Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkapilkapilkapilkapilkanurek
O nas
Jak działamy?
Realizacja każdego projektu rozpoczyna się od przeprowadzenia kompleksowej analizy potrzeb klienta. Nasza

agencja reklamowa w zakresie działań full service

określa pożądane kierunki rozwoju i poszukuje właściwych metod, by osiągnąć zamierzone cele - ustalamy elementy pracy mające wpływ na ostateczny kształt i finalny wynik.

Nasze działania muszą być celowe i efektywne, dlatego też kreacja i technologia są tylko środkami do realizacji celów marketingowych. Aby osiągnąć zamierzone cele skupiamy naszą uwagę na końcowym odbiorcy, a następnie dostosowujemy przekaz reklamowy, tak aby był on czytelny i zrozumiały. Pomagamy określić cele jakie mogą zostać osiągnięte poprzez odpowiednie działania - zapewnimy najlepsze wsparcie strategiczne w budowaniu efektywnych rozwiązań.

Skuteczny przekaz reklamowy musi być przemyślany i zaplanowany

Tworzymy i wykorzystujemy najlepsze rozwiązania przynoszące naszym klientom wymierne korzyści. Każdy nasz produkt jest umiejętnym połączeniem strategii marketingowej, znajomości branży, przemyślanej kreacji oraz innowacyjnej technologii.

WHITEart

Jesteśmy elastyczni

Działamy elastycznie, dążąc zawsze do jak najlepszego rezultatu, stąd też wyżej wymienione punkty mogą przebiegać w innej kolejności. Indywidualne podejście do każdego projektu zapewnia optymalny czas jego realizacji oraz najwyższą skuteczność naszego działania.

Od 20 lat tworzymy z powodzeniem identyfikację wizualną dla firm. Nasza agencja reklamowa zaprojektowała kilkadziesiąt marek od podstaw. Daliśmy im „wizualne życie”, dzięki czemu skutecznie się rozwijają.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
W czym możemy pomóc?
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją identyfikacji wizualnej swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Jak wybrać agencję full service do wykonania kampanii reklamowej?
Dobra agencja full service przed przystąpieniem do prac projektowych ustali wszystkie szczegóły. Na spotkaniu zostaną ustalone klienta wymagania oraz oczekiwania względem kompleksowej kampanii reklamowej, zostanie zaprezentowany harmonogram prac oraz cena za całą usługę. Dokładne omówienie koncepcji projektowej i wykonawczej pozwoli na uniknięcie błędów, które będą wymagały dodatkowych poprawek.

Agencja reklamowa full service i jej portfolio – czy to jest ważne

Agencja reklamowa full service powinna posiadać dobre kompleksowe portfolio. Klient będzie mógł zobaczyć z kim wcześniej agencja współpracowała, w jakich branżach przeprowadzała kampanię marketingowe, jakiej wielkości są to firmy, czy posiada określony styl pracy (projekty graficzne oraz kompleksowe metody pracy przy kampaniach reklamowych). Niekiedy duże firmy reklamowe z bogatym dorobkiem, nie projektują nic kreatywnego, tylko korzystają z gotowych projektów.

Dobra agencja reklamowa full service - ile kosztuje?

Cena za usługi w dobrej agencji reklamowej full service, zależna jest od oczekiwań i ilości wykonanych działań marketingowych. Często im wyższy budżet przekażemy na kampanie marketingową, tym niższe kwoty procentowe zapłacimy na każdorazowe usługi. Dobre agencje reklamowe full service proponują korzystne rabaty przy większej ilości wykupionych usług. Działania promocyjne nie należą do najtańszych, ale warto z nich korzystać w profesjonalnej kompleksowej agencji reklamy.
Oferta agencji reklamowej full service, którą wybrać?
Wybierając dobrą agencje reklamową full service warto popytać o opinię doświadczonych znajomych w temacie oraz klientów agencji, którą jesteśmy zainteresowani. Zapoznajcie się z referencjami, cennikiem który nie powinien odbiegać od cen rynkowych oraz wyeksponowaną ofertą handlową na stronie internetowej. Sprawdźcie ich portfolio projektowe, z jakimi firmami oraz z jakiej branży wcześniej współpracowali.
Czy potrzebna jest mi agencja reklamowa?
W przypadku chęci osiągania większych zysków, dobra agencja reklamowa jest niezbędna. To właśnie dobra agencja reklamowa pomoże ustabilizować firmę na rynku oraz przygotuje skuteczną kampanie marketingową w celu pozyskania nowych kupujących. Warto zlecić to sprawdzonej agencji, która ma duże doświadczenie w branży reklamowej oraz zna rynek klienta i branżę. Możemy zlecić przeprowadzenie całej kampanii reklamowej bądź bieżącą obsługę działań promocyjnych.

Jaki budżet trzeba przygotować dla agencji reklamowej full service?

Dobra agencja reklamowa full service pomoże w zwiększeniu sprzedaży produktów bądź usług, jednak są to usługi płatne. Cennik za działania marketingowe nie jest najtańszy, ale zdecydowanie warto w nie inwestować. Sprawdźcie czy cennik nie odbiega zbytnio od cen rynkowych, gdyż niektóre firmy posiadają znacznie wyższe kwoty. Przy skorzystaniu z szerszej oferty promocyjnej w jednej agencji reklamowej możecie otrzymać korzystne rabaty.

Czy agencja reklamowa full service potrzebuje briefu?

Brief to dokument, w którym klient spisuje swoje oczekiwania, wymagania oraz najważniejsze informacje o firmie i produktach. Jest to podstawowy dokument, na którym pracuje agencja reklamowa full service – jest on niezbędny do rozpoczęcia działań promocyjnych. Na jego podstawie zostaje opracowana wstępna koncepcja i przygotowana kampania reklamowa. Dobrze wypełniony dokument pozwoli na uniknięcie nieporozumień i dodatkowych prac graficznych. Brief jest uzgadniany prze agencje reklamową i klienta.
Kryteria wyboru agencji reklamowych typu full serwis?
Coraz więcej powstaje agencji reklamowych typu full services. Przed ich wynajęciem warto sprawdzić portfolio, czyli wcześniej wykonywane prace. Warto podpytać się doświadczonych znajomych o opinię, zajrzeć do internetu i sprawdzić w czym się agencja reklamowa specjalizuje. Niekiedy duże agencje reklamy nie potrafią zaproponować już nic nowego, a ich kampanie reklamowe to powielanie wcześniejszych prac.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart