Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkapilkapilkapilkapilkanurek
O nas

Dlaczego my?

Niekonwencjonalne pomysły, kreatywne podejście do reklamy, profesjonalizm i indywidualna obsługa Klientów są cechami, które wyróżniają naszą pracę.

Naszym celem jest pomoc w wykorzystaniu najbardziej efektywnych narzędzi służących promocji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, opracowaniem i wydaniem różnorodnych materiałów reklamowych.

Kwestią najistotniejszą dla naszej firmy jest zadowolenie klienta i jego pełna satysfakcja z dostarczanych przez nas rozwiązań. Stałe podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług i produktów jest kwestią bardzo istotną w naszej działalności.

Przede wszystkim zabiegamy o skuteczny przekaz reklamowy

WHITEart

Nasze atuty:

  • KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG – świadczymy kompleksowy pakiet usług w zakresie tworzenia wizerunku i realizacji szerokiego wachlarza usług i produktów wspierających działania promocyjno-reklamowe.
  • PARTNERSKIE RELACJE - budujemy trwałe relacje z naszymi klientami, współpracując przez wiele lat stale pomagamy im się rozwijać i wdrażać nowe pomysły w życie.
  • INDYWIDUALNE I ELASTYCZNE PODEJŚCIE– wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dopasowując się do jego indywidualnych potrzeb.
  • KREATYWNOŚĆ – dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty wyróżniały się indywidualną i niepowtarzalną szata graficzną.
  • ROZUMIEMY MARKETING – ważnym celem naszych działań jest dostarczenie Klientom wygodnych i skutecznych narzędzi wspierających ich działalność marketingową.
  • ROZWÓJ TECHNOLOGII – stawiamy na rozwój nowych technologii, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy doświadczenie.
Od 20 lat tworzymy z powodzeniem identyfikację wizualną dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Daliśmy im „wizualne życie”, dzięki czemu skutecznie się rozwijają.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją identyfikacji wizualnej swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Dobre studio reklamy – ile kosztuje?

Cena za pracę studia reklamy uzależniona jest od usług jakich potrzebujemy, naszych wymagań i oczekiwań. Im większy mamy budżet do wykorzystania, tym większe kwoty procentowe zostaną nam zaproponowane. Pamiętajmy również by korzystać z jak największej ilości usług w jednym miejscu, możemy wtedy otrzymać korzystniejsze dla nas rabaty i zniżki za poszczególne prace projektowe.

Oferta studia reklamy, którą propozycje wybrać?

Dobre studia reklamy współpracowały już z licznymi firmami. Warto zapytać się w ich dziale marketingu o kontakt do klientów, spytać się tam o współprace z określoną agencją reklamy oraz zasięgnąć porady u znajomych. Pracowanie reklamy powinny mieć też wyeksponowaną ofertę handlową w internecie. Zwróćcie uwagę by cena za usługi nie odbiegała znacznie od uśrednionych cen rynkowych oraz w jakich branżach są wyspecjalizowani.
Czym się charakteryzuje dobre studio reklamy, po czym taką poznać?
Dobre studio reklamy to takie, które posiada liczne sukcesy na swoim koncie. Umie słuchać potrzeb klientów i realizuje je poprzez kampanię reklamowe. Sprawdźcie portfolio studia reklamy, z którego dowiecie się o stylu oraz możliwościach firmy. Podpytajcie wśród ich klientów o atmosferę współpracy. Zapoznajcie się również z referencjami oraz cenami - czy nie odbiegają od cen rynkowych.
Kogo wybrać - agencja reklamowa czy studio reklamy?
Agencja reklamy czy studio reklamy, najpierw powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie czego potrzebuje nasza firma. Jeśli zależy nam na wzmocnieniu naszej pozycji na rynku oraz dotarciu do szerszego grona odbiorców, powinniście zwrócić się do agencji reklamowej. W sytuacji gdy wprowadzamy nowy produkt bądź usługę do firmy czy na rynek, niezbędna nam będzie pomoc studia reklamy. Zadbają oni o właściwy wizerunek nowości w Państwa ofercie oraz zaplanują odpowiednia kampanię promocyjną.

Studio reklamy i jego portfolio - jakie informacje niesie?

Portfolio to przede wszystkim zbiór wcześniej wykonywanych prac. Możecie z niego dowiedzieć się o stylu jaki występuje w studio reklamy, proponowanych kampaniach reklamowych i rozwiązaniach dla małych czy dużych firm. Zapoznajcie się z ich kampaniami reklamowymi oraz z jakimi firmami oraz z jakiej branży realizowało zamówienia. Warto, żeby wybrane studio posiadało doświadczenie, którego oczekujesz.
Kryteria wyboru agencji reklamowych?
Wraz z rozwojem technologii powstaje coraz więcej agencji reklamowych. Niekiedy te największe firmy nie potrafią zaproponować nic ciekawego, nowoczesnego i kreatywnego - korzystają z gotowych i powielanych schematów. Warto zapoznać się z realizacjami oraz referencjami agencji reklamowej, która zwróciła Waszą uwagę, sprawdzić dla kogo realizowali projekty oraz zasięgnąć opinii u znajomych.

Czy studio reklamy potrzebuje do pracy briefu?

Brief to dokument, od którego zaczyna się cała praca nad projektem. Zawieramy w nim zwięzłe wypowiedzi odnośnie naszych oczekiwań, wymagań, preferencji stylistycznych, najważniejsze informacje o firmie. Na jego podstawie przygotowane są pierwsze koncepcje oraz zawierane późniejsze zmiany. Brief jest omawiany i szczegółowo konsultowany miedzy klientem a studio reklamy. Obie strony mają za zadanie go zaakceptować.
Czy potrzebne jest mi studio reklamowe?
Warto skorzystać z oferty studio reklamy gdy planujemy rozwinięcie działalności firmy oraz dotarcie d nowych klientów. Bez odpowiedniej reklamy i kampanii marketingowej może nam być to bardzo trudno osiągnąć. Studio reklamy powinno pomóc nam w określeniu najważniejszych priorytetów i realizacji celów. Studio reklamy może zarówno przygotować i realizować kampanie marketingowa bądź zająć się bieżącą obsługą marketingu. Inwestycja w reklamę zawsze się zwraca.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart