Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkapilkapilkapilkapilkanurek
O nas
Dlaczego my?
Niekonwencjonalne pomysły i kreatywne podejście do pracy

wyróżnia nasze studio reklamy.

Indywidualna obsługa klientów jest u nas standardem, stąd możesz oczekiwać profesjonalnych działań reklamowych.

Naszym celem jest pomoc w wykorzystaniu najbardziej efektywnych narzędzi służących promocji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, opracowaniem i wydaniem różnorodnych materiałów reklamowych.

Kwestią najistotniejszą dla naszej firmy jest zadowolenie klienta i jego pełna satysfakcja z dostarczanych przez nas rozwiązań. Stałe podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług i produktów jest kwestią bardzo istotną w naszej działalności.

Przede wszystkim zabiegamy o skuteczny przekaz reklamowy
WHITEart

Nasze atuty:

  • KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG – świadczymy kompleksowy pakiet usług w zakresie tworzenia wizerunku i realizacji szerokiego wachlarza usług i produktów wspierających działania promocyjno-reklamowe.
  • PARTNERSKIE RELACJE - budujemy trwałe relacje z naszymi klientami, współpracując przez wiele lat stale pomagamy im się rozwijać i wdrażać nowe pomysły w życie.
  • INDYWIDUALNE I ELASTYCZNE PODEJŚCIE– wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dopasowując się do jego indywidualnych potrzeb.
  • KREATYWNOŚĆ – dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty wyróżniały się indywidualną i niepowtarzalną szata graficzną.
  • ROZUMIEMY MARKETING – ważnym celem naszych działań jest dostarczenie Klientom wygodnych i skutecznych narzędzi wspierających ich działalność marketingową.
  • ROZWÓJ TECHNOLOGII – stawiamy na rozwój nowych technologii, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy doświadczenie.
Od 20 lat tworzymy z powodzeniem identyfikację wizualną dla firm. Nasze studio reklamy stworzyło kilkadziesiąt marek od podstaw. Daliśmy im „wizualne życie”, dzięki czemu skutecznie się rozwijają.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
W czym możemy pomóc?
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją identyfikacji wizualnej swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Dobre studio reklamy – ile kosztuje?

Cena za pracę studia reklamy uzależniona jest od usług jakich potrzebujemy, naszych wymagań i oczekiwań. Im większy mamy budżet do wykorzystania, tym większe kwoty procentowe zostaną nam zaproponowane. Pamiętajmy również by korzystać z jak największej ilości usług w jednym miejscu, możemy wtedy otrzymać korzystniejsze dla nas rabaty i zniżki za poszczególne prace projektowe.

Oferta studia reklamy, którą propozycje wybrać?

Dobre studia reklamy współpracowały już z licznymi firmami. Warto zapytać się w ich dziale marketingu o kontakt do klientów, spytać się tam o współprace z określoną agencją reklamy oraz zasięgnąć porady u znajomych. Pracowanie reklamy powinny mieć też wyeksponowaną ofertę handlową w internecie. Zwróćcie uwagę by cena za usługi nie odbiegała znacznie od uśrednionych cen rynkowych oraz w jakich branżach są wyspecjalizowani.
Czym się charakteryzuje dobre studio reklamy, po czym taką poznać?
Dobre studio reklamy to takie, które posiada liczne sukcesy na swoim koncie. Umie słuchać potrzeb klientów i realizuje je poprzez kampanię reklamowe. Sprawdźcie portfolio studia reklamy, z którego dowiecie się o stylu oraz możliwościach firmy. Podpytajcie wśród ich klientów o atmosferę współpracy. Zapoznajcie się również z referencjami oraz cenami - czy nie odbiegają od cen rynkowych.
Kogo wybrać - agencja reklamowa czy studio reklamy?
Agencja reklamy czy studio reklamy, najpierw powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie czego potrzebuje nasza firma. Jeśli zależy nam na wzmocnieniu naszej pozycji na rynku oraz dotarciu do szerszego grona odbiorców, powinniście zwrócić się do agencji reklamowej. W sytuacji gdy wprowadzamy nowy produkt bądź usługę do firmy czy na rynek, niezbędna nam będzie pomoc studia reklamy. Zadbają oni o właściwy wizerunek nowości w Państwa ofercie oraz zaplanują odpowiednia kampanię promocyjną.

Studio reklamy i jego portfolio - jakie informacje niesie?

Portfolio to przede wszystkim zbiór wcześniej wykonywanych prac. Możecie z niego dowiedzieć się o stylu jaki występuje w studio reklamy, proponowanych kampaniach reklamowych i rozwiązaniach dla małych czy dużych firm. Zapoznajcie się z ich kampaniami reklamowymi oraz z jakimi firmami oraz z jakiej branży realizowało zamówienia. Warto, żeby wybrane studio posiadało doświadczenie, którego oczekujesz.
Kryteria wyboru agencji reklamowych?
Wraz z rozwojem technologii powstaje coraz więcej agencji reklamowych. Niekiedy te największe firmy nie potrafią zaproponować nic ciekawego, nowoczesnego i kreatywnego - korzystają z gotowych i powielanych schematów. Warto zapoznać się z realizacjami oraz referencjami agencji reklamowej, która zwróciła Waszą uwagę, sprawdzić dla kogo realizowali projekty oraz zasięgnąć opinii u znajomych.

Czy studio reklamy potrzebuje do pracy briefu?

Brief to dokument, od którego zaczyna się cała praca nad projektem. Zawieramy w nim zwięzłe wypowiedzi odnośnie naszych oczekiwań, wymagań, preferencji stylistycznych, najważniejsze informacje o firmie. Na jego podstawie przygotowane są pierwsze koncepcje oraz zawierane późniejsze zmiany. Brief jest omawiany i szczegółowo konsultowany miedzy klientem a studio reklamy. Obie strony mają za zadanie go zaakceptować.
Czy potrzebne jest mi studio reklamowe?
Warto skorzystać z oferty studio reklamy gdy planujemy rozwinięcie działalności firmy oraz dotarcie d nowych klientów. Bez odpowiedniej reklamy i kampanii marketingowej może nam być to bardzo trudno osiągnąć. Studio reklamy powinno pomóc nam w określeniu najważniejszych priorytetów i realizacji celów. Studio reklamy może zarówno przygotować i realizować kampanie marketingowa bądź zająć się bieżącą obsługą marketingu. Inwestycja w reklamę zawsze się zwraca.

Jak znaleźć dobre studio reklamy?

Aktualnie na rynku działa niejedno studio reklamy. Okazuje się jednak, że mimo to trudno jest wybrać to konkretne. Niektórzy nawet nie wiedzą jak szukać i znaleźć jakiekolwiek. Jedno natomiast jest tu pewne – warto korzystać z usług takich agencji, gdyż dzięki nim można skutecznie wpłynąć na wizerunek swojej firmy, popularność na rynku i liczbę klientów. Wielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielne wykonywanie tego typu działań, ale to nie gwarantuje satysfakcjonujących efektów. Nierzadko prowadzi do innego skutku niż zamierzony. Dlatego lepiej nie eksperymentować, ale od razu zdecydować się na usługi profesjonalistów.

strzałka

Wystarczy wpisać do wyszukiwarki – szukam agencji reklamowej

W czasach, w których mamy dostęp do internetu, znalezienie dobrej agencji nie powinno być wcale trudne. Przecież wystarczy wpisać do wyszukiwarki internetowej hasło, szukamy agencji reklamowej, aby po chwili wyświetliła się długa lista propozycji. Bardzo często przeglądając zawartość sieci, można natknąć się na ogłoszenia i zapytania typu – poszukuję agencji reklamowej. Nie ma to jednak większego sensu, ponieważ równie dobrze można wyszukać tych specjalistów samodzielnie, wspomnianym wcześniej sposobem. W każdym razie praktycznie każde studio reklamy ma swoją stronę www, wizytówkę. Wystarczy się z nią zapoznać, aby zorientować się, co oferuje i dla kogo, na jakich warunkach świadczy usługi i w jakich cenach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby również zapoznać się z graficznym portfolio każdej z nich. Na tej podstawie można łatwo dokonać wyboru jednej takiej agencji. Warto do hasła agencja reklamowa czy szukam agencji reklamowej dopisać nazwę miejscowości Toruń lub Bydgoszcz, czy też miasto Włocławek czy inną. To pomoże znaleźć agencję w tym konkretnym mieście. Dziś jednak firmy te świadczą usługi dla klientów z całego kraju, więc nie ma większego znaczenia gdzie się mieszka, czy pracuje.

strzałka

Które studio reklamy Toruń, Bydgoszcz, Włocławek wybrać?

Jak już wiadomo, wpisując do wyszukiwarki internetowej hasło studio reklamy Toruń, Bydgoszcz czy Włocławek można znaleźć specjalistów od reklamy. Pytanie tylko, którą agencję wybrać? Jak tego wyboru dokonać i czym się przy tym kierować? Na pewno ważne jest to, aby agencja ta miała doświadczenie i wiedzę w zakresie usług, jakie oferuje klientom. Wszystko to można łatwo sprawdzić. Wystarczy zajrzeć na stronę, a w ostateczności skontaktować się z jej przedstawicielem i wprost wypytać. Najlepsze studio reklamy to te, które ma wieloletnie doświadczenie w branży i posiada sprawdzone narzędzia służące do wykonywania poszczególnych działań. Warto wybrać studio reklamy, które ma na swoim koncie ciekawe projekty wizualne i oryginalne realizacje. Reklamowa agencja, która jest w stanie jak najwięcej zaoferować swoim klientom, to jak najbardziej, dobry wybór. Wpisując do wyszukiwarki słowa studio reklamy Toruń, można w pierwszej chwili stwierdzić, że wszystkie są identyczne. Po bliższym zapoznaniu się z ich stronami wszystko wskazuje na to, że jest jednak inaczej. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko dokonać tego wyboru. Wystarczy kierować się indywidualnie określonymi kryteriami, własnymi oczekiwaniami, aby trafić na właściwą agencje, która zajmie się reklamą firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart