Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlogosclaskachmurkachmurkachmurkachmurkachmurkachmurkachmurkaznak
Identyfikacja
wizualna

Księga identyfikacji wizualnej

Wszystkie reguły zebrane i opisane w księdze zasad identyfikacji wizualnej firmy mają na celu tworzenie pozytywnych wyobrażeń o firmie bądź jej produkcie i utrwalenie ich w opinii klientów oraz na obszarze działalności firmy.

Księga identyfikacji wizualnej firmy (księga znaku)

systematyzuje informacje dotyczące wizerunku firmy.

księga identyfiakcji

Księga Znaku (identyfikacji)
jest nieodzownym elementem
budowania spójnego wizerunku firmy, produktu

Zasady identyfikacji wizualnej zawarte są w formie podstawowej księgi znaku tradycyjnej jak i elektronicznej.

Księga identyfikacji wizualnej firmy

może obejmować swoim zakresem wręcz nieograniczoną przestrzeń działalności firmy (opis logo, kolorystyki firmowej, materiały biurowe do komunikacji z otoczeniem, oznakowanie wnętrz, szyldy, pojazdy firmowe, ubiór pracowanika, stoiska targowe, itp.). Taką księgę znaku można rozbudowywać o całościowe i kompleksowe opracowanie identyfikacji wizualnej firmy.

Nasze realizacje
Identyfikacja wizualna, projekt
Projekt logo, identyfikacja dla firm
Wizerunek marki, projekt logo
Identyfikacja wizualna dla firm
Pakiet reklamowy, projekt
Logo, materiały reklamowe, identyfikacja wizualna
Tworzenie identyfikacji wizualnej
Logo projekt, identyfikacja wizualnatworzenie identyfikacji wizualnej

Potrzebujesz księgi identyfikacji?

Możemy stworzyć księgę identyfikacji wizualnej i ...wiele więcej.napisz do nas

Identyfikacja wizualna firmy to zestaw reguł, pewnego rodzaju instrukcja obsługi, wzorce i ustalenia dotyczące logotypu jak i pozostałych elementów opisujących firmę. Identyfikacja wizualna (podstawowa lub rozbudowana księga znaku) opisuje bardzo szczegółowo budowę logo, wymiary, kolorystykę, różne wersje i odmiany logo. Często dla jak najlepszego ujednolicenia wizerunku firmy przedstawia się zasady prawidłowego zastosowania logo firmy w rożnych miejscach i z wykorzystaniem różnych technologii. Rozszerzona księga identyfikacji wizualnej firmy musi zawierać również błędne, czyli niedopuszczalne formy zastosowania logo i innych elementów dotyczących identyfikacji. Ponadto księga znaku zawiera opis zastosowania znaku firmowego w kontekście wykorzystania go razem z innymi elementami graficznymi.

Mocny wizerunek
to zaufanie klienta do firmy

Księga identyfikacji wizualnej każdej firmy kładzie nacisk na różne elementy identyfikacji.

Księga znaku firmy - spójna identyfikacja wizualna

- prócz projektu logo firmy i jego wariacji można znaleźć: wizytówki, papiery listowe, reklamy prasowe, szyldy, flagi, teczki, foldery, ulotki, ubrania firmowe, samochody firmowe, kolorystykę infrastruktury firmy czy system komunikacji wizualnej wewnątrz i na zewnątrz budynków...

Przykładowe nasze realizacje księgi identyfikacji wizualnej dla firm...

Identyfikacja wizualna

Od 20 lat tworzymy z powodzeniem księgi identyfikacji wizualnej dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Daliśmy im „wizualne życie”, dzięki czemu skutecznie się rozwijają.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
W czym możemy pomóc?
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu księgi identyfikacyjnej znaku zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Co zawiera podstawowa księga znaku?

Podstawowa księga znaku zawiera szereg informacji o logo, które są niezbędne do jego identyfikacji. Z księgi znaku dowiemy się jak zostało zbudowane logo, użyta kolorystyka, w jaki sposób powinno zostać wykorzystane logo wraz z miejscami czy technologiami. By klient nie popełniał błędów, znajdzie tam również niewłaściwe formy zastosowanie znaku firmowego.

Jaka cena za księgę identyfikacji wizualnej dla nowej firmy?

Każda księga identyfikacji wizualnej jest spersonalizowanym dziełem graficznym, dostosowanym do Państwa firmy pod każdym względem. Cena uzależniona jest od tego, czy potrzebujecie podstawową czy rozszerzoną wersję księgi. W określonej cenie przygotowujemy projekt indywidualizacji wizualnej. Za każdym razem cena ustalana jest indywidualnie.
Czy księga znaku wykonywana jest w cenie wykonania logo firmy?
Księga znaku to oddzielnie wykonywana usługa. Przeważnie przy zamawianiu logo firmy, składają Państwo również zamówienie na księgę znaku w wersji podstawowej. Zawiera informacje o budowie logo oraz jego zastosowaniu. Księga znaku w wersji rozszerzonej to przede wszystkim liczne projekty materiałów reklamowych, które są niezwykle praktycznym narzędziem marketingowym.
W jakiej formie otrzymam księgę znaku firmy?
Standardowo księga znaku firmy przekazywana jest w formie elektronicznej, rozszerzenie pdf. Plik zawiera informacje o budowie logo firmy oraz jego zastosowaniu we wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych. Przy ustalonej dopłacie możemy wykonać księgę znaku firmowego w postaci fizycznej, czyli tradycyjnego folderu z informacjami. Niezależnie od sposobu, otrzymacie produkt wysokiej jakości.
Co to takiego księga znaku graficznego i jakie jest jej zastosowanie?
Księga znaku graficznego to opracowanie wizualno-tekstowego, w jaki sposób powinno się korzystać z logo firmowego, czyli, w jaki sposób możemy je eksploatować. Znajdziemy tam zbiór informacji o budowie logo, kolorystyce i preferowanych sposobach druku, polu ochronnym oraz alternatywie znaku (przedstawienie w wersji pionowej i poziomej). Wszystko to jest zamknięte w broszurze kilkunastu stron.

Jaki jest koszt wykonania księgi znaków dla firmy?

Nie posiadamy jednej ceny za wykonanie księgi znaków dla firmy. Wszystko uzależnione jest od nakładu pracy w nią włożonego. Księga może zawierać liczne materiały tekstowo-graficzne zamieszczone nawet na kilkudziesięciu stronach. Ustalenie ceny zaczynamy od tego, w jakiej wersji ma być księga, rozszerzonej czy podstawowej. Skontaktuj się z nami mailowo, a wycenimy dla Ciebie usługę.

Czy potrzebna jest mi podstawowa księga znaku?

Księga znaków w wersji podstawowej jest najczęściej wybieraną opcją przez naszych klientów. Zwykle zamawiają ją z chęci zastrzeżenia logo w urzędzie patentowym, która znacznie ułatwia ten proces. Księga znaku zawiera wszelkie informacje o budowie i kolorystyce logo oraz zasadach komercyjnego wykorzystania logo. Wtedy osoby niezwiązane z Państwa firmą będą wiedziały, w jaki sposób mogą z niego korzystać, a co jest zabronione.
Czy księga znaku jest potrzebna?
Przeczytaj najpierw o zastosowaniu księgi znaku, która Ci wiele wyjaśni. Księga znaku zawiera informacje o możliwości wykorzystaniu logo na rynku. Jest to również niezbędny element marketingowy, na podstawie, którego Państwa firma stworzy spójny wizerunek firmy dla odbiorców. Wtedy potencjalni klienci w łatwy sposób będą mogli logo dopasować do nazwy firmy.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart