Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
projektowanie graficzne
wizerunek firmytworzenie wizerunku firmkreacja wizualnaskuteczna identyfikacja markichmurkatożsamożć wizualnaprojektowanie identyfikacjiwizerunek markiidentyfikacja wizualnakreacja logo dla firmysymbo logo markiznak firmowy
Projektowanie
graficzne

Projektowanie graficzne - kreacja graficzna

Naszym celem jest, abyś był naprawdę dumny ze swoich materiałów reklamowych, stąd też

proponujemy naprawdę dobre projekty graficzne.

Zasada pierwszego wrażenia

Klient wyrabia sobie opinię o firmie już w kilku pierwszych sekundach. To, co przemówi do niego jako pierwsze,to wygląd produktu reklamowego.


Dlatego projektowanie graficzne (kreacja graficzna) jest jednym z ważniejszych elementów powstawania każdego materiału promocyjnego. To właśnie od efektów pracy grafików nad projektem będzie zależeć, jakie pierwsze wrażenie wywoła reklama. Dobry projekt graficzny potrafi w ułamku sekundy wywołać pożądany stan emocjonalny. Mając to na uwadze, dużo trudu wkładamy, aby przekaz zawarty w opracowywanym przez nas materiale reklamowym był zaskakujący, a zarazem czytelny i przejrzysty dla odbiorcy.

Nasze realizacje
Identyfikacja wizualna, projektowanie
Projektowanie logo
Wizerunek marki, projektowanie logo
projektowanie identyfikacja wizualna
Pakiet reklamowy, projektowanie
Logo, materiały reklamowe, projektowanie graficzne
projektowanie identyfikacji wizualnej
Logo projektowanie, identyfikacja wizualna
tworzenie identyfikacji wizualnej

Potrzebujesz projektu graficznego?

Możemy zaprojektować wizerunek firmy i ...wiele więcejnapisz do nas
WHITEart

Kreacja graficzna to znajdowanie nowej, niepowtarzalnej formy

Cel podstawowy jaki nam przyświeca przy każdym projekcie to odkrycie odpowiedniej formy graficznej dla prezentowanej treści. Poszukiwanie formy (wizji graficznej...) to niezwykle pasjonujący moment - myślimy, szkicujemy, rozmawiamy, tworzymy, rysujemy... Pamiętamy o tym, że każdy temat wymaga zastosowania indywidualnych środków do jego przedstawienia.

Proces projektowania graficznego jest z gruntu twórczy i subiektywny, ale zawsze tworząc projekt graficzny nie zapominamy o potrzebach i wymaganiach klienta - zaspokojenie ich jest celem naszej pracy.
Co możemy zaprojektować?

 • Materiały drukowane
  • katalogi reklamowe
  • foldery reklamowe
  • ulotki
  • segregatory
  • teczki
  • opakowania
  • torby reklamowe
  • etykiety
  • plakaty
  • kalendarze reklamowe
  • reklamy mały i duży format
 • Identyfikacja wizualna
 • Strony www
 • Prezentacje multimedialne
WHITEart
 • Nasze projekty graficzne

  = spójny wizerunek firmy
 • Dbamy o profesjonalne opracowanie spójnego wizerunku firmy. Budowanie tożsamości wizualnej firmy jest dziś niezbędne, daje możliwość wyróżnić się wśród konkurencji. Projektujemy dla naszych klientów kompleksowe pakiety materiałów reklamowych utrzymane w indywidualnej linii graficznej (spójny projekt graficzny).

  Zależy nam, aby każdy nasz projekt graficzny był niepowtarzalny, a jednocześnie dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dzięki konsekwentnie realizowanej indywidualnej i spójnej wizji projektowej budujemy identyfikację wizualną firmy. Umiejętnie wdrażany i rozwijany system identyfikacji wizualnej wzmacnia i utrwala w świadomości klientów pozytywny wizerunek firmy.

Projektujemy pod dowolne medium

Bez względu na to, dla jakiego medium reklamowego tworzymy projekt graficzny (publikacje drukowane, strony internetowe, prezentacje multimedialne czy reklama wielkoformatowa lub samochodowa), trzymamy się konsekwentnie pewnych zasad. Mamy świadomość możliwości, jak i ograniczeń poszczególnych mediów.

Z uwagą przyglądamy się zmianom w dziedzinie komunikacji wizualnej na świecie. Nowe technologie rozwijają innowacyjne formy komunikacji. Branża reklamowa nie oparła się tym zmianom. Projekt graficzny musi się mierzyć z coraz to nowymi, większymi wyzwaniami. Przez długi czas dominowały publikacje drukowane, następnie pojawił się internet i liczne serwisy promocyjno-reklamowe. Od pewnego czasu obserwujemy inwazję opracowań multimedialnych – prezentacje multimedialne nagrywane na płyty CD.

Nie wiemy, co przyniesie przyszłość, ale z całą pewnością należy się nastawić na coraz szybszy rozwój technologii multimedialnych i interaktywnych. Staramy się nieustannie poszerzać wiedzę i umiejętności, aby za tymi zmianami nadążyć – tylko w ten sposób możemy realizować naprawdę profesjonalne projekty graficzne.

Przykładowe nasze projekty graficzne materiałów reklamowych...

Projektowanie graficzne

Od 25 lat projektujemy z sukcesem profesjonalne materiały reklamowe dla firm. Stworzyliśmy setki, tysiące skutecznych kreacji graficznych. To dzięki nim firmy tak prężnie się rozwijają.Możemy pomóc Twojej firmie...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42