Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlogosclaskachmurkachmurkachmurkachmurkachmurkachmurkachmurkaznak
Identyfikacja
wizualna

Tworzenie identyfikacji wizualnej

Na pewno wiele razy zastanawiałeś się nad tym, jak sprawić, aby spośród tysięcy produktów oferowanych na zatłoczonym rynku wybierano właśnie Twój. Odpowiedzią na ten problem jest

skutecznie zaprojektowana identyfikacja wizualna firmy.

Firma wkraczająca na rynek musi dokładnie wiedzieć co jest ważne i co należy zrobić dla promocji firmy (usługi, marki), aby odnieść sukces. My to wiemy - identyfikacja wizualna marki to tematyka, w której się specjalizujemy. Możemy pomóc Twojej firmie projektując dla niej system identyfikacji wizualnej (przemyślana identyfikacja wizualna firmy).
Nasz cel – stworzenie marki,
o której jest głośno
Nasze realizacje
Identyfikacja wizualna, projekt
Projekt logo, identyfikacja dla firm
Wizerunek marki, projekt logo
Identyfikacja wizualna dla firm
Pakiet reklamowy, projekt
Logo, materiały reklamowe, identyfikacja wizualna
Tworzenie identyfikacji wizualnej
Logo projekt, identyfikacja wizualnatworzenie identyfikacji wizualnej

Potrzebujesz identyfikacji wizualnej?

Możemy stworzyć identyfikacje wizualną i ...wiele więcej.napisz do nas

Budowanie tożsamości wizualnej (identyfikacja wizualna)

to proces, w wyniku którego firma staje się rozpoznawalna. Od szkicu, poprzez stabilne fundamenty, szereg drobiazgów, aż po solidną budowlę - stabilna identyfikacja wizualna. Czuwamy nieustannie nad każdym elementem identyfikacji wizualnej, aby Twoja marka stale się rozwijała i rosła w siłę, dystansując od siebie konkurencję.

Budowanie marki to inaczej tworzenie identyfikacji wizualnej i stanowi bardzo istotny element w strategii marketingowej każdej firmy. Identyfikacja wizualna wzmacnia i utrwala wizerunek firmy, a także produktów w świadomości potencjalnych Klientów. O dobry wizerunek firmy warto zadbać od samego początku. Pierwszym krokiem jest stworzenie logotypu, ważne, aby był gruntownie przemyślany. To pozwoli uniknąć późniejszych poprawek i wynikających z tego niepotrzebnych kosztów. Przemyślana identyfikacja wizualna jest dobrą inwestycją w przyszłość firmy, zwłaszcza, że późniejsza zmiana wizerunku firmy to złożony proces, niejednokrotnie pochłaniający znaczne koszty.
Tylko solidna marka
zapewni sukces

i wyróżni Twoją ofertę wśród konkurencji
Zajmujemy się profesjonalnie

budowaniem tożsamości rynkowej (identyfikacja wizualna) dla firm, produktów i marek.

Naszym celem jest rozpoznawalność naszego klienta i jego oferty na rynku.

Identyfikacja wizualna udziela odpowiedzi

na pytania: czym jest firma, jak się zmienia, dokąd zmierza oraz co wyróżnia ją wśród innych firm o tym samym profilu działalności? Powyższe powiedzenie szczególnie sprawdza się w odniesieniu do firm i ich wizerunku. Choć nazwa, logo firmy (logotyp) i kolory firmowe są podstawowymi wzorcami identyfikacji wizualnej, to system identyfikacji jako całość (spójna identyfikacja wizualna firmy) jest czymś więcej niż tylko sumą poszczególnych jego elementów. Właściwie zaprojektowany i umiejętnie wykorzystywany

system identyfikacji wizualnej

staje się efektywnym i ekonomicznym narzędziem marketingowym.
 • Marka WHITEart
 • =
 • Produkt

  to, co oferujesz (np. dom)

 • +
 • Wartość

  korzyści, jakie czerpie klient z zakupu produktu (np. stałe miejsce zamieszkania - dach nad głową)

 • +
 • Skojarzenia

  zespół elementów, dzięki którym w umyśle klienta kształtuje się obraz produktu (np. bezpieczeństwo)

WHITEart
„Jak Cię widzą, tak Cię piszą …”
Szachy

Co charakteryzuje rozwojowy system identyfikacji wizualnej?

Dobrze

skonstruowana identyfikacja wizualna firmy

(identyfikacja wizualna - logo firmy, logotyp, kolorystyka) to system otwarty, który gwarantuje możliwość płynnego rozbudowania go wraz ze wzrostem i rozwojem firmy. Dojrzała identyfikacja wizualna powinna charakteryzować się trzema podstawowymi cechami:
 • charakterystycznym i niepowtarzalnym wizerunkiem na rynku,
 • czytelnymi i zrozumiałymi sposobami
  komunikowania się firmy z klientami,
 • wyróżnieniem od konkurencji.
Przykładowe nasze realizacje identyfikacji wizualnej dla firm...

Identyfikacja wizualna

Od 20 lat tworzymy z powodzeniem identyfikację wizualną dla firm. Stworzyliśmy kilkadziesiąt marek od podstaw. Daliśmy im „wizualne życie”, dzięki czemu skutecznie się rozwijają.Możemy pomóc Twojej marce...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
W czym możemy pomóc?
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją identyfikacji wizualnej swojej firmy zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Co to jest identyfikacja wizualna firmy?

Identyfikacja wizualna, skrót CI - ang. corporate identity, to nic innego jak wykreowanie wizerunku własnej firmy w systemie gospodarczym polskim czy międzynarodowym. Każdy z nich cechuje się innymi wymaganiami oraz nowymi trendami. System wizualizacji kreuje postrzeganie Państwa firmy przez potencjalnych odbiorców indywidualnych czy biznesowych.

Jak jest cena za stworzenie identyfikacji wizualnej dla firmy?

Cena za identyfikację wizualną dla firmy jest określana indywidualnie. System identyfikacji jest opracowywany każdy z osobna i wkładamy w to wiele pracy. Planuje się ją raz na kilka, a nawet kilkanaście lat, więc warto skorzystać z usług profesjonalistów. Wypełnij zgłoszenie ze swoimi oczekiwaniami, profilem firmy a postaramy się jak najszybciej wycenić identyfikację wizualną dla Twojej firmy.
Ilu projektantów pracuje nad identyfikacją firmy?
Identyfikacja wizualna dla firmy z punktu widzenia marketingowe jest bardzo ważna. Kilku grafików pracuje nad projektem, zwiększając kreatywność i wybierając najlepsze rozwiązania - z kilku odmiennych koncepcji wybieramy to, co spójne i najlepsze. Przygotowany projekt identyfikacji Państwa firmy będzie przemyślany i dopracowany. Jednolita identyfikacja wizualna, znacząco wpływa na rozpoznawalność Państwa firmy na rynku.
Czy kupując identyfikację wizualną otrzymuje prawa autorskie?
Oczywiście, że tak! Składając u nas zamówienie na identyfikację wizualną otrzymujecie skończone “dzieło”, które później możecie zmieniać. Wszelka jego eksploatacja zależna jest od Waszych potrzeb i oczekiwań. Zapisy odnośnie zmian w projektach i przekazaniu praw autorskich są zawarte w odpowiedniej umowie. Nie wpływa na to, co się dzieje z naszym projektem po zakończonej współpracy.

Co wchodzi w skład identyfikacji wizualnej firmy?

Wszystko zależne jest od wielkości firmy i możliwości finansowych. Małe firmy, które chcą zminimalizować koszty, decydują się na wykonanie samej księgi logo. Duże firmy przy identyfikacji wizualnej firmy oczekują pełnej obsługi: opis logo, wygląd materiałów reklamowych (ulotki, foldery, banery, wizytówki, szyldy), kolorystykę oraz typografię elementów. Nasi specjaliści przygotują projekt względem oczekiwań klienta.
Ile propozycji graficznych otrzymam zlecając identyfikacje wizualną mojej firmy?
W standardzie wykonujemy dwa projekty identyfikacji wizualnej firmy. Staramy się by były one jak najbardziej odpowiednie klienta oczekiwaniom, wychodząc z różnych koncepcji. Staramy się każdą z linii przedstawić na kilka różnych sposób przez odmienne układy graficzne czy dobór odpowiedniej kolorystyki. Od blisko 20 lat naszej działalności spełniamy wszelkie oczekiwania klientów.

Ile czasu potrzeba na przygotowanie identyfikacji firmy?

Czas pracy, jaki poświęcamy na przygotowanie identyfikacji firmy zależny jest od skomplikowania oraz ilości elementów do stworzenia. Po 7-10 dni roboczych otrzymasz od nas wstępny projekt, na którym dokonujemy dalszych prac. Przy średnio rozbudowanej identyfikacji wizualnej potrzeby kilku tygodni na pracę. Nasze propozycje są nowoczesne, kreatywne i dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta.
Od czego zacząć tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy?
Określamy na nim jego oczekiwania względem zamówienia, preferencje, kolorystykę oraz kształt logo, analizujemy profil działalności firmy. Ważnym jest by doprecyzować nazwę firmy (pełną bądź sam skrót) i hasło reklamowe. Po zaznajomieniu się ze wszystkimi informacjami, możemy przystąpić do działania.

Profesjonalna identyfikacja wizualna potrzebna każdej firmie

Aktualnie takie usługi jak identyfikacja wizualna cieszą się coraz większym zainteresowaniem firm niezależnie od branży, w jakiej działają. Ma ona znaczący wpływ na popularność firmy na rynku oraz sprzedaż jej usług i produktów. Tylko profesjonalnie zaprojektowana linia wizualna może przyczynić się do zwiększenia liczby klientów. Warto wobec tego skorzystać z pomocy specjalistów i zlecić tworzenie identyfikacji wizualnej komuś, kto faktycznie się na tym zna – sprawdzony projektant. Dziś tego rodzaju usługi wcale nie są tak kosztowne, jak miało to miejsce jeszcze do niedawna, ceny są coraz niższe. Bez dobrej identyfikacji trudno jest o rozpoznawalność na rynku. Niemożliwe jest również wybicie się ponad konkurencję.

strzałka

Kreacja identyfikacji wizualnej firmy gwarancją sukcesu

Wielu przedsiębiorców poważnie zastanawia się nad tym, co zrobić, aby spośród wielu produktów oferowanych na rynku, klienci wybierali właśnie ich. Z jednej strony wydaje się to niemożliwe, z drugiej zaś okazuje się, że cel ten jest bardzo bliski. Pomocna będzie tu właśnie oryginalna identyfikacja wizualna stworzona specjalnie dla konkretnej firmy. Dzięki niej można odnieść sukces i zdobyć nowych klientów, a już na pewno zatrzymać przy sobie obecnych. Firma dzięki odpowiednio opracowanej identyfikacji zyskuje nie tylko popularność, ale też jest postrzegana, jako profesjonalna, rozwojowa, nowoczesna. Nie można wobec tego przeoczyć tak ważnej sprawy, jaką jest identyfikacja firmy lub też marki. Dobra strona firmowa internetowa, wizytówki reklamowe, ulotki wizerunkowe, profesjonalnie wykonany papier firmowy i inne gadżety promocyjne, to gwarancja poprawy wizerunku. Dziś decyduje się na to wszystko wiele firm. Wystarczy wobec tego tylko w odpowiedni sposób dotrzeć do potencjalnych klientów, aby wzbudzić w nich zaufanie i zmotywować do skorzystania z niedrogich usług czy zakupu produktów w rozsądnej cenie. Niestety wciąż jeszcze niektórzy przedsiębiorcy, szczególnie ci początkujący, nie wiedzą, co jest tak bardzo ważne w promocji firmy i jakie działania wizualne należy poczynić, aby jak najszybciej odnieść sukces.

strzałka

Identyfikacja firmowa w dobrej cenie na zamówienie

Chcąc wykonać elementy, z jakimi będzie kojarzona firma, nie trzeba wcale trudzić się tym samodzielnie. Najlepiej zadanie to zlecić specjalistom. Aktualnie tworzenie identyfikacji wizualnej marki jest usługą bardzo popularną. Profesjonalni projektanci zajmujący się tym projektem zapewniają fachowe podejście i doradztwo wizerunkowe dla marki. W pierwszej kolejności trzeba przedstawić swoje oczekiwania, zaprezentować nie tylko działalność firmy, ale i to, w jakim świetle jest postrzegana przez otoczenie, jakimi materiałami wizerunkowymi jest aktualnie promowana. Warto wiedzieć, że cena takich usług wcale nie jest wysoka. Decydując się na kompletną wizualizację, można sporo zaoszczędzić, zamawiamy w niższej cenie i zarazem wiele zyskać dla swojej firmy. Profesjonalna kreacja identyfikacji firmy poprzez graficzne wizualizacje zwiększa jej popularność i zarazem sprawia, że staje się bardziej widoczna dla potencjalnych klientów. Co więcej, nie trzeba długo czekać na efekty, a tym bardziej na zakończenie prac nad wspomnianą identyfikacją firmy. Twórcza kreacja, projektowanie, a następnie tworzenie odbywa się sprawnie i profesjonalnie, a osiągnięty cel jest zwykle w stu procentach satysfakcjonujący. Korzystając z usług sprawdzonych projektantów, nie ma najmniejszych szans na niezadowolenie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart