Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkachmurychmurypilkapilkapilkalewyprawy
Kontakt

Dane kontaktowe

W przypadku nasunięcia się jakichkolwiek pytań dot. naszej oferty zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania, rozwiejemy wątpliwości... Dopiero kontakt - wymiana uwag, rozmowa - może dać pełniejszy obraz, tego w czym możemy pomóc.

Studio Whiteart

ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Brzozówka, k/Torunia
tel. 56 674 24 42
fax 56 674 24 43
e-mail: biuro@whiteart.pl
www.whiteart.pl

NIP: 956-163-23-05
REGON: 871538825

Konto bankowe:
Bank Przemysłowo-Handlowy PBK S.A.
94 1060 0076 0000 3260 0045 6358

WHITEart Zapytanie ofertowe Chciałbyś poznać cenę swojej realizacji?

Kalkulacje

Zapytania o ofertę prosimy przesyłać na poniższy adres:

e-mail: wyceny@whiteart.pl

Praca

Propozycje dot. pracy (CV, portfolio, itp.) prosimy przesyłać na poniższy adres:

e-mail: praca@whiteart.pl

corner
WHITEart

Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą czy też po prostu chcesz nam coś przekazać, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

*
*
*
*
*
*
- wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych przez firmę Whiteart
Formularz został błędnie wypełniony. POPRAW pola zaznaczone na niebiesko.
Wpisz tekst z obrazka: CAPTCHA Imagereload

* wymagane pola
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją identyfikacji wizualnej swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Oferta agencji reklamowej, którą wybrać?

Przy wyborze ofert agencji reklamowej warto zasięgnąć opinii wśród znajomych. Sprawdźcie portfolio wybranych agencji reklamowych, z kim współpracowali, jaki mają styl oraz najczęściej wykorzystywane narzędzia w kampaniach marketingowych. Bez problemu powinniście znaleźć dobrą ofertę handlową w inetrnecie oraz liczne rekomendacje. Sprawdźcie również w jakiej branży wyspecjalizowało się studio oraz czy ich pozycje z cennika nie odbiegają od odpowiednich cen rynkowych.
Jaki budżet trzeba przygotować dla agencji reklamowej?
Budżet przeznaczony dla agencji reklamowej jest szeroki i nie można ustalić jednej kwoty, niestety są to koszty niezbędne aby zareklamować firmę w odpowiedni sposób. Oferta agencji reklamowej podaje różne ceny za usługi, bywają również wyższe. Przy wybraniu większej ilości usług w jednym miejscu, możemy otrzymać korzystniejszą ofertę i rabaty, zmniejszając tym samym finalną cenę za zamówienie.
Czym się charakteryzuje dobra oferta agencji reklamowej, po czym taką poznać?
Chcąc rozreklamować własną firmę, warto zdecydować się na ofertę profesjonalnej i doświadczonej agencji reklamowej. Warto taką agencję sprawdzić pod kilkoma względami: z kim wcześniej współpracowali, z jakimi branżami mieli doświadczenie oraz w czym się wyspecjalizowali, przejrzeć ich portfolio oraz przeczytać referencje od klientów. Najlepsza będzie oferta agencji tworzącej reklamy odpowiadająca naszym oczekiwaniom.

Czy potrzebna jest mi agencja reklamowa i jej oferta?

Prowadząc firmę, odpowiednia reklama jest niezbędna dla prowadzenia właściwych działań marketingowych. Warto zlecić tę usługę agencji reklamowej posiadającej obszerną ofertę promocyjną oraz profesjonalnych i doświadczonych pracowników. Wskażą nam odpowiednią strategie, dzięki której zyskamy klientów. Mogą przeprowadzić kompleksową usługę reklamowo marketingową bądź zająć się bieżącymi sprawami projektowymi.
Dobra agencja reklamowa – ile kosztuje?
Zakres oferty agencji reklamowych zależne są od wielu czynników, również ceny są bywają różne. Przeznaczając większa kwotę na budżet promocji możemy uzyskać mniejsze kwoty procentowe za jednostkowe usługi. Warto również wybrać jedną agencje reklamowa z szerokim wyborem usług, gdyż korzystając z paru pozycji możecie otrzymać korzystniejszy rabat. Oferta agencji reklamowych nie należą do najtańszych, ale osiągnięte korzyści w pełni je Wam zrekompensują.

Kryteria wyboru trafnej oferty agencji reklamowych?

Obecnie rynek reklamowy jest bardzo oblegany i w szybkim tempie powstają nowe oferty agencji reklamowych. Niejednokrotnie duże i popularne agencje brandingowe korzystają z gotowych wzorów i pomysłów, nieumiejąc zaproponować nic kreatywnego i nowoczesnego. Warto zajrzeć do ich portfolio, ostatnich pracy, poczytać referencje i zasięgnąć opinii wśród znajomych.
Agencja reklamowa i jej portfolio - jak bardzo to jest ważne?
Portfolio w agencji reklamowej jest bardzo istotne. To dzięki niemu dowiemy się z kim była nawiązana współpraca, jaki jest styl pracy, preferowane rozwiązania kampanii marketingowych dla małych i dużych firm oraz w jakich branżach specjalizuje się agencja reklamowa. Stworzenie portfolio to etap długotrwały i wieloetapowy. Sprawdź czy firma obsługuje tylko duże bądź małe firmy, jaki ma profil ofertowy.

Jak wybrać ofertę agencję do wykonania kampanii reklamowej?

Wybór oferty agencji reklamowej zacznij od zasięgnięcia o nich opinii i przejrzenia portfolio. Następnie umów się na spotkanie, na którym opowiesz o swoich oczekiwaniach. Poproś o przedstawienie ich oferty reklamowej oraz planów względem Twojej kampanii reklamowej. Przed przystąpieniem do realizacja zamówienia powinni zaproponować koncepcję zamówienia. Pozwoli to na uniknięcie nieporozumień.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart