Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
foldery, katalogi reklamowe
tlo bramka fale pokazujący pokazujący pokazujący
Materiały
drukowane

Teczki reklamowe a4, segregatory ofertowe

Teczki konferencyjna a4 i segregator reklamowy z nadrukiem

stanowią doskonałą wizytówkę firmową. W teczce czy też segregatorze można w nich umieszczać katalogi, foldery, ulotki i inne dokumenty firmowe z nadrukowanym logo. Prezentacja oferty w dobrze zaprojektowanej teczce a4 ofertowej nie tylko podniesie jej atrakcyjność, poprawi wizerunek oferującego, ale także pozwoli na łatwiejsze składowanie i segregowanie dokumentów.

Segregatory reklamowe

Dzięki segregatorowi zwrócicie uwagę klientów na swoja firmę, produkty, a przede wszystkich Wasza oferta znajdzie się na honorowym miejscu w firmie klienta – półka z ważnymi segregatorami, posegregowanymi dokumentami. Segregator reklamowy jest przedmiotem, z którego korzysta się codziennie zarówno w biurowej pracy, jak i w domu.

Tworzone przez nas segregatory biurowe charakteryzują się niepowtarzalnym projektem graficznym i wysoką jakością wykonania. Nie stosujemy półśrodków - najważniejsza dla nas jest jakość i estetyka - ponieważ każde zlecenie stanowi również wizytówkę naszej firmy.

Segregatory reklamowe

mogą być uszlachetniane folią matowa lub błyszczącą. Dodatkowym i efektownym rozwiązaniem jest zastosowanie lakieru punktowego, które pozwala na wyeksponowanie najważniejszego elementu okładki segregatora.

Wykonywane przez nas

segregatory reklamowe oraz firmowe teczki ofertowe

mogą być rozmiaru a4 i a5, mogą być wyposażone w 2, 3, 4, 6 ringowy mechanizm lub mechanizm z dźwignią dostosowany do wielkości grzbietu, przekładki, wkładki, notesy reklamowe oraz kieszonki na wizytówki.
Nasze realizacje
Segregatory i teczki reklamowe
Segregatory
Teczki reklamowe
Projekt teczki reklamowej a4
Projekt segregatora a5 reklamowego
Segregator dla firm
Teczka reklamowa a4 dla firmy
Firmowa teczka reklamowa
teczka konferencyjna a4 ofertowa

Potrzebujesz nowej teczki, segregatora?

Możemy zaprojektować teczke, segregator reklamowy i ...wiele więcej.napisz do nas

Teczki reklamowe

Firmowa teczka reklamowa stała o rozmiarze a4 się bardzo populrnym materiałem reklamowym, głównie za sprawą dość niskich kosztów wydania. Również projekt teczki jest nie bez znaczenia, docelowo taka teczka z nadrukiem logo musi być odbierana jako profesjonalne opakowanie oferty.

Czy przekonująco wygląda oferta podana w nieinteresującej teczce?

Teczka reklamowa z nadrukowanym logo (teczka ofertowa a4) to ekonomiczna odmiana segregatora na dokumenty firmy. W teczce możecie umieścić karty ofertowe lub cienkie foldery reklamowe, również można zamieścić nacięcie na wizytówkę. Rozmiar i kształt produktu zazwyczaj dopasowujemy do formatu materiałów reklamowych, które mają być w niej zamieszczone. Materiał, z którego wykonana jest teczka ofertowa może być pokryty folią matową lub błyszczącą, a ważne elementy graficzne wyeksponowane lakierem punktowym. Dzięki takiej formie teczki a4 można w elegancki i ekonomiczny sposób zaprezentować ofertę swojej firmy.

Teczki konferencyjne ofertowe a4 wykonywane przez nas są wyśmienitą formą prezentacji firmy i oferty potencjalnym klientom.

Przykładowe projekty realizacji teczek, segregatorów...

TECZKAsegregator

Od 25 lat tworzymy teczki ofertowe a4 i segregatory z nadrukiem dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Zaprojektowaliśmy dla nich szereg materiałów reklamowych.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?
Teczka, segregator - czym się kierować przy wyborze?
teczki  reklamowe

Czy projekt teczki a4 lub segregatora to ważny element wizerunku?

Ostatnimi czasy konferencyjna teczka a4 i segregator biurowy są popularnymi, często wybieranymi materiałami marketingowymi. Firmy kupują je w hurtowych ilościach, zamawiając przy tym indywidualny projekt. Skąd ten pomysł? Otóż tego rodzaju rzeczy niewątpliwie mają niezwykle duży i zarazem pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Pozytywny, jeśli są oczywiście dobrze wykonane. Dlatego firmy zlecają je profesjonalistom. Takie teczki na dokumenty najczęściej rozdają klientom, czasem kontrahentom i pozostałym partnerom biznesowym. Są to teczki ofertowe z logo firmy lub innym firmowym nadrukiem. Na gadżecie tym nierzadko drukowane są również dane firmy. Wszystko to ma na celu jej reklamę i trzeba przyznać, że sposób ten działa skutecznie. Warto w związku z tym zadbać o oryginalny projekt tego gadżetu biurowego, o chwytliwą, elegancką i przykuwającą uwagę reklamę. Takie właśnie produkty tworzą wizerunek firmy i z nią mocno się kojarzą.

segregatory reklamowe firmowe

Komu zlecić projekt teczki, segergatora - agencja reklamowa czy grafik?

Profesjonalna konferencyjna teczka a4 i segregator tego samego formatu to materiał reklamowy, który odgrywa niezwykle ważną rolę w zakresie wizerunku firmy. Nie można więc wykonania projektu zlecić komuś, kto nie ma w tym żadnego doświadczenia. W tym przypadku poleca się agencje reklamowe z wieloletnim doświadczeniem. Taką można znaleźć, zapoznając się nie tylko z jej ofertą, ale również z portfolio. Wystarczy sprawdzić, co oferuje, na jakim poziomie świadczy usługi i dla kogo już miała okazję wykonać podobne zlecenia. Agencja reklamowa ma doświadczenie w kreowaniu wizerunku firm. Zapewnia kompleksową obsługę – doradztwo, projekt i druk. Projekty teczek ofertowych i segregatorów dla firmy tworzy w oparciu o aktualny wizerunek marki. Poza tym teczki reklamowe a4 i segregatory można zlecić grafikowi. Ten jednak choć jest tańszy, w niższej cenie, wykona sam projekt, być może nawet postępując przy tym dość szablonowo.

projekty teczek firmowych

Czy muszę mieć zdjęcia na teczki firmowe, segregatory reklamowe?

Profesjonalna teczka na dokumenty a4 podobnie jak segregator na dokumenty, będzie wyglądała ciekawiej i stanie się funkcjonalniejsza, gdy zostanie wykonana w oparciu o przemyślany projekt. Grafika w tym przypadku ma niezwykle istotne znaczenie. Nie bez powodu w tym miejscu stosuje się firmowe zdjęcia, prezentujące jej działalność lub też konkretnie ofertę. Dziś klienci nie muszą dostarczać własnych fotografii. Mogą wybrać dowolne z naszej kolekcji. Mamy bogatą bazę gotowych już zdjęć, które dotyczą bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Są to przede wszystkim fotografie reklamowe wysokiej jakości. Jeśli natomiast takie jest życzenie zamawiającego, może on dostarczyć nam swoje zdjęcia. Muszą jednak spełniać pewne parametry. Wszystko to po to, aby stworzone przez nas teczki firmowe w formacie a4 oraz segregatory z nadrukiem były wyjątkowe i oryginalne, wyraźne i przede wszystkim atrakcyjne wizualnie centymetr po centymetrze.

tanie teczki reklamowe

Jaki format teczki, segregatora wybrać – rozmiar a5 czy a4?

Teczka firmowa w formacie a4 jest praktyczniejsza niż a5. Podobnie segregator na dokumenty lepiej wybrać w rozmiarze a4. We wnętrzu tych biurowych organizerów zmieszczą się dokumenty, które najczęściej mają format a4. Bez problemu pomieszczą także broszury, papier firmowy oraz inne materiały reklamowe, które warto w nich umieścić, tuż przed wręczeniem. Będą tworzyły zestaw reklamowy, który dzięki efektownemu opakowaniu przykuje uwagę potencjalnych klientów i zmotywuje do zapoznania się z jego wnętrzem. Warto mieć na uwadze to, że im większy segregator czy większa teczka ofertowa firmy, tym większe są możliwości w zakresie opracowania reklamy. Ta może być dzięki tym działaniom zdecydowanie skuteczniejsza. Mniejszy format, czyli segregator a5 i tego samego wymiaru teczka z logo, to gadżet tańszy, ale i niezbyt praktyczny. Nie będzie też dobrze prezentował reklamy firmy. Ten format jest wybierany zdecydowanie rzadziej.

segregatory i teczki dla firmy

Co wpływa na cenę - tania teczka, segregator dla firmy?

Klienci najczęściej proszą o cennik teczek konferencyjnych oraz większych segregatorów. Należy wobec tego wyjaśnić, że typowego stałego cennika nie ma. Taki nie istnieje. Każda firmowa teczka konferencyjna a4 jest wyceniana indywidualnie, ponieważ cena zależy od wielu czynników. Tak samo jest, jeśli chodzi o segregator ofertowy. Każdy klient ma inne oczekiwania. Wybiera format, kolor, sposób uszlachetnienia, elementy grafiki i nakład. Wszystko to wpływa na wyższą bądź niższą cenę. Generalnie jest tak, że jeśli klient oczekuje lepszego wykonania, lepszych materiałów, ciekawszych dodatków, musi liczyć się z wyższą ceną jednostkową tego produktu. Jeśli komuś zależy na niższej cenie, powinien po prostu zamówić większą ilość teczek oraz hurtowe ilości segregatorów. Jedno jest natomiast pewne, nie należy rezygnować z wykończenia tych gadżetów reklamowych tylko by mniej zapłacić za zamówienie.

ciekawe teczki i segregatory

Teczka ofertowa, segregator na dokumenty - jakie uszlachetnienia?

Dobra teczka firmowa powinna być wykonana profesjonalnie i starannie. Warto w tym celu zwrócić uwagę na różne uszlachetnienia druku, które z jednej strony podniosą jej wartość, z drugiej walory estetyczne, a poza tym staną się skuteczną reklamą firmy. Taka teczka konferencyjna a4 może być wykończona na wiele sposobów, podobnie zresztą jak segregator. Warto więc wybrać papier o wykończeniu matowym lub błyszczącym. W tego rodzaju gadżetach reklamowych można zastosować hot stamping złoty lub srebrny, a także wytłoczyć istotne elementy jak chociażby logo. Tak wykonana teczka ofertowa z nadrukiem niewątpliwie zrobi na każdym pozytywne wrażenie. Podobnie jest z segregatorem na dokumenty, który wyda się znacznie atrakcyjniejszy. Oczywiście wszystko to ma wpływ na cenę. Jednak inwestycja ta naprawdę się opłaca. Lepiej zapłacić więcej i mieć skuteczny, dobry jakościowo materiał reklamowy, niż mało i zyskać bezużyteczny przedmiot.

segregator firmowy
Projekt teczki, segregatora to baza dobrego produktu

Mówi się, że teczka na dokumenty a4 albo też teczki ofertowe są bardzo praktycznym gadżetem, skutecznym materiałem reklamowym. Z tego też powodu wiele firm decyduje się na ten właśnie zakup. Rozdają je klientom, kontrahentom, pracownikom. Niektórzy, zastanawiając się nad tym, aby złożyć zamówienie na tego rodzaju produkt niejednokrotnie rozmyślają nad istotą samego projektu teczki. Otóż jest on niezwykle ważny. Od tego, jak będzie wyglądał segregator biurowy czy wspomniana teczka z nadrukiem, będzie zależał poziom skuteczności reklamy. Dlatego należy poświęcić dużą wagę do samego projektu, jak też do firmy, która zajmie się jego realizacją. Dobry projekt będzie przyciągał uwagę potencjalnych klientów i zarazem w odpowiedni sposób reklamował czy też przedstawiał działalność firmy. Doświadczony projektant jest w stanie na niedużej powierzchni i przy użyciu kilku elementów graficznych stworzyć efektowną reklamę każdej firmy. Takiego wykonawcy należy poszukać, by uzyskać atrakcyjny projekt materiału.

projekty teczek i segregatorów dla firm

Jaka ilość teczki,w formacie a4 jest opłacalna?

Zamawiając teczki reklamowe i segregatory firmowe u producenta trzeba liczyć się z tym, że nie wykona pojedynczych sztuk. Uruchomienie procesu produkcji byłoby w tym przypadku zupełnie nieopłacalne, cena zlecenia byłaby bardzo wysoka. Dlatego zdecydować się co najmniej na kilkadziesiąt sztuk. Biorąc oczywiście pod uwagę prosty, standardowy projekt teczki. Jeżeli ma on być indywidualny, minimalna ilość powinna wynosić 100 sztuk. Chcąc korzystnie zainwestować pieniądze, czyli kupić teczki firmowe a4 jak najtaniej, w niskiej cenie, trzeba zamówić hurtowe ilości. Im większe jest zamówienie, tym niższa jest cena jednostkowa teczki i segregatora na dokumenty. Dobra teczka reklamowa niewątpliwie szybko znajdzie użytkownika. To praktyczny gadżet, a widniejąca na niej grafika będzie reklamować firmę i tworzyć skuteczny przekaz. Tak więc większa ilość teczek i segregatorów będzie opłacalną inwestycją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42