Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
profesjonalne storny firmowe
tlobramkapilkanurekptakptakptakptak
Strony www

Projektowanie strony www

Oferujesz dobry produkt, ale nie każdy o tym wie? My oferujemy swoje doświadczenie, kreatywność i umiejętności, które sprawią, że Twoja firma zaistnieje w sieci. Internet jest obecnie najpotężniejszym nośnikiem informacji. Nasza

usługa - projektowanie stron www

- jest odpowiedzią na potrzebę realizacji profesjonalnego projektu strony www.

Aby spełniać oczekiwania naszych klientów,
projektujemy strony www dostosowane
do indywidualnych potrzeb.
Najwyższa jakości projektów strony internetowej jestdla nas podstawą pracy.

Skuteczne projekty stron www dla firm

są wyjściem naprzeciw najnowszym standardom i nowoczesnym trendom przekazu multimedialnego. Wykonujemy profesjonalne strony www, które wirtualną wartość odzwierciedlają w realnych korzyściach.
Przemyślane strony www nie tylko mogą pomóc zbudować wizerunek firmy, ale też zapewnią pozyskanie kontaktów biznesowych, poinformują o usługach, nieszablonowo zaprezentują ofertę. Naszą pasją jest profesjonalne projektowanie stron www, które są w stanie zaspokoić stale rosnące potrzeby oferując wszystkie niezbędne usługi internetowe w jednym miejscu. Dobre strony www to przemyślane narzędzia komunikacji firmy z jej klientami.
Nasze realizacje
Strona www, projekt
Budowa stron www
Tworzenie strony www
Nowoczesna strona www
Responsywna strona www
Projekt strony www
Projekt responsywnej strony www
Budowa strony www
projektowanie stron www
Potrzebujesz nowej strony www?
Możemy zaprojektować stronę internetową, serwis www i ...dużo więcej.napisz do nas
Efektywność i łatwość obsługi projektowanych stron internetowych łączymy z przemyślany kreacjami graficznymi stron www

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone strony www były szybkie i ergonomiczne w nawigacji. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że profesjonalny projekt strony www musi być bardzo atrakcyjny wizualnie, aby wyróżnić się w zatłoczonym internecie. Tworzenie firmowych stron www (budowanie stron internetowych to wiele odrębnych etapów pracy nad stroną www. Dużo pracy wkładamy w projektowanie strony www - przemyślana struktura i konstrukcja elementów graficznych strony www, tworzy dynamiczną i prostą dla użytkownika stronę internetową.

Każdy nowy projekt strony www (nowa strona internetowa) jest dla nas przygodą - wejściem w nową przestrzeń graficzną i odkrywaniem w niej tego, co najciekawsze. Wszystko po to, aby nasze projkety stron internetowych dawały doskonały przekaz reklamowy, po prostu żeby to były profesjonalne strony www.

Stałe schematy nie istnieją!
Jest tylko świeżość spojrzenia, nowatorska wizja plastyczna i…
końcowo powstaje dobry projekt strony www.

Co wyróżnia nasze firmowe strony www?

  • Indywidualna, niekonwencjonalna kreacja, projket graficzna strony www dopasowana do charakterystyki branży i specyfiki działalności firmy. Naszym celem - projektowanie firmowych stron www - jest podnoszenie wartości marketingowych strony internetowej.
  • Dbamy o przejrzystość i czytelność przekazu strony www. Efektywność i łatwość obsługi tworzonych przez nas stron www powoduje, że nawigacja po serwisie www jest maksymalnie ergonomiczna i intuicyjna. Przy tworzeniu strony www bardzo ważne jest, by użytkownik z łatwością i w krótkim czasie mógł odszukać pożądane treści w menu strony internetowej.
  • Do naszych projektów stron www wdrażamy nowoczesne technologie interaktywne. Projektowanie, budowanie stron www to nie tylko technologia, nie można zapomnieć głównego celu strony, jakim jest promocja firmy w sieci, poprzez profesjonalną stronę internetową. Technologia zawsze pozostaje w służbie idei, jaka jest skuteczna promocja firmy i marki.
  • Nasze strony internetowe są zawsze nieodłączną częścią identyfikacji wizualnej klienta. Pamiętamy o tym, iż serwizy nie są samoistnym bytem, ale wizytówkami firm w internecie, dlatego projekty strony www muszą być spójne z wizerunkiem firmy, rozbudowywać go i umacniać.
Przykładowe projekty naszych realizacji stron www dla firm...

STRONY internetowe

Od 25 lat tworzymy strony internetowe, zarówno małe firmowe strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony projekt strony www. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy pomóc Twojej stronie www...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?
Jaki projekt strony www wybrać?
proces projektowania stron www

Czy projektowanie stron www to ważny proces dla wizerunku firmy?

Firmy często zlecają projektowanie stron www i to jak się okazuje, nie bez powodu. Proces ten jest niezwykle ważny dla wizerunku firmy. Dzięki indywidualnym projektom można dopasować wygląd witryny do branży, w jakiej działa firma. Należy mieć na uwadze to, że przecież pomysłowo opracowane projekty stron internetowych prowadzą do uzyskania równie ciekawej strony, która jest wartościowym i skutecznym nośnikiem promocji marki. W związku z tym warto zlecić projekt szaty graficznej strony www komuś, kto dobrze się na tym zna, na przykład agencji reklamowej. Dla niej tworzenie identyfikacji wizualnej, której jednym z elementów jest właśnie strona, jest czymś zupełnie codziennym. Doświadczona agencja jest w stanie wykonać świetny projekt stron www, a następnie zakodować tę witrynę, by w efekcie tych prac klient otrzymał gotową reklamę, nowoczesną wizytówkę działającą w sieci. Tak więc oryginalne projektowanie www to bardzo opłacalna inwestycja i ważna sprawa dla każdej firmy.

tania strona www

Czy projekt strony www i całościowa realizacja stron musi być droga?

Nie można powiedzieć, że najdroższa profesjonalna strona www firmy jest najlepsza, a najtańsza jest tą najgorszą. Proces tworzenia strony składa się z wielu etapów czy inaczej można powiedzieć, czynności. Jedną z nich jest opracowanie wizualne projektu, który jest niezwykle ważny zarówno dla samej strony, jak też dla firmy i jej wizerunku. Tak więc projektowanie stron internetowych należy przeprowadzić z dbałością o najmniejsze szczegóły. Następnie opracowany koncept graficzny zrealizować zgodnie z zamysłem projektanta. Strona powinna być wykonana w oparciu o ciekawy i przede wszystkim nieszablonowy projekt graficzny. Dlatego należy zlecić ją profesjonalnej agencji reklamowej. Pracę nad tym zadaniem najlepiej zacząć od przygotowania makiety strony. Funkcjonalne i estetyczne strony nie należą do najtańszych, gdyż wymagają doświadczenia i wiedzy projektantów, a ci znają swoją wartość i cenią swoje usługi nieco wyżej, niż studenci oferujący tanie, słabej jakości witryny internetowe.

indywidualna strona www

Projektowanie indywidualnej strony www, czy warto w to inwestować?

Każdy zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że indywidualne projektowanie strony internetowej jest niezwykle korzystną inwestycją dla firmy. Jest dobrą lokatą w jej przyszły wizerunek. Dlatego spójny projekt, efektowna kreacja strony www, która jest jednocześnie dostosowana do marki, skutecznie wzmacnia przekaz marketingowy. Z uwagi na to, że jak widać, projekt stron www jest niezwykle ważną sprawą, należy zlecić ją profesjonalistom. Tworząc taki projekt, należy kierować się prostotą, ale z drugiej strony nie powinno się stosować zbyt banalnych efektów graficznych. Strona musi przyciągać uwagę potencjalnych klientów i zachęcać do jak najdłuższego przebywania. Powinna wywoływać zainteresowanie samą prezentacją oferty. Oczywiście szablonowe strony www dla firm są tańsze, ale nie o cenę tu tylko przecież chodzi. Indywidualne wykończenie graficzne uczyni tę witrynę atrakcyjną dla odbiorców i wyjątkową. Warto więc wzbogacić stronę firmowymi zdjęciami i elementami graficznymi charakterystycznymi dla konkretnej firmy.

zlecenie strony www

Komu zlecić projekt strony internetowej - agencja reklamowa czy grafik?

Jak zapewne wiele osób wie, projekty stron internetowych tworzone są zarówno przez agencje reklamowe, jak i grafików. To, komu zlecimy to niezwykle ważne zadanie, zależy od nas. Warto jednak zastanowić się, komu najlepiej powierzyć to zlecenie, kto wykona je profesjonalnie. Wśród polecanych niewątpliwie jest agencja reklamowa i to najlepiej ta z wieloletnim doświadczeniem. Pracujący w niej specjaliści bez problemu przeprowadzą profesjonalne projektowanie strony www, a następnie zrealizują ją, dodając stronie ciekawe funkcje i opcje. Jedna agencja zapewnia wiele możliwości, dlatego też przy okazji zaproponuje dodatkowe usługi mające wpływ na wizerunek firmy i jej popularność. Nie od dziś wiadomo, że dobry projekt stron www kreuje obraz całej firmy. Ma wpływ na to, w jaki sposób jest ona postrzegana przez obecnych oraz potencjalnych klientów. Dlatego opracowanie graficzne materiału reklamowego najlepiej zlecić komuś, kto się na tym zna i zajmie się danym zadaniem kompleksowo.

projektowanie profesjonalna strona www
Profesjonalna strona internetowa dla firmy - od czego zacząć projektowanie?

Kiedy przedsiębiorca rozważa inwestycję w stronę internetową dla firmy, najczęściej dopytuje, od czego w ogóle powinien zacząć, jak wykonać taki skuteczny, dobry projekt serwisu internetowego. Najlepiej zadanie to zlecić fachowcom z agencji reklamowej. Pierwszy krok to przede wszystkim szczegółowa rozmowa na temat oczekiwań i potrzeb względem tej witryny. Po wypełnieniu briefu graficy przystępują do opracowania makiety i struktury strony. Następnie projektują szatę graficzną oraz elementy wizualne, które tworzą całościowy wygląd. Tak właśnie powstaje dobra firmowa strona www. Taki materiał reklamowy w całości powinien być spójny z wizerunkiem firmy, elegancki i nowoczesny, a przy tym współgrający z obowiązującymi trendami. Jeżeli dotychczasowe prace są już zaakceptowane przez klienta, wykonawca przystępuje do dalszych działań. Zamieszcza na niej zdjęcia i pozostałą grafikę, a także treść. Opracowuje też inne wersje językowe witryny. Na koniec pozostaje tylko przeprowadzić test, który pozwoli ocenić poprawność działania całej witryny. Ogólnie rzecz ujmując, projektowanie stron internetowych nie jest proste, ale na szczęście nie dla profesjonalistów. Dlatego chcąc zlecić tworzenie strony www, należy rozejrzeć się za agencją z wieloletnim doświadczeniem w branży i dobrą opinią wśród klientów.

zdjęcia do strony www

Czy muszę mieć swoje zdjęcia zabierając się za projektowanie stron www?

Zlecając projektowanie strony internetowej, klienci dopytują, czy muszą dostarczyć własne zdjęcia. Niektórzy nie posiadają fotografii, które przedstawiałyby ich działalność, ofertę czy pracowników w czasie pracy. Otóż okazuje się, że dostarczanie własnych zdjęć firmowych nie jest konieczne. Dobra agencja reklamowa oferująca projekt strony www dla firm od podstaw ma w swojej bazie szeroki wybór zdjęć, które może wykorzystać w zakresie reklamy, na takiej właśnie firmowej stronie. Należy mieć na uwadze to, że fotografie zastosowane na stronie muszą być wysokiej jakości i tworzone z pewnymi wytycznymi. Otóż profesjonalna strona internetowa nie będzie dobrze się prezentować, jeżeli fotografie okażą się rozmazane, zbyt małe czy w inny sposób nieodpowiednie do zastosowania w tym miejscu. Dlatego korzystanie z gotowych wysokiej jakosci zdjęć jest dobrym rozwiązaniem z wielu powodów. Zmniejsza koszty tworzenia strony i wpływa na jej finalną jakość.

profesjonalny projekt stron www

Co powinno wyróżniać profesjonalny projekt strony głównej www?

Biorąc pod uwagę dobry, czy też profesjonalny projekt strony głównej na myśl nasuwa się przede wszystkim mocny firmowy przekaz. To idealne miejsce, aby zaprezentować to, co firma ma najważniejszego do przekazania swoim klientom. Strona główna widoczna w serwisie firmowym działa na podobnej zasadzie co okładka magazynu drukowanego. Ma przyciągnąć uwagę, zainteresować i zachęcić do tego, aby odbiorca zajrzał do wnętrza. Tak więc dobry projekt strony interentowej musi motywować do zapoznania się z ofertą firmy, do której należy. Na stronie głównej poza logo znaleźć się mogą główne tematy dotyczące prowadzonej działalności i jej oferty. Ważne jest w tym miejscu odpowiednie dopasowanie kolorów. W związku z tym warto inwestować w przemyślane opracowania stron internetowych, zaprojektowane według indywidualnych założeń, a projekty te zlecać fachowcom z agencji reklamowych, którzy mogą zaproponować jednocześnie wiele dodatkowych usług.

ceny stron www
Co wpływa na cennik – profesjonalne projekty stron internetowych?

Klienci często pytają, ile kosztują profesjonalne i tanie strony internetowe. Muszą jednak wiedzieć, że w tym przypadku nie ma sztywnego cennika, a określenie profesjonalne, niewiele mówi dla wykonawcy. By wycenić usługę czy produkt, wykonawca musi poznać więcej szczegółów, a więc to, jak ma wyglądać strona, jakie funkcje ma posiadać, w jakim zakresie będzie użytkowana, czy otrzyma od klienta jakieś materiały (zdjęcia, grafikę, teksty), czy nie. Należy mieć na uwadze to, że kreacja strony internetowej wymaga ogromnego zaangażowania. Strona powinna być nowoczesna, funkcjonalna, współgrająca z wizerunkiem firmy i przede wszystkim inna niż wszystkie. Korzystanie przy tym z gotowych szablonów nie jest dobrym rozwiązaniem. A wszystko to podnosi cenę końcową usługi projektowania strony. Taka firmowa strona może posiadać system cms, blog i różne aplikacje dodatkowe. Choć przyczynia się to do wzrostu ceny, to jednak gwarantuje mnóstwo korzyści. Tak więc niska cena strony często świadczy o jej prostocie i braku ciekawych funkcji. Warto w takim razie zapłacić za stronę więcej, by móc cieszyć się nią długo i pod każdym względem.

O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu strony www swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy projektowanie strony internetowej zakłada jakieś standardy?

Staramy się by budowane przez nas strony internetowe spełniały światowe standardy internetowe. Zamówienia na projekt strony internetowej realizowany jest przez profesjonalistów w branży. Mają być łatwe w użytkowaniu i odpowiednie dla wyszukiwarek. Spełniają różne standardy bezpieczeństwa, które nigdy nie zawodzą. Staramy się by były czytelne w różnych urządzeniach i na różnych przeglądarkach. Tworzymy zarówno serwisy informacyjne, jak i portale korporacyjne czy strony firmowe.
Czy zaprojektujecie stronę internetową pod moje oczekiwania?
Tworząc stronę internetową myślimy o naszym kliencie i jego oczekiwaniach. Na etapie budowy strony www mamy możliwość wprowadzenia uwag, by odpowiadała ona odpowiednim oczekiwaniom. Możemy odradzić pewne rozwiązania ze względu na ich małą skuteczność, jednak ostatnie zdanie należy do Państwa. Dzięki współpracy z nami otrzymacie nowoczesna oraz kreatywną stronę internetową, która zwróci uwagę wielu osób.
Jak przebiega akceptacja projektowanej strony internetowej?
Po zaakceptowaniu projektu strony internetowej, wrzucamy ją na serwer testowy i tam tworzymy podstrony serwisu www. Klient może w każdej chwili wejść i zapoznać się ze tworzoną stroną internetową. W wyznaczonym miejscu zawrzeć swoje uwagi oraz proponować zmiany. Po wprowadzeniu poprawek i zaakceptowaniu całości przez klienta, strona internetowa zostanie zainstalowana na właściwym serwerze oraz pod właściwą nazwą.
Czy zaprojektowana strona www będzie działać we wszystkich przeglądarkach internetowych?
Projektując nasze strony internetowy dostosowujemy je pod standardy internetowe, w celu właściwego wyświetlania w różnych przeglądarkach. Pracując w określonym budżecie (określona cena), dobieramy najskuteczniejsze metody i kody do realizacji zlecenia. Podczas ciągłych prac nad budową serwisu internetowego sprawdzamy jego wyświetlanie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Gotowa strona www końcowo również poddawana jest takim testom.
Czy rozbudowa strony internetowej w przyszłości będzie możliwa?
Rozbudowa strona internetowej to standardowe działania związane z powiększeniem się firmy czy jej usług. Polecamy skorzystać z ofert zawartej w naszym cenniku - opieka nad serwisem www. Usługa ta zawiera bieżącą współpracę odnośnie aktualizacji zawartości strony (zmianę aktualnych informacji), kontrola właściwego funkcjonowania strony internetowej. Projektowanie stron internetowych to oczywiście też jej rozbudowa, przeprowadzamy ją bardzo sprawnie bez jej wyłączania.

Czy wykonacie projekty strony internetowej dla kilku wersji językowych?

Oczywiście, że tak! Już na samym początku projektowania strony, plan jest dostosowywany do wprowadzenia wersji językowych. Współpracujemy z kilkoma profesjonalnymi i doświadczonymi biurami tłumaczeń, które niezwykle sprawnie przetłumaczą zlecone im treści związane ze stroną internetową. Dzięki zastosowaniu kilku wersji językowych, projekt strony internetowej będzie praktyczniejsza i poszerzycie grono klientów.
Czy poza projektowaniem strony internetowej zajmiecie się moim wizerunkiem?
Dobra strona internetowa to podstawa działań w sieci. Zaprojektujemy i wdrożymy dla klienta stronę www spełniającą jego oczekiwania i standardy internetu. Od kilku lat pomagamy naszym klientom w tworzeniu ich wizerunku w sieci, np. przez wdrożenie właściwej kampanii reklamowej. Przez lata naszej działalności stworzyliśmy wiele stron internetowych, które na bieżącą aktualizujemy. Przy ścisłej współpracy z klientem odnosimy liczne wspólne sukcesy.
Jak przebiega praca nad projektem strony internetowej?
Praca nad projektem strony internetowej to działania rozłożone w czasie, składające się z kilku różnych etapów. Pierwszym z nich jest analiza Państwa konkurencji i określenie potrzeb, następnie wycena-kosztorys i dostosowanie go do możliwego budżetu, sfinalizowanie zamówienia oraz przystąpienie do prac graficznych. Na końcu zostają nam tylko akceptacja czy końcowe poprawki wraz z jej testowaniem oraz uruchomienie strony www.

Profesjonalne projektowanie stron www

Przemyślana i skuteczna strona internetowa jest wizytówką firmy w przestrzeni wirtualnej, dlatego powinna być wykonana profesjonalnie. Na szczęście zajmują się tym profesjonaliści, więc wystarczy wspomnieć im o swoich oczekiwaniach, aby ci je po prostu zrealizowali. Wiadomo jednak, że ktoś, kto zajmuje się prowadzeniem biznesu w zupełnie innej branży, nie będzie wiedział, jak taką stronę wykonać, jak skuteczne projekty www powinny wyglądać. Warto wobec tego zdać się na rady ekspertów. Zadanie to nie jest proste w czasach, w których tak branża ta prężnie się rozwija, ale najlepsi całkiem dobrze sobie z tym wszystkim radzą.

strzałka

Oryginalne projekty stron www

Jak już wiadomo, profesjonalne projektowanie stron www nie jest prostym zadaniem. Specjaliści, których zadanie to tworzenie wizerunku firmy oraz kreacją takiej witryny mają szereg pomysłów na to, jak wykonać tę stronę, aby była nie tylko wizytówką firmy, ale również skutecznym narzędziem marketingowym. Odpowiednio opracowana szata graficzna strony i zastosowanie odpowiednich, nowoczesnych funkcji, to połowa sukcesu. Zobacz na miejscu w studio, Toruń, Bydgoszcz czy może Włocławek. Specjaliści oferują różne projekty strony internetowej, a zadaniem klienta jest dokonanie wyboru jednej. Aby jednak wybór ten był słuszny, trzeba wiedzieć, czego konkretnie się oczekuje. Z tym niestety bywa różnie. Niektórzy klienci zdają się całkiem na rady i doświadczenie programistów i grafików, którzy opracowują szatę graficzną witryny. Doświadczeni specjaliści dla każdego klienta oferują inny projekt stron www. Nie powielają projektów, nie proponują jednego i tego samego szablonu w różnych opcjach kolorystycznych każdemu klientowi. Dzięki temu każda strona internetowa dla firmy jest taka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. W tej branży jest to, aby właśnie każda witryna była zupełnie inna i kojarzyła się z konkretną firmą. Uniwersalne strony to najgorsze, na co może zdecydować się przedsiębiorca.

strzałka

Jak powinien wyglądać projekt www?

Projekt strony www dla firmy powinien wyróżniać się profesjonalnym wykonaniem. Wykonana strona powinna być przejrzysta, czytelna, z jednej strony prosta, ale i zarazem wypełniona nowoczesnymi funkcjami, z tym że w granicach rozsądku. Z reguły profesjonalne strony internetowe są pozbawione zbędnej grafiki reklamowej, która tylko sprawia, że strona zbyt długo się otwiera. To zawsze zniechęcało internautów do oczekiwań na odsłonę kolejnych jej elementów. Tak więc tworzenie stron www powinno opierać się na zastosowaniu prostych, ale nowoczesnych projektów. Można również zlecić od razu projekty logo dla swojej firmy. Trzeba pamiętać, że witryna firmowa, jako jej wizytówka, powinna być funkcjonalna i estetyczna. Warto przejść się do lokalnej firmy, może to być w Bydgoszczy czy bliżej w Toruniu. Grafika wykreowana musi być koniecznie przyjemna dla oka. Internauta zachęcony estetyczną stroną przekona się nie tylko do samej witryny, ale również do firmy. Tak skuteczna strona przyniesie firmie wiele dobrego. Dlatego ważne jest to, aby zlecać tę czynność profesjonalistom, nie korzystać z usług studentów. Jedynie profesjonalna kreacja strony internetowej może przełożyć się na wzrost liczby zadowolonych klientów. Nie pozostaje wobec tego nic innego, jak tylko zdecydować się na konkretnego wykonawcę i przede wszystkim określić swoje potrzeby względem tej witryny.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42