Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
wizerunek firmy
tlotloooolglaska
Projektowanie
logo

Projektowanie logo firmy

Najszybciej dociera do mózgu człowieka informacja podana w formie graficznej. Logo firmy jest znakiem identyfikującym firmę w umyśle potencjalnego klienta. Identyfikacja z branżą to nieodłączny element funkcjonowania firmy, cel do osiągnięcia przez znak firmowyy. Stąd też

projekt logo firmy (skuteczne projektowanie logo, czy tworzenie logotypu)

to bardzo ważne zadanie jakie stoi przed projektantem.

Logo firmy
stanowi skuteczne narzędzie nowoczesnego marketingu

Kreacja logotypu zapewne to więcej niż tylko znak firmowy. Trzeba myśleć o nim jak o kreacji kompleksowego wizerunku dla firmy, dlatego też cena nie powinna odgrywać głównego kryterium wyboru wykonawcy. Praca jest niezwykle odpowiedzialna ze względu na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Finalny wygląd stworzonego logo jest zawsze uzależniony od profilu danej firmy, jak i branży jaką reprezentuje.

Nasze realizacje
Logo, projekt dla firmy
Profesjonalne logo dla firm
Projekty logo
Projektowanie logo
Logotyp, projekt, wykonanie
Logo, projektowanie
Logotyp, logo, projekt
Projekty logotypówtanie projektowanie logo firmy

Nowy logotyp stanowi fundament do prac nad wizerunkiem firmy, jest właściwym gruntem pod tworzenie profesjonalnej identyfikacji wizualnej. Mając określoną nazwę marki można przystąpić do kolejnego kroku, jakim jest projektowanie logo. Trzymając się „zasad sztuki” dotyczącej powstawania logotypu możemy wykreować ponadczasowy biznesowy symbol.


Trzeba pamiętać, że logo firmy nie działa w oderwaniu od rzeczywiści firmowej... stąd też kreacja logo musi wypływać z rodzaju prowadzonej działalnością firmy, prezentowanej kultury biznesowej, jak innymi elementami dotyczącycmi życia przedsiębiorstwa. Wiele lat doświadczenia nauczyło nas skutecznego projektowania logo, potrafimy tworzyć oryginalne znaki, symbole marki. Robimy to w taki sposób, aby mocno wyróżnić najważniejsze cechy firmy.


Potrzebujesz nowy projekt logo?

Możemy zaprojektować, wykreować logo dla firmy i ...wiele więcej.napisz do nas
Podstawą do tworzenia komunikacji danej firmy z jej otoczeniem jest właściwie dobrana nazwa oraz przemyślana kreacja logo firmy.

Skuteczny logotyp to zwykle dobrze zaplanowane projektowanie logo.

Chcąc, żeby finalny projekt logo realizował szereg zadań, sam proces tworzenia musi być niezwykle przemyślany. Często po latach pracy z klientem widziamy, że

marka (logo firmy) jest najcenniejszym elementem firmy.

Stąd warto pomyśleć o inwestowaniu w tworzenie tożsamości wizualnej już na samym początku prac nad wizerunkiem firmowym. Jak się okazuje cena nie jest najwazniejsza, nie warto wybierać tanie rozwiązania. Pieniądze włożone w profesjonalne projektowanie logo zwracają się z dużą nawiązką.

Nasuwa się pytanie jakie powinno być dobre logo firmy?Napewno ważne, żeby miało prostą, nieskomplikowaną formę graficzną. Znak powinien być nowoczesny i czytelny dla odbiorcy. Ważne róznież jest to, że sam wizerunek firmy, jak i tworzone projekty logo mają w przyszłości budować spójny przekaz, zgodny z profilem działania firmy.

kreacja i projekty logo firmy

Na projekt logo firmy składa się:

  • wersje podstawowa i użytkowa logo
  • opracowanie kolorystyczne logotypu
  • elementy typograficzne
  • kreacja znak firmowego
  • uzupełnieniem jest księga znaku
Przykładowe projekty naszych logo

Logofirmy

Od 20 lat tworzymy znaki firmowe, projektujemy logotypy dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Daliśmy im „wizualne życie”, dzięki czemu skutecznie się rozwijająMożemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu loga swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabranie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Ile projektów logo otrzymam w ramach zamówienia?
To ile projektów otrzyma klient uzależnione jest od wyboru oferty, cena w tym przypadku ma znaczenie. Posiadamy oferty pakietowe na tworzenie logo firmy. W zależności od wyboru ceny jest dedykowana propozycja. Możemy podejść indywidualnie, dopasować cenę tworzenia logo, wtedy mamy rozwiązanie skrojone idealnie pod potrzeby klienta i jego wymagania.

Ile może kosztować nowa kreacja loga firmy?

Kreacja logo firmy to bardzo trudne kwestie projektowe. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że projektowanie tego typu znaku firmowego to prosta sprawa w niskiej cenie. Jednak nie, tanie projekty logo nie spełniają pokładanych oczekiwań. Tworzenie logo to bardzo odpowiedzialne zadanie i musi rozsądnie kosztować.
Jaki jest czas przygotowania projektów liftingu znaku firmowego?
Standardowy czas na tworzenie logo firmy to zazwyczaj czas 5 dni, aby przedstawić profesjonalne projekty dla firmy. Czas ten jednak jest terminem orientacyjnym. Przemyślane nowe logo wymaga przemyślenia i odpowiedniego podejścia. Wstępne propozycje logotypu analizowane są przez klienta, gdzie wprowadza uwagi.
Ilu grafików pracuje nad projektem nowego logo?
To zależy od wybranej przez klienta opcji cenowej. Posiadamy odpowiednio skonstuowane propozycje na realizacje projektu logo - zmienną jest cena za prace. Profesjonalne logo przygotowywane jest nawet prze 3 grafików, których prace są weryfikowane i przedstawiane. Końcowo klient ma możliwość wprowadzenia uwag i swoich sugestii.

Tworzenie logo firmy - czy macie doświadczenie?

Już ponad 20 lat to robimy, kreacja i tworzenie loga dla marki czy firmy to nasze codzienne zajęcie . W naszym porfolio znajduje się wiele rozwiązań znaków firmowych. Zajmujemy się profesjonalną kreacją identyfikacji wizualnych oraz wizerunku. Tworzymy projekt dla różnych branż, w naszej ofercie również odświeżenie logotypu.

Czy wykonujecie tanie projekty logo?

Projekt logo firmy to dla nas bardzo odpowiedzialne zlecenie graficzne. Nie jest sztuką zrobienie prostego znaczka w niskiej cenie, jednak tworzenie logo dla nowej marki to poważna sprawa. Tanie projekty logo w niskiej cenie, nie mogą być wyznacznikiem profesjonalnego podejścia do profesjonalnej kreacji marki .
Czy przekazujecie prawa autorskie do logotypu?
Po zaprojektowaniu logo marki oraz dopracowaniu każdego szczegółu, przekazujemy pliki z logo w różnych rozszerzeniach. Cena za logotyp obejmuje przeniesie autorskich praw majątkowych na wybrany koncept graficzny. Przeniesienie praw autorskich może nastąpić na podstawie osobnej umowy za projektowanie i tworzenie logo firmy.
Czy otrzymam księgę znaku do loga firmy?
Księga znaku ze względu na niską cenę jest zazwyczaj wykonywana do każdej naszej realizacji. Logo firmy przekazywane jest w różnych formatach graficznych, natomiast księga znaku jest jakby instrukcją obsługi posługiwania się znaku. Księgę można zamówić jako osobny element identyfikacji wizualnej.

Czym jest profesjonalne projektowanie i tworzenie logo firmy?

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale informacje najszybciej docierają do mózgu człowieka w formie obrazowej. Nie bez powodu ktoś kiedyś wymyślił logo firmy, które stosuje się do dziś. Poza tym projekt logo jest znakiem identyfikującym firmę. To z nim klient ją kojarzy. Dzięki takiemu właśnie oznakowaniu firma jest łatwiej zapamiętywana. Nic w takim razie dziwnego w tym, że każdy, kto posiada firmę zleca logo projektowanie i wtedy decyduje się na usługi specjalistów. Tylko solidne wykonane prace, raczej nie tanie, potrafi zapaść w pamięć na długi czas i godnie reprezentują firmę. Pamietaj, że tylko profesjonalne koncepcje graficzne gwarantują oczekiwane efekty.

projektowanie nowego logo

Przemyślany projekt logo firmy na zamówienie

Dziś nie trzeba samodzielnie głowić się i trudzić nad własnym firmowym symbolem. Aktualnie naprawdę indywidualne projektowanie logo firmy można zlecić specjalistom-projektantom, którzy wykonają tę czynność profesjonalnie, szybko i z dbałością o najśmielsze oczekiwania klientów. Wystarczy tylko ustalić cenę i szczegóły zlecenia projektu, aby w niedługim czasie móc podziwiać pierwsze efekty pracy, a w konsekwencji gotowe już projekty graficzne znaku firmowego. Tworząc logotyp firmowy, należy zwrócić uwagę na wiele kwestii, przede wszystkim na aktualny wizerunek firmy, który powinien z nim współgrać. Czasem warto dokonać większych zmian, aby uzyskać więcej korzyści dla firmy. Profesjonalne kreowanie i tworzenie logo to gwarancja zadowolenia. Dzięki takim usługom można liczyć na satysfakcjonujący wizualny efekt końcowy. Przy składaniu zamówienia trzeba przede wszystkim określić swoje oczekiwania dotyczące ceny za prace, wspomnieć o tym, jak logotyp ma wyglądać, jaki powinien być, w jakich kolorach. Wszystko to jest bardzo istotne dla projektanta, choć jeżeli klient nie będzie miał konkretnego pomysłu na logo, specjalista doradzi i zaproponuje coś od siebie. Może to i z jednej strony lepiej, gdyż dzięki temu można otrzymać propozycję, a konkretnie profesjonalny projekt logo współgrający z najnowszymi trendami.

logo niska cena

Tworzenie, kreacja nowego logo w atrakcyjnej cenie

Wielu osobom wydaje się, że tworzenie znaku firmowego, czy też kreacja logo firmy to kosztowne, drogie usługi i przez to decyduje się na samodzielne projektowanie. Bywa też, że po prostu zleca tę czynność osobom mniej zdolnym, tym, którzy nie mają doświadczenia w danym kierunku, ani też fachowej wiedzy. Nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ to ma istotny wpływ na efekt końcowy, na logotyp w wersji finalnej, już ukończonej. Jeżeli zlecać, to tylko profesjonalistom, oczekując dobrej ceny. Tej zasady należy się trzymać. Aktualnie firmowe loga i jego projektowanie odbywa się przy użyciu profesjonalnych, nowoczesnych urządzeń do kreowania grafiki użytkowej. Cały proces przebiega sprawnie, więc nie trzeba długo czekać na pierwsze efekty, a później na wynik końcowy. Należy pamiętać, że kreacja tego elementu to nie tylko tworzenie symbolu firmy. To przede wszystkim projekt graficzny kompleksowego wizerunku dla firmy, stąd też cena za taką kreatywną usługę nie może być niska. Często właśnie logo firmy stanowi fundament, bazę do prac nad tym wizerunkiem. Nie są to jednak drogie usługi, można liczyć na rozsądna cenę, dlatego warto je zlecić profesjonalistom. Poza tym bez względu na wszystko logotyp czy logo jest ważnym elementem w każdej firmie i trzeba go wykonać bez względu na związane z tym koszty, często cena kreacji jest niemała. Zazwyczaj cena za tworzenie loga, projektowanie w tym wypadku nie powinna odgrywać głównej roli. Zasadniczo liczy się uzyskany finalny projekt, który ma tu największe znaczenie dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart