, stworzyć autorskie kalendarium dla firmy czy kilka innych drobiazgów, dzięki którym produkt ten nabierze atrakcyjnego wyglądu i stanie się prawdziwą wizytówką firmy.
indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Oferujemy nie tylko standardowe kalendarze firmowe, ale też te w zupełnie indywidualnym rozmiarze. To oznacza, że możemy wykonać produkt firmowy o dowolnym formacie i kształcie.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Tylko oryginalna grafika reklamowa przyciągnie spojrzenia wielu odbiorców – potencjalnych klientów. Dlatego tworząc kalendarz reklamowy ścienny 2025, proponujemy wykonanie indywidualnej grafiki z użyciem firmowych zdjęć. Grafikę zamieszczamy na pleckach i główce.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Kalendarz firmowy indywidualny wygląda ciekawiej, kiedy ma autorskie kalendarium. Możemy wykonać je na wiele sposobów, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego, tak by współgrało z wizerunkiem jego firmy.
wypukła główka kalendarza
Główka płaska i wypukła
Klient zamawiając kalendarz reklamowy ze zdjęciami ma prawo wyboru rodzaju główki. Wykonujemy ją na dwa sposoby. Oferujemy główkę płaską, a także wypukłą. Ta druga oklejana jest na tekturze lub tekturze z pianką.
główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Zdecydowanie bardziej ekskluzywnym produktem w naszej ofercie są kalendarze firmowe na zamówienie z zegarem. Mocujemy go na główce terminarza. W tym miejscu tworzymy mechanizm na baterie. Kalendarz poprawnie wskazuje godzinę.
zdjęcia do kalendarzy trójdzielnych
Zdjęcia do kalendarza dla firm
Wielu naszych klientów zamawiając kalendarz reklamowy z własnymi zdjęciami dostarcza nam zdjęcia. Te jednak muszą być wysokiej jakości, w odpowiednim formacie. W razie potrzeby mamy obszerną bazę gotowych fotografii.
folia matowa i połysk - kalendarze
Folia matowa lub połysk
Zabezpieczenie główki kalendarza i jego plecków wykonujemy na dwa sposoby – przy użyciu folii matowej lub połyskującej. Jeżeli takie jest życzenie klienta, możemy też wykonać foliowanie folią soft touch albo strukturalną. Wówczas kalendarz reklamowy 2025 z logo firmy wygląda ciekawiej.
lakier punktowy UV do kalendarza
Lakier punktowy UV
Profesjonalny kalendarz trójdzielny personalizowany powinien posiadać lakierowane elementy. Oferujemy lakierowanie wybranych elementów kalendarza na jego główce. Tym sposobem wygląda atrakcyjniej i łatwo przyciąga spojrzenia.
kalendarz spiralowany
Kalendarz spiralowany
Teraz kalendarz reklamowy firmowy musi być nie tylko klejony, ale również spiralowany. Spiralą łączymy główkę, plecki i kalendarium. Spirala, jaką stosujemy w kalendarzach może mieć kolor srebrny, biały, czarny, a także miedziany. Wybór należy do zamawiającego.
kalendarze hot stamping
Hot stamping
Projektując, a następnie tworząc kalendarz ścienny dla firmy zwykle proponujemy klientowi, aby wykończyć pewne jego elementy folią metalizowaną. To znacznie zwiększa walory estetyczne. Sprawia, że organizer 2025 wygląda na elegancki, prestiżowy i drogi.
okienka do kalendarza

Okienka do kalendarza

Zwykle każdy klient chce mieć inny kalendarz reklamowy ścienny. Wobec tego różne może być zapotrzebowanie na okienka. To dlatego oferujemy klientom wybór. Proponujemy indywidualne okienka – w dowolnym rozmiarze i kolorze.
koperty do kalendarzy
Koperty do kalendarza
Kalendarze reklamowe ścienne dla firmy możemy zapakować do koperty. Wykonujemy je z kartonu. Dzięki nim terminarz mogą posłużyć na prezent. Można też go wysłać. Na kopercie tworzymy nadruk firmowy - logo.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM TRÓJDZIELNYM?NAPISZ DO NAS

Kalendarze reklamowe – projekt i druk

Oryginalne, ciekawie zaprojektowane kalendarze reklamowe 2025 są nie tylko skuteczną reklamą, ale przede wszystkim profesjonalnym reklamowym przekazem na cały kolejny rok. W związku z tym warto wykonać ją solidnie, z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów. Jest to jak najbardziej możliwe, dzięki korzystaniu z takich usług, jakie jesteśmy w stanie zaoferować wszystkim naszym klientom. Dziś tanie kalendarze firmowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Oferujemy nie tylko projektowanie kalendarzy, ale również ich druk. W ten sposób powstają oryginalne, modne, trafione w gusta wielu osób przemyślane kalendarze dla firm.

strzałka

Projekt kalendarzy powstaje w profesjonalnym studio graficznym

Tworząc kalendarz firmowy na rok 2025, trzeba przede wszystkim wykonać profesjonalny projekt. W rzeczywistości nie wystarczy mieć sprawdzone studio graficzne, nowoczesny sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie. Aby móc tworzyć naprawdę oryginalne projekty, trzeba mieć umiejętności. Tylko doświadczeni graficy są w stanie zaproponować naprawdę ciekawe wykonanie tego gadżetu reklamowego. Warto pamiętać, że dziś projekty kalendarzy mogą być bardzo różne, dopasowana cena do oczekiwań zamawiającego. Możliwości w tworzeniu tanich projektów są wręcz nieograniczone. Dzięki temu powstają bardzo indywidualne produkty biznesowe - kalendarz reklamowy 2025, współgrający też z wizerunkiem firmy, która je zamawia. Gadżety firmowe te mogą przybierać różną formę, mogą być tez inaczej wykonane i tym bardziej różnorodnie wykończone. Możliwości w tym zakresie jest bardzo wiele i wszystko zależy tak naprawdę od wykonanego na samym początku projektu. Dlatego na tym etapie należy ustalić wszystkie niezbędne szczegóły, aby móc w końcu doczekać się produktu w stu procentach odpowiadającego oczekiwaniom zamawiającego. Dopracowany projekt, to zwykle atrakcyjny kalendarz. To też skuteczny produkt reklamowy dla wymagających odbiorców.

strzałka

Komu zlecić druk kalendarza ściennego?

Druk kalendarzy ściennych odbywa się przy użyciu profesjonalnych urządzeń i wysokiej jakości materiałów, głównie wysokiej jakości papieru. Solidnie wykonane i dopracowane w szczegółach kalendarze reklamowe na rok 2025 są nie tylko reklamą, ale też eleganckim upominkiem dla stałych lub nowych klientów w dobrej cenie. Aktualnie można wykonać bardzo indywidualne kalendarze, bo na przykład z logo firmy czy ze zdjęciem. Możliwości są szerokie, a tak naprawdę wszystko zależy od zamawiającego i jego oczekiwań. Trzeba również podkreślić, że druk takich kalendarzy dla firmy nie jest zbyt drogi. Są to produkty w dobrej, niskiej cenie, które tak naprawdę niewiele różnią się od standardowych wydruków. Wybierając profesjonalny kalendarz ścienny 2025 składający się z wielu elementów, zawierający przede wszystkim indywidualne elementy (logo firmy, zdjęcia, grafika firmowa, indywidualne informacje), można poprawić wizerunek firmy i sprawić, że wielu klientów będzie postrzegało ją w zupełnie innym świetle. Profesjonalne wykonanie, w tym druk, sprawia, że powstały kalendarz firmowy jest produktem solidnym i wytrzymałym, atrakcyjnym praktycznie przez cały rok 2025, a więc stanowi skuteczną reklamę przez 12 miesięcy. Z takich rozwiązań warto korzystać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42