Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Notesy
reklamowe

Notes reklamowy A5

Notes reklamowy może mieć wiele zastosowań. Sprawdzi się jako upominek dla pracowników, klientów czy nawet kontrahentów. Ten praktyczny gadżet firmowy może przydać się w pracy i poza nią. Będzie często wykorzystywany przez osoby, które lubią lub potrzebują przynajmniej od czasu do czasu coś zanotować. Taki podręczny mały notes A5 może spokojnie zastąpić standardowy kalendarz.

Warto złożyć zamówienie na ten produkt bezpośrednio u producenta i tym samym zlecić wykonanie indywidualnego projektu. Profesjonalnie opracowany notatnik z gumką to praktyczny gadżet. Duża ilość stron umożliwi korzystanie z niego przez długi czas. Na uwagę zasługuje też notes a5 w twardej oprawie skórzanej. Doskonale się prezentuje i jest elegancki. Produkt ten jest świetną formą reklamy.
Podręczne małe notesy
to praktyczny gadżet reklamowy
 
Nasze realizacje
notes reklamowy a5
notes reklamowy a4
notes reklamowy indywidualny
notesy reklamowe dla firm
tworzenie kalendarzy książkowych


Potrzebujesz notesu reklamowego?

Możemy zaprojektować notes reklamowy A5 z logo firmy i ...wiele więcej.napisz do nas

Notes reklamowy
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego
notesu A5 firmowego?
Przykładowe parametry notesu
FORMAT
- 145x205 mm
OBJĘTOŚĆ
- 192 stron
PAPIER
- offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
TYP OPRAWY
- oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
NOTES
- Notes może być w kratkę, linie, kropki. Ponadto notes może być czysty lub indywidualnie zaprojektowany layout
OPCJE DODATKOWE
- Notes reklamowy w formacie a5 dla firm może mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Nie wszyscy rozumieją, dlaczego notesy firmowe A5 cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Okazuje się natomiast, że produkty z logo to skuteczna reklama. Dlatego też są bardzo dużym wsparciem w działaniach reklamowych firmy. Tym bardziej ekskluzywny notes wyróżniający się indywidualnym wykończeniem jest świetnym wyborem, na który jak najbardziej warto się zdecydować. Wpływ na wizerunek firmy i jej reklamę mają eleganckie notesy skórzane w twardej oprawie. Ostatnimi czasy coraz więcej zamówień pojawia się na produkty z gumką i okładką z grawerowanym logo. Warto zadbać o indywidualny projekt tego gadżetu, aby miał jeszcze większy wpływ na reklamę firmy. Tym właśnie sposobem produkt ten stanie się typowym i zarazem eleganckim gadżetem firmowym.
notes A5 kratkanotes A5 linianotes A5 kropkinotes A5 czysty
Przykładowe oprawy do naszych firmowych notesów a5 reklamowych...

NOTES
- oprawa
klasyczna

Wybrane oprawy reklamowych notatników A4 dla firmy...

NOTES
- oprawa
indywidualna

Od 20 lat realizujemy notesy firmowy na zamówienie, w formacie A5, B5, A4, zarówno w kratkę, linię, jak i możemy opracować dopasowany graficznie środek produktu. Każdy nasz notatnik dla firmy to indywidualne zrealizowany gadżet reklamowy ze zdjęciami i nadrukiem logo. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Notes...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

NOTESY REKLAMOWE - DODATKI

Dodatki możliwe do zastosowania w notesach firmowych A5 z logo firmy to chociażby gumki do zamykania, tłoczenia czy grawer logo. Stosując je w swoim podręcznych gadżetach, można zwiększyć indywidualność tego produktu. Korzystnym rozwiązaniem są tu również wklejki reklamowe z zdjęciem. W ten oryginalny sposób można przekazać odbiorcom najważniejsze informacje dotyczące oferty i działalności firmy.
tłoczenie logo w kalendarzach
Tłoczenie logo
Wielu klientów zamawia notes z tłoczonym logo. Tłoczenie to zwykle wykonujemy na przedniej okładce notesu z skóry A5 lub A4. To firmowe oznakowanie powstaje przy użyciu bardzo różnych metod. Na gorąco i na sucho – zależnie od zastosowanych materiałów.
wklejka reklamowa w kalendarzach
Wklejka reklamowa
Personalizowany notes może być wykończony na wiele różnych sposobów. Ciekawą opcją jest tu zastosowanie stron reklamowych ze zdjęciami. Są to tak zwane wklejki reklamowe. Proponujemy zarówno jedno, jak i dwustronnie zaprojektowane strony z reklamą.
wstążka z nadrukiem - kalendarze
Wstążka z nadrukiem
Ciekawym dodatkiem do notesu jest tasiemka z logo firmy. Może zawierać też inne elementy graficzne. Przyczyni się to do pozyskania notatnika firmowego z elementem personalizacji. Trzeba przyznać, że produkt z własnym zdjęciem i indywidualną wstążką jest bardzo prestiżowym gadżetem.
okucia do kalendarza
Okucia do notatnika
Proponujemy okucia narożników w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej i złotej. Dzięki takim dodatkom produkt ten staje się bardziej prestiżowy. Takie okucia doskonale pasują do eleganckiego notatnika z garbikami, wykończonego oprawą ze skóry naturalnej.
gumka do kalendarza
Gumka do notesu
Notes z gumką do zamykania to praktyczny gadżet, który dzięki takim dodatkom staje się jeszcze funkcjonalniejszy. Nawet na tym elemencie możemy wykonać nadruk – np. logo firmy. Proponujemy gumki różnego rodzaju i różnej grubości.
blaszki z logo do kalednarzy
Papier kremowy – chamois
Decydując się na notes z własną okładką, warto jeszcze pomyśleć o wymianie białego papieru na papier w kolorze kości słoniowej - chamois. Dzięki temu produkt ten może stać się naprawdę eleganckim i prestiżowym gadżetem. Logo firmy będzie tu doskonałym uzupełnieniem.
blaszki z logo do kalednarzy
Okładka z grafiką
Notesy tworzone pod zamówienie mogą mieć zupełnie dowolną, całkiem indywidualną grafikę umieszczoną na twardej okładce. Indywidualnie opracowana okładka z jednej strony wpływa na postrzeganie firmy, a z drugiej zaś stanowi skuteczną i nowoczesną reklamę.
kartonowe pudełko do kalendarza
Personalizacja notesu
Personalizacja to szereg czynności wykonywanych w celu uzyskania indywidualnego produktu. Składa się na to grawer logo firmy, imię i nazwisko na skórzanej okładce, gumka z logo lub innym oznaczeniem. Tak indywidualnie opracowane notesy firmowe stają się automatycznie eleganckimi produktami i tym samym skutecznie reprezentują firmę.
kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do notesu
Do każdego notesu oferujemy kartonowe pudełko w białym kolorze. Wielkość pudełka dopasowana jest do wielkości notatnika, dzięki czemu produkt doskonale się prezentuje, jest eleganckim firmowym gadżetem. Na każdym opakowaniu można nadrukować logo firmy lub inny element graficzny.
kartonowe pudełko do kalendarza
Wklejki reklamowe
Do każdego notesu możemy dodać dodatkową stronę, tak zwaną wklejkę z indywidualną reklamą firmy, a nawet z opisem jej usług. Dzięki temu notatnik staje się reklamą i zarazem źródłem najważniejszych informacji. Jest jak najbardziej oryginalnym, indywidualnym produktem.
kartonowe pudełko do kalendarza
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Notes z gumką może mieć zaokrąglone narożniki. Oferujemy zaokrąglenie zarówno bloku notesu, jak i jego okładki. Dzięki takiemu właśnie wykończeniu, produkt z logo jest jeszcze praktyczniejszy.
kartonowe pudełko do kalendarza
Kieszonki foliowe
Okładka skórzana może być wyposażona dodatkowo w kieszonkę foliową. Oferujemy trójkątne kieszonki, które doskonale przydają się do przechowywania luźnych karteczek i wizytówek. Mają do tego celu odpowiedni format.
ZAINTERESOWANY NOTESEM REKLAMOWYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Zanim zajmiemy się realizacją konkretnego zlecenia, zwykle odpowiadamy na szereg pytań, których klienci mają do nas coraz więcej. Niektóre z nich są bardzo popularne, dlatego postanowiliśmy zgromadzić je poniżej. Jeżeli Ty również masz do nas jakieś zapytania, zapraszamy do kontaktu.
Jak dostarczane są notesy a5 reklamowe?
Wszystkie nasze notesy firmowe a5 z grawerem dostarcza kurier. Pakujemy je w kartony, dzięki czemu są bezpieczne w czasie transportu. Jeżeli natomiast klient zamawia duże ilości produktów, układamy je na palecie. Wówczas są bezpieczne, a koszty transportu niższe.

Jesteście w stanie wykonać notes z logo firmy i wstążką z nadrukiem?

Oferujemy notatniki z logo firmy, które mogą mieć dodatkowo wstążkę z nadrukiem. Tak wykonany gadżet od razu nabiera indywidualnego charakteru. Jest jednocześnie bardzo praktycznym przedmiotem, wygodnym w użyciu. Jeżeli już wiesz, czego konkretnie potrzebujesz, poproś o szczegółową wycenę i czas realizacji zamówienia.

Macie w ofercie notes reklamowy z gumką?
Od jakiegoś czasu notes reklamowy z gumką jest gadżetem chętnie zamawianym przez naszych klientów. Oferujemy ten produkt z logo firmy, a także z gumką w dowolnym kolorze. Gumki, które mamy w ofercie mają też różną szerokość. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły.
Potrzebuję notes o indywidualnym wykończeniu. Można taki zamówić?
Wykonujemy notesy z logo firmy w różnych oprawach – wszystko wedle indywidualnych potrzeb. Co ciekawe, właśnie notesy o indywidualnym wykonaniu cieszą się największym zainteresowaniem. Na uwagę spośród wszystkich gadżetów firmowych zasługuje notes a4 z gumką z indywidualną oprawą.
Mogę zamówić notesy reklamowe dla firm z indywidualną okładką?
Oferujemy notesy z gumką, które możemy wykończyć zupełnie indywidualną okładką – twarda oprawa z grafiką. To na tej części grawerujemy logo lub też umieszczamy firmowe zdjęcia. Sposób wykończenia oprawy może być mocno personalizowany, dlatego zapraszamy Cię do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.
Ile trzeba czekać na notes a5 w linie?
Najczęściej notesy reklamowe z tłoczonym logo wykonujemy w 15 do 20 dni roboczych. Pragniemy natomiast podkreślić, że bardziej ekskluzywny gadżet skórzany jest bardziej czasochłonny, a wówczas czas realizacji się wydłuża. Pamiętaj, że notesy w linie z logo firmy wykonujemy w różnym czasie z uwagi na różne ilości zamawiane przez naszych klientów.

Potrzebuję notes a5 w linię w oprawie ze skóry naturalnej. Można taki zamówić?

Oferujemy notesy a5 w linię w oprawie ze skóry naturalnej i z innych materiałów. Mamy duży wybór materiałów skóropodobnych, które służą nam do tworzenia naszych wyrobów. Na pewno jednak notes wykończony skórą prezentuje się elegancko i ekskluzywnie. Wkład może być w linię lub jeżeli ktoś sobie życzy, w kratkę.
Czy warto wykonać notatniki firmowe ze skórzaną oprawą?
Reklamowe notesy skórzane to jeden z najczęściej zamawianych produktów w naszej ofercie. Skóra naturalna to najlepszy materiał do wykończenia oprawy. Dzięki niej gadżet wygląda elegancko, a nawet wręcz ekskluzywnie. Taki przedmiot może spokojnie służyć, jako upominek dla klientów, kontrahentów i przede wszystkim dla pracowników.

Firmowe notesy reklamowe a5 z logo

Profesjonalne notesy reklamowe to numer jeden wśród gadżetów firmowych. Wyróżniają się bardzo szerokim zastosowanie, a więc właściwie nie ma co się dziwić, że coraz więcej osób zamawia i wybiera właśnie te produkty. Przydać się mogą w pracy i poza nią. Służą głównie do zapisywania ważnych notatek. Jak wiadomo, notes reklamowy książkowy jest przede wszystkim podręcznym gadżetem, dlatego można zabrać go wszędzie i korzystać z niego w dowolnym momencie. Taki przedmiot, jeżeli jest profesjonalnie wykonany, może jednocześnie służyć jako reklama firmy i skuteczna promocja. Na pewno ma korzystny wpływ na wizerunek firmy. Warto, aby notesy reklamowe w małym formacie a5 posiadały logo, dzięki któremu będzie jeszcze bardziej kojarzone z konkretną firmą.

strzałka

Funkcjonalny i nowoczesny notes reklamowy w twardej skórzanej oprawie

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać notesy firmowe w twardej skórzanej oprawie. Tylko dzięki temu wzrasta ich wartość. Sprawiają wrażenie solidnych i eleganckich. Ciekawe jest to, że oprawę notatnika można wykończyć na wiele różnych sposobów, w dowolnym kolorze. Godną uwagi propozycją są notesy z grawerem logo firmy. Te mają największy wpływ na wizerunek firmy. Warto już wcześniej przemyśleć projekt i dopracować go w najdrobniejszych szczegółach, korzystając przy tym z pomocy profesjonalistów. Aktualnie coraz więcej firm zamawia notesy książkowe a5 z grawerem na okładce, bo to nie tylko skuteczna reklama, ale również doskonały upominek dla pracowników, klientów i kontrahentów. Sposobów wykończenia tego przedmiotu może być wiele. Indywidualna personalizowana okładka i ciekawe wnętrze to główne elementy, które mogą być opracowane według oczekiwań klienta. Tworząc projekt graficzny notatnika warto uwzględnić w nim również firmowe zdjęcia, które będą świetnym uzupełnieniem całości. Staranne połączenie poszczególnych elementów pozwoli uzyskać efektowny przedmiot idealny do pracy w biurze i poza nim. Projektując notatnik reklamowy w twardej skórzanej oprawie warto kierować się obowiązującymi trendami, w celu uzyskania modnego, oryginalnego gadżetu przyciągającego uwagę coraz większej liczby osób. Tylko dzięki temu będzie działać jak skuteczna reklama.

strzałka

Praktyczny notes reklamowy z gumką a5

Funkcjonalny notes reklamowy w oprawie skórzanej lub w twardej ze zdjęciami reklamowymi to upominek, który może posiadać gumkę służącą przede wszystkim do zamykania go. Zastosowanie takiego produktu może być bardzo zróżnicowane. Jedni wykorzystują go w pracy, inni prywatnie. To wartościowe miejsce do sporządzania wszelkiego typu codziennych notatek. Z uwagi na to, że jest to przedmiot firmowy, biurowy, może służyć jednocześnie jako produkt dla klientów, kontrahentów i pracowników. Coraz więcej firm decyduje się na złożenie zamówienia na ten właśnie wyrób. Odpowiednio opracowany notatnik reklamowy z gumką a5 to skuteczna reklama, która dociera do szerokiego grona odbiorców. Warto zamówić notatniki w większej ilości, gdyż wykonane w oparciu o dobrze przemyślany projekt będą chętnie przyjmowane przez każdego, kto tylko zyska możliwość otrzymania tego produktu. Poza tym to wpłynie automatycznie na niższą cenę jednostkową. Należy pamiętać o tym, że notes reklamowy o formacie a5 może być dowolnie wykończony i wykonany z użyciem różnorodnych materiałów. Pozostaje więc tylko dobrze zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami, aby móc przedstawić je wykonawcy. Profesjonalny producent zatrudnia doświadczonych grafików i specjalistów, którzy zajmują się opracowaniem i wydrukiem. Ponadto posiada też wyspecjalizowany park maszynowy, a to zwiększa możliwości w zakresie produkcji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart