Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkalewylewylewylewyprawyprawy
Opakowania
reklamowe

Projektowanie opakowań

Projektujemy nowoczesne i niebanalne opakowania reklamowe, etykiety dla produktów i linii produktów. Wiele lat doświadczeń nauczyło nas, że dobre opakowanie reklamowe to bardzo często jedyny powód, dla którego klient sięga po produkt. I analogicznie – złe opakowanie, zła etykieta, może klienta zniechęcić do produktu zanim go nawet spróbuje. Jak widać – rola opakowania jest nie do przecenienia. Projektując opakowania i etykiety staramy się postawić w sytuacji klienta chodzącego między sklepowymi półkami.

Zadajemy sobie pytanie:
Czy ja bym ten produkt kupił?


Opakowanie to narzędzie aktywnej sprzedaży.Właściwie zaprojektowane opakowanie przynosi wymierne korzyści z czysto handlowego punktu widzenia. Dzięki dobremu opakowaniu produkt wyodrębnia się z tłumu innych produktów, zaznacza swoją obecność na półkach sklepowych, a przez to – sprzedaje się.
Dobrze zaprojektowane opakowanie prowokuje powstanie w umyśle konsumenta wyobrażenia o dobrym produkcie.

Opakowanie dla firmy
Projekt opakowań
Opakowania firmowe, projekt
Profesjonalne opakowania firmowe
Projekty opakowań reklamowych
Opakowania, projekt i realizacja
Opakowanie firmowe produktu
Opakowanie dla firmy
Realizacje

Potrzebujesz projekt etykiety?

Możemy zaprojektować etykietę, opakowanie i ...wiele więcej.napisz do nas
Dobry projekt = dobry produkt
W natłoku ogromnej liczby produktów na półce sklepowej konsument ma dwie możliwości wyboru: opiera się na swoim doświadczeniu z danym produktem albo ulega reklamie wizualnej czyli zachęcającemu, ciekawemu projektowi opakowania, etykiety. Dobre opakowanie reklamowe ułatwia zatem nabywcy dokonanie wyboru.
Opakowanie musi
budzić emocje

Opakowanie reklamowe

ZYSK
dla producenta
WZROST
świadomości marki
ROZWÓJ
dla produktu
Dla nas

projektowanie opakowań oraz etykiet reklamowych to pasja.

Nad projektami naszych opakowań, etykiet pracują uzdolnieni graficyi specjaliści od marketingu.

Ażeby produkt został zauważony i wybrany przez konsumenta nie musi wcale „krzyczeć” na półce sklepowej. Osiągnięcie pożądanego stopnia wyróżnienia się opakowania, etykiety nie polega wcale na iskrzeniu, wielkich napisach czy fosforyzujących kolorach. Sztuką jest przekazać poprzez opakowanie w sposób zrozumiały propozycję produktową, a nie przyprawić klienta o oczopląs. Nie chodzi wyłącznie o to, by opakowanie było inne od reszty, ale by było lepsze.


Zobacz projektowanie serii opakowańZalety naszych opakowań:

 • indywidualne podejście projektowe – każdy nowy projekt opakowania
  to dla nas wyzwanie. Dążymy do tego, by projektowane przez nas opakowanie
  było nowoczesne i niebanalne, a także odpowiadające charakterystyce
  konkretnej branży.
 • oryginalna linia plastyczna dla grupy produktów – tworzymy całe linie
  plastyczne dla wyodrębnionych grup produktów. Wymaga to tak naprawdę wykreowania
  marki dla takiej grupy, określenia grupy docelowej, zaplanowania strategii reklamowej itp.
 • kształt opakowania dopasowany do produktu – dbamy o to, aby projektowane
  przez nas opakowania
  miały oryginalny, indywidualny kształt. Nie unikamy stosowania
  niestandardowych wykrojników. Ciekawy kształt to kolejny sposób, aby opakowanie
  wyróżniało sie spośród innych.
 • wygląd dostosowany do grupy, branży, założeń marketingowych
  –opakowanie musi wyrażać idee marketingowe związane z produktem.

  Projektowanie opakowań, etykiet jest spersonalizowane

  dla właściwej branży z jaką mamy do czynienia oraz do kogo skierowany jest dany produkt czy grupa produktów.
 • jakość wykończenia, końcowy efekt (materiał, uszlachetnianie) – siłą przemyślanego projektowania opakowania jest to, iż może ono nawet banalnemu produktowi nadać niesamowity prestiż. W dużej mierze odpowiedzialnych jest za to kilka elementów – wybór materiału, kształt i przeróżne metody uszlachetniania druku (tłoczenie, złocenia, lakier punktowy itp.).
 • opakowanie musi budzić emocje, prowokować do dobrych skojarzeń i w konsekwencji do zakupu - dobre opakowanie,
  etykieta może sprawić, że klient, który wcale nie miał zamiaru kupić danego produktu – kupi go. To niezwykła moc opakowania.
Przykładowe projekty naszych realizacji opakowania i etykiet produktu...

OPAKOWANIE produktu

Od 20 lat tworzymy opakowania reklamowe, etykiety dla produktu. Stworzyliśmy wiele etykiet na butelki, zarówno są to etykiety reklamowe na produkty spożywcze, jak i projekty dla innych branż.Możemy pomóc Twojemu produktowi...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu opakowania zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Jak przebiega projektowanie etykiet czy opakowań?

Na finalny produkt jakim jest etykieta czy opakowanie produktu, składa się wiele działań. Po pierwsze należy określić klienta potrzeby, przeprowadzić analizę rynku oraz konkurencji. Określenie ceny za etykietę i ew. dostosowanie jej do możliwego budżetu. Następnie zamknięcie formalności, zaprojektowanie opakowań przez grafików, a na samym końcu przedstawienie ich klientowi i poddaniu ostatecznej ocenie. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do drukowania opakowań.

Projektowanie opakowań i etykiet - cennik od czego jest uzależniony?

W branży spożywczej, każdy produkt musi posiadać opakowanie i etykietę. Cena za projektowanie tych rzeczy jest zależna od wielkości zamówienia, zakresu pracy graficznej oraz ilości poświęconej pracy nad grafiką. W standardzie otrzymujecie Państwo od nas tworzenie projektu etykiety czy opakowania produktu, gdzie dodatkowo możemy wydrukować je niskim kosztem. Projekty graficzne nie należą do najtańszych, ale zapewniamy wysoka jakość oferowanych przez nas usług.
W jakiej formie otrzymam zaprojektowane opakowania produktu?
W standardzie klient otrzymuje od nas projekt graficzny etykiety bądź opakowania w formie elektronicznej. Jest to o tyle praktyczne rozwiązanie, że w każdym miejscu może go otworzyć i zaprezentować. Po skorzystaniu z dodatkowej usługi i wniesienia opłaty (ustalona cena), możemy owe etykiety czy opakowani dla Państwa wydrukować i w takiej formie dostarczyć pod wskazany wcześniej adres. Staramy się by nasze usługi były kompleksowe i najwyższej jakości.

Czy tworząc etykiety produktów spożywczych zajmiecie się moim wizerunkiem?

Zaprojektowanie odpowiednich etykiet i opakowań produktu to podstawowe działanie w promowaniu ich wizerunku. Określamy jednocześnie kto jest naszą grupą docelową i do kogo chcemy trafić. Od wielu lat współpracując z naszymi klientami, pomagamy im w tworzeniu wizerunku firmy, by dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom wypromować swój produkt.
Czy zamawiając opakowania reklamowe czy etykiety produktów otrzymuje do niech prawa autorskie?
Oczywiście, że tak. Tworzenie etykiet na butelki jest pracą autorską. Prawa autorskie majątkowe przekazywane są po finalizacji całego zamówienia, za pomocą stosownej umowie. W trakcie rozwijania działalności gospodarczej możecie dobrowolnie wykorzystywać zaprojektowane przez nas grafiki oraz nanosić na nich zmiany bądź je zmieniać w dowolny sposób. W końcu zwiększenie sprzedaży wiąże się ze zmianami w firmie oraz jej wizerunku.

Tworzenie etykiet produktu spożywczego i ich cena?

W dzisiejszym świecie zwraca się uwagę na wygląd opakowań produktów, dlatego etykieta produktu spożywczego powinna być wizualnie przyjemna. W standardzie usług jest wykonanie projektu graficznego etykiet na butelki, a przy dodatkowej niskiej opłacie możemy je wydrukować. Niestety nie wykonujemy tanich projektów graficznych, w niskiej cenie, ale zapewniamy że jakość usług jest wysoka. Otrzymacie nowoczesny i kreatywny produkt etykiety produktu spożywczego.
Ile koncepcji zakłada projektowanie etykiet pod dany produkt?
Projektowanie etykiety pod dany produkt spożywczy to proces złożony i niekonwencjonalny. Projektując całościowo opakowanie staramy się by nasze rozwiązania nie były klasyczne i tradycyjne, tylko szukamy pomysłów nowoczesnych i ciekawych. Proponujemy 1-2 koncepcje graficzne. Omawiamy ich zalety i wady by kolejne tworzone etykiety spełniały oczekiwania. Naszą pracę staramy się wykonywać z najwyższą starannością.
Czy zaprojektowana etykieta produktu spełni moje oczekiwania?
Staramy się by nasze tworzenie etykiet na produkty były nowoczesne, oryginalne i przyciągały wzrok osób postronnych. Przed przystąpieniem do prac, odbywamy spotkanie z klientem w celu określenia jego wymagań, oczekiwań względem produktu. Wtedy unikniemy nieścisłości, a nasze koncepcje będą zbieżne z klienta, który finalnie otrzyma w pełni zadawalający go projekt etykiety produktu spożywczego.
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42