Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze reklamowe 2019 dla firm

Kalendarze reklamowe 2019 firmowe (na zamówienie z zdjęciem)

- kalendarze trójdzielne, biurkowe, plakatowe, książkowe - to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz 2019 to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje. Każdy projekt kalendarza dla firmy jest niepowtarzalny, projektujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie. Kalendarz reklamowy firmowy - ścienny, biurkowy, firmowy plakatowy, kalendarz trójdzielny dla firmy- tak jak teczka czy segregator reklamowy, jest częścią spójnego pakietu reklamowego i powinien być utrzymany w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującej w firmie.

kalendarz

Dobry kalendarz firmowy
reklamowy pracuje dla firmy przez okrągły 2019 rok

Nasze kalendarze reklamowe to:

  • niepowtarzalny i nowoczesny projekt graficzny
  • profesjonalne fotografie
  • oryginalne kolaże fotograficzne
  • wysmakowane i czytelne kalendarium
  • wysoka jakość wykonania kalendarza

Kalendarze trójdzielne 2019 reklamowe to skuteczne narzędzie marketingu przez 365 dni w roku, a przy okazji praktyczny i funkcjonalny upominek dla Twoich partnerów biznesowych.

Projektujemy niebanalne, autorskie kalendarze reklamowe

których zadaniem jest reklamować firmę przez okrągły rok i wzmacniać jej wizerunek na rynku. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment różnych kalendarzy firmowych (kalendarze trójdzielne ze zdjęciami, kalendarze książkowe z logo dla firm, firmowe plakatowe), począwszy od małych kalendarzyków listkowych przypominających kształtem kartę kredytową, poprzez planszowe organizery firmowe, biurkowe, po eleganckie i prestiżowe ścienne kalendarze planszowe, kalendarze plakatowe.

Kalendarze trójdzielne reklamowe
Projektowanie kalendarzy trójdzielnych
Profesjonalne kalendarze trójdzielne
Firmowy kalendarz trójdzielny
Kalendarz reklamowy - projekt
Kalendarz trójdzielny dla firmy
Kalendarz dla firmy
projekt kalendarza trójdzielnego
Realizacje

Potrzebujesz kalendarz reklamowy?

Możemy zaprojektować kalendarz reklamowy trójdzielny i ...wiele więcej.napisz do nas

Proponowane kalendarze firmowe reklamowe to:

Kalendarze ścienne 2019

Kalendarze planszowe ścienne to bardzo popularna forma całorocznej reklamy dla firmy. Kalendarze planszowe - praktyczny i spotykany gadżet w każdym biurze. Takie ścienne firmowe modele znakomicie zdobią i ożywiają ścianę.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz firmowy trójdzielny na rok 2019 - ta forma kalendarza reklamowego cieszy się największą popularnością wśród terminarzy ściennych ze zdjęciami. Oprócz niemałej powierzchni przeznaczonej na grafikę reklamową, kalendarze trójdzielne dla firm posiadają praktyczne duże, czytelne trzymiesięczne kalendarium. Grafika promocyjna kalendarza reklamowego doskonale komponuje się z zamieszczonym kalendarium.

Kalendarz reklamowe trójdzielne
Kalendarze jednodzielne

Kalendarz ścienny jednodzielny 2019 lub dwudzielny stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych produktów trójdzielnych. Największy atut tego nowoczesnego organizera ściennego to duża powierzchnia na promocję firmy. Reklamę firmy można rozmieścić na sporych rozmiarów główce, ale i również na pleckach kalendarza. Wielu wybiera ten model kalendarza z powodu jednoczęściowego eleganckiego i czytelnego kalendarium.

Kalendarz jednodzielne dla firmy
Kalendarze plakatowe

Kalendarz plakatowy firmowy na rok 2019 są listwowane srebrnymi listwami na dole i u góry. Listwowanie kalendarzy dla firm wykonujemy po krótszym boku. W górnej listwie kalendarza dla firmy znajduje się praktyczna zawieszka umożliwiająca zawieszenie organizera plakatowego na ścianie. Główny atut to bardzo duża powierzchnia na reklamę firmy.

Kalendarze wieloplanszowe
Kalendarze planszowe

Kalendarze firmowe planszowe 2019 ze zdjęciem umożliwiają wykorzystać powierzchnię plansz kalendarza wieloplanszowego na reklamę firmy. Czytelne kalendarium stanowi spójne uzupełnienie oryginalnego projektu organizera planszowego. Projekt, format kalendarza wieloplanszowego na zamówienie, jak i ilość plansz dostosowujemy do potrzeb (kalendarze 4-planszowe, 6-cio i 12-sto planszowe)

Kalendarz ścienne plakatowe

Kalendarze biurkowe 2019

Nasze kalendarze na biurko to poręczna formy organizera reklamowego, a przy tym ładne, praktyczne kalendarze firmowe. Biurowe terminarze spełniają różne przydatne funkcje w niejednej firmie, jak i organizują czas poza nią.

Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe "piramidka" 2019 to stojąca forma kalendarza reklamowego dla firmy z niebanalną grafiką, zdjęciem w tle i doklejanym czytelnym kalendarium. Terminarz biurkowy to jest praktyczna ozdoba, dla której łatwo znaleźć miejsce na biurku, a zarazem praktyczny rodzaj gadżetu reklamowego, który masz zawsze pod ręką podczas pracy biurowej.

Kalendarz biurkowy stojaczek
Kalendarze biurkowe planer

Kalendarze biurkowe "planer" to leżąca forma gadżetu biurkowego dla firmy składającego się z kilkudziesięciu odpowiednio zaprojektowanych kart, przeznaczonych na różnego rodzaju notatki. Ten terminarz biurkowy reklamowy ze zdjęciami obok funkcji informacyjno-reklamowej spełnia funkcje znakomitego organizera firmowego i podkładki na biurko.

Kalendarz biurkowy planer

Kalendarze książkowe 2019

Kalendarze książkowe dla firm to dość ekskluzywny atrybut pracownika, pozwalający zorganizować czas. Kalendarze firmowe - koniec z zapomnianymi spotkaniami. Poręczny format a5, a4 ułatwia użytkowanie kalendarza reklamowego w pracy.

Kalendarze książkowe z klasyczną okładką

Kalendarz książkowy 2019 odsłania przed klientami nowe oblicze terminarza firmowego. Kalendarze książkowe dla firmy mogą być w oprawie standardowej (materiał imitujący skórę), w wielu rodzajach i kolorach. Ten rodzaj kalendarza książkowego to dobrze znany organizator pracy w biurze. Może również posiadać oprawę z indywidualną grafiką reklamową, prezentującą wizerunek firmy.

Kalendarz książkowy
Kalendarze książkowe z indywidualną okładką

Kalendarze książkowe indywidualne odsłaniają przed klientami nowe oblicze kalendarza książkowego dla firm. Takie organizery 2019 ze zdjęciem mogą być w oprawie z nadrukowaną grafiką. Ten rodzaj kalendarza firmowego reklamowego to znany podręczny terminarz. Poprzez wprowadzenie indywidualnej grafiki reklamowej na oprawę otrzymujemy w pełni personalizowany gadżet. Nasz projekt okładki staje się skuteczną reklamą firmy przez cały rok.

Kalendarz książkowy
ZAPYTAJ O CENĘInteresuje Cię cena kalendarza na przyszły rok 2019?
Wybrane projekty naszych kalendarzy reklamowych dla firm...

KALENDARZ reklamowy

Od wielu lat projektujemy i drukujemy reklamowe kalendarze, przede wszystkim modele ścienne firmowe ze zdjęciami. Staramy się, aby każdy nasz projekt był indywidualnie opracowany pod wizerunek danej firmy. Przy projektowaniu terminarzy zwracamy uwagę na detale.Z nami zrealizujesz swój skuteczny kalendarz na przyszły rok...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

DODATKI DO KALENDARZY REKLAMOWYCH

Aby kalendarz reklamowy był ciekawym i oryginalnym gadżetem reklamowym, trzeba go odpowiednio wykończyć. Dlatego jako producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji kalendarzy, oferujemy klientom duży wybór dodatków. Możemy wykonać kalendarz firmowy 2019 w dowolnym formacie, zastosować oryginalną grafikę, stworzyć autorskie kalendarium dla firmy czy kilka innych drobiazgów, dzięki którym produkt ten nabierze atrakcyjnego wyglądu i stanie się prawdziwą wizytówką firmy.
indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Oferujemy nie tylko standardowe kalendarze firmowe, ale też te w zupełnie indywidualnym rozmiarze. To oznacza, że możemy wykonać produkt firmowy o dowolnym formacie i kształcie.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Tylko oryginalna grafika reklamowa przyciągnie spojrzenia wielu odbiorców – potencjalnych klientów. Dlatego tworząc kalendarz reklamowy ścienny 2019, proponujemy wykonanie indywidualnej grafiki z użyciem firmowych zdjęć. Grafikę zamieszczamy na pleckach i główce.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Kalendarz firmowy indywidualny wygląda ciekawiej, kiedy ma autorskie kalendarium. Możemy wykonać je na wiele sposobów, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego, tak by współgrało z wizerunkiem jego firmy.
wypukła główka kalendarza
Główka płaska i wypukła
Klient zamawiając kalendarz reklamowy ze zdjęciami ma prawo wyboru rodzaju główki. Wykonujemy ją na dwa sposoby. Oferujemy główkę płaską, a także wypukłą. Ta druga oklejana jest na tekturze lub tekturze z pianką.
główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Zdecydowanie bardziej ekskluzywnym produktem w naszej ofercie są kalendarze firmowe na zamówienie z zegarem. Mocujemy go na główce terminarza. W tym miejscu tworzymy mechanizm na baterie. Kalendarz poprawnie wskazuje godzinę.
zdjęcia do kalendarzy trójdzielnych
Zdjęcia do kalendarza dla firm
Wielu naszych klientów zamawiając kalendarz reklamowy z własnymi zdjęciami dostarcza nam zdjęcia. Te jednak muszą być wysokiej jakości, w odpowiednim formacie. W razie potrzeby mamy obszerną bazę gotowych fotografii.
folia matowa i połysk - kalendarze
Folia matowa lub połysk
Zabezpieczenie główki kalendarza i jego plecków wykonujemy na dwa sposoby – przy użyciu folii matowej lub połyskującej. Jeżeli takie jest życzenie klienta, możemy też wykonać foliowanie folią soft touch albo strukturalną. Wówczas kalendarz reklamowy 2019 z logo firmy wygląda ciekawiej.
lakier punktowy UV do kalendarza
Lakier punktowy UV
Profesjonalny kalendarz trójdzielny personalizowany powinien posiadać lakierowane elementy. Oferujemy lakierowanie wybranych elementów kalendarza na jego główce. Tym sposobem wygląda atrakcyjniej i łatwo przyciąga spojrzenia.
kalendarz spiralowany
Kalendarz spiralowany
Teraz kalendarz reklamowy firmowy musi być nie tylko klejony, ale również spiralowany. Spiralą łączymy główkę, plecki i kalendarium. Spirala, jaką stosujemy w kalendarzach może mieć kolor srebrny, biały, czarny, a także miedziany. Wybór należy do zamawiającego.
kalendarze hot stamping
Hot stamping
Projektując, a następnie tworząc kalendarz ścienny dla firmy zwykle proponujemy klientowi, aby wykończyć pewne jego elementy folią metalizowaną. To znacznie zwiększa walory estetyczne. Sprawia, że organizer 2019 wygląda na elegancki, prestiżowy i drogi.
okienka do kalendarza

Okienka do kalendarza

Zwykle każdy klient chce mieć inny kalendarz reklamowy ścienny. Wobec tego różne może być zapotrzebowanie na okienka. To dlatego oferujemy klientom wybór. Proponujemy indywidualne okienka – w dowolnym rozmiarze i kolorze.
koperty do kalendarzy
Koperty do kalendarza
Kalendarze reklamowe ścienne dla firmy możemy zapakować do koperty. Wykonujemy je z kartonu. Dzięki nim terminarz mogą posłużyć na prezent. Można też go wysłać. Na kopercie tworzymy nadruk firmowy - logo.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM TRÓJDZIELNYM?NAPISZ DO NAS

Kalendarze reklamowe – projekt i druk

Oryginalne, ciekawie zaprojektowane kalendarze reklamowe 2019 są nie tylko skuteczną reklamą, ale przede wszystkim profesjonalnym reklamowym przekazem na cały kolejny rok. W związku z tym warto wykonać ją solidnie, z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów. Jest to jak najbardziej możliwe, dzięki korzystaniu z takich usług, jakie jesteśmy w stanie zaoferować wszystkim naszym klientom. Dziś tanie kalendarze firmowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Oferujemy nie tylko projektowanie kalendarzy, ale również ich druk. W ten sposób powstają oryginalne, modne, trafione w gusta wielu osób przemyślane kalendarze dla firm.

strzałka

Projekt kalendarzy powstaje w profesjonalnym studio graficznym

Tworząc kalendarz firmowy na rok 2019, trzeba przede wszystkim wykonać profesjonalny projekt. W rzeczywistości nie wystarczy mieć sprawdzone studio graficzne, nowoczesny sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie. Aby móc tworzyć naprawdę oryginalne projekty, trzeba mieć umiejętności. Tylko doświadczeni graficy są w stanie zaproponować naprawdę ciekawe wykonanie tego gadżetu reklamowego. Warto pamiętać, że dziś projekty kalendarzy mogą być bardzo różne, dopasowana cena do oczekiwań zamawiającego. Możliwości w tworzeniu tanich projektów są wręcz nieograniczone. Dzięki temu powstają bardzo indywidualne produkty biznesowe - kalendarz reklamowy 2019, współgrający też z wizerunkiem firmy, która je zamawia. Gadżety firmowe te mogą przybierać różną formę, mogą być tez inaczej wykonane i tym bardziej różnorodnie wykończone. Możliwości w tym zakresie jest bardzo wiele i wszystko zależy tak naprawdę od wykonanego na samym początku projektu. Dlatego na tym etapie należy ustalić wszystkie niezbędne szczegóły, aby móc w końcu doczekać się produktu w stu procentach odpowiadającego oczekiwaniom zamawiającego. Dopracowany projekt, to zwykle atrakcyjny kalendarz. To też skuteczny produkt reklamowy dla wymagających odbiorców.

strzałka

Komu zlecić druk kalendarza ściennego?

Druk kalendarzy ściennych odbywa się przy użyciu profesjonalnych urządzeń i wysokiej jakości materiałów, głównie wysokiej jakości papieru. Solidnie wykonane i dopracowane w szczegółach kalendarze reklamowe na rok 2019 są nie tylko reklamą, ale też eleganckim upominkiem dla stałych lub nowych klientów w dobrej cenie. Aktualnie można wykonać bardzo indywidualne kalendarze, bo na przykład z logo firmy czy ze zdjęciem. Możliwości są szerokie, a tak naprawdę wszystko zależy od zamawiającego i jego oczekiwań. Trzeba również podkreślić, że druk takich kalendarzy dla firmy nie jest zbyt drogi. Są to produkty w dobrej, niskiej cenie, które tak naprawdę niewiele różnią się od standardowych wydruków. Wybierając profesjonalny kalendarz ścienny 2019 składający się z wielu elementów, zawierający przede wszystkim indywidualne elementy (logo firmy, zdjęcia, grafika firmowa, indywidualne informacje), można poprawić wizerunek firmy i sprawić, że wielu klientów będzie postrzegało ją w zupełnie innym świetle. Profesjonalne wykonanie, w tym druk, sprawia, że powstały kalendarz firmowy jest produktem solidnym i wytrzymałym, atrakcyjnym praktycznie przez cały rok 2019, a więc stanowi skuteczną reklamę przez 12 miesięcy. Z takich rozwiązań warto korzystać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart