Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkafalepokazującypokazującypokazujący
Materiały
drukowane

Foldery i katalogi reklamowe

Folder reklamowy a4, tworzenie folderu i katalog

to najbardziej rozpowszechniona forma prezentacji firmy i jej oferty. Foldery reklamowe w zależności od potrzeb mogą to być wydawnictwa reklamowe firmowe od kliku do nawet kilkudziesięciostronicowych (duży a4 format czy mniejszy a5), o różnym kształcie. W zależności od funkcji folderu można tworzyć przeróżne, najczęściej spotyka sie kilkustronicowe foldery firmowe w formacie A4, ale oczywiście można to bardziej indywidualizować. Często spotyka się interesujące dopracowania folderów.

Każda publikacja reklamowa
spełnia inną funkcję, stąd projekt graficzny musi być dostosowany do konkretnego rodzaju reklamy

Nasze realizacje
Katalogi i foldery reklamowe
Folder reklamowy dla firmy
Profesjonalna broszura reklamowa
broszura katalog i folder reklamowy
broszury i katalogi firmiowe
Folder reklamowy
Nowoczesny katalog firmowy
Profesjonalny katalog reklamowykatalogi, broszury, foldery reklamowe

Potrzebujesz nowego folderu dla firmy?

Możemy zaprojektować folder reklamowy i ...wiele więcej.napisz do nas

Foldery reklamowe

Początkowa faza pracy nad materiałem reklamowym -

katalog a4 reklamowy czy nowy folder reklamowy

- to tworzenie, zaprojektowanie szaty graficznej. Cel podstawowy jaki nam przyświeca przy każdym projekcie folderu to odkrycie odpowiedniej formy graficznej dla prezentowanej treści. Ale wydrukowany katalog, folder reklamowy to coś więcej niż sam projekt graficzny.

Przy tworzeniu folderu a4 reklamowych dużą uwagę zwracamy na dobór właściwego materiału. Gramatura papieru, tłoczenia, rozłożenie lakierowania itp. mają decydujące znaczenie w końcowym odbiorze publikacji reklamowej przez klienta.

Odpowiedni dobór materiału
podnosi prestiż folderu reklamowego

Dla podniesienia prestiżu jak i walorów użytkowych materiału reklamowego korzystamy z metod uszlachetniania. Okładka katalogu, folderu reklamowego może być pokryta folią matową lub błyszczącą, a niektóre ważne elementy graficzne tj. np. logo wyeksponowane za pomocą lakieru punktowego. Proponowany przez nas folder reklamowy a4 może mieć różną oprawę okładki, którą dopasowujemy do potrzeb jak i parametrów technicznych druku. Może to być zwykła oprawa zeszytowa lub oprawa zeszytowa broszury z wczepem do segregatora. Przy większych wydawnictwach (kilkudziesięciostronicowe katalogi) stosujemy również oprawy miękkie i twarde klejone z dziurkowaniem w celu zamieszczenia do segregatora.

Zawsze pilnujemy do samego końca wszystkich etapów druku folderu i oprawy prac, aby mieć jak najpełniejszą kontrolę nad końcowym efektem. Gwarantuje to, iż nasi klienci otrzymują do ręki doskonałe pod każdym względem realizacje – w pełni profesjonalny biznesowy katalog reklamowy, broszura czy folder reklamowy.

Publikacje, katalogi, raporty

Katalogi i publikacje reklamowe tj. raporty to dość unikatowa i prestiżowa

forma materiału reklamowego wydawana na specjalne okazje lub w określonym celu, np. raport roczny prezentujący firmę i jej wyniki finansowe za ubiegły rok. W przypadku czasopism cel ich wydawania bywa bardzo różny. Czasopismo, folder a4 może przybrać formę kilkustronicowej gazetki firmowej mającej zastosowanie wewnątrz firmy - bieżące informacje firmowe dla pracowników. Gazetka reklamowa jak i broszura również może pełnić rolę oferty, często większe punkty handlowe wydają okresowo broszury ukazujące wybrany, promocyjny asortyment. Bardziej prestiżowym materiałem takiego rodzaju jest czasopismo branżowe, pokazujące firmę wydającą jako lidera tejże branży.
Przykładowe projekty realizacji folderów, katalogów czy broszur...

FOLDERbroszura

Od 20 lat tworzymy foldery reklamowe, katalogi czy broszury dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Zaprojektowaliśmy dla nich szereg materiałów reklamowych.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
W czym możemy pomóc?
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu folderu swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Jak wygląda tworzenie katalogu, folderu firmowego?

Katalog firmowy to zawarta w nim treść informacyjno-marketingowa, ale grafika, która zachęci potencjalnych klientów do jego obejrzenia. Nasze prace nad katalogiem zaczynamy właśnie od przygotowania przemyślanego i przykuwającego uwagę projektu graficznego. To właśnie od tego zależy koszt takiego folderu firmowego. Katalog możemy wykonać w rozmiarze a4 by był czytelny, a grafiki nawiązuje do działalności Państwa firmy były przejrzyste.

Tworzenie nowego folderu i jego cena?

Nowy folder to przede wszystkim nowy projekt graficzny spójny z obecną wizualizacją Państwa firmy. Cennik jest rozbudowany i na końcową cenę składa się wiele elementów; wszystkie z nich ustalamy na samym początku, jeszcze przed realizacją zamówienia. Foldery a4 promocyjne to jedno z lepszych narzędzi marketingowych. Poświęcamy wiele czasu nad wykonaniem idealnego projektu graficznego, stąd nie dysponujemy tanimi projektami graficznymi. Nasze druki zapewniają wysoką jakość realizacji folderu.
Ile projektów przedstawiacie do folderu dla firmy?
Przygotowywaniem folderu dla firm zajmujemy się prawie 20 lat. Udało nam się wypracować efektywne metody współpracy z klientem. Sama praca nad folderem dla firmy jest pracochłonna i wieloetapowa. Standardowo proponujemy 1-2 propozycje, z których wybieramy jeden i na nim już bazujemy. Wnosimy wszelkiego rodzaju poprawki estetyczne i techniczne by nasz klient był zadowolony z dzieła otrzymanego na końcu.
Chciałbym wydać kilka folderów, katalogów, czy zajmujecie się drukiem materiałów?
Naszym celem jest kompleksowe wykonanie usług, stąd zajmujemy się przygotowaniem projektu, jego drukiem oraz dostarczeniem do Państwa firmy. Nasze foldery w formacie a4 produkujemy w konkurencyjnych cenach względem naszej konkurencji. Wysoka jakość folderu czy katalogu firmowego, przekłada się na pozytywny odbiór Państwa firmy i umocnieniem jego wizerunku na rynku.

W jakiej formie otrzymam zrealizowany folder firmy?

Standardowo, projekt folderu firmy przekazujemy klientowi w wersji elektronicznej - zwykle w rozszerzeniu pdf. Sposób ten jest bardzo praktyczny, gdyż można w łatwy sposób go sobie przekazywać za pomocą pendriva czy maila. Mamy możliwość w każdym miejscu przejrzenia swojego projektu i wprowadzenia ew. zmian. Na specjalne życzenie i za dodatkową opłatą, folder firmy przygotowujemy w wersji drukowanej.
Tworzenie nowego folderu a4 ile zakłada projektów?
Spełniając oczekiwania naszych klientów, zakładamy stworzenie minimum dwóch projektów, wychodzących z różnych koncepcji. Wszystkie są wykonane w oparciu o Państwa oczekiwania, wymagania, w sposób by były ponadczasowe. Wybór jednego projektu dla folderu a4 to dopiero początek, gdyż później dochodzi do wprowadzania korekt i końcowej akceptacji. Dbamy by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie.

Czy zamawiając foldery reklamowe firmy otrzymuje do niego prawa autorskie?

Projekty graficzne i foldery a4 podlegają pod prawo autorskie. Po akceptacji całego zlecenia na katalog promocyjny w formacie a4, jako nasz klient otrzymujesz projekty, które w dowolny sposób możesz wykorzystywać i eksploatować, by odpowiadały późniejszemu rozwojowi firmy. Wszystko zostało potwierdzone na podstawie stosownej umowy podpisanej na zakończenie współpracy przy danym zamówieniu.
Czy jesteście w stanie zaprojektować komplet materiałów reklamowych?
Nasza firma zaprojektuje komplet materiałów reklamowych za odpowiednią cenę. Bardzo ważne jest by materiały reklamowe były ze sobą spójne i tworzyły jedną wizualizacje marki i firmy. Dbamy o to by materiały reklamowe posiadały jednakową wizualizacje. Proponujemy Państwu szeroką ofertę materiałów reklamowych, takich jak: katalogi w formacie a4 czy a5, foldery reklamowe i inne. Możemy również wydrukować i dostarczyć je pod wskazany przez klienta adres.

Profesjonalne foldery reklamowe i ich skuteczność

Reklamować swoje produkty i usługi można na wiele różnych sposobów. W przypadku niektórych firm wystarczy ogłoszenie reklamowe zamieszczone w serwisie. Niektóre zaś muszą postarać się nieco bardziej, aby przyciąganą uwagę potencjalnych klientów. Ostatnimi czasy bardzo popularną metodą promowania produktów i usług stało się stosowanie takich produktów jak indywidualne foldery reklamowe, najczęściej w formacie a4. Można w nich zawrzeć przeróżne informacje graficzne i zdjęcia, w sposób profesjonalny i nowoczesny zaprezentować swoje produkty i usługi. Są skutecznym sposobem pozyskiwania nowych klientów i utrzymywania kontaktów z obecnymi.

strzałka

Folder reklamowy – profesjonalna prezentacja produktów i usług

Chcąc wypromować swoje produkty czy usługi, można wyjść na ulice i wykrzykiwać hasła, które będą je promować. Równie dobrze można zamieścić spot reklamowy w Internecie lub w telewizji. Jednak budowanie marki firmy na tym nie polega. Trzeba w pierwszej kolejności zrobić wszystko, co tylko możliwe, aby firma w określony sposób kojarzyła się klientom. Chodzi tu o profesjonalną kreacje identyfikacji, a więc o stronę internetową, współgrające z nią logo, wizytówki, ulotki, teczki ofertowe, papier firmowy i pozostałe tego rodzaju elementy, z którymi firma ta będzie się kojarzyć i dzięki nim zdobędzie popularność, stanie się zauważalna na rynku i zdecydowanie bardziej konkurencyjna. Profesjonalne kreowanie wizerunku może przyczynić się z biegiem czasu do wielkiego sukcesu firmy, całość zamknięta w dobrej cenie. Warto wobec tego działać w tym konkretnym kierunku. Oczywiście nie trzeba tym wszystkim zajmować się samodzielnie. Fachowcy z przyjemnością wykonają kompleksowe usługi w danym zakresie. Trzeba tylko ustalić kilka istotnych dla całego projektu szczegółów. Warto też czasem zdać się na rady ekspertów, dzięki którym osiągnięcie celu będzie bardziej realne i bliższe. Wiele kwestii wpływa na wizerunek solidnej firmy, ale profesjonalna identyfikacja jest tu kwestią kluczową.

strzałka

Folder a4 dla firmy w atrakcyjnej cenie

Wielu, choć ma chęć wykonać folder reklamowy, rezygnuje z tego zamiaru, ponieważ obawia się wysokich kosztów, jakie mogą się z tym wiązać. Tymczasem warto wiedzieć, że tego rodzaju usługi i tym samym produkty wcale dziś nie są drogie. Można trafić tworzenie produktu w niskiej cenie. Nawet profesjonalne tworzenie folderów a4 odbywa się w przystępnych cenach, możliwych do zaakceptowania przez właścicieli firm. Warto tylko wcześniej zastanowić się, jakie informacje uwzględnić w takim katalogu firmowym. Chodzi mianowicie o to, aby nie przesadzić z ilością i też przekazać klientom to, co najważniejsze. Wiadomo, że od ilości stron i sposobu wykończenia folderu będzie zależała jego cena, ale nie będzie ona znacząco różna, a poza tym tak naprawdę na tę kwestię nie powinno się zwracać uwagi. Przystępne ceny tego rodzaju usług (kreacja, tworzenie, projektowanie folderów) mając na myśli projekt i druk, sprawiają, że wielu przedsiębiorców decyduje się na regularne korzystanie z nich. Dzieje się to wraz z wprowadzeniem do oferty nowych produktów czy usług. Niektórzy decydują się na uniwersalną zawartość katalogu, aby móc korzystać z niego przez dłuższy czas. Tak naprawdę w takim folderze reklamowym można zawrzeć informacje o konkretnych produktach z oferty, jak też o warunkach współpracy. Możliwości w tym zakresie jest wiele, a projektant przed podaniem ceny, szczegółowego kosztorysu zechce poznać wszystkie oczekiwania zamawiającego.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart