Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkafalepokazującypokazującypokazujący
Materiały
drukowane

Reklamy, plakaty, ulotki

Najważniejszym celem tego rodzaju

wydawnictw reklamowych - reklamy prasowe, plakaty, ulotki reklamowe -

jest zwrócenie uwagi na element reklamowany np. produkt, firmę. Plakat czy też reklama w gazecie nie mogą pozostać obojętne dla potencjalnego klienta. Również ulotka reklamowa nie może od razu trafić do kosza.

Reklama prasowa, plakat czy ulotka reklamowa

bardziej niż informować powinny zachęcać. Ich forma graficzna musi być na tyle ciekawa, by zatrzymać oko potencjalnego klienta i wzbudzić jego zainteresowanie. Oferta firmy, w reklamie prasowej, na plakacie czy też w ulotce reklamowe, musi być podana w formie esencji – jej zadaniem jest sprawić, by klient zapragnął dowiedzieć się więcej.

Życie ulotki zazwyczaj nie jest długie,

ale może zmienić wizerunekTwojej firmy

 • Reklama prasowa

  Reklama prasowa

  Reklama prasowa to specyficzna

  forma reklamy. Formę, projekt i przekaz reklamowy zawarty w reklamie należy dostosować do rodzaju i specyfiki gazety, jak również do technicznej specyfikacji wydawnictwa.

  Reklama prasowa ma być przede wszystkim zauważona - to jest główny jej cel. Projektujemy reklamy dla prasy mając na uwadze ten cel, ale kierując się indywidualnym wizerunkiem firmy, tak, aby reklama, mimo swojej specyfiki, stanowiła część spójnej identyfikacji wizualnej.

 • Plakaty reklamowe

  Plakaty reklamowe

  Plakat reklamowy ma za zadanie

  poinformować szersze grono odbiorców o pewnym wydarzeniu, zaistniałej okoliczności np. plakat teatralny, kinowy. W kampaniach reklamowych często używanym narzędziem jest billboard (bardzo duży plakat reklamowy). Zwykle tak jak to ma miejsce w reklamach prasowych, billboard i plakat poprzez odpowiednio skonstruowany przekaz - hasło reklamowe, grafika reklamowa – ma za zadanie w szybki i dosadny sposób zareklamować dany przedmiot.

  Projektując plakaty reklamowe staramy się, aby efekt końcowy przyciągał wzrok, budził zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Estetyczne, kolorowe, czytelne - takie powinny być według nas plakaty reklamowe.

 • Ulotki reklamowe

  Ulotki reklamowe

  Ulotka reklamowa to najprostsza

  forma prezentacji oferty firmy. Nie powinna być przeładowana informacjami (wyczerpującą informację ma dawać katalog). Zadaniem ulotki jest rozbudzić zainteresowanie klienta, zainteresować go ofertą i sprawić, by chciał dowiedzieć się więcej.

  Dobrze zaprojektowana ulotka reklamowa potrafi w ułamku sekundy wywołać pożądany stan emocjonalny. Mając to na uwadze, dużo trudu wkładamy, aby przekaz zawarty w opracowywanej ulotce był zaskakujący, a zarazem czytelny i przejrzysty dla odbiorcy. Ulotka reklamowa jest również stosunkowo tania – ulotka pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców stosunkowo niskim kosztem, dlatego tak doskonale nadaje się np. do rozdawania na ulicy czy targach.

› ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe Projekty ulotek reklamowych Profesjonalne ulotki Ulotki firmowe Reklama na ulotkach Projekt ulotek reklamowych Ulotki i plakaty reklamowe Profesjonalne ulotki firmowe Ulotki dal firm Ulotka Ulotki Tanie ulotki
zobacz więcej pracwybrane prace narożnik
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu ulotki swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Ulotka reklamowa i jej kreacja – jak to wygląda?

Ulotka reklamowa oraz jej kreacja wizualna to bardzo ważne narzędzie marketingowe dla firmy. Należy wziąć pod uwagę jest przeszłość graficzną, oraz zbadać jej historię graficzna w sieci oraz stacjonarnie. Zwróćcie uwagę by wszelkie projekty materiałów reklamowych były ze sobą zgodne. Broszura a5 reklamowa ma za zadanie przykuć wzrok i zachęcić potencjalnego klienta do zakupu.
Tworzenie nowej ulotki ile zakłada projektów?
Standardowo wykonujemy minimum dwa projekty graficzne i jesteśmy w tej kwestii elastyczni. Końcowa ilość zależna jest jednak od ilości włożonej pracy. Nasze projekty wychodząc z różnych koncepcji, dzięki czemu klient ma większe możliwości wyboru. Po zaakceptowaniu określonego wzoru ulotki reklamowej a5 DL, możemy nanieść dodatkowe uwagi i korekty.

Tworzenie ulotek A4 składane do DL i ich cena?

Podstawowym narzędziem marketingowym są ulotki a4 składane do DL. Jest to bardzo praktyczna i funkcjonalna forma ulotki, pozwalająca nam wyodrębnić kilka informacji jednocześnie. Naszych projektów graficznych nie jesteśmy wstanie wykonać po taniości (niska cena) gdyż zależy nam na wysokiej jakości produkcie. W zamian możemy wydrukować zamówienie tańszym kosztem. Nasi klienci są bardzo zadowoleni ze współpracy z nami.
W jakiej formie otrzymam zrealizowaną ulotkę a5 firmy?
W naszej ofercie zrealizowane projekty ulotki a5 firmy przesyłamy za pomocą formy elektronicznej, zwykle w formacie pdf. Pozwala to na ich swobodniejsze wykorzystanie i zaprezentowanie - w każdym miejscu o każdym czasie. Można go rozesłać za pomocą maila, ściągnąć ze strony www czy udostępnionego dysku. Przy wykupieniu dodatkowej usługi, ulotkę harmonijkę a4 dostarczymy w wersji wydrukowanej.

Czy zamawiając projektowanie ulotek firmy otrzymuje do niej prawa autorskie?

Oczywiście, ze tak - w przeciwnym razie nie mógłbyś dokonywać żadnych zmian. Zawierając z nami umowę, znajdziemy w niej odpowiedni zapis, informujący o przekazaniu majątkowych praw autorskich. Upoważnia on nas do dowolnej eksploatacji otrzymanym dziełem. Należy jednak poczekać do w pełni skończonego i opłaconego dzieła, by móc z niego korzystać. Stwórz razem z nami niesamowitą i niepowtarzalną ulotkę a5 firmową.
Czy jesteście w stanie zaprojektować komplet materiałów reklamowych?
Nasze produkty w postaci materiałów reklamowych nie kończą się na najczęściej zamawianych ulotkach, to również broszury reklamowe, ulotki składane, jako DL. Realizujemy też w pełni spersonalizowane zamówienie na życzenie klienta. Nasze materiały reklamowe posiadają spójną koncepcje wizualną i adekwatny do twego efekt końcowy. Możemy również za dodatkową, niewielką opłatą wydrukować Państwa materiały wysokiej jakości

Chciałbym wydać kilka ulotek firmowych, czy zajmujecie się drukiem materiałów?

Dokładamy wszelkich starań by proponowane przez nas usługi były wykonywane kompleksowo. W tym celu najpierw projektujemy broszurę reklamową a5, a dopiero po końcowej akceptacji przekazujemy zamówienie do druku i dostarczamy je pod wskazany adres. Pamiętaj również, że odpowiednio skomponowany materiał reklamowy w postaci broszury a5 to wzmocnienie wizerunku firmy na przestrzeni wielu lat. Wykonujemy produkty najwyższej jakości.
Ile projektów przedstawiacie do ulotki dla firmy?
Standardowo przedstawiamy minimum dwa projekty, jednak jest to wszystko uzależnione od wielu czynników. Jednym z nich jest ilość zaangażowanych w projekt oraz złożoność zamówienia. Ulotki dla firmy a5 czy w formacie dl niekiedy wymagają więcej pracy i zaangażowania od naszych pracowników. Po akceptacji jednego projektu przechodzimy do poprawek wedle Państwa życzenia. Ważne jest dla nas wykonanie mniejszej ilości produktu, ale za to wyższej jakości.

Jak wykonać dobry projekt ulotki a5 dla firmy?

Ulotka reklamowa powinna być wykonana w sposób profesjonalny, zgodnie z obowiązującymi trendami, tak by nie tylko dobrze wyglądała, ale również spełniała szereg przypisanych jej funkcji. W tym wypadku najbardziej liczy się kreatywny projekt ulotki. Od niego wszystko się zaczyna i chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że jest jednak najważniejszy. Niestety projektowanie ulotki a5 nie jest prostą czynnością. Na tym trzeba się znać. Trzeba też mieć specjalne oprogramowanie i pomysły. Przecież nie każdy ma doświadczenie, więc nie każdy mógłby zająć się tą czynnością. Na szczęście dziś możemy korzystać z usług bardziej doświadczonych projektantów, z usług profesjonalnych drukarni, które zatrudniają własnych grafików.

strzałka

Projektowanie ulotki dl – co może się do tego przydać?

Jak już wiadomo projektowanie ulotek odbywa się w specjalistycznym oprogramowaniu graficznym. Program ten jest niezbędny do stworzenia oczekiwanego projektu materiału promocyjnego czy też projektowaniu logo firmy. Niektóre stanowią pewne ograniczenia. Aby ich jednak nie było, trzeba wybrać ten najlepszy. Takie programy są dość drogie, więc raczej nikt nie będzie się w nie zaopatrywał tylko ze względu na potrzebę projektowania graficznego takich reklamowych produktów firmowych. Dziś tworzenie ulotki można zlecić profesjonalistom z Torunia, Bydgoszczy i okolic, oszczędzając tym sposobem czas i pieniądze. Do wykonania ulotki będą potrzebne różne materiały, informacje, które trzeba na niej zamieścić. Czasem klient określa też swoje oczekiwania względem tego produktu. Jeżeli zaś nie ma pomysłu, graficy, projektanci zaproponują swoją wizję tego wyrobu – ciekawy projekt małej, jak i dużej ulotki firmowej. Należy podkreślić, że są to jednak w miarę tanie usługi, raczej w niskiej cenie, więc tym bardziej warto zdać się na rady specjalistów, którzy zaproponują coś od siebie, coś na czasie, coś oryginalnego i współgrającego z aktualnym wizerunkiem firmy. Do projektowania ulotki dl przydać się mogą wszystkie informacje o ofercie, adres i inne szczegóły. O wszystkim poinformuje wykonawca. Trzeba tylko wybrać odpowiedniego i skontaktować się z nim w tej sprawie.

strzałka

Co powinna zawierać ulotka promocyjna a5?

Wielu pyta, co powinna zawierać ulotka a5 dla firmy. Nie wszyscy mają wiedzę w tym zakresie. W końcu tworzenie ulotek dl i a5 jest zajęciem zarezerwowanym dla grafików, a nie przedsiębiorców, którzy prowadzą biznes w zupełnie innej branży i swojej lokalizacji – może to być Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, czy nawet Inowrocław. Ulotka jest produktem reklamowym, który może służyć w różnym zakresie. Na tak małym elemencie można reklamować całą ofertę firmy albo tylko wybrane usługi czy produkty. Wybór zależy od zamawiającego. Powinna zawierać elementy graficzne, zdjęcia, a także treść. Nie może prezentować zbyt dużo treści, ponieważ nie będzie zbyt czytelna. Przeważnie ulotki dl dla firmy wykonywane są w taki sposób, aby były przejrzyste, konkretne i zachęcające, podobnie jak broszury reklamowe a4 [ www.whiteart.pl/materialy-reklamowe ] . Duża ilość treści, za dużo zdjęć promocyjnych, zwykle zniechęca do zapoznawania się z nią. Tak więc ciekawym rozwiązaniem jest tu zastosowanie elementów bardziej graficznych, ale i zarazem przekazujących odpowiednie informacje. Koniecznie ulotki promocyjne muszą zawierać adres firmy czy kontakt. To produkt, który ma za zadanie powiększyć liczbę klientów, a przy tym nie być zbyt drogi, szukamy w miarę niskiej ceny. Należy wobec tego wykonać go profesjonalnie i naprawdę fachowo. Tego typu gadżety reklamowe powinny być wykonane w przyjemnej dla oka kolorystyce, aby nie raziły wzroku i nie zniechęcały odbiorcy do spoglądania w ich kierunku.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart