Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - fotografia reklamowa

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące fotografi reklamowejCzy posiadacie profesjonalne fotografie, które można by wykorzystać na dużych planszach kalendarza?

Oczywiście, tak. Oferujemy fotografie o przebogatej tematyce w dużej rozdzielczości, pozwalającej na druk zarówno na kalendarzach planszowych, jak również do wykorzystania w druku wielkoformatowym. Dodatkowym atutem fotografii z naszego archiwum, przydatnym do wykorzystania na potrzeby kalendarza ściennego, jest fakt, iż są to profesjonalne zdjęcia wykonane podczas zawodowych sesji fotograficznych. Nie tylko ich jakość techniczna, ale także artystyczna jest więc bardzo wysoka.

Na potrzeby kalendarzy ściennych posiadamy niezliczoną ilość fotografii krajobrazowych i krajoznawczych. Przyroda, wschody i zachody słońca, zdjęcia lasów, łąk, pól, rzek i jezior. Posiadamy widoki z wielu pięknych miejsc naszego kraju, jak również fotografie z odległych zakątków świata itp. Fotografie pogrupowane są w albumach tematycznych. Nie ma tematu, którego nie bylibyśmy w stanie odszukać, a w obrębie każdego z nich mieści się cała plejada fotografii ukazujących dany temat na tysiąc różnorodnych sposobów.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart