Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
foldery, katalogi reklamowe
tlo bramka fale pokazujący pokazujący pokazujący
Materiały
drukowane

Ulotki reklamowe

Najważniejszym celem tego rodzaju artykułu reklamowego – promocyjna ulotka a5 czy dl dla firmy - jest zwrócenie uwagi na odpowiedni komunikat. Chcąc zwrócić uwagę na produkt czy też szerszą ofertę firmy należy dobrze przemyśleć i skonstruować przekaz reklamowy, który musi trafić do odbiorcy. Firmowa ulotka nie może pozostać obojętna dla potencjalnego klienta, nikt nie chciałby żeby taki materiał trafił od razu do kosza.

Życie ulotki zazwyczaj nie jest długie,
ale może pomóc Twojej firmie

Skuteczna ulotka reklamowa powinna zachęcać...

Jej forma graficzna musi być na tyle ciekawa, by zatrzymać oko potencjalnego klienta i wzbudzić jego zainteresowanie. Oferta firmy przedstawioan w ulotce reklamowej musi być podana w formie esencji – jej zadaniem jest sprawić, by klient zapragnął dowiedzieć się więcej.

Nasze realizacje
ulotki reklamowe
ulotka reklamowa dla firmy
Profesjonalna ulotka reklamowa
broszura katalog i ulotka reklamowy
broszury i ulotki firmiowe
ulotka reklamowa
Nowoczesna ulotka firmowa
Profesjonalna ulotka reklamowa
ulotki reklamowe

Potrzebujesz nowy projekt ulotki?

Możemy zaprojektować ulotki promocyjne dla firmy i ...wiele więcej.napisz do nas
Trzeba pamiętać, że ulotki reklamowe o małym formacie a5, a6 czy dl to raczej prosta forma firmowej prezentacji. To nie jest folder firmowy, który zazwyczaj na wielu stronach szczegółowo omawia działalność firmy. Błędem byłoby przeładowywać informacjami tworzoną ulotkę.

Zadaniem ulotki jest rozbudzić zainteresowanie

klienta, zainteresować go ofertą i sprawić, by chciał dowiedzieć się więcej.

Profesjonalne projektowanie ulotek daje finalnie skuteczny produkt reklamowy. Dlatego staramy się, aby tworzone przez nas ulotki reklamowe był ciekawe i zarazem zrozumiałe dla odbiorcy.

Dużym atutem ulotki reklamowej jest jej niska cena, jest stosunkowo tania. Pewnie dlatego należy ciągle do najpopularniejszych form reklamy, wybieranych przez wiele dużych i mniejszych firmy. Za ich pomocą możesz łatwo trafić do szerokiego grona odbiorców. Poprzez niskie koszty ulotka zazwyczaj drukowana jest w dużych nakładach i dobrze nadaje się do rozdawania na ulicy czy targach.

Dobry projekt ulotki w ułamku sekundy
potrafi wywołać właściwy
stan emocjonalny u odbiorcy
ulotki reklamowe
Przykładowe projekty realizacji promocyjnych ulotek dla firm...

ULOTKAreklamowa

Od 25 lat tworzymy ulotki promocyjne o różnych formatach, większe a4 czy mniejsze dl, a5. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Zaprojektowaliśmy dla nich szereg materiałów reklamowych.Możemy pomóc Twojej firmie...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Przeczytaj również
projektowanie ulotek
Dobrze przygotowany brief projektowy poprawia komunikacje pomiędzy agencją reklamową a klientem
Jakie znaczenie ma kolor dla projektanta? Słowo o psychologii kolorów
projektowanie graficzne ulotek
Spójny system ikon to ciekawy przekaz informacji i interesujące uzupełnienie dla treści
Spójny system ikon – sprawdź co powinieneś o nim wiedzieć
projektowanie dla firm
Poprawne wykorzystanie kolorów w reklamie. Zastosowanie koloru może być istotnym elementem projektu
Brief projektowy, jako podstawa pracy agencji reklamowej
ulotki - projektowanie
BW czym może pomóc kreatywne wykorzystanie białej przestrzeni dla projektowania?
Biała przestrzeń – korzyści dla projektowania
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?

Jakie ulotki wybrać dla swojej firmy?

ulotki reklamowe

Czy projektowanie ulotek reklamowych a5 to ważny proces dla tworzenia wizerunku?

Ulotki reklamowe można zindywidualizować na kilku płaszczyznach. Istnieje możliwość opracowania firmowego projektu przodu, a także dopasowania zawartości do ustalonego tematu. Chodzi tu o dobór zdjęć, ilustracji, grafik i tekstu. Warto podkreślić, że ulotki reklamowe a5, a4 i dl to niesamowicie wartościowe nośniki marketingowe firmy. Z uwagi na to, że produkty te odgrywają bardzo ważną rolę promocyjną, powinno się zlecać ich wykonanie profesjonalistom. Mowa tu o agencji reklamowej z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalnie wykonane ulotki promocyjne wyglądają ekskluzywnie i elegancko. Materiały te mają wpływ na wizerunek firmy, dlatego trzeba wykonać je z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zamawianie usługi, jaką jest solidne projektowanie ulotek, z pewnością się opłaca. Co prawda nie jest to tanie, ale cena w tym przypadku nie jest kluczowym elementem. Trzeba pamiętać, że niedrogie ulotki produktowe a5 nie dają wartościowego przekazu reklamowego i często są wykonane z gorszych materiałów.

ulotki reklamowe firmowe

Jakie uszlachetnienia ulotki firmowej warto wybrać przy produkcji?

Jeżeli zależy nam na profesjonalnym i zarazem prestiżowym materiale reklamowym, to nie możemy oszczędzać na dodatkowych opcjach wykończenia czy druku, produkcja materiału jest istotnym czynnikiem. To detale sprawiają, że ulotki reklamowe są oryginalne i eleganckie, a do tego służą przez długi czas dla firmy. Sama jakość papieru i rodzaj uszlachetnień decydują o powodzeniu i skuteczności tego artykułu biurowego. Wiadomo, że zamawiając ulotki a5 i a4 z takimi opcjami trzeba liczyć się z wyższą ceną, ale ta nie jest tak bardzo ważna. Powstały produkt klasy premium robi wrażenie na odbiorcach i o to tu chodzi. Oferujemy druk wysokiej jakości materiałów reklamowych. Dla nas tworzenie ulotek to codzienność. Mamy sprawdzone materiały, posługujemy się naprawdę zalecanymi metodami druku. Okładkę możemy pokryć folią matową lub połysk, a wybrane elementy ulotki lakierem błyszczącym. Możemy również wprowadzić hot stamping złoty czy srebrny i wytłoczyć szczególnie ważne elementy np. logo. Nasze wyroby są niezwykle wartościowe wizualnie, a przy tym w dobrej cenie.

ulotki reklamowe dla firm

Komu zlecić projekt ulotki reklamowej a5 – studio graficzne czy projektant?

Jeżeli zależy nam na profesjonalnej prezentacji firmy, którą ma zapewnić ulotka reklamowa, najlepiej skorzystać z oferty agencji kreatywnej. Doświadczone studio doradza klientom, a także kompleksowo zajmuje się realizacją ulotki dl czy a5. Takie materiały reklamowe budują pozytywny odbiór firmy. Warto mieć na uwadze to, że kształt graficzny ulotki a5 czy w innych formatach determinuje jej późniejsze wykorzystanie w różnych działaniach marketingowych. Profesjonalne studio graficzne już na samym początku myśli o wszystkim i na podstawie określonych oczekiwań, z uwzględnieniem briefa, tworzy gotowy produkt. Autorski projekt ulotki firmowej to szansa na pozyskanie ciekawego produktu, oryginalnej reklamy. Przemyślany projekt ulotki reklamowej daje ogromny potencjał przy tworzeniu kompleksowego przekazu identyfikacyjnego. Taki bez problemu wykona solidna firma z dorobkiem, dysponująca obszernym doświadczeniem. Jeżeli ktoś nie ma specjalnych oczekiwań względem tego produktu, może zlecić zaprojektowanie go grafikowi. Proste projekty są zwykle tanie. To chyba ich jedyny plus.

ulotki reklamowe dla Ciebie

Czy ulotka reklamowa powinna mieć efektownie zaprojektowany front?

W naszej ocenie ulotki promocyjne o rozmiarze a5, dl mają wiele zalet, a jedną z nich jest to, że zapewniają przestronny, mocny firmowy przekaz wizualny. Przód - okładka jest bardzo ważnym elementem tego produktu – daje możliwość zakomunikowania pewnych wartości marki. Na froncie można na przykład umieścić logo firmy, hasło reklamowe czy indywidualną, ciekawie zaprojektowaną szatę graficzną spójną z zawartością tego materiału. Tworząc projekt ulotki, dbamy o to, aby uzyskać szlachetną, elegancką kreację firmową. Jeżeli ktoś chce zamówić profesjonalną małą ulotkę i niekoniecznie zależy mu na tym, aby była tania, warto skorzystać z usług agencji reklamowej. Projektując ten produkt, można wykorzystać dowolne zdjęcia, klienta lub z archiwum studia. Najważniejsze, aby były wysokiej jakości. Istnieje również możliwość wykonania kolażu zdjęć. Im bardziej indywidualna ulotka a6, a5, a4 czy w innym formacie powstanie, tym lepiej. Ciekawy projekt gwarantuje rozpoznawalność na rynku.

profesjonalne ulotki reklamowe

Czy muszę mieć swoje zdjęcia tworząc ulotki reklamowe a5, a4 dla swojej firmy?

Klienci, którzy zamawiają u nas projekt ulotki reklamowej i druk nie muszą dostarczać własnych zdjęć. Mamy bogaty bank zdjęć z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Gromadzimy je od lat, dzięki czemu wybór jest naprawdę bardzo duży. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zlecający dostarczył nam swoje grafiki, ilustracje czy zdjęcia. Ważne jest tylko to, aby przekazane materiały były wysokiej jakości. Tylko takie będą się dobrze prezentowały na przyszłych materiałach reklamowych. Możemy też zorganizować indywidualną sesję zdjęciową na potrzeby pozyskania zdjęć służących do tego właśnie projektu. Trzeba tylko liczyć się z niemałą, często wysoką ceną końcowego produktu. Korzystanie z gotowych fotografii dostępnych w naszym archiwum sprawia, że ulotka a4, a5 i w innych formatach jest ostatecznie w miarę tania. Tworząc ulotki reklamowe projekt, zapewniamy także klientom kompleksowe opracowanie, w tym niezbędą obróbkę zdjęć. Dążymy w ten sposób do tego, aby uzyskać wysokiej jakości produkt w wersji ostatecznej. Proponujemy również do tworzenia kolażu ze zdjęć, co pozwala w pełni zaprezentować ofertę i możliwości firmy.

tanie ulotki reklamowe

Jaki format wybrać na projekt ulotki dla firmy – rozmiar a5, a4 czy dl?

Przeważnie klienci zamawiają ulotki firmowe o większym formacie a4 składane do a5. Idealnie pasują do teczek reklamowych z innymi dokumentami. Dobrze komponują się z pozostałymi materiałami, które mają podobny format – karty podarunkowe a4, broszury, papier firmowy. Poza tym należy mieć na uwadze to, że większy format a5 czy a4 daje lepsze możliwości w zakresie rozmieszczenia grafiki, tekstów czy innych elementów reklamujących skutecznie firmę. Przeważnie wiąże się to z wyższą ceną ulotki, ale to nie istotne. Taki format to automatycznie szansa na wartościowy projekt, a co za tym idzie, na elegancką ulotkę reklamową. Bardziej ekonomiczne ulotki promocyjne to te w formacie dl i a6. Wiadomo, cena jest niższa, ale i mniej miejsca jest do wykorzystania pod reklamę. Niektórzy widzą w tych produktach reklamowych więcej zalet – zapewniają łatwiejszy transport, są idealne na targi i inne wydarzenia.

firmowe ulotki reklamowe

Jaki nakład ulotek reklamowych w formacie a4 składanych do a5 jest opłacalny?

Prawda jest taka, że opłacalność zamówienia rośnie wraz ze wzrostem ilości zamawianych produktów. Zamawiając ulotki firm, które mają być wykonane w oparciu o indywidualny elegancki projekt graficzny, najlepiej zdecydować się na większą ilość, a konkretnie minimum 500 sztuk. Chcąc kupić je w dobrej cenie, trzeba zdecydować się na hurtowe ilości. Na szczęście w tym wypadku nie ma co martwić się, że jakieś egzemplarze zostaną w szufladzie, gdyż dobre zaprojektowane materiały reklamowe każdy przyjmie z ogromną chęcią. Dlatego warto zlecić profesjonalny projekt ulotki u kogoś, kto dobrze się na tym zna. Najlepszym wyborem będzie tu dobry projektant, która zajmie się tym kompleksowo. Warto, aby ulotka reklamowa była wykonana z najlepszych materiałów i wykończona ciekawymi dodatkami. To będzie wiązało się z wyższą ceną, więc tym bardziej trzeba zamówić ich większą ilość.

zobacz ulotki reklamowe

Co wpływa na cenę, tania ulotka reklamowa a4 składana do a5 dla firmy?

Profesjonalna ulotka a4 składana do a5 może być tania, ale nie musi. To zależy, z jakich elementów się składa, jakie materiały służą do jej wykonania oraz na jakie wykończenie decyduje się zamawiający. Tak więc trudno jest wycenić projekt bez zapoznania się z indywidualnymi oczekiwaniami. Jedno natomiast jest pewne – projekty ulotek powinny być spójne z identyfikacją wizualną firmy, a więc trzeba wykonać je zgodnie z dedykowanymi potrzebami przedsiębiorstwa. W każdy projekt angażujemy się maksymalnie, dlatego też zajmuje to dużo czasu, a to automatycznie przekłada się na cenę. Poza tym zalecamy stosowanie wysokiej jakości materiałów i interesujących dodatków, które sprawiają, że powstały produkt wygląda bardzo efektownie. To podnosi wartość ulotki a4, czyli jej cenę. Okładkę tego wyrobu możemy pokryć szlachetną folią matową lub połysk, a na wybrane elementy zastosować lakier błyszczący. Możliwości indywidualnego wykończenia są ogromne. Zawsze przed rozpoczęciem prac ustalamy szczegóły z klientem i wyceniamy zlecenie. To wygodne rozwiązanie dla obu stron. Mamy wielu klientów z różnych części kraju. Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Włocławek – to tylko wybrane miasta, do których wysyłamy nasze ulotki.

O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu ulotki swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Ulotka reklamowa i jej kreacja – jak to wygląda?

Ulotka reklamowa oraz jej kreacja wizualna to bardzo ważne narzędzie marketingowe dla firmy. Należy wziąć pod uwagę jest przeszłość graficzną, oraz zbadać jej historię graficzna w sieci oraz stacjonarnie. Zwróćcie uwagę by wszelkie projekty materiałów reklamowych były ze sobą zgodne. Broszura a5 reklamowa ma za zadanie przykuć wzrok i zachęcić potencjalnego klienta do zakupu.
Tworzenie nowej ulotki ile zakłada projektów?
Standardowo wykonujemy minimum dwa projekty graficzne i jesteśmy w tej kwestii elastyczni. Końcowa ilość zależna jest jednak od ilości włożonej pracy. Nasze projekty wychodząc z różnych koncepcji, dzięki czemu klient ma większe możliwości wyboru. Po zaakceptowaniu określonego wzoru ulotki reklamowej a5 DL, możemy nanieść dodatkowe uwagi i korekty.

Tworzenie ulotek A4 składane do DL i ich cena?

Podstawowym narzędziem marketingowym są ulotki a4 składane do DL. Jest to bardzo praktyczna i funkcjonalna forma ulotki, pozwalająca nam wyodrębnić kilka informacji jednocześnie. Naszych projektów graficznych nie jesteśmy wstanie wykonać po taniości (niska cena) gdyż zależy nam na wysokiej jakości produkcie. W zamian możemy wydrukować zamówienie tańszym kosztem. Nasi klienci są bardzo zadowoleni ze współpracy z nami.
W jakiej formie otrzymam zrealizowaną ulotkę a5 firmy?
W naszej ofercie zrealizowane projekty ulotki a5 firmy przesyłamy za pomocą formy elektronicznej, zwykle w formacie pdf. Pozwala to na ich swobodniejsze wykorzystanie i zaprezentowanie - w każdym miejscu o każdym czasie. Można go rozesłać za pomocą maila, ściągnąć ze strony www czy udostępnionego dysku. Przy wykupieniu dodatkowej usługi, ulotkę harmonijkę a4 dostarczymy w wersji wydrukowanej.

Czy zamawiając projektowanie ulotek firmy otrzymuje do niej prawa autorskie?

Oczywiście, ze tak - w przeciwnym razie nie mógłbyś dokonywać żadnych zmian. Zawierając z nami umowę, znajdziemy w niej odpowiedni zapis, informujący o przekazaniu majątkowych praw autorskich. Upoważnia on nas do dowolnej eksploatacji otrzymanym dziełem. Należy jednak poczekać do w pełni skończonego i opłaconego dzieła, by móc z niego korzystać. Stwórz razem z nami niesamowitą i niepowtarzalną ulotkę a5 firmową.
Czy jesteście w stanie zaprojektować komplet materiałów reklamowych?
Nasze produkty w postaci materiałów reklamowych nie kończą się na najczęściej zamawianych ulotkach, to również broszury reklamowe, ulotki składane, jako DL. Realizujemy też w pełni spersonalizowane zamówienie na życzenie klienta. Nasze materiały reklamowe posiadają spójną koncepcje wizualną i adekwatny do twego efekt końcowy. Możemy również za dodatkową, niewielką opłatą wydrukować Państwa materiały wysokiej jakości

Chciałbym wydać kilka ulotek firmowych, czy zajmujecie się drukiem materiałów?

Dokładamy wszelkich starań by proponowane przez nas usługi były wykonywane kompleksowo. W tym celu najpierw projektujemy broszurę reklamową a5, a dopiero po końcowej akceptacji przekazujemy zamówienie do druku i dostarczamy je pod wskazany adres. Pamiętaj również, że odpowiednio skomponowany materiał reklamowy w postaci broszury a5 to wzmocnienie wizerunku firmy na przestrzeni wielu lat. Wykonujemy produkty najwyższej jakości.
Ile projektów przedstawiacie do ulotki dla firmy?
Standardowo przedstawiamy minimum dwa projekty, jednak jest to wszystko uzależnione od wielu czynników. Jednym z nich jest ilość zaangażowanych w projekt oraz złożoność zamówienia. Ulotki dla firmy a5 czy w formacie dl niekiedy wymagają więcej pracy i zaangażowania od naszych pracowników. Po akceptacji jednego projektu przechodzimy do poprawek wedle Państwa życzenia. Ważne jest dla nas wykonanie mniejszej ilości produktu, ale za to wyższej jakości.

Jak wykonać dobry projekt ulotki a5 dla firmy?

Ulotka reklamowa powinna być wykonana w sposób profesjonalny, zgodnie z obowiązującymi trendami, tak by nie tylko dobrze wyglądała, ale również spełniała szereg przypisanych jej funkcji. W tym wypadku najbardziej liczy się kreatywny projekt ulotki. Od niego wszystko się zaczyna i chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że jest jednak najważniejszy. Niestety projektowanie ulotki a5 nie jest prostą czynnością. Na tym trzeba się znać. Trzeba też mieć specjalne oprogramowanie i pomysły. Przecież nie każdy ma doświadczenie, więc nie każdy mógłby zająć się tą czynnością. Na szczęście dziś możemy korzystać z usług bardziej doświadczonych projektantów, z usług profesjonalnych drukarni, które zatrudniają własnych grafików.

strzałka

Projektowanie ulotki dl – co może się do tego przydać?

Jak już wiadomo projektowanie ulotek odbywa się w specjalistycznym oprogramowaniu graficznym. Program ten jest niezbędny do stworzenia oczekiwanego projektu materiału promocyjnego czy też projektowaniu logo firmy. Niektóre stanowią pewne ograniczenia. Aby ich jednak nie było, trzeba wybrać ten najlepszy. Takie programy są dość drogie, więc raczej nikt nie będzie się w nie zaopatrywał tylko ze względu na potrzebę projektowania graficznego takich reklamowych produktów firmowych. Dziś tworzenie ulotki można zlecić profesjonalistom z Torunia, Bydgoszczy i okolic, oszczędzając tym sposobem czas i pieniądze. Do wykonania ulotki będą potrzebne różne materiały, informacje, które trzeba na niej zamieścić. Czasem klient określa też swoje oczekiwania względem tego produktu. Jeżeli zaś nie ma pomysłu, graficy, projektanci zaproponują swoją wizję tego wyrobu – ciekawy projekt małej, jak i dużej ulotki firmowej. Należy podkreślić, że są to jednak w miarę tanie usługi, raczej w niskiej cenie, więc tym bardziej warto zdać się na rady specjalistów, którzy zaproponują coś od siebie, coś na czasie, coś oryginalnego i współgrającego z aktualnym wizerunkiem firmy. Do projektowania ulotki dl przydać się mogą wszystkie informacje o ofercie, adres i inne szczegóły. O wszystkim poinformuje wykonawca. Trzeba tylko wybrać odpowiedniego i skontaktować się z nim w tej sprawie.

strzałka

Co powinna zawierać ulotka promocyjna a5?

Wielu pyta, co powinna zawierać ulotka a5 dla firmy. Nie wszyscy mają wiedzę w tym zakresie. W końcu tworzenie ulotek dl i a5 jest zajęciem zarezerwowanym dla grafików, a nie przedsiębiorców, którzy prowadzą biznes w zupełnie innej branży i swojej lokalizacji – może to być Toruń, Włocławek, Bydgoszcz, czy nawet Inowrocław. Ulotka jest produktem reklamowym, który może służyć w różnym zakresie. Na tak małym elemencie można reklamować całą ofertę firmy albo tylko wybrane usługi czy produkty. Wybór zależy od zamawiającego. Powinna zawierać elementy graficzne, zdjęcia, a także treść. Nie może prezentować zbyt dużo treści, ponieważ nie będzie zbyt czytelna. Przeważnie ulotki dl dla firmy wykonywane są w taki sposób, aby były przejrzyste, konkretne i zachęcające, podobnie jak broszury reklamowe a4 [ www.whiteart.pl/materialy-reklamowe ] . Duża ilość treści, za dużo zdjęć promocyjnych, zwykle zniechęca do zapoznawania się z nią. Tak więc ciekawym rozwiązaniem jest tu zastosowanie elementów bardziej graficznych, ale i zarazem przekazujących odpowiednie informacje. Koniecznie ulotki promocyjne muszą zawierać adres firmy czy kontakt. To produkt, który ma za zadanie powiększyć liczbę klientów, a przy tym nie być zbyt drogi, szukamy w miarę niskiej ceny. Należy wobec tego wykonać go profesjonalnie i naprawdę fachowo. Tego typu gadżety reklamowe powinny być wykonane w przyjemnej dla oka kolorystyce, aby nie raziły wzroku i nie zniechęcały odbiorcy do spoglądania w ich kierunku.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42