Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkafalepokazującypokazującypokazujący
Materiały
drukowane

Segregatory, teczki reklamowe

Segregatory reklamowe i teczki reklamowe

stanowią doskonałą wizytówkę firmową. W teczce czy też segregatorze można w nich umieszczać katalogi, foldery, ulotki i czasopisma. Prezentacja oferty w dobrze zaprojektowanej teczce ofertowej czy segregatorze nie tylko podniesie jej atrakcyjność, poprawi wizerunek oferującego, ale także pozwoli na łatwiejsze składowanie i segregowanie dokumentów.

Segregatory reklamowe

Dzięki segregatorowi zwrócicie uwagę klientów na swoja firmę, produkty, a przede wszystkich Wasza oferta znajdzie się na honorowym miejscu w firmie klienta – półka z ważnymi segregatorami, posegregowanymi dokumentami. Segregator reklamowy jest przedmiotem, z którego korzysta się codziennie zarówno w biurowej pracy, jak i w domu.

Segregatory wykonane przez nas charakteryzują się niepowtarzalnym projektem graficznym i wysoką jakością wykonania. Nie stosujemy półśrodków - najważniejsza dla nas jest jakość i estetyka - ponieważ każde zlecenie stanowi również wizytówkę naszej firmy.

Segregatory reklamowe

mogą być uszlachetniane folią matowa lub błyszczącą. Dodatkowym i efektownym rozwiązaniem jest zastosowanie lakieru punktowego, które pozwala na wyeksponowanie najważniejszego elementu okładki segregatora.

Wykonywane przez nas

segregatory reklamowe, teczki ofertowe

mogą być dowolnego rozmiaru, mogą być wyposażone w 2, 3, 4, 6 ringowy mechanizm lub mechanizm z dźwignią dostosowany do wielkości grzbietu, przekładki, wkładki, notesy reklamowe oraz kieszonki na wizytówki.
ramka
Segregatory i teczki reklamowe
Segregatory
Teczki reklamowe
Projekt teczki reklamowej
Projekt segregatora reklamowego
Segregator dla firm
Teczka reklamowa dla firmy
Firmowa teczka reklamowa
Firmowy segregator
Teczki i segregatory
Realizacje

Teczki reklamowe

Teczka reklamowa stała się bardzo populrnym materiałem reklamowym, głównie za sprawą dość niskich kosztów wydania. Również projekt teczki jest nie bez znaczenia, docelowo teczka reklamowa musi być odbierana jako profesjonalne opakowanie oferty.

Czy przekonująco wygląda oferta podana w nieinteresującej teczce?

Teczka reklamowa (teczka ofertowa) to ekonomiczna odmiana segregatora reklamowego. W teczce możecie umieścić karty ofertowe lub cienkie foldery reklamowe, również można zamieścić specjalne nacięcie na wizytówkę. Rozmiar i kształt teczki zazwyczaj dopasowujemy do rozmiaru materiałów reklamowych, które mają być w niej zamieszczone. Materiał, z którego wykonana jest teczka reklamowa może być pokryty folią matową lub błyszczącą, a ważne elementy graficzne wyeksponowane lakierem punktowym. Dzięki takiej formie teczki można w elegancki i ekonomiczny sposób zaprezentować ofertę swojej firmy.

Teczki reklamowe ofertowe wykonywane przez nas są wyśmienitą formą prezentacji firmy i oferty potencjalnym klientom.

› teczki, segregatory reklamowe

teczki i segregatory - praca 1 teczki i segregatory - praca 2 teczki i segregatory - praca 3 teczki i segregatory - praca 4 teczki i segregatory - praca 5 teczki i segregatory - praca 6 teczki i segregatory - praca 7 teczki i segregatory - praca 8 teczki i segregatory - praca 9 teczki i segregatory - praca 10 teczki i segregatory - praca 11 teczki i segregatory - praca 12
zobacz więcej pracwybrane prace narożnik
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart