Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
wizerunek firmy
tlotloooolglaska
Projektowanie
logo

Projektowanie logo firmy

Najszybciej dociera do mózgu człowieka informacja podana w formie graficznej. Logo firmy jest znakiem identyfikującym firmę w umyśle potencjalnego klienta. Identyfikacja z branżą to nieodłączny element funkcjonowania firmy, cel do osiągnięcia przez znak firmowyy. Stąd też

projekt logo firmy (skuteczne projektowanie logo, czy tworzenie logotypu)

to bardzo ważne zadanie jakie stoi przed projektantem.

Logo firmy
stanowi skuteczne narzędzie nowoczesnego marketingu

Kreacja logotypu zapewne to więcej niż tylko znak firmowy. Trzeba myśleć o nim jak o kreacji kompleksowego wizerunku dla firmy, dlatego też cena nie powinna odgrywać głównego kryterium wyboru wykonawcy. Praca jest niezwykle odpowiedzialna ze względu na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Finalny wygląd stworzonego logo jest zawsze uzależniony od profilu danej firmy, jak i branży jaką reprezentuje.

Nasze realizacje
Logo, projekt dla firmy
Profesjonalne logo dla firm
Projekty logo
Projektowanie logo
Logotyp, projekt, wykonanie
Logo, projektowanie
Logotyp, logo, projekt
Projekty logotypówtanie projektowanie logo firmy

Nowy logotyp stanowi fundament do prac nad wizerunkiem firmy, jest właściwym gruntem pod tworzenie profesjonalnej identyfikacji wizualnej. Mając określoną nazwę marki można przystąpić do kolejnego kroku, jakim jest projektowanie logo. Trzymając się „zasad sztuki” dotyczącej powstawania logotypu możemy wykreować ponadczasowy biznesowy symbol.


Trzeba pamiętać, że logo firmy nie działa w oderwaniu od rzeczywiści firmowej... stąd też kreacja logo musi wypływać z rodzaju prowadzonej działalnością firmy, prezentowanej kultury biznesowej, jak innymi elementami dotyczącycmi życia przedsiębiorstwa. Wiele lat doświadczenia nauczyło nas skutecznego projektowania logo, potrafimy tworzyć oryginalne znaki, symbole marki. Robimy to w taki sposób, aby mocno wyróżnić najważniejsze cechy firmy.


Potrzebujesz nowy projekt logo?

Możemy zaprojektować, wykreować logo dla firmy i ...wiele więcej.napisz do nas
Podstawą do tworzenia komunikacji danej firmy z jej otoczeniem jest właściwie dobrana nazwa oraz przemyślana kreacja logo firmy.

Skuteczny logotyp to zwykle dobrze zaplanowane projektowanie logo.

Chcąc, żeby finalny projekt logo realizował szereg zadań, sam proces tworzenia musi być niezwykle przemyślany. Często po latach pracy z klientem widziamy, że

marka (logo firmy) jest najcenniejszym elementem firmy.

Stąd warto pomyśleć o inwestowaniu w tworzenie tożsamości wizualnej już na samym początku prac nad wizerunkiem firmowym. Jak się okazuje cena nie jest najwazniejsza, nie warto wybierać tanie rozwiązania. Pieniądze włożone w profesjonalne projektowanie logo zwracają się z dużą nawiązką.

Nasuwa się pytanie jakie powinno być dobre logo firmy?Napewno ważne, żeby miało prostą, nieskomplikowaną formę graficzną. Znak powinien być nowoczesny i czytelny dla odbiorcy. Ważne róznież jest to, że sam wizerunek firmy, jak i tworzone projekty logo mają w przyszłości budować spójny przekaz, zgodny z profilem działania firmy.

kreacja i projekty logo firmy

Na projekt logo firmy składa się:

  • wersje podstawowa i użytkowa logo
  • opracowanie kolorystyczne logotypu
  • elementy typograficzne
  • kreacja znak firmowego
  • uzupełnieniem jest księga znaku
Przykładowe projekty naszych logo

Logofirmy

Od 20 lat tworzymy znaki firmowe, projektujemy logotypy dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Daliśmy im „wizualne życie”, dzięki czemu skutecznie się rozwijająMożemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?

Jakie logo wybrać dla swojej firmy?

projektowanie logo
Czy projektowanie logo to ważny proces dla tworzenia spójnego wizerunku?

Wbrew pozorom projektowanie logo to bardzo ważny etap dla tworzenia spójnego wizerunku firmy i jednocześnie interesująca wizytówka firmy na wiele lat. Dobrze opracowany rozpoznawalny znak marki stwarza ogromną szansę na przyszłość i rozwój firmy. Niestety projektowanie logo firmy nie jest prostym zadaniem. Dlatego trzeba je zlecać specjalistom. Jak najbardziej zamawianie oryginalnego, ciekawego projektu się opłaca. To dobra inwestycja w wizerunek firmy. Profesjonalne projektowanie logotypów jest procesem prowadzącym do uzyskania elementu graficznego dumnie reprezentującego firmę. Szablonowe logo dla firmy nie jest najlepszym rozwiązaniem – nie tworzy wartości dla marki. Tylko dobrze przemyślany znak firmowy usprawni i zarazem zmniejszy w przyszłości koszty tworzenia materiałów reklamowych. Ten graficzny element może stanowić opowieść na temat firmy i jej działalności. Kreacja logo to dla Ciebie zadanie nie do wykonania? Zleć je specjalistom. Profesjonalna kreacja logo i wartość marki rośnie!

projektowanie logo

Co powinno wyróżniać profesjonalny projekt logo firmy?

Ogromną zaletą logo firmy jest mocny przekaz, czego wiele osób sobie nie uświadamia. Znak graficzny powinien komunikować pewne wartości, które przyświecają działalności firmy. Należy podkreślić, że przemyślany projekt logo dla marki i odpowiednio dopasowana typografia budują przekaz marketingowy. Komunikat, jaki wypływa z logo firmy, powinien być jednoznaczny i jednoznacznie kojarzyć się z danym przedsiębiorstwem. Przemyślana kreacja logo to przede wszystkim lepsza komunikacja i zarazem element graficzny, który dobrze prezentuje się na rozmaitych materiałach reklamowych. Na czytelność tego firmowego oznakowania wpływ ma ilość zastosowanych kolorów. Oczywiście, im mniej, tym korzystniej dla odbioru znaku. Projektując logo marki czy firmy ważne jest to, aby zachować prostotę. Profesjonalny projekt powinien być elegancki i zarazem nowoczesny. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, a tak naprawdę projekt logo firmy mocno utrwala jej obraz w świadomości klientów. Odgrywa ono bardzo ważną rolę w promowaniu marki, w reklamowaniu oferty firmy. Kreacja symbolu firmowego powinna odbywać się od tworzenia pomysłu. Nie jest to proste zadanie, ale zawsze można je zlecić specjalistycznemu studio. Chcesz oryginalne, niepowtarzalne logo dla firmy, którą prowadzisz? Interesują Cię nie tylko tanie projekty logo? Zapraszamy do współpracy!

projektowanie logo
Jaka jest budowa profesjonalnego logo marki?

Skuteczne logo firmy projekt składać się może z trzech elementów – symbol, logotyp i slogan. Symbol to graficzny element, który może znajdować się w różnych położeniach względem nazwy firmy. Logotyp to inaczej nazwa firmy, usługi czy marki. To część słowna, nazwa firmy lub produktu. Tę część zwykle określa się fachowo nazwą - logo typograficzne. Co prawda w tym miejscu można zastosować gotowy styl czcionki, ale istnieje również możliwość opracowania jej w sposób w pełni oryginalny. Wiele osób logo firmy określa słowem logotyp, a to błąd, ponieważ elementy te oznaczają coś innego. Slogan nie jest obowiązkowy i rzadziej pojawia się pod nazwą firmy. Jest to dodatkowe hasło opisujące działalność firmy lub jej najważniejsze cechy. Kreowanie logo, składanie go z wszystkich trzech elementów to dobry pomysł, ale trzeba mieć na uwadze to, że te, które składają się tylko z samego sygnetu też może wyglądać atrakcyjnie, elegancko i pozytywnie wpływać na wizerunek firmy, na jej reklamę.

projektowanie logo

Zabierając się za tworzenie logo firmy wystarczy zamówić podstawową księgę znaku?

Agencja reklamowa tworząc logo firmy, tworzy automatycznie księgę znaków. Podstawowa jej wersja pdf definiuje temat Znaku firmowego, które może składać się z takich elementów jak – symbol, logotyp i slogan. Symbol firmowy to inaczej sygnet, czyli graficzna forma. Symbol może znajdować się po lewej stronie, prawej stronie, nad nazwą firmy, a może być nawet wtopiony w nazwę. Slogan to element opcjonalny. Najczęściej umieszcza się go pod nazwą firmy. Podstawowa księga znaku pdf zawiera przede wszystkim różne wersje loga, jakie mogą być stosowane (podstawowa wersja, wersja w skali szarości, negatyw, znak firmowy wersja w obrysie, wersja monochromatyczna). Ponadto uwzględnia zdefiniowanie pola ochronnego wokół logo marki. Księga ta zawiera kolorystykę, jaką można się posługiwać, a także tworzone logo na siatce modułowej i opis konstrukcji logo. To jednak nie wszystko. W księdze znaku znajdują się informacje dotyczące stosowania logo na różnych tłach, a także opis niedozwolonych form logo i niedopuszczalne modyfikacje znaku. Czasem w tym miejscu uwzględnia się minimalną wielkość znaku, jaką można stosować oraz wykorzystywaną w firmowych dokumentach typografię. Tak więc, jeśli chodzi o logo projektowanie tego znaku, jest skomplikowane, a tworzenie takiej księgi jeszcze trudniejsze. Dobre logo jednak korzystnie wpływa na wizerunek firmy, a księga znaku wspomaga działania marketingowe.

projektowanie logo

Komu zlecić projektowanie loga dla firmy – agencji projektowej czy grafikowi?

Jak zapewne każdy z nas zdaje sobie sprawę, profesjonalne tworzenie logo firmy to niezwykle złożony proces, który powinien przebiegać w oparciu o wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne grafika. Stąd wiele osób dopytuje, komu najlepiej zlecić to zadanie. Dobrym wyborem będzie bez wątpienia agencja projektowa, zwana często reklamową. Na pewno przeprowadzi skutecznie kreacje loga dla Twojej firmy profesjonalnie i kompleksowo. Agencja opracuje ten element graficzny, jak też pozostałe materiały reklamowe, dbając o to, aby wszystkie idealnie ze sobą współgrały i tym sposobem budowały spójny wizerunek firmy. Jeśli chodzi o firmowe logo, bez wątpienia nie wolno oszczędzać. To element, który będzie wykorzystywany na materiałach reklamowych, w dokumentach, na stronie internetowej i w wielu innych miejscach. Ma ściśle kojarzyć się z firmą i kojarzyć się z nią w sposób pozytywny. Jeśli natomiast ktoś nie ma większych oczekiwań co do tego projektu, może powierzyć to zadanie grafikowi. Grafik tworzy najczęściej szablonowe tanie projekty, ale za to w niższych cenach. Trzeba więc ustalić, co dla kogo jest najważniejsze – niski cennik czy naprawdę wysoka oryginalna jakość projektów.

projektowanie logo
Jakie należałoby przewidzieć dopuszczalne formy logotypu?

W pierwszej kolejności określane są podstawowe formy stosowania logo, które determinują definiowanie dalszych form. W zależności od budowy wyodrębnia się całe logo, osobno sam sygnet marki i czasem wyodrębnia logotyp. O dopuszczalnych formach logo więcej można przeczytać w księdze identyfikacji, gdzie projektant opisuje te kwestie. Wskazanie konkretnej wersji logo firmy jest przydatne podczas dalszych prac nad materiałami reklamowymi (wizytówki, papier firmowy, gadżety reklamowe, itp.). Wiele osób zastanawia się nad tym, jakie logo będzie się dobrze prezentowało na okładce katalogu firmy, na plakacie, czy długopisie. Biorąc pod uwagę kwestię formy logo, bazowa jest tu zwykle wersja znaku w pełnym kolorze. Wyróżnia się także formę czarno-białą, monochromatyczną i w odcieniach szarości. Warto też zainwestować w wersję logo w formie obrysu, przyda się do wycinania kształtu znaku na ploterze.

projektowanie logo

Czy warto inwestować w tanie projekty logo dla swojej firmy?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy tanie logo firmy to dobry pomysł. Pytają, czym kierować się przy dokonywaniu wyboru. Niska cena zwykle wiąże się z bardzo prostym, niezbyt ciekawym projektem, mało indywidualnym. Warto wobec tego zainteresować się ofertą profesjonalistów od projektowania, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży, znają stale zmieniające się trendy i dysponują nowoczesnymi narzędziami umożliwiającymi tworzenie profesjonalnego logo na wysokim poziomie. Symbol powinien współgrać z założeniami marketingowymi firmy, a także uwzględniać pozycjonowanie marki, grupę docelową i inne czynniki, które mają wpływ na proces projektowy. Mając do dyspozycji większą sumę pieniędzy, można liczyć na obsługę fachowców, dobre studio graficzne. W niższej cenie można dostać najczęściej gotowe, tanie szablony, które niewiele różnią się od tego typu oznakowań, jakie posiadają inne firmy. Wartościowe logo to rozpoznawalność i zarazem wizytówka firmy. W tym wypadku cena nie powinna mieć aż tak dużego znaczenia.

projektowanie logo

Czy warto zamówić księgę znaku przy tworzeniu logo marki?

W ocenie profesjonalistów, opracowanie księgi znaku jest uzupełnieniem profesjonalnej kreacji logo. Zarówno dla średnich, jak i większych firm staje się nieodzownym wsparciem działań marketingowych i promocyjnych. Między innymi dlatego właśnie trzeba zadbać o profesjonalny i wartościowy projekt. Wspomniana księga to głównie przemyślana instrukcja obsługi projektu logo. Zawiera opis budowy logotypu, przykłady stosowania znaku, definiuje paletę barw, a także dopuszczalną kolorystykę i opisuje typografię firmową. Dodatkowo księga ta zawiera dozwolone i niedopuszczalne formy stosowania logo, minimalne wielkości znaku, pole ochronne oraz niedopuszczalne modyfikacje znaku. Wszystkie informacje uwzględnione w tej księdze mają przede wszystkim ułatwić używanie logo na co dzień. Ma wobec tego praktyczne zastosowanie. Niezależnie od tego, w jakim mieście mieszkasz – Toruń, Bydgoszcz czy Warszawa – już dziś możesz zlecić wykonanie profesjonalnego projektu logo wraz z księgą znaku.

projektowanie logo
Jaka jest wartość symbolu dla kreacji logo i wizerunku danej firmy?

Symbol firmy jest podstawowym elementem budującym całe logo. Dobrym logo firmy może być nawet to, którego sygnet odgrywa główną rolę, dominuje wizualnie nad napisem. Należy podkreślić, że symbol firmy, a następnie całe logo daje ogromną rozwojową przestrzeń i znaczący potencjał przy tworzeniu w przyszłości kompleksowego wizerunku – dlasza praca nad wizytówką, listownikiem, koperatmi i innymi materiałami. Koszt wykonania symbolu motywuje do chwalenia się nim, chętnie jest stosowany na gadżetach reklamowych, artykułach biurowych i przeróżnych materiałach promocyjnych. Nie od dziś jest on najczęściej spotykanym elementem odnoszącym się do wizerunku firmy, stąd powinien godnie ją reprezentować. Zazwyczaj projektowanie logo w profesjonalnym studio projektowym rozpoczyna się od wymyślania, tworzenia symbolu. Warto wobec tego zlecić to zadanie specjalistom. Logo indywidualne to element graficzny, którzy wnosi do firmy wiele korzyści. Jest przede wszystkim jej znakiem rozpoznawczym. Trzeba je wobec tego zaprojektować tak, jak należy – z zachowaniem wszelkich zasad.

projektowanie logo

Ile może kosztować tworzenie logo marki w kreatywnym studio?

Profesjonalne tworzenie logotypu dla firmy nie jest tanią usługą, ale zanim ktokolwiek z niej zrezygnuje, powinien najpierw zorientować się, co w tę cenę się wlicza. Koniecznie trzeba sprawdzić cennik projektowy. Współpraca ze studiem reklamowo brandingowym zwiększa sukces samego projektu logo, jak i firmy, do której należy. Warto więc zlecić to zadanie profesjonalistom, a więc agencji, która ma wieloletnie doświadczenie w branży i bogate portfolio. W takim studio każdy klient traktowany jest indywidualnie, a każde zlecenie wyceniane na podstawie oczekiwań i potrzeb zamawiającego. Jeśli chodzi o logo projektowanie można zacząć od briefu, analizy tematu, a dopiero przejść do tworzenia logo, księgi znaku, opisu budowy i zastosowania akcydensów biurowych. Na tym etapie najczęściej omawia się materiały reklamowe, definiuje wygląd stoiska targowego, ubioru pracowników czy oznakowanie firmy. Profesjonalna agencja zwykle zachęca klientów do tworzenia nieszablonowych, oryginalnych projektów graficznych, które są atrakcyjne wizualnie i skuteczne w zakresie promocji marki. Co prawda takie usługi są dość drogie, zwykle wyższa cena się tu kryje, ale inwestycja ta naprawdę się opłaca. Przekonało się o tym wielu przedsiębiorców, zamawiających profesjonalne logo w takiej firmie reklamowej.

projektowanie logo

Sprawdź portfolio na projekt logo jakie prezentuje studio projektowe?

Jeśli chodzi o projektowanie logo, Toruń jest miastem, w którym można znaleźć niejedną agencję reklamową oferującą tego typu usługi. Warto natomiast skorzystać z oferty tej, która świadczy usługi na wysokim poziomie. Pytanie tylko – jak to sprawdzić? Jednym ze sposobów jest analiza portfolio w obrębie firm z Torunia. Przeglądając dotychczasowe prace, można łatwo ocenić, czy są dobre i jak bardzo. Można też dowiedzieć się, dla jakich firm agencja ta projektowała już logo. Analizując portfolio, można łatwo ocenić, w jakim zakresie prac dobrze się czuje, jakie rzeczy potrafi tworzyć. Warto też dopytać o inne projekty logo firm, których nie prezentuje na swojej stronie. Na tej podstawie można zdecydowanie łatwiej wybrać firmę, która zajmie się tym trudnym przecież zadaniem. Tworzenie logo to odpowiedzialne zajęcie. Należy skorzystać z usług agencji, która ma profesjonalne podejście do klienta. Kreacja logo wymaga zaangażowania w realizację indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nie każda agencja, która się mieści w Toruniu jest w stanie sprostać tym kreatywnym oczekiwaniom, więc trzeba wybrać najlepszą.

projektowanie logo
Jak wyróżnić projekt logo firmy w drukowanych materiałach reklamowych?

Tworząc profesjonalny, prestiżowy materiał reklamowy dla firmy, warto pewne, najważniejsze jego elementy uwypuklić. Takim niewątpliwie jest projekt loga marki czy firmy. Dobrze jest to zrobić tym bardziej, gdy to firmowe oznaczenie jest wyjątkowo ładne i byłoby warto się nim pochwalić, czy też właśnie w ten sposób przyciągnąć uwagę odbiorców. Dobrym rozwiązaniem może być pokrycie znaku firmowego lakierem połyskującym. W ten sposób można uzyskać ciekawy efekt wizualny. Tego typu dodatki podnoszą koszty realizacji zamówienia, ale z drugiej strony mają ogromny wpływ na zwiększenie efektu wizualnego całego folderu i skutecznie podkreślają markę. Skuteczne tworzenie logo jest procesem trudnym i wymagającym odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia. Warto więc zdać się na rady specjalistów z agencji reklamowej. To oni podpowiedzą, jakie uszlachetnienia zastosować zarówno w przypadku samego logo marki, jak i pozostałych elementów kształtujących wizerunek nowoczesnej firmy. Okładkę dowolnego gadżetu reklamowego można na przykład pokryć szlachetną folią matową lub z połyskiem, a logotyp dodatkowo wykończyć lakierem błyszczącym. Jeśli ktoś woli, na elemencie tym może zastosować hot stamping złoty lub srebrny i wytłoczyć symbol firmy.

O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu loga swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabranie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Ile projektów logo otrzymam w ramach zamówienia?
To ile projektów otrzyma klient uzależnione jest od wyboru oferty, cena w tym przypadku ma znaczenie. Posiadamy oferty pakietowe na tworzenie logo firmy. W zależności od wyboru ceny jest dedykowana propozycja. Możemy podejść indywidualnie, dopasować cenę tworzenia logo, wtedy mamy rozwiązanie skrojone idealnie pod potrzeby klienta i jego wymagania.

Ile może kosztować nowa kreacja loga firmy?

Kreacja logo firmy to bardzo trudne kwestie projektowe. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że projektowanie tego typu znaku firmowego to prosta sprawa w niskiej cenie. Jednak nie, tanie projekty logo nie spełniają pokładanych oczekiwań. Tworzenie logo to bardzo odpowiedzialne zadanie i musi rozsądnie kosztować.
Jaki jest czas przygotowania projektów liftingu znaku firmowego?
Standardowy czas na tworzenie logo firmy to zazwyczaj czas 5 dni, aby przedstawić profesjonalne projekty dla firmy. Czas ten jednak jest terminem orientacyjnym. Przemyślane nowe logo wymaga przemyślenia i odpowiedniego podejścia. Wstępne propozycje logotypu analizowane są przez klienta, gdzie wprowadza uwagi.
Ilu grafików pracuje nad projektem nowego logo?
To zależy od wybranej przez klienta opcji cenowej. Posiadamy odpowiednio skonstuowane propozycje na realizacje projektu logo - zmienną jest cena za prace. Profesjonalne logo przygotowywane jest nawet prze 3 grafików, których prace są weryfikowane i przedstawiane. Końcowo klient ma możliwość wprowadzenia uwag i swoich sugestii.

Tworzenie logo firmy - czy macie doświadczenie?

Już ponad 20 lat to robimy, kreacja i tworzenie loga dla marki czy firmy to nasze codzienne zajęcie . W naszym porfolio znajduje się wiele rozwiązań znaków firmowych. Zajmujemy się profesjonalną kreacją identyfikacji wizualnych oraz wizerunku. Tworzymy projekt dla różnych branż, w naszej ofercie również odświeżenie logotypu.

Czy wykonujecie tanie projekty logo?

Projekt logo firmy to dla nas bardzo odpowiedzialne zlecenie graficzne. Nie jest sztuką zrobienie prostego znaczka w niskiej cenie, jednak tworzenie logo dla nowej marki to poważna sprawa. Tanie projekty logo w niskiej cenie, nie mogą być wyznacznikiem profesjonalnego podejścia do profesjonalnej kreacji marki .
Czy przekazujecie prawa autorskie do logotypu?
Po zaprojektowaniu logo marki oraz dopracowaniu każdego szczegółu, przekazujemy pliki z logo w różnych rozszerzeniach. Cena za logotyp obejmuje przeniesie autorskich praw majątkowych na wybrany koncept graficzny. Przeniesienie praw autorskich może nastąpić na podstawie osobnej umowy za projektowanie i tworzenie logo firmy.
Czy otrzymam księgę znaku do loga firmy?
Księga znaku ze względu na niską cenę jest zazwyczaj wykonywana do każdej naszej realizacji. Logo firmy przekazywane jest w różnych formatach graficznych, natomiast księga znaku jest jakby instrukcją obsługi posługiwania się znaku. Księgę można zamówić jako osobny element identyfikacji wizualnej.

Czym jest profesjonalne projektowanie i tworzenie logo firmy?

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale informacje najszybciej docierają do mózgu człowieka w formie obrazowej. Nie bez powodu ktoś kiedyś wymyślił logo firmy, które stosuje się do dziś. Poza tym projekt logo jest znakiem identyfikującym firmę. To z nim klient ją kojarzy. Dzięki takiemu właśnie oznakowaniu firma jest łatwiej zapamiętywana. Nic w takim razie dziwnego w tym, że każdy, kto posiada firmę zleca logo projektowanie i wtedy decyduje się na usługi specjalistów. Tylko solidne wykonane prace, raczej nie tanie, potrafi zapaść w pamięć na długi czas i godnie reprezentują firmę. Pamietaj, że tylko profesjonalne koncepcje graficzne gwarantują oczekiwane efekty.

projektowanie nowego logo

Przemyślany projekt logo firmy na zamówienie

Dziś nie trzeba samodzielnie głowić się i trudzić nad własnym firmowym symbolem. Aktualnie naprawdę indywidualne projektowanie logo firmy można zlecić specjalistom-projektantom, którzy wykonają tę czynność profesjonalnie, szybko i z dbałością o najśmielsze oczekiwania klientów. Wystarczy tylko ustalić cenę i szczegóły zlecenia projektu, aby w niedługim czasie móc podziwiać pierwsze efekty pracy, a w konsekwencji gotowe już projekty graficzne znaku firmowego. Tworząc logotyp firmowy, należy zwrócić uwagę na wiele kwestii, przede wszystkim na aktualny wizerunek firmy, który powinien z nim współgrać. Czasem warto dokonać większych zmian, aby uzyskać więcej korzyści dla firmy. Profesjonalne kreowanie i tworzenie logo to gwarancja zadowolenia. Dzięki takim usługom można liczyć na satysfakcjonujący wizualny efekt końcowy. Przy składaniu zamówienia trzeba przede wszystkim określić swoje oczekiwania dotyczące ceny za prace, wspomnieć o tym, jak logotyp ma wyglądać, jaki powinien być, w jakich kolorach. Wszystko to jest bardzo istotne dla projektanta, choć jeżeli klient nie będzie miał konkretnego pomysłu na logo, specjalista doradzi i zaproponuje coś od siebie. Może to i z jednej strony lepiej, gdyż dzięki temu można otrzymać propozycję, a konkretnie profesjonalny projekt logo współgrający z najnowszymi trendami.

logo niska cena

Tworzenie, kreacja nowego logo w atrakcyjnej cenie

Wielu osobom wydaje się, że tworzenie znaku firmowego, czy też kreacja logo firmy to kosztowne, drogie usługi i przez to decyduje się na samodzielne projektowanie. Bywa też, że po prostu zleca tę czynność osobom mniej zdolnym, tym, którzy nie mają doświadczenia w danym kierunku, ani też fachowej wiedzy. Nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ to ma istotny wpływ na efekt końcowy, na logotyp w wersji finalnej, już ukończonej. Jeżeli zlecać, to tylko profesjonalistom, oczekując dobrej ceny. Tej zasady należy się trzymać. Aktualnie firmowe loga i jego projektowanie odbywa się przy użyciu profesjonalnych, nowoczesnych urządzeń do kreowania grafiki użytkowej. Cały proces przebiega sprawnie, więc nie trzeba długo czekać na pierwsze efekty, a później na wynik końcowy. Należy pamiętać, że kreacja tego elementu to nie tylko tworzenie symbolu firmy. To przede wszystkim projekt graficzny kompleksowego wizerunku dla firmy, stąd też cena za taką kreatywną usługę nie może być niska. Często właśnie logo firmy stanowi fundament, bazę do prac nad tym wizerunkiem. Nie są to jednak drogie usługi, można liczyć na rozsądna cenę, dlatego warto je zlecić profesjonalistom. Poza tym bez względu na wszystko logotyp czy logo jest ważnym elementem w każdej firmie i trzeba go wykonać bez względu na związane z tym koszty, często cena kreacji jest niemała. Zazwyczaj cena za tworzenie loga, projektowanie w tym wypadku nie powinna odgrywać głównej roli. Zasadniczo liczy się uzyskany finalny projekt, który ma tu największe znaczenie dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart