Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
oznakowanie samochodów firmowych
tlo bramka auto auto chmury auto
Reklama
zewnętrzna


Projekt reklamy na samochód, grafika na auto

Tworząc wizerunek firmy, świadczymy także usługi w zakresie wykonania grafikina samochód (profesjonalne projekty oklejania aut). Od etapu projektowania poprzez produkcję reklamy na samochód, fachowe doradztwo podczas trwania pracy, aż po wyklejenie gotowej grafiki na pojeździe. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki tej formy dynamicznej reklamy, która jest prawie w ciągłym ruchu.

Grafika na samochód to jedna z najbardziej
dynamicznych form reklamy

Najciekawsze w tej grafice reklamowej jest to, że reklama na samochodzie przemieszcza się i trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców. Firmowe samochody z wyklejoną nazwą, logiem oraz ofertą sprawiają, że taka reklama auta podnosi prestiż firmy i umożliwia zdobycie zaufania nowych klientów.
Nasze realizacje
Oznakowanie samochodu firmowego
Projekt oklejenia samochodu
Grafika na samochodzie firmowym
Profesjonalne oznakowanie samochodu firmowego
Samochód firmowy - projekt reklamy
Projekt reklamy na samochodzie firmowycm
Projekt oznakowania samochodu firmowego
Profesjonalny projekt oznakowania auta
grafika na samochód, reklama auta

Potrzebujesz projekt na samochód?

Możemy zaprojektować grafikę, reklamę na auto i ...wiele więcej.napisz do nas

Oklejony samochód to jeżdżący wizerunek firmy

Twoja reklama auta

  • projekt grafiki na samochody spójny z identyfikacją wizualną firmy
  • profesjonalne projekty na dowolny rodzaj pojazdu
  • doradztwo w zakresie wyboru materiału i technologii
  • oklejenie wydrukowanego projektu
  • w razie potrzeby usunięcie starych reklam z samochodu
Dobrze zaprojektowana reklam na samochody firmowe to wizytówka każdej firmy i sprawia, że przedsiębiorstwo staje się jeszcze lepiej rozpoznawalne na rynku. W dzisiejszych czasach projekty grafiki na samochód to wręcz nieodłączna część identyfikacji wizualnej.

Powierzając w nasze ręce projektowanie i oklejenie reklam na firmowych samochodach, uzyskujecie gwarancję solidności, terminowego wykonania i, co ważne, nasze projekty grafki wyróżnią Was na ulicy....


bądź widoczny także w ruchu

REKLAMA
NA SAMOCHÓD

prosta grafika reklamowa auta
(wybrane elementy podkreślające identyfikację wizualną,
takie jak logo, www, hasło)
pełna grafika na samochodzie "jeżdżąca reklama" (pełnokolorowa grafika reklamowa na całej powierzchni samochodu)

Projektowanie i oklejanie grafiki na samochód to praca wymagająca nie tylko plastycznego polotu, ale także dużej wiedzy technicznej.

Wiemy jak projektowaćby Twoje logo nie znalazło się na klamce...:)

Precyzyjne wymiarowanie to jedna z najważniejszych rzeczy w projektowaniu grafiki na auto firmowe. Równie ważne jest też właściwe dobranie materiałów - rodzaj folii wylewanej, gatunek folii one way vision.

Zobacz spójna identyfikacja wizualna

Grafika na samochodzie to część identyfikacji wizualnej

Projekt reklamy na samochód musi
być spójny z linią graficzną materiałów
reklamowych Twojej firmy.

Przykładowe projekty grafiki na samochod...

REKLAMAna auto

Od 25 lat projektujemy reklamę i grafikę na samochody dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Zaprojektowaliśmy dla nich szereg materiałów reklamowych.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?

Oznakowanie auta - czym kierować się przy wyborze?

oznakowanie auta, grafika na samochodach

Czy projekty grafiki na samochodzie jest ważny dla wizerunku firmy?

Każda reklama firmy ma ważny wpływ na jej wizerunek. Nie ma znaczenia, czy jest to ulotka, kalendarz czy reklama na samochodzie. Trzeba wykonać projekt w taki sposób, aby reklama ta kojarzyła się z konkretną firmą, przykuwała uwagę i budziła pozytywne skojarzenia. Dziś reklama na samochód cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to zapewne z jej skutecznego działania. Niestety projekt oklejenia samochodu jest bardzo trudny do wykonania. W związku z tym należy zlecić go profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem. Oryginalna, autorska grafika na samochód to inwestycja, która się opłaca. Szablonowa reklama nie jest tak efektowna i skuteczna. Dlatego warto pokusić się o indywidualny, dobry projekt. To właśnie z nim będzie kojarzona firma. Ważne jest wobec tego to, aby współgrał z jej wizerunkiem.

oznakowanie auta firmowego
Komu zlecić projekt grafiki na samochód - agencja czy grafik?

Grafika na aucie powinna być wyjątkowa, przyciągająca uwagę, przekazująca istotne informacje o firmie i w dodatku estetyczna. Wykonanie takiego projektu na samochód jest trudnym zadaniem. Wymaga ono wiedzy i doświadczenia ze strony projektanta. Jeśli inwestorowi zależy na profesjonalnym projekcie, powinien zlecić go agencji reklamowej. Ważne jest tu, aby tworząc takie reklamy na samochodzie myśleć o wizerunku firmy. Reklama ta powinna nawiązywać do aktualnych materiałów reklamowych, jakimi posługuje się dana firma. Co więcej, musi być ściśle związana kolorystycznie z tą firmą. Takimi projektami zajmują się właśnie agencje. Są elastyczne i doświadczone w realizacji indywidualnych projektów. Jeśli natomiast reklama ta ma być zwyczajna, szablonowa i nieskomplikowana, można zlecić ją grafikowi.

firmowa grafika na samochodach

Grafika na samochodzie to dobra reklama mobilna

Dziś stawia się na nowoczesne formy reklamy, takie, które nie są nudne i przez to skuteczne. Do popularnych należy grafika na auto. To reklama mobilna, która przyciąga uwagę i działa skutecznie. Wykonanie jej jednak nie jest proste. Projektanci muszą zmierzyć się z licznymi przeszkodami, jakie stają im na drodze, a chodzi tu o elementy, które nie mogą być zaklejone, wszelkie wypukłości oraz części wklęsłe. Na szczęście zlecając to zadanie profesjonalistom, można liczyć na dobrą pracę i przede wszystkim atrakcyjny efekt końcowy. Należy mieć na uwadze to, że reklamy na samochodzie docierają do szerokiego grona odbiorców i to nie tylko w zasięgu jednej miejscowości, ale wielu. Wystarczy więc sobie wyobrazić, gdzie i do kogo może dotrzeć reklama widoczna na samochodzie, który podróżuje po całej Polsce. Warto więc zainwestować w ciekawy projekt, aby stworzyć efektowną, skuteczną reklamę.

profesjonalne oznakowanie auta, grafika na samochodach

Co wpływa na cenę, tania reklama na samochód dla firmy?

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że reklama na samochodach powinna być skuteczna. Co więcej, musi ściśle nawiązywać do wizerunku firmy. To wymaga indywidualnego projektu. Taki projekt dziś bez problemu wykona niejedna agencja reklamowa. Należy jednak wybrać tę, która ma największe doświadczenie, a niekoniecznie atrakcyjny cennik. Ceny takich usług są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od wielkości reklamy i indywidualnych oczekiwań względem samego wyglądu, jak też metody wykonania i zastosowanych materiałów. Wszystko to sprawia, że reklama na auto jest albo droższa, albo tańsza. Czasem agencja bierze też pod uwagę to, czy musi mocniej angażować się w projekt, samodzielnie szukając pomysłu na jego realizację czy może ma do wykonania konkretną pracę, gdyż klient jasno określa swoje potrzeby oraz oczekiwania.

ciekawe oznakowanie auta dla firmy

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do reklamy na samochód firmowy?

Fajnie jest, kiedy projekt grafiki na samochód posiada zdjęcia związane z działalnością firmy czy z jej ofertą. Wówczas reklama jest efektowniejsza i skuteczniejsza w działaniu. Klient nie musi dostarczać własnych zdjęć, tym bardziej, gdy ich nie posiada. Mamy własne archiwum gotowych już fotografii, które są wykonywane zgodnie z oczekiwanymi standardami. Tak więc są to zdjęcia wysokiej jakości, które dobrze wyglądają i świetnie prezentują firmę. Korzystanie z naszych zdjęć zdecydowanie obniża koszty usługi. Ponieważ projektowanie reklam na samochody to nasza specjalność, a potrzeby naszych klientów są dość zindywidualizowane, chcemy być elastyczni w tym, co robimy. Tak więc, jeśli klient sobie życzy, może oczywiście przesłać nam swoje zdjęcia. Możemy nawet zrobić dla niego specjalną sesję. To jednak podniesie koszty usługi.

firmowa i profesjonalna grafika na samochodach

Czy projekt grafiki reklamy na samochód jest ważny?

Samochody, jakie widujemy na ulicach, bywają oklejone na różne sposoby, bardziej i mniej profesjonalnie, ciekawie i mniej interesująco. Pytanie wobec tego, czy projekt reklamy na auto jest ważny? Zdecydowanie tak. Nie ma znaczenia, czy reklama jest w formie ulotki, wizytówki, może kalendarza lub innego gadżetu reklamowego. Każdy projekt jest ważny, a przede wszystkim ten na samochodzie, który dociera do tak szerokiego grona potencjalnych klientów. Należy mieć na uwadze to, że profesjonalnie wykonany projekt reklamy na samochód zdecydowanie poprawia komunikację z klientem. Warto więc zlecić autorski projekt profesjonalnej agencji reklamowej, która zapewne poprosi o wyjaśnienie kilku szczegółów i o udzielenie odpowiedzi na kilka istotnych dla danego projektu pytań, a następnie zabierze się za pracę.

projekty oznakowanie auta

Jakie są możliwości umieszczenia reklamy firmy na samochodach?

Niewątpliwie rodzaj pojazdu, jego wielkość i sposób wykonania determinuje miejsce umieszczenia reklamy. Dziś okleja się auta na różne sposoby i w różnych miejscach. Może to być mała reklama na drzwiach czy klapie bagażnika. Równie dobrze można też pokryć auto w całości. Dobra agencja tworzy projekty oklejania samochodów na różne sposoby, więc warto na miejscu ustalić szczegóły. Każda reklama umieszczona na aucie jest czymś nowym, innym niż ulotki, broszury, kalendarze i inne tego rodzaju gadżety marketingowe, które też są skuteczne, ale niektórzy, wydaje się, już się nimi nieco znudzili. Pomysłowo opracowane projekty oklejania aut, a następnie profesjonalna reklama uzyskana na ich podstawie, to gwarancja zadowolenia. Dobry projekt to same korzyści, bo od projektu tak naprawdę wszystko się zaczyna.

grafika na samochodach - projekty

Od czego uzalezniona jest cena wykonania grafiki reklamowej na aucie?

Projekty oklejania samochodów są bardzo różne – proste i nieco bardziej skomplikowane. Te pierwsze są najczęściej tańsze, a drugie zdecydowanie droższe, bo tak naprawdę na cenę wpływ ma wiele czynników. Przede wszystkim cena reklamy zależy od jej wielkości. Niektórzy oczekują logo na drzwiach albo innego firmowego oznakowania. Są jednak i tacy, którzy chcą zakleić całe auto. Najdroższe są skomplikowane projekty, które wymagają szczególnej wiedzy i doświadczenia ze strony projektanta. Indywidualne oczekiwania da się zrealizować przy tego typu projektach i warto takie projekty oklejania aut zamawiać. Trzeba tylko liczyć się z tym, że za skuteczną reklamę trzeba zapłacić trochę większą cenę. To nie powinno natomiast nikomu przeszkadzać. W tym przypadku zdecydowanie liczy się jakość, a nie cena. Należy też mieć na uwadze to, że reklama na aucie ma wielką moc.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42