Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - fotografia reklamowa

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące fotografi reklamowejPotrzebuję profesjonalnych zdjęć danego tematu, ale nie mam czasu na organizowanie sesji zdjęciowej. Czy jesteście w stanie szybko zamówić dla mnie potrzebne fotografie?

Posiadamy bazę fotograficzną składającą się z kilkudziesięciu tysięcy zdjęć zapisanych na płytach CD. W naszym archiwum znajdują się fotografie o bardzo szerokiej tematyce. Nierzadko są to zdjęcia, których nie miałbyś możliwości wykonać ani zamówić, np. zdjęcia z odległych zakątków świata itp. Nie ma tematu, którego nie bylibyśmy w stanie odszukać, a w obrębie każdego z nich mieści się cała plejada fotografii ukazujących dany temat na tysiąc różnorodnych sposobów. Bez problemu znajdziesz tam szybko (i tanio) tematy, które Cię interesują.

Naszą ambicją jest być partnerem i doradcą dla naszych klientów w zakresie materiałów wizualnych. Służymy fachową pomocą i poradą przy wszelkiego rodzaju projektach wydawniczych, reklamowych i filmowych - w zakresie właściwego doboru materiałów wizualnych, praw autorskich etc. Dokonujemy bardzo uważnej selekcji fotografii poszerzając nasze archiwum. Odrzucamy mierne fotografie, aby nie sprawiać kłopotu klientowi, który musiałby spędzić dużo czasu zanim znalazłby w banku zdjęć coś ciekawego. Udając się na zakupy do banku zdjęć, klient musi mieć pewność, że otrzymuje wyselekcjonowany materiał najwyższej jakości.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart