Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkanurekptakptakptakptak
Strony www

Projektowanie strony www

Oferujesz dobry produkt, ale nie każdy o tym wie? My oferujemy swoje doświadczenie, kreatywność i umiejętności, które sprawią, że Twoja firma zaistnieje w sieci. Internet jest obecnie najpotężniejszym nośnikiem informacji. Nasza

usługa - projektowanie stron www

- jest odpowiedzią na potrzebę realizacji profesjonalnego projektu strony www.

Aby spełniać oczekiwania naszych klientów,
projektujemy strony www dostosowane
do indywidualnych potrzeb.

Najwyższa jakości projektów strony internetowej jestdla nas podstawą pracy.

Skuteczne projekty stron www dla firm

są wyjściem naprzeciw najnowszym standardom i nowoczesnym trendom przekazu multimedialnego. Wykonujemy profesjonalne strony www, które wirtualną wartość odzwierciedlają w realnych korzyściach.
Przemyślane strony www nie tylko mogą pomóc zbudować wizerunek firmy, ale też zapewnią pozyskanie kontaktów biznesowych, poinformują o usługach, nieszablonowo zaprezentują ofertę. Naszą pasją jest profesjonalne projektowanie stron www, które są w stanie zaspokoić stale rosnące potrzeby oferując wszystkie niezbędne usługi internetowe w jednym miejscu. Dobre strony www to przemyślane narzędzia komunikacji firmy z jej klientami.
Strona www, projekt
Budowa stron www
Tworzenie strony www
Nowoczesna strona www
Responsywna strona www
Projekt strony www
Projekt responsywnej strony www
Budowa strony www
Realizacje

Potrzebujesz nowej strony www?

Możemy zaprojektować stronę internetową, serwis www i ...dużo więcej.napisz do nas

Efektywność i łatwość obsługi projektowanych stron internetowych łączymy z przemyślany kreacjami graficznymi stron www

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone strony www były szybkie i ergonomiczne w nawigacji. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że profesjonalny projekt strony www musi być bardzo atrakcyjny wizualnie, aby wyróżnić się w zatłoczonym internecie. Tworzenie firmowych stron www (budowanie stron internetowych to wiele odrębnych etapów pracy nad stroną www. Dużo pracy wkładamy w projektowanie strony www - przemyślana struktura i konstrukcja elementów graficznych strony www, tworzy dynamiczną i prostą dla użytkownika stronę internetową.

Każdy nowy projekt strony www (nowa strona internetowa) jest dla nas przygodą - wejściem w nową przestrzeń graficzną i odkrywaniem w niej tego, co najciekawsze. Wszystko po to, aby nasze projkety stron internetowych dawały doskonały przekaz reklamowy, po prostu żeby to były profesjonalne strony www.

Stałe schematy nie istnieją!
Jest tylko świeżość spojrzenia, nowatorska wizja plastyczna i…
końcowo powstaje dobry projekt strony www.

Co wyróżnia nasze firmowe strony www?

  • Indywidualna, niekonwencjonalna kreacja, projket graficzna strony www dopasowana do charakterystyki branży i specyfiki działalności firmy. Naszym celem - projektowanie firmowych stron www - jest podnoszenie wartości marketingowych strony internetowej.
  • Dbamy o przejrzystość i czytelność przekazu strony www. Efektywność i łatwość obsługi tworzonych przez nas stron www powoduje, że nawigacja po serwisie www jest maksymalnie ergonomiczna i intuicyjna. Przy tworzeniu strony www bardzo ważne jest, by użytkownik z łatwością i w krótkim czasie mógł odszukać pożądane treści w menu strony internetowej.
  • Do naszych projektów stron www wdrażamy nowoczesne technologie interaktywne. Projektowanie, budowanie stron www to nie tylko technologia, nie można zapomnieć głównego celu strony, jakim jest promocja firmy w sieci, poprzez profesjonalną stronę internetową. Technologia zawsze pozostaje w służbie idei, jaka jest skuteczna promocja firmy i marki.
  • Nasze strony internetowe są zawsze nieodłączną częścią identyfikacji wizualnej klienta. Pamiętamy o tym, iż serwizy nie są samoistnym bytem, ale wizytówkami firm w internecie, dlatego projekty strony www muszą być spójne z wizerunkiem firmy, rozbudowywać go i umacniać.
Przykładowe projekty naszych realizacji stron www dla firm...

STRONY internetowe

Od 20 lat tworzymy strony internetowe, zarówno małe firmowe strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony projekt strony www. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy pomóc Twojej stronie www...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu strony www swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy projektowanie strony internetowej zakłada jakieś standardy?

Staramy się by budowane przez nas strony internetowe spełniały światowe standardy internetowe. Zamówienia na projekt strony internetowej realizowany jest przez profesjonalistów w branży. Mają być łatwe w użytkowaniu i odpowiednie dla wyszukiwarek. Spełniają różne standardy bezpieczeństwa, które nigdy nie zawodzą. Staramy się by były czytelne w różnych urządzeniach i na różnych przeglądarkach. Tworzymy zarówno serwisy informacyjne, jak i portale korporacyjne czy strony firmowe.
Czy zaprojektujecie stronę internetową pod moje oczekiwania?
Tworząc stronę internetową myślimy o naszym kliencie i jego oczekiwaniach. Na etapie budowy strony www mamy możliwość wprowadzenia uwag, by odpowiadała ona odpowiednim oczekiwaniom. Możemy odradzić pewne rozwiązania ze względu na ich małą skuteczność, jednak ostatnie zdanie należy do Państwa. Dzięki współpracy z nami otrzymacie nowoczesna oraz kreatywną stronę internetową, która zwróci uwagę wielu osób.

Jak przebiega akceptacja projektowanej strony internetowej?

Po zaakceptowaniu projektu strony internetowej, wrzucamy ją na serwer testowy i tam tworzymy podstrony serwisu www. Klient może w każdej chwili wejść i zapoznać się ze tworzoną stroną internetową. W wyznaczonym miejscu zawrzeć swoje uwagi oraz proponować zmiany. Po wprowadzeniu poprawek i zaakceptowaniu całości przez klienta, strona internetowa zostanie zainstalowana na właściwym serwerze oraz pod właściwą nazwą.
Czy zaprojektowana strona www będzie działać we wszystkich przeglądarkach internetowych?
Projektując nasze strony internetowy dostosowujemy je pod standardy internetowe, w celu właściwego wyświetlania w różnych przeglądarkach. Pracując w określonym budżecie (określona cena), dobieramy najskuteczniejsze metody i kody do realizacji zlecenia. Podczas ciągłych prac nad budową serwisu internetowego sprawdzamy jego wyświetlanie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Gotowa strona www końcowo również poddawana jest takim testom.
Czy rozbudowa strony internetowej w przyszłości będzie możliwa?
Rozbudowa strona internetowej to standardowe działania związane z powiększeniem się firmy czy jej usług. Polecamy skorzystać z ofert zawartej w naszym cenniku - opieka nad serwisem www. Usługa ta zawiera bieżącą współpracę odnośnie aktualizacji zawartości strony (zmianę aktualnych informacji), kontrola właściwego funkcjonowania strony internetowej. Projektowanie stron internetowych to oczywiście też jej rozbudowa, przeprowadzamy ją bardzo sprawnie bez jej wyłączania.

Czy wykonacie projekty strony internetowej dla kilku wersji językowych?

Oczywiście, że tak! Już na samym początku projektowania strony, plan jest dostosowywany do wprowadzenia wersji językowych. Współpracujemy z kilkoma profesjonalnymi i doświadczonymi biurami tłumaczeń, które niezwykle sprawnie przetłumaczą zlecone im treści związane ze stroną internetową. Dzięki zastosowaniu kilku wersji językowych, projekt strony internetowej będzie praktyczniejsza i poszerzycie grono klientów.
Czy poza projektowaniem strony internetowej zajmiecie się moim wizerunkiem?
Dobra strona internetowa to podstawa działań w sieci. Zaprojektujemy i wdrożymy dla klienta stronę www spełniającą jego oczekiwania i standardy internetu. Od kilku lat pomagamy naszym klientom w tworzeniu ich wizerunku w sieci, np. przez wdrożenie właściwej kampanii reklamowej. Przez lata naszej działalności stworzyliśmy wiele stron internetowych, które na bieżącą aktualizujemy. Przy ścisłej współpracy z klientem odnosimy liczne wspólne sukcesy.

Jak przebiega praca nad projektem strony internetowej?

Praca nad projektem strony internetowej to działania rozłożone w czasie, składające się z kilku różnych etapów. Pierwszym z nich jest analiza Państwa konkurencji i określenie potrzeb, następnie wycena-kosztorys i dostosowanie go do możliwego budżetu, sfinalizowanie zamówienia oraz przystąpienie do prac graficznych. Na końcu zostają nam tylko akceptacja czy końcowe poprawki wraz z jej testowaniem oraz uruchomienie strony www.

Profesjonalne projektowanie stron www

Przemyślana i skuteczna strona internetowa jest wizytówką firmy w przestrzeni wirtualnej, dlatego powinna być wykonana profesjonalnie. Na szczęście zajmują się tym profesjonaliści, więc wystarczy wspomnieć im o swoich oczekiwaniach, aby ci je po prostu zrealizowali. Wiadomo jednak, że ktoś, kto zajmuje się prowadzeniem biznesu w zupełnie innej branży, nie będzie wiedział, jak taką stronę wykonać, jak skuteczne projekty www powinny wyglądać. Warto wobec tego zdać się na rady ekspertów. Zadanie to nie jest proste w czasach, w których tak branża ta prężnie się rozwija, ale najlepsi całkiem dobrze sobie z tym wszystkim radzą.

strzałka

Oryginalne projekty stron www

Jak już wiadomo, profesjonalne projektowanie stron www nie jest prostym zadaniem. Specjaliści, których zadanie to tworzenie wizerunku firmy oraz kreacją takiej witryny mają szereg pomysłów na to, jak wykonać tę stronę, aby była nie tylko wizytówką firmy, ale również skutecznym narzędziem marketingowym. Odpowiednio opracowana szata graficzna strony i zastosowanie odpowiednich, nowoczesnych funkcji, to połowa sukcesu. Zobacz na miejscu w studio, Toruń, Bydgoszcz czy może Włocławek. Specjaliści oferują różne projekty strony internetowej, a zadaniem klienta jest dokonanie wyboru jednej. Aby jednak wybór ten był słuszny, trzeba wiedzieć, czego konkretnie się oczekuje. Z tym niestety bywa różnie. Niektórzy klienci zdają się całkiem na rady i doświadczenie programistów i grafików, którzy opracowują szatę graficzną witryny. Doświadczeni specjaliści dla każdego klienta oferują inny projekt stron www. Nie powielają projektów, nie proponują jednego i tego samego szablonu w różnych opcjach kolorystycznych każdemu klientowi. Dzięki temu każda strona internetowa dla firmy jest taka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. W tej branży jest to, aby właśnie każda witryna była zupełnie inna i kojarzyła się z konkretną firmą. Uniwersalne strony to najgorsze, na co może zdecydować się przedsiębiorca.

strzałka

Jak powinien wyglądać projekt www?

Projekt strony www dla firmy powinien wyróżniać się profesjonalnym wykonaniem. Wykonana strona powinna być przejrzysta, czytelna, z jednej strony prosta, ale i zarazem wypełniona nowoczesnymi funkcjami, z tym że w granicach rozsądku. Z reguły profesjonalne strony internetowe są pozbawione zbędnej grafiki reklamowej, która tylko sprawia, że strona zbyt długo się otwiera. To zawsze zniechęcało internautów do oczekiwań na odsłonę kolejnych jej elementów. Tak więc tworzenie stron www powinno opierać się na zastosowaniu prostych, ale nowoczesnych projektów. Można również zlecić od razu projekty logo dla swojej firmy. Trzeba pamiętać, że witryna firmowa, jako jej wizytówka, powinna być funkcjonalna i estetyczna. Warto przejść się do lokalnej firmy, może to być w Bydgoszczy czy bliżej w Toruniu. Grafika wykreowana musi być koniecznie przyjemna dla oka. Internauta zachęcony estetyczną stroną przekona się nie tylko do samej witryny, ale również do firmy. Tak skuteczna strona przyniesie firmie wiele dobrego. Dlatego ważne jest to, aby zlecać tę czynność profesjonalistom, nie korzystać z usług studentów. Jedynie profesjonalna kreacja strony internetowej może przełożyć się na wzrost liczby zadowolonych klientów. Nie pozostaje wobec tego nic innego, jak tylko zdecydować się na konkretnego wykonawcę i przede wszystkim określić swoje potrzeby względem tej witryny.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart