Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
Identyfikacja wizualna
tlotlotlotlotlopilkapilkasmugilewyprawy
Klienci
Referencje
Zawsze reagujemy błyskawicznie i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów. Nasze

studio reklamy działające w Bydgoszczy

Podejmujemy się realizacji najtrudniejszych zadań wizerunkowych i nietypowych zadań reklamowych. Nasi klienci czują się zadowoleni ze współpracy, o czym mogą zaświadczyć zebrane przez nas referencje.

Sukces naszego klienta

jest naszym sukcesem

Zobacz co mówią klienci o współpracy z nami:

BANK SPÓŁDZIELCZY W TORUNIU

"Firma Whiteart stworzyła dla nas nowy odświeżony wizerunek, materiały biurowe, zaprojektowała zestaw ulotek promocyjno-informacyjnych, folder firmowy, teczki, torby, kalendarze, itp. Ponadto opracowała szatę graficzną do gazetki bankowej oraz wydała kilka numerów tej gazetki. (...) Możemy z czystym sumieniem polecić tę agencję reklamy jako kompetentnych, solidnych i rzetelnych specjalistów."
- Grzegorz Flanz - Wiceprezes zarządu

PKP ENERGETYKA

"Szukaliśmy firmy ze świerzym, oryginalnym spojrzeniem, profesjonalistów, którzy dokładnie odzwierciedlą nasze oczekiwania i dodatkowo wzbogacą je własnymi pomysłami."
"Whiteart wykazało się ogromnym zaangażowaniem oraz doświadczeniem w przygotowywanych pracach. Zespół jest komunikatywny i pełen kreatywnych pomysłów."
- Daria Rybińska - Dyrektor Biura Marketingu

POLMOS

"Powierzyliśmy Whiteart zaprojektowanie i stworzenie serwisu internetowego, który byłby godną i profesjonalną wizytówką naszej firmy. Studio wywiązało się ze współpracy solidnie, szybko i wykazując duże zaangażowanie."
"Na szczególne uznanie zasługuje kreatywność i merytoryczna opieka Whiteart przy realizacji poszczególnych elementów zaprojektowanego serwisu www. Ponadto firma podjęła się również zapewnienia kompleksowej opieki nad stroną. Natomiast pozycjonowanie strony www w wyszukiwarkach internetowych, przez studio, przyniosło znaczące korzyści."
- Dariusz Stępień - Prezes

PKP

"Studio Reklamy i Multimediów Whiteart wzieło udział w tworzeniu systemu identyfikacji wizualnej kampani społecznej "Wybieram Kolej" organizowanej przez Grupę PKP. Profesjonalne podejście do zadania i zaangażowanie zaowocowało powstaniem logo oraz strony internetowej kampani".
- Lucyna Roszyk - Dyrektor Biura Zarządu

OPEUS

"Z zadowoleniem musimy przyznać, iż współpraca układała się znakomicie. Nasze uznanie wzbudziło profesjonalne i kompleksowe podejście do powierzonych zadań, jak również wielka dbałość o wysoką jakość wykonanych materiałów. Warto zaznaczyć, że zobowiązani byliśmy ścisłymi terminami. Mimo to specjaliści ze Studia Whiteart pracowali rzetelnie, spokojnie, bez wprowadzania nerwowej atmosfery."
- Łukasz Jaworski - Prezes Zarządu

GEOFIZYKA

"Prace realizowane przez WHITEart zostały wykonane z nalezyta starannoscią, dochowujać przy tym napietych terminów umownych. Wysoki poziom usług sprostał naszym oczekiwaniom i wyznaczonym standardom jakości."
- Maciej Stawinoga - Marketing Manager

MALFARB

"Firma Malfarb w 2010 r. postanowiła odświerzyć wizerunek i wprowadzić na rynek farby w nowej lini graficznej. Zadanie zaprojektowania nowej lini i nowego wizerunku Malfarb zleciliśmy firmie Whiteart. Przekonały nas do tego wyboru wstępne, bardzo ciekawe projekty opakowań wykonane przez firmę w ramach ogłoszonego przez nas konkursu. Nasze wymagania i oczekiwania były wysokie, jednak specjaliści z Whiteart staneli na wysokości zadania."
- Andrzej Kowalski - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

APATOR

"Whiteart wykazało się profesjonalizmem i kreatywnością. W trakcie prac widoczne było duże doświadczenie i zaangażowanie zespołu. Projekty są nowoczesne, dynamiczne i przede wszystkim przemawiają do klienta. Przez cały czas prac nad projektami, osoby reprezentujące firmę, były w stałym kontakcie z nami, zawsze chętne do współpracy i gotowe do udzielenie wszelkich informacji."
- Janusz Niedźwiedzki - Prezes Zarządu

GOOD FOOD

"Współpraca układała się bardzo dobrze. Firma wykonała dla nas projekty logo, z których wybraliśmy najlepsze do dalszego dopracowania. Efekt był dla nas w pełni zadowalający. Zlecenie przebiegało sprawnie, wykonywane było z pełnym profesjonalizmem i starannością. Wszelkie uwagi z naszej strony były wprowadzane bardzo sprawnie, co przełożyło się na szybką i owocną współprace."
- Łuksza Hejman - Właściciel

SICO

"Podczas całej współpracy mieliśmy z pracownikami Whiteart bardzo dobry kontakt. Wychodzili oni naprzeciw naszym oczekiwaniom i skrupulatnie realizowali zlecone zadania. Whiteart cenimy przede wszystkim za profesjonalizm, terminowość i indywidualne podejście do naszych oczekiwań. Nietuzinkowe, dopracowane graficznie projekty złożyły się na oryginalny i zwracający uwagę wizerunek marki Sico."
- Wojciech Ziętek - Prezes Zarządu

AUTOMATYKA

"Współpraca układała się sprawnie i twórczo. Zostaliśmy potraktowani indywidualnie, a przy tym obsługa była kompleksowa. (...) Doceniając zaangażowanie firmy Whiteart, polecamy współpracę z tą agencją reklamy wszystkim firmom ceniącym sobie u wykonawcy profesjonalizm, szybkość działania, bogactwo pomysłów i komunikatywność."
- Artur Maciejczyk - Prezes Zarządu, Dyrektor

PROCOM SYSTEM

"Współpraca ze Studiem Reklamy i Multimediów WHITEart spełnia nasze wysokie wymagania. Wszystkie prace realizowane są sprawnie, terminowo, z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do oczekiwań klienta. Nietuzinkowe, dopracowane graficznie projekty pozytywnie wpływają na wizerunek firmy PROCOM SYSTEM."
- Artur Wójcikowski - Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny

LHS

"Mamy przyjemność polecić Państwu Studio Reklamy i Multimediów Whiteart, z której usług w zakresie kreacji i wykonania materiałów reklamowych z satysfakcją korzystamy od 2006 roku. "
"Współpraca po okresie wzajemnego poznawania jest profesjonalna, a codzienne operacyjne kontakty prowadzone są elastycznie, zawodowo i sympatycznie, zwykle w tempie ekspresowym. Firma zawsze podchodzi do naszych potrzeb i zamówień w bardzo indywidualny sposób, potrafi wykreować to, co sobie wyobraziliśmy."
- Zbigniew Tracichleb - Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny

Tora-Zajdel

"Cenimy Whiteart profesjonalizm i indywidualne podejście do naszych oczekiwań. Kreatywne, dopracowane graficznie projekty sprawiają, że nasze produkty zyskały pozytywny i mocny wizerunek na rynku. "
- Igor Banach- Kierownik ds. Spraw Handlowych

VINPOL

"Przygotowane dla nas prezentacje w sposób nowoczesny, dynamiczny a zarazem profesjonalny odzwierciedlają rangę naszej firmy. Będąc poważnym kontrahentem w swojej branży takie oczekiwania stawialiśmy nowym materiałom reklamowym i musimy przyznać, iż nie zawiedliśmy się. Podczas trwania prac Whiteart dało się poznać jako godny partner w interesach, doświadczony zespół doskonale rozumie potrzeby zleceniodawcy."
- Dariusz Polak - Dyrektor ds. Marketingu i Exportu

RAMZES

"Z satysfakcją musimy przyznać, że wybór tego własnie studia był bardzo trafiony. Agencja Whiteart wykazała się kompetencją, znajomością tematu, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w prace. proces powstawania nowej lini graficznej i opakowań przebiegał dynamicznie, w twórczej i symatycznej atmosferze."
- Grażyna Sroczyńska - Prezes Zarządu

BUDLEX

"Wybraliśmy Studio Whiteart ze względu na wykonane przez nich prace wizerunkowe dla innych inwestorów budowlanych, ale i również za ich dokonania w innych branżach. Musimy przyznać, iż nie zawiedliśmy się."
"Firma Whiteart zaprojektowała dla nas wizerunek reklamowy dla nowego osiedla, a w tym – logo osiedla, serię billboardów, broszury, ulotki. Współpraca układała się sprawnie i twórczo. Zostaliśmy potraktowani indywidualnie, a przy tym obsługa była kompleksowa. "
- Małgorzata Mellen - Pełnomocnik Zarządu

ART MADA

"Wieloetapową pracę zleciliśmy Studiu Reklamy i Multimediów Whiteart z okolic Torunia. Oczekiwaliśmy wysokiego poziomu obsługi i muszę przyznać, że nie zawiedliśmy się."
"Pracownicy Whiteart z uwagą słuchali naszych sugestii, proponując równocześnie własne, ciekawe i twórcze rozwiązania. Współpraca podczas kolejnych etapów układała się bardzo dobrze – była skuteczna, dynamiczna i efektywna."
- Katarzyna Pronobis - Właściciel

PHYSIO-TECH

"Whiteart stworzyło dla firmy Physio-Tech kompleksowe materiały promocyjne – identyfikację wizualną, logo, materiały biurowe i serię folderów, ulotek w 4 wersjach językowych. Współpraca układała się bardzo sprawnie i twórczo. Mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo w dziedzinie kreowania wizerunku, a także mieliśmy poczucie, iż pracujemy z partnerem w pełni zaangażowanym w projekt. Efekty spełniły nasze wymagania. Całość zrealizowanych przez Whiteart materiałów reklamowych tworzy spójny i wyróżniający się na rynku wizerunek firmy Physio-Tech.."
- Physio-Tech -

LEMICON

"Ten kreatywny zespół fachowców stworzył dla nas nowoczesne logo, linię plastyczną (teczka reklamowa, ulotka reklamowa, kalendarz trójdzielny, kalendarz biurkowy leżący)  i profesjonalną witrynę firmową. Strona www została wykonana szybko, sprawnie i w terminie, pozycjonowanie strony oraz jej stała aktualizacja przynosi każdego dnia wymierne korzyści. "
"Podczas współpracy studio reklamy wykazało się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i pomysłowością, co zaowocowało projektami na wysokim poziomie, z których jesteśmy w pełni zadowoleni."
- Jan Dobaczewski - Dyrektor

ORION

"Z zadowoleniem musimy przyznać, iż współpraca układa się nam znakomicie. Nasze uznanie wzbudziło profesjonalne i kompleksowe podejście do powierzonych zadań, jak również wielka dbałość o wysoką jakość wykonanych materiałów."
- Jerzy Czernek - Właściciel

ENTELO

"Pracownicy Whiteart z uwagą słuchali naszych sugestii, proponując równocześnie własne, ciekawe i twórcze rozwiązania. Współpraca podczas kolejnych etapów układała się bardzo dobrze. Firma wykonała stworzyła dla naszej marki nazwę, logo i spójny wizerunek marki."
- Dawid Żeberkiewicz - Prezes zarządu

LUMI LIGHT

"Współpraca układała się sprawnie i twórczo. Mieliśmy z pracownikami studia znakomitą komunikację. (...) Doceniając zaangażowanie firmy Whiteart, polecamy współpracę z tą agencją reklamy wszystkim firmom ceniącym sobie u wykonawcy profesjonalizm, szybkość działania, bogactwo pomysłów i komunikatywność."
- Tomasz Lach - Właściciel

MEDYK

"Dzięki pełnemu profesjonalizmowi nasza współpraca przebiega sprawnie i bezproblemowo, a jej efekty spełniają nasze oczekiwania. (...) Podczas współpracy, poza kreatywnym i indywidualnym podejściem do klienta, mogliśmy także liczyć na wsparcie i fachowe doradztwo w zakresie tworzenia wizerunku."
- Artur Karol Jakubiak - Właściciel

PRES

"Zauważyliśmy, że nasze materiały reklamowe wyróżniają się na rynku deweloperskim. Z pełnym zaufaniem oddajemy stronę graficzną naszych materiałów firmie Whiteart, bo doświadczenie pokazało, że są profesjonalistami w swojej dziedzinie."
- Paweł Burdach - Prezes Zarządu

MOTO REMO

"Współpraca podczas kolejnych etapów układała się sprawnie. Od projektu logo, po wykonanie kompletu materiałów firmowych zlecenie wykonywane było z pełnym profesjonalizmem i starannością. Wiele cennych porad dotyczących tworzenia wizerunku zaowocowało bardzo dobrymi efektami pracy. "
- Joanna Sokołowska - Dyrektor

EVITO

"Z zadowoleniem musimy przyznać, iż współpraca układa się nam znakomicie. Nasze uznanie wzbudziła niezwykła kreatywność, profesjonalne i kompleksowe podejście do powierzonych zadań, jak również wielka dbałość o wysoką jakość wykonanych materiałów."
- Krzysztof Zięba - Dyrektor Handlowy

VINTON

"Z przyjemnością oświadczam, iż nasza współpraca z firmą Whiteart układa się bardzo pomyślnie. Studio stworzyło dla nas kreacje nowej marki papierosów Vinton – logo plus zestaw materiałów identyfikacyjnych. Oryginalna i bardzo wyrazista kreacja marki pozwoliła nam skutecznie konkurować z głównymi firmami w branży. "
"Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, a zamówienia realizowane były terminowo i z pełnym zaangażowaniem ze strony Studia Whiteart."
- Łukasz Balbierz - Właściciel

ARKADA INVEST

"Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości wykonanych prac, zwłaszcza z ich jakości wizualnej, ekspozycji wizerunku i marki oraz spójności projektu. Pragniemy podkreślić, że współpraca ze studiem Whiteart jest w pełni profesjonalna, oparta na rzeczowej wymianie informacji, a co najważniejsze, firma w sposób terminowy wywiązuje się ze swoich zobowiązan."
- Jan Wawrzkowicz - Prezes Zarządu

MANSO

"Usługi wykonane zostały w pełni zadowalająco, zaś współpraca interpersonalna układała się nad wyraz sprawnie. Zależało nam, by nasza firma potraktowana została w sposób indywidualny i kompleksowy – i tak się stało. Współpraca z Whiteart ułatwiła nam uporanie się z niełatwym procesem wprowadzania na rynek nowej marki."
- Manso -

MAT-INSTAL

"Doceniając zaangażowanie firmy Whiteart, polecamy współpracę z tą agencją reklamy wszystkim firmom ceniącym sobie u wykonawcy profesjonalizm, szybkość działania, bogactwo pomysłów i komunikatywność."
- Karol Kluczewski - Właściciel

MAXUS

"Polecamy współpracę ze Studiem Reklamy Whiteart wszystkim firmom, ceniącym u wykonawcy jakość usług, szybkość działania, komunikatywność i wiedzę."
"Efekt prac jest w pełni zadowalający. Ich wysoki poziom sprostała naszym oczekiwaniom i określonym standardom jakości. Współpraca z Whiteart wyróżnia się szybkością wykonywanych usług, atrakcyjnością cenową w porównaniu z kompleksową i rzetelną obsługą. Warto podkreślić również, iż zespół Studia potrafi dokładnie oddać uwagi i sugestie zleceniodawcy, wzbogacając je własnymi innowacjami i kreatywnością."
- Wojciech Polaczek - Prezes Zarządu

NICORE

"Wkraczając na rynek dystrybucji e-paierosów firma Nicore nie miała przed soba łatwego zadania, silna konkurencja, mało znany produkt itp. Potrzebowaliśmy mocnego, wyrazistego wizerunku, aby klienci zauważyli nas na rynku. Nawiązaliśmy w tym celu współpracę ze Studiem Whiteart."
"Musimy przyznać specjalistom z Whiteart, że nie zawiedli naszych - niemałych - oczekiwań."
- Paweł Trzaska - Prezes Zarządu

GALUNA

"Szukaliśmy agencji, która zapewni nam nie tylko projekty graficzne, ale przede wszystkim, profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapi prac."
"Studio Whiteart opracowało dla nas identyfikację wizualną marki Galuna wraz z logo firmy. Projekty graficzne poprzedzone analizą rynku i naszymi potrzebami odzwierciedlają profil firmy."
"Każdej firmie, szukającej odpowiedzialnego i doświadczonego zespołu, który wesprze je w działaniach reklamowych polecamy Studio Reklamy i Multimediów Whiteart."
- Piotr Papke - Prezes

KLINIKA FINANSOWA

"Zlecając stworzenie identyfikacji wizualnej dla Kliniki Finansowej oraz wykonanie naszej strony internetowej stawialiśmy bardzo duże wymagania i nie zawiedliśmy się na ekpie Whiteart."
"Kreatywne podejście, rzeczowe ustalanie kluczowych zagadnień, podsuwanie odpowiednich rozwiązań i technologii, szybki (a wręcz błyskawiczny) kontakt i realizacja zgodnie z ustalonym harmonogramem, to cechy tej firmy."
- Daniel Stefański - Prezes Zarządu

REZYDENCJA METROPOLIS

"Cenimy sobie dużą fachowość i profesjonalizm pracowników firmy Whiteart. Jako agencja reklamowa potrafią w rzetelny sposób pomóc firmie w tworzeniu wizerunku i odnalezieniu się na rynku konkurencji."
- Paweł Burdach - Prezes Zarządu

MONTE KRISTO

"Od samego początku otrzymywaliśmy ze strony Whiteart profesjonalną obsługe i współpracę w pełnym tego słowa znaczeniu. Firmę tą postrzegamy, jako wiarygodnego i solidnego partnera." .
"Studio reklamy opracowało nasze obecne logo oraz pełną identyfikację wizualną.".
"Nie mamy wątpliwości co do doświadczenia Studia Reklamowego Whiteart, z pewnością kolejne rozwiązania reklamowe równiez powierzymy tej agencji, ponieważ w zamian otrzymujemy oryginalne i niekonwecjonalne projekty."
- Krzysztof Owsiak - Właściciel

ML OFFICE

"Z satysfakcją możemy polecić Studio Reklamy i Multimediów Whiteart jako profesjonalnego partnera przy rozwijaniu wizerunku firmy. Whiteart wykazało się profesjonalną, pełną zaangażowania obsługą, jak również kreatywnością w zakresie projektowania graficznego. Ponadto doceniliśmy kompetencję Studia w zakresie doradztwa marketingowego."
- Łuksza Szulc - Wice Prezes

IVES SYSTEM

"Dzięki pełnemu profesjonalizmowi nasza współpraca przebiega sprawnie i bezproblemowo, a jej efekty spełniają nasze oczekiwania. Firma Whiteart wykonała dla nas serwis internetowy oparty o system do samodzielnego zarządzania stroną cms, ulotkę i zestaw materiałów promocyjnych typu roll-up’y."
- Waldemar Fliss - Właściciel

KJK

"Musimy przyznać, iż decyzja powierzenia prac związanych z oprawą graficzną i realizacją materiałów tej właśnie firmie była całkowicie słuszna. Przemawia za tym szereg argumentów, takich jak: wysoki poziom techniczny realizowanych prac, szeroka wiedza grafików i ich profesjonalizm, jak również wyczucie naszych potrzeb i szybkie reagowanie na wszelkie uwagi i sugestie."
- Janusz Łoskot - Dyrektor

RED CATERING

"Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy skłonni jesteśmy stwierdzić, że doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu Studia Reklamy i Multimediów Whiteart, gwarantują produkty wysokiej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego. "
"Kreatywność, dobry stopień organizacji, dyscyplina obsługi, rzetelne wykonywanie pracy oraz kompetencje i zaangażowanie składają się na wizytówkę firmy Whiteart. Cenimy ją przede wszystkim za profesjonalizm, terminowość i indywidualne podejście do naszych oczekiwań. "
- Jacek Joński - Właściciel

WRATISLAVIA BIO

"W trakcie współpracy widoczne było duże doświadczenie pracowników Studia Reklamy, zespół jest otwarty na nowości, stawiane przed nimi wymagania i równocześnie charakteryzuje się oryginalnymi pomysłami, niekonwencjonalnymi projektami oraz elastycznym podejściem."
- Jacek Gwiżdż - Prezes Zarządu

TRISTAR

"Godna podkreślenia jest kreatywność zespołu Whiteart, a także sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań. Podczas pracy przez cały czas mieliśmy pewność, że zespół Whiteart bierze pełną odpowiedzialność za sukces naszego wspólnego przedsięwzięcia - nie zawiedliśmy się."
- Paweł Jutrzenka-Trzebiatowski - Dyrektor Generalny

LUPACK

"Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy skłonni jesteśmy stwierdzić, że doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu Whiteart, gwarantują produkt wysokiej jakości, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Polecamy agencję Whiteart firmom poszukującym profesjonalnego i zaufanego partnera."
- Piotr Niewiadomski - Dyrektor

GIV

"Stanowiąc specjalistę w swojej branży, szukając agencji reklamowej, musieliśmy bardzo wysoko postawić poprzeczkę i precyzyjnie określić własne potrzeby. Firmą , która jest wstanie zrozumieć nasze cele i sprostać oczekiwaniom okazało się Studio Whiteart."
"Niekonwencjonalne projekty, oryginalne rozwiązania i prestiżowa obsługa zapewniły naszej firmie kompleksową obsługę, na najwyższym poziomie. W czasie realizacji prac zespół Studia wykazał się dużym doświadczeniem, profesjonalizmem, osobistym zaangażowaniem i efektywnym działaniem. Terminowość i odpowiedzialność również zasługują na uznanie."
- Mirosław Gąbski - Prezes

TGK

"Swoim doświadczeniem i posiadaną wiedzą, Whiteart niewątpliwie przyczyniło się do bardzo wielu wspólnych, wręcz spektakularnych sukcesów, które najogólniej ująć można jako aktywną pracę nad tworzeniem nowych projektów."
- Tomasz Stanisławski - Dyrektor

EXPRESS POLSKA

"Mieliśmy niewątpliwą przyjemność współpracować ze studiem Whiteart przy tworzeniu zestawu materiałów reklamowych."
"Cenimy sobie wysoko ambitne podejście to nietypowych zadań. Zlecając wykonanie kalendarzy postawiliśmy bardzo duże wymagania i - musimy to przyznać z uznaniem - że nie zawiedliśmy się na ekipie Whiteart. Wszystkim gorąco polecamy ich usługi - to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu."
- Rafał Klimkiewicz - Prezes

DUO

"Współprace z firmą Whiteart oceniamy jako profesjonalną i satysfakcjonującą. (...) Wykonane projekty odzwierciedlają naszą pracę, współgrają z założonymi celami firmy i całkowicie podnoszą prestiż produktów. Podjęte wspólnie ze Studiem Reklamy działania, sprostały naszym oczekiwaniom. W trakcie współpracy dało się odczuć doświadczenie i pełny profesjonalizm firmy."
- Janusz Kołakowski - Dyrektor ds. sprzedaży

AKWAWIT Brasco

"Od samego początku współpracy firma Whiteart przejawiała wysoki poziom kompetencji, profesjonalizm oraz szeroką wiedzę zarówno z zakresu projektowania stron, jak i technologii internetowych. Dzięki wykonanym przez ich specjalistów animacjom nasza strona prezentuje się jeszcze bardziej interesująco."
- Dariusz Stępień - Prezes Zarządu

ARGUS

"Pracownicy Whiteart wykazali się nie tylko kreatywnością, ale też wysokimi kwalifikacjami i wiedzą techniczną. Ich sumienne podejście do obowiązków oraz wysokie zaangażowanie w realizowane zadanie zaowocowało satysfakcjonującym efektem końcowym. Przedstawione rozwiązania charakteryzują się nowoczesnością i przejrzystością linii graficznej, natomiast strona www rozwija wizerunek i - co było dla nas ważne - posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ efekt pracy, jaką zleciliśmy firmie Whiteart zrobił nie tylko wrażenie na nas, ale również na naszych klientach, co wpłynęło na polepszenie wizerunku firmy."
- Dariusz Tercjak - Dyrektor

MONTO

"Szukaliśmy firmy, która zaspokoi nasze potrzeby i sprosta postawionym oczekiwaniom. Studio Whiteart doskonale sprawdziło się na wszystkich etapach prac. Stały dialog zespołu, wiedza i doświadczenie przekonało nas, że dobrze wybraliśmy. Projekty są indywidualne i oryginalne. Nowoczesna, przejrzysta struktura pozwoliła nam na stworzenie nowego wizerunku."
- Piotr Krzywicki - Prezes

ISOTER

"Cenimy sobie wysoko ambitne podejście to nietypowych zadań. Zlecając wykonanie kalendarzy postawiliśmy bardzo duże wymagania i - musimy to przyznać z uznaniem - że nie zawiedliśmy się na ekipie Whiteart. Wszystkim gorąco polecamy ich usługi - to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu."
"Projekt wykonany przez Whiteart w pełni odpowiada naszym wyobrażeniem o praktycznej, estetycznej i czytelnej stronie internetowej. Zaproponowana koncepcja projektowa spotkała się z dużym uznaniem moich klientów, którzy ocenili ją jako przyjazną w odbiorze, czytelną i przejrzystą."
- Tomasz Kamiński - Właściciel

MERITUM

"Profesjonalne podejście firmy Whiteart do każdego projektu, objawiające się przede wszystkim dążeniem do zrozumienia naszych oczekiwań i prawdziwym zaangażowaniem na każdym etapie działania, a także pozytywnym nastawieniem do najtrudniejszych nawet zadań, umożliwiło nam osiągnięcie bardzo dobrych efektów. Dzięki współpracy zyskaliśmy nowoczesny wizerunek, pozycjonujący naszą firmę w branży opakowań. "
- Kamil Olszowy - Dyrektor

MORFEUSZ

"Wysokie kwalifikacje, dobry stopień organizacji, dyscyplina obsługi, rzetelne wykonywanie pracy oraz kompetencje i zaangażowanie składają się na wizytówkę tej firmy. Partnera takiego jak Whiteart życzylibyśmy sobie we wszystkich zawodowych kontaktach. Rzeczowe ustalanie kluczowych zagadnień, podsuwanie odpowiednich rozwiązań i technologii, szybki (a czasem wręcz błyskawiczny) kontakt i realizacja zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem to standard w trakcie naszej współpracy. "
- Emilia Grabowska - Właściciel

MAKOWSCY

"Studio Reklamy Whiteart pracując dla firmy "Makowscy" wykazało się zaangażowaniem w podejmowanych działaniach oraz profesjonalną obsługą reklamową.". "Swoją wiedzą oraz doświadczonym zespołem Whiteart niewątpliwie przyczyniło się do wielu sukcesów firmy "Makowscy"."
- Arkadiusz Filipiak - Dyrektor Handlowy

ACTINEA

"Od ponad 2 lat naszym wizerunkiem oraz prowadzonymi działaniami reklamowymi zajmuje się Studio Reklamy Whiteart."
"Z chęcią polecimy Studio Whiteart, z pełnym przekonaniem o jego doświadczonym zespole, profesjonalnym przygotowaniu i prestiżowych projektach".
- Piotr Olbracht - Dyrektor ds. Marketingu

TRIO SYSTEM

"Niekonwencjonalny projekt, oryginalne rozwiązania zapewniły naszej firmie perfekcyjną obsługę. Whiteart sprawuje również opiekę nad naszą witryną, aktualizuje zawarte na niej treści oraz promuje witrynę w wyszukiwarkach, skutecznie realizuje pozycjonowanie strony www. "
"Przez cały okres współpracy, usługi dla Trio System były wykonywane rzetelnie, terminowo i z należytą starannością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi. Miła i bezkonfliktowa współpraca ze Studiem utwierdza nas w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru. "
- Mirosław Madyda - Prezes

KONFERENCJA JAKOŚĆ ENERGII

"Podczas dwóch edycji Konferencji, w latach 2010 oraz 2011, Studio WHITEart przygotowywało dla nas: ulotki reklamowe, teczki, płyty CD, notesy, publikacje z materiałami konferencyjnymi, jak również projekty reklamy prasowych, rollupów oraz tablic reklamowych. Wszystkie opracowane materiały odznaczały się oryginalną i nowoczesną szatą graficzną oraz nienagannym wykonaniem. "
- Artur Wójcikowski - Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W BYDGOSZCZY

"Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy realizując Program Rozwoju Sieci Drogowej na lata 2010-2015 poszukiwał rzetelnego wykonawcy prezentacji multimedialnej. Nawiązaliśmy współpracę ze Studiem Reklamy i Multimediów Whiteart i nie zawiedliśmy się."
"Dzięki zaangażowaniu obu stron nasza współpraca sprawnie i bezproblemowo, a jej efekty w pełni spełniają nasze oczekiwania."
"Konsultanci projektu wykazali się profesjonalizmem, kreatywnością i znajomością branży."
- Sebastian Borowiak - p.o. Z-ca Dyrektora

Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?
O co zwykle pytają klienci?
Nasi klienci zanim rozpoczną realizację wizerunku, materiałów reklamowych dla swojej firmy, zadają nam rozmaite pytania. Chcąc wyeliminować konieczność częstego dopytywania o szczegóły, zebraliśmy najważniejsze pytania i odpowiedzieliśmy na nie.

Jak dobre studio reklamy wycenia swoje usługi?

Żadne studio reklamy raczej nie ma sztywnego cennika. Właściwie każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Przy wycenie studio bierze pod uwagę potrzeby i wymagania zamawiającego, a także budżet, jakim dysponuje. Bez wątpienia warto korzystać z wielu usług w jednym i tym samym punkcie. Może to być Bydgoszcz i okolice. Wówczas można liczyć na ceny specjalne, zdecydowanie niższe. Nie znając szczegółów poszczególnych zamówień trudno jest wycenić usługi.
Która oferta studia reklamy jest najlepsza?
Dobre czy też profesjonalne studio graficzne zapewne ma na swoim koncie wiele udanych realizacji. Dysponuje przede wszystkim bogatą ofertą usług, które świadczy po przystępnych cenach, a już na pewno ceny te nie odbiegają od uśrednionych cen rynkowych. Analizując ofertę studia reklamowego z Bydgoszczy warto sprawdzić, dla jakich firm wykonywało ono swoje usługi. Zapoznanie się z opiniami byłych klientów czy znajomych, jeżeli znają wybrane studio, też jest mile widziane. Trzeba koniecznie, wręcz dogłębnie przeanalizować portfolio takiego studio.

Czym powinno wyróżniać się dobre studio reklamy?

Dobre studio reklamy na pewno ma profesjonalne podejście do każdego klienta, bez względu na to, czy zamawia tylko jedną usługę, czy cały pakiet. Przede wszystkim potrafi też słuchać potrzeb swoich klientów, a następnie potrzeby te realizować poprzez kampanię reklamową. Dobre studio zapewnia miłą atmosferę współpracy, ma liczne referencje, atrakcyjne ceny i duży wybór usług. Bydgoszcz to miasto, w którym działa niejedno studio reklamy. Trzeba więc wybrać tylko te dobre.
Agencja reklamowa a studio reklamy – kogo wybrać?
Zanim ustalimy, kto wykona dla nas poszczególne usługi, agencja reklamowa czy studio reklamy, musimy ustalić, czego tak naprawdę oczekujemy. Agencja reklamowa na pewno zadba o naszą pozycję na rynku, pozycję naszej firmy, a także o właściwe i skuteczne dotarcie do nowych klientów. Z kolei studio reklamy pomoże w odpowiedni sposób wprowadzić na rynek i zaprezentować nowy produkt. Każdy chyba przyzna, że nie jest łatwo zadbać o właściwy wizerunek nowości. Dobre studio z Bydgoszczy zajmie się tym, jak należy.

Co studio reklamy zamieszcza w swoim portfolio?

Tak jak każda inna firma, tak i studio reklamy w swoim portfolio zamieszcza wcześniejsze realizacje. Dzięki nim można poznać jego styl pracy, dowiedzieć się, dla jakich firm świadczyło już swoje usługi. Portfolio na pewno również przybliży informacje na temat tego, z jakich branży były firmy, dla których studio wykonywało te usługi. Warto to wszystko dogłębnie przeanalizować, tym bardziej że takie portfolio jest dziś łatwo dostępne na stronie internetowej.
Wybór agencji reklamowej, na co zwrócić uwagę?
Miasto Bydgoszcz jest dość rozległe i działa tu niejedna agencja reklamowa. Trzeba więc dokonać wyboru. Niektóre firmy nie mają zbyt dużego doświadczenia w tej branży, nie potrafią zaproponować klientowi ciekawych, nowoczesnych, kreatywnych rozwiązań, projektów. Dlatego należy uważnie podejść do wyboru. Najlepiej zwrócić uwagę na jakość świadczonych usług, to jakie te usługi agencja oferuje i dla kogo, dla kogo już je świadczyła i na jakim poziomie to zrobiła, a także czy jej ceny nie odbiegają od cen rynkowych w tym mieście.

Brief – czy w ogóle studio reklamy go potrzebuje?

Profesjonalne studio reklamy najpierw opracowuje brief, który zawiera najważniejsze informacje o potrzebach klienta i jego firmie. To na podstawie tego dokumentu przystępuje do dalszego działania, opracowując już pierwsze i kolejne koncepcje. Przy tworzeniu briefu studio konsultuje jego zawartość z klientem. W końcu jego treść ma być zgodna z oczekiwaniami zamawiającego. Tak więc dokument ten musi być zaakceptowany przez obie strony, dopiero później studio przystępuje do dalszej pracy.
Czy powinienem skorzystać z usług, jakie świadczy studio reklamowe?
Studio reklamy ma obszerną ofertę usług. Warto z nich korzystać, kiedy planuje się rozwinięcie działalności w mieście Bydgoszcz, a także dotarcie do nowych odbiorców. Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, że bez odpowiedniej reklamy i kampanii marketingowej nie jest to w dzisiejszych czasach takie proste. Jeżeli chodzi o studio reklamy Bydgoszcz to miasto, w którym można je bez problemu znaleźć. Trzeba w związku z tym wybrać takie, które wyświadczy zaplanowane usługi na wysokim poziomie. Opracowanie skutecznej reklamy czy kampanii marketingowej należy zlecić profesjonalistom.

Studio reklamy Bydgoszcz w czym może nam pomóc?

Pod hasłem studio reklamy Bydgoszcz można znaleźć profesjonalną firmę, która specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu marketingu i kreacji. Swoje usługi promocyjne oferuje innym firmom, które chcą zaistnieć na rynku, zdobyć popularność, nowych klientów, a także zyskać dobrą opinię. Dziś przy tak dużej konkurencji firma, która się nie reklamuje, nie ma większych szans na utrzymanie się. Musi być postrzegana przez odbiorców jako profesjonalna, dbająca o jakość swoich produktów czy usług. Tylko wtedy zyskuje szansę na rozwój. Działania marketingowe są bardzo ważne. Jednak nie każdy potrafi się nimi zająć. Trzeba więc rozważyć rozpoczęcie współpracy ze studiem reklamy.

strzałka

Jakie usługi oferuje studio reklamy?

Doświadczone i profesjonalne studio reklamy ma szeroką ofertę usług, dzięki czemu bez względu na to, czego konkretnie potrzebuje klient, może jego oczekiwania zrealizować. Dobre studio kreacji proponuje klientom kompleksową pomoc w budowaniu wizerunku marki. Tworzy identyfikację marki i nowe logo dla firmy. Ponadto specjalizuje się w projektowaniu graficznym. Realizuje małe i duże projekty, zawsze spełniając potrzeby klienta i postępując zgodnie z obowiązującymi trendami. W ofercie profesjonalnego studio reklamy z Bydgoszczy można też znaleźć inne usługi jak tworzenie kreacji graficznej. Chodzi tu przede wszystkim o takie produkty jak – foldery, opakowania, reklama zewnętrzna, kalendarze i notesy. W ramach prowadzonej działalności dostarcza klientom materiały drukowane. Jedną z nowoczesnych usług studia reklamy są interaktywne media. Zaliczyć do nich można strony internetowe oraz prezentacje firmowe. Korzystając przynajmniej z niektórych usług świadczonych przez tego typu studio, można zbliżyć się do potencjalnych klientów, pozyskać dobrą opinię i popularność na rynku. Warto więc oddać się w ręce profesjonalistów, aby ocenili aktualną sytuację firmy, a następnie zaplanowali dalsze działania.

strzałka

Dlaczego reklama firmy jest taka ważna?

Firma, która pojawia się na rynku, ale w ogóle się nie reklamuje, ma trudności w pozyskiwaniu klientów. Kiedy nikt nie wie o jej istnieniu, trudno, by było inaczej. Dlatego ważne jest to, aby zadbać o dobrą reklamę, by również zadbać o wizerunek swojej firmy. Każda nowa firma powinna już na samym początku opracować estetyczne, zapadające w pamięci logo, określić kolory, którymi będzie posługiwać się przy tworzeniu wszelkiego typu materiałów reklamowych i o te materiały reklamowe również zadbać. Firmowa strona internetowa, gadżety reklamowe, foldery, notesy promujące firmę – wszystko to sprawia, że oferta firmy dociera do szerszego grona odbiorców, potencjalnych klientów. Profesjonalnie przeprowadzona kampania reklamowa może przyciągnąć wielu klientów. Jednak by móc z tym wystartować, trzeba najpierw zadbać o wizerunek swojej firmy. Z uwagi na to, że wszystko to nie jest takie proste, warto skorzystać z pomocy profesjonalnych projektantów. Mowa tu o studio, które na co dzień projektuje i opracowuje wizualnie liczne materiały dla firm z różnych branż. Profesjonalne studio reklamy Bydgoszcz czy agencja z okolic miasta to podmiot, który świadczy szeroki zakres usług z zakresu marketingu. Jest w stanie pomóc każdemu, niezależnie od tego, czy dopiero wkracza na rynek, czy istnieje już od jakiegoś czasu.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42