Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - projektowanie graficzne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące projektowania graficznegoCzy macie doświadczenie w projektowaniu linii graficznej dla marki? Dana linia graficzna miałaby stanowić bazę dla opracowania spójnych materiałów, takich jak wizytówka, teczka firmowa, segregator itp.

Podczas wieloletniej pracy zaprojektowaliśmy wiele linii graficznych, które nadawały kierunek szeregom działań reklamowych firm. Zawsze staramy się tworzyć projekty otwarte – takie, które można rozbudować i wzbogacać w kolejnych realizacjach graficznych. Tworzenie spójnej linii graficznej to nic innego jak praca nad spójnym wizerunkiem firmy. Jest ona dla naszych projektantów dużym wyzwaniem, gdyż mamy świadomość jak ważny jest to element w strategii marketingowej każdej firmy. To konsekwentnie realizowana spójna wizja projektowa wzmacnia i utrwala w świadomości potencjalnych klientów pozytywny wizerunek firmy, zapewniając tym samym rynkowy sukces firmie.

Projektowanie linii graficznej dla marki to chwila, w której należy pomyśleć o stworzeniu odpowiedniej i stabilnej identyfikacji wizualnej firmy, produktu lub usługi — w postaci odpowiedniego logotypu, wyboru kolorów firmowych i strategii działania.

O budowaniu odpowiedniego i spójnego wizerunku powinno myśleć się już na samym początku rozpoczynania działalności firmy czy wprowadzania na rynek produktu, albowiem już od pierwszych działań odbiorcy i klienci zaczynają postrzegać i zapamiętywać produkt, markę czy firmę. Każdy wydawany materiał reklamowy (teczka, segregator, wizytówki, katalogi, foldery itp.) służą dalszemu budowaniu i rozwijaniu tożsamości wizualnej firmy.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart