Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkapilkapilkapilkapilkanurek
O nas

Kim jesteśmy?

Najważniejszy jest człowiek. Dlatego sprawą priorytetową dla naszego działania stanowi współpraca z naszymi klientami i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Oprócz konkretnego rozwiązania oferujemy dalszy rozwój zaprojektowanego narzędzia biznesowego - strona www, materiały reklamowe, prezentacja multimedialna...

To ludzie robią
ze sobą interesy,
nie bezosobowe firmy

Wspieramy naszych klientów w realizacji celów biznesowych poprzez kreatywne i świadome wykorzystanie możliwości jakie daje współczesna reklama. Proponujemy współpracę z zakresu planowania, realizacji i koordynacji szerokiego wachlarza działań promocyjno-reklamowych. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej oraz zdobyta wiedza w tym zakresie pozwala nam doradzać tylko skutecznie rozwiązania. Nasze działania poparte są solidną znajomością i analizą problemu.

Realizujemy szeroką ofertę usług w zakresie kreowania wizerunku firmy, produktu czy też konkretnej marki. Pomagamy budować silny wizerunek oraz wspieramy działania prowadzące do utrzymania pozycji rynkowej przy użyciu tradycyjnych mediów (tj. reklamowe materiały drukowane - katalogi, foldery, teczki, ulotki...), jak i interaktywnych nowoczesnych mediów (tj. strony www, prezentacje multimedialne CD, gadżety multimedialne, interaktywne prezentacje flash).

WHITEart
Od 20 lat tworzymy z powodzeniem identyfikację wizualną dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Daliśmy im „wizualne życie”, dzięki czemu skutecznie się rozwijają.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją identyfikacji wizualnej swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy agencja brandingowa potrzebuje briefu?

Brief jest niezbędny dla właściwej pracy agencji reklamowej. To za pomocą briefu (dokumentu), nasz klient określa swoje potrzeby, oczekiwania, budżet jakim dysponuje i terminarz w jakim czasie powinny zostać wykonane prace. Informacje zawarte w briefie powinny być zwięzłe, czytelne i przejrzyste, dzięki czemu zlecenie zostanie właściwie wykonane. W celu dopilnowania tego brief jest potwierdzony zarówno przez klienta, jak i agencję reklamową.
Jaki budżet trzeba przygotować dla agencji brandingowej?
Przy odpowiedniej kampanii reklamowej zaplanowanej przez agencję brandingową, Państwa firma odniesie wzrost sprzedaży. Wiąże się to oczywiście z poniesieniem pewnych kosztów, ale są one odpowiednie do zwiększonych zysków. Nasze ceny rynkowe są wypośrodkowane względem konkurencji. Przy zamówienie kilku usług w agencji brandingowej, można liczyć na rabaty zmniejszające ogólne koszty.

Czym się charakteryzuje dobra agencja reklamowa, po czym taką poznać?

Powierzając reklamę firmy agencji brandingowej, warto od samego początku pracować z najlepszymi. Sprawdźcie wcześniejszych klientów owej agencji reklamowej, ich propozycje reklam powstałe przy współpracy i osiągnięte efekty. Popatrzcie na profile firm jakimi się zajmowali, gdyż warto by taka firma brandingowa była w jakiejś wyspecjalizowana. Zapytajcie się o referencje oraz posiadane portfolio. Zwróćcie uwagę również na ceny oraz ich zbieżność z cenami rynkowymi.
Jak wybrać dobre agencje brandingowe?
Na wybór dobrej agencji brandingowej składa się kilka czynników. W pierwszej kolejności poproś o portfolio - dowiesz się jaki jest styl pracy w agencji. Warto sprawdzić z kim wcześniej współpracowała agencja reklamowa oraz jakie skutki były ich pracy. Przed podjęciem decyzji zajrzyj również do cennika, jeśli cena zbytnio odbiega od tej rynkowej, to warto spytać się czemu? W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, agencja brandingowa powinna rozwiać Twoje wątpliwości.
Oferta agencji brandingowej, którą wybrać?
Wybierając agencję brandingową warto sprawdzić opinię o firmie w internecie oraz podpytać się znajomych. Dobra agencja reklamowa posiada dobrą ofertę handlową, widoczną w internecie. Sprawdź z jakimi firmami wcześniej współpracowała agencja brandingowa, oraz jaka oferta jest u nich najczęściej wybierana - warto podpytać się u klientów o współprace z tą agencją. Wybierzcie taką agencję, która specjalizuje się w oferowanych przez Państwa usługach.

Agencja brandingowa i jej portfolio - jak bardzo to jest ważne?

Portfolio świadczy o doświadczeniu oraz stylu danej agencji brandingowej. Zawarte tam są realizowane wcześniej zlecenia, można zapoznać się z proponowanymi rozwiązaniami dla małych czy dużych firm oraz potencjale agencji reklamowej. Dobre portfolio powinno powstać na przestrzeni dłuższego czasu, widać przy okazji postęp, ich rozwijanie się czy elastyczność względem klienta. Część agencji obsługuje małe firmy, a część duże.

Dobra agencja brandingowa – ile kosztuje?

Cena za usługi w agencji brandingowej zależna jest od kilku czynników. Jednym z nich jest możliwy przeznaczony budżet na reklamę - im wyższa kwota tym lepsze ofertę dostaniesz. Tak samo, jak wybierzesz jedną agencję reklamową i skorzystasz z większej liczby usług, możesz dostać lepsze cenowo propozycje i rabaty. Firma zajmująca się brandingiem tworzy często cały koncept reklamy i promocji, zbliżając do klientów i zwiększając potencjalny zysk, stąd też ich usługi do najtańszych nie należą, ale warte są swojej ceny.
Jak wybrać agencję do wykonania kampanii reklamowej?
Agencja brandingowa powinna w pierwszej kolejności wysłuchać Państwa wymagań, oczekiwań oraz pomysłów odnośnie kampanii reklamowej. Powinni zaproponować klientowi własne pomysły na jej realizację, harmonogram działań i samą koncepcje. Przed przystąpieniem do działań, wszystkie szczegóły powinny być ustalone w celu uniknięcia późniejszych problemów i nieporozumień.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart