Personalizowane kalendarze trójdzielne – jak wykorzystać je do promocji biznesu?

Ścienne kalendarze trójdzielne są nad wyraz użyteczne. Nie dość, że stanowią podstawowe i zresztą bardzo przydatne narzędzie pracy, wręcz niezastąpione w każdym biurze, to w dodatku mogą przydać się przy promocji biznesu. Dzięki nim firma jest postrzegana jako profesjonalna i doceniająca swoich klientów. Terminarze wywierają na otoczeniu pozytywne wrażenie i jednocześnie przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Jak wobec tego wykorzystać kalendarz trójdzielny w zakresie reklamy?

Dedykowane personalizowany kalendarz trójdzielny to trafiona reklama firmy na cały rok


Personalizacja kalendarza firmowego podstawa

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czym charakteryzuje się dobry gadżet reklamowy dla firmy? Zwykle mówi się, że musi być skuteczny – przykuwać uwagę, motywować do zakupu produktu czy usługi i budować świadomość marki. I jest to jak najbardziej prawda.

Kalendarz trójdzielny - gadżet

Kalendarz trójdzielny, jak powinna wyglądać dystrybucja?

Kalendarze trójdzielne z logo firmy mają szczególną moc w zakresie działań marketingowych. Jednak nawet wykonane według najlepszego projektu, ale przechowywane głęboko w szufladzie, nie wykażą się skutecznością. Jak wobec tego zająć się ich dystrybucją? Podpowiadamy poniżej.

Kalendarz trójdzielny reklamowy jako dodatek do zamówienia

Prowadzisz własny sklep internetowy? To świetnie! Dołączaj kalendarz z grafiką firmy do każdego lub większego zamówienia. Taki gratisowy upominek ucieszy i wzbudzi sympatię do Twojego sklepu. Jeżeli uczynisz to tuż przed końcem roku i początkiem nowego, kalendarz ten z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu i niejednej firmie. Przecież w tym okresie jest największe zapotrzebowanie na tego rodzaju organizery. Zadbaj o ładny projekt, a nie oprze mu się żaden klient!
Zobacz efekty
naszej pracy
nad kalendarzami
Sprawdź
co zrobiliśmy

Klienci docenią gest, jeżeli wręczysz im kalendarz trójdzielny z logo

Trudno jest wskazać inny sposób na okazanie klientom, jak bardzo są dla nas ważni. Podarunki w postaci firmowych kalendarzy sprawią, iż poczują się wyjątkowo. Z uśmiechem na twarzy przyjmą upominek, a jeżeli zostanie dostarczony w odpowiednim momencie, będą go użytkować przez cały rok. Kalendarze trójdzielne powieszone w ich domach czy biurach staną się reklamą widoczną szerokiemu gronu potencjalnych klientów.
Spotkanie biznesowe to dobry moment na wręczenie takiego kalendarza
Spotkanie biznesowe to dobry moment, aby wręczyć rozmówcy wizytówkę i kalendarz reklamowy. Nie musi być duży. Ważne, aby prezentował sobą wszystkie najważniejsze informacje dotyczące firmy. Nawet jeżeli rozmówca nie zechce korzystać z kalendarza na co dzień, w razie potrzeby najważniejsze dane kontaktowe będzie miał zawsze pod ręką. Ładnie wykonanego kalendarza na pewno nie wyrzuci, ani też nie schowa do szuflady.

Kalendarze trójdzielne możesz rozdawać podczas targów

Targi oraz inne branżowe wydarzenia to dobry moment, aby rozdawać kalendarze trójdzielne. Te są bardzo uniwersalne i praktycznie przydatne w każdych ilościach. Dlatego poza folderami i ulotkami warto położyć na stoisku również wspomniane kalendarze na ścianę. Na pewno trudno będzie przejść obok nich obojętnie.

Dlaczego warto personalizować kalendarze trójdzielne dla firmy?

Personalizacja to nie tylko logo na okładce, czy inne dane firmowe umieszczone w różnych częściach organizera. To przede wszystkim opracowanie indywidualnego projektu dla całego gadżetu. Warto zdecydować się na kalendarz trójdzielny wykończony według indywidualnych potrzeb. Zastanawiasz się dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.

Ścienny kalendarz trójdzielny wybierany jest przez wiele firm – dlaczego tak się dzieje? Ciekawy projekt graficzny, ładnie dobrane zdjęcia firmowe, personalizowany terminarz wraz z dużym, czytelnym i niezwykle funkcjonalnym trójdzielnym kalendarium to niesamowita promocja dla biznesu przez cały rok.
Kalendarz trójdzielny dla firm
Dlaczego warto personalizować kalendarze reklamowe?

Twój personalizowany kalendarz trójdzielny może wyglądać tak, jak sobie życzysz

To, jakie zdjęcia i treści zostaną zastosowane w Twoim kalendarzu, zależy tylko od Ciebie. W razie zainteresowania możesz korzystać z naszego archiwum gotowych, wysokiej jakości fotografii. Oczywiście możesz też wykorzystać własne zdjęcia. Kalendarze do biura możemy wykończyć dowolną treścią. Zastosujemy takie dane, hasła reklamowe i informacje, jakie chcesz przekazać za pośrednictwem tego gadżetu. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uzyskany kalendarz był zgodny z Twoją wizją.

Wszystkie Twoje materiały reklamowe, w tym kalendarz trójdzielny, będą w jednym stylu

Kalendarze trójdzielne pełnią między innymi funkcję gadżetu reklamowego. Nic więc dziwnego, że w tym wypadku ich design ma ogromne znaczenie. Powinien przede wszystkim współgrać z innymi materiałami reklamowymi, wizytówkami, stroną internetową, kolorystyką zastosowaną w logo itd. Zapewniamy możliwość dostosowania wyglądu kalendarza do pozostałych gadżetów firmowych. Jesteśmy w stanie wykonać i wykończyć je tak, aby współgrały z wizerunkiem Twojej firmy. Dzięki temu nie będziesz już musiał niczego zmieniać. Otrzymasz gotowy produkt do wykorzystania w oczekiwanym zakresie.
W ramach personalizacji możesz opracować kalendarz trójdzielny zgodnie z oczekiwaniami odbiorców
Aby kalendarz firmowy pełnił funkcję skutecznej reklamy, warto skierować go do konkretnej grupy docelowej. W tym wypadku znaczenie ma nawet najdrobniejszy szczegół – kolorystyka, teksty i przede wszystkim zdjęcia. Jeżeli kalendarz reklamowy zostanie zaprojektowany pod kątem oczekiwań i potrzeb przyszłego użytkownika, to szanse na to, że będzie przez niego używany, znacznie wzrosną. To automatycznie przełoży się na skuteczność pod kątem reklamy. Wówczas na pewno nie wyląduje w szufladzie, lecz na ścianie, gdzie każdego dnia będzie wypełniał swoje zadania.
Dzięki personalizacji masz szansę odróżnić się od konkurencji
Autorski projekt nadaje kalendarzowi indywidualnego charakteru. Dzięki temu ma szansę wyróżniać się na tle konkurencyjnych produktów, a już na pewno jest dużo atrakcyjniejszy od tych, dostępnych w sklepach od ręki. Twój kalendarz może być unikalny i oryginalny – taki, jakiego potrzebujesz.

Ofertę kalendarzy trójdzielnych kierujemy do wszystkich zainteresowanych, bo w gruncie rzeczy to praktyczny i każdemu przydatny gadżet promocyjny. Jednak do zakupu w szczególności zachęcamy przedsiębiorców z uwagi na to, że kalendarze te są jednocześnie dobrą reklamą dla firmy i przede wszystkim nienachalną.

Potrzebujesz firmowego kalendarza trójdzielnego?
Skontaktuj się z nami
Z chęcią pomożemy stworzyć profesjonalne notesy reklamowe dla firmy i inne niezbędne materiały reklamowe.
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42