Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - projektowanie graficzne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące projektowania graficznegoCzy jesteście w stanie profesjonalnie wykreować tożsamość wizualną nowej marki?

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu tożsamości rynkowej (identyfikacji wizualnej) dla firm i produktów. Stworzymy dla Twojej firmy profesjonalny system identyfikacji wizualnej, który określi wizerunek firmy i w konsekwencji wywoła pozytywny sposób jej postrzegania przez klientów. Dzięki systemowi identyfikacji wizualnej Twoja firma wyróżni się spośród firm konkurencyjnych i jej obraz będzie łatwo rozpoznany i zapamiętany przez klientów obecnych i potencjalnych. Rozpoznawalność naszego klienta i jego oferty na rynku to jeden z naszych priorytetów.

Przy skutecznym projektowaniu tożsamości wizualnej firmy powinno się z góry określić zasięg i typ odbiorców, aby dany przekaz najskuteczniej wpłynął na percepcję Twojego potencjalnego klienta. Osiąga się to poprzez przestrzeganie pewnych wyznaczników: odpowiedniego logo, które musi być atrakcyjne wizualnie i być dobrze zaprojektowane, zgodnie z obowiązującymi zasadami; stosownej kolorystyki, odpowiedniej do prowadzonej działalności i rodzaju przekazu; atrakcyjnej grafiki i wysokiej jakości graficznej; spójności elementów we wszystkich mediach - na reklamach, ulotkach, drukach informacyjnych, papierze firmowym, szyldach, itp.

Identyfikacja wizualna i elementy, które ja tworzą są czynnikiem budowy marki. Skuteczne zarządzanie marką sprowadza się do efektywnej organizacji wszystkich jej obszarów, w których ważna role odgrywają elementy tożsamości i komunikacji wizualnej.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart