Dwa w jednym, czyli kalendarze książkowe w akcji – reklama i użyteczność

Kalendarze książkowe są dziś chętnie używane zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne, a to ze względu na ich wysoką funkcjonalność. Dlatego dziś służą jako typowo firmowe gadżety reklamowe. Warto zamawiać je z wyprzedzeniem, aby nie tylko mieć więcej czasu na opracowanie ciekawego projektu graficznego, ale by również skorzystać ze specjalnych okazji cenowych i zyskać gotowy produkt jeszcze przed nowym rokiem. Dobry moment na składanie zamówień na kalendarze książkowe firmowe to właściwie początek drugiej połowy roku.

Dzisiaj kalendarze książkowe stały się dla wielu codziennym podręcznym gadżetem


Eleganckie i niezastąpione kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy to faworyt wśród kalendarzy firmowych. Jest lubiany ze względu na wysoką funkcjonalność i walory estetyczne. Firmy zamawiają go z ogromną chęcią z uwagi na przekaz reklamowy, jaki można dzięki niemu stworzyć. Popularność kalendarzy w formie książki zależy do wielu czynników, a zaliczyć do nich można reklamę, elegancję i prestiż oraz użyteczność. Warto więc zdać sobie sprawę z tego, jak istotne są dla prężnie rozwijających się firm, właśnie tego rodzaju organizery – kalendarze reklamowe.

Notes z gumką - gadżet

Zadania reklamowe kalendarza książkowego

Planowanie kampanii reklamowej jest głównym powodem, dla którego przedsiębiorcy decydują się na zakup kalendarzy firmowych. Reklama w tym funkcjonalnym, codziennym gadżecie książkowym jest z jednej strony prosta, a z drugiej zaś bardzo skuteczna. Wystarczy odpowiednio wykończyć okładkę, dodać wklejkę reklamową wewnątrz, aby uzyskać nienachalny, ale i zarazem estetyczny gadżet reklamowy.

Wklejki, wyklejki, a nawet mini zeszyciki – sposobów na umieszczenie reklamy we wnętrzu kalendarza nie brakuje. Jedno natomiast jest pewne – warto wykorzystać to miejsce do wykonania estetycznej reklamy.

Pomimo iż wielu przedsiębiorców zamawia kalendarze książkowe reklamowe każdego roku, niektórzy z nich wciąż nie wiedzą, czym są wklejki. Warto wobec tego wspomnieć, że są to dodatkowe strony kalendarza, które służą do zamieszczania informacji o firmie, jej produktach i usługach. Wykonane z papieru, jednolicie zadrukowane, wzbogacone grafikami i logotypami są doskonałym miejscem na reklamę firmy. Przeważnie są jedną z pierwszych stron kalendarza, ale nie ma reguły. Wszystko zależy od pomysłowości twórcy i zamawiającego.

Ciekawą alternatywą dla pojedynczych stron są całe zeszyciki, które wmontowuje się w blok. To inaczej legi, które tworzone na tej samej zasadzie co cały blok kalendarza, są niezwykle prestiżową i efektowną formą wzbogacania bloku książkowego organizera.

Zobacz efekty
naszej pracy
nad kalendarzami
Sprawdź
co zrobiliśmy

A może eleganckie kalendarze książkowe?

Kalendarze książkowe w rozmiarze a5 czy a4 są chętnie używane nie tylko ze względu na to, że są niesamowicie funkcjonalne, ale też świetnie wyglądają, a przynajmniej te niektóre. Duży wybór opraw sprawia, iż każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie chodzi tu tylko o rodzaj materiałów, które są wykorzystywane w produkcji, ale też o dostępne opcje wykończenia. Grawerowane lub tłoczone logo firmy, zdjęcia reklamowe czy po prostu starannie opracowana szata graficzne to elementy, które czynią ten biurowy gadżet oryginalnym, eleganckim i prestiżowym.

Atrakcyjność kalendarzy książkowych czyni je doskonałym wyborem w przypadku każdej firmy.

Kalendarz książkowy - gadżet
Firmowe organizery książkowe w podręcznym formacie a5 są używane tak chętnie nie tylko ze dlatego, że są niezwykle funkcjonalne, ale też świetnie wyglądają. Dodatkowo można je indywidualizować, co dla wielu jest bardzo wartościowe.

Funkcjonalny kalendarz książkowy to sprawdzony partner w pracy

Walory estetyczne terminarza to nie wszystko, co przemawia za wyborem tego produktu. Kalendarze książkowe z grawerem to też świetny wybór ze względu na ich niesamowitą funkcjonalność.

W dzisiejszych czasach kalendarze książkowe z notesem i te zwykłe, stały się dla wielu standardowym gadżetem codziennego użytku. Wiele osób nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania bez tego rodzaju produktów. W końcu to dzięki tym kalendarzom planowanie poszczególnych dni w tygodniu przychodzi z łatwością, a sama czynność sprawia niemałą przyjemność. Wręczając tego rodzaju gadżety swoim pracownikom i klientom, można mieć pewność, że będą użytkowane z ogromną chęcią.

Potrzebujesz firmowego kalendarza książkowego?
Skontaktuj się z nami
Z chęcią pomożemy stworzyć profesjonalne notesy reklamowe dla firmy i inne niezbędne materiały reklamowe.
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42