Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - fotografia reklamowa

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące fotografi reklamowejCzy posiadacie prawa autorskie umożliwiające wykorzystanie zdjęć z banku fotografii do celów reklamowych?

Tak, posiadamy licencję na pełne wykorzystanie fotografii z naszego banku zdjęć. Licencja ta obejmuje także prawo do wykorzystania wizerunku osób przedstawionych na fotografiach. Nie musisz zatem martwić się o prawa autorskie. Zdjęcia, które od nas otrzymujesz możesz używać w publikacjach reklamowych, kalendarzach, internecie ... – gdzie tylko zechcesz. Ich jakość artystyczna oraz techniczna pozwala na wykorzystywanie tych zdjęć w katalogach, ale także na wydrukach wielkoformatowych.

Nierzadko zdarza się, że nie ma czasu na zorganizowanie sesji zdjęciowej, a klient potrzebuje szybko wydać ulotkę, czy wykonać reklamę z ciekawymi zdjęciami. W takiej sytuacji skorzystanie z naszego archiwum fotografii ratuje publikację. Przez lata pracy zgromadziliśmy tysiące zdjęć reklamowych dotyczących przeróżnych zagadnień, ilustrujących różne dziedziny życia, różne branże, pokazujących wiele zakątków świata. Posiadamy zarówno fotografie studyjne, jak i zdjęcia krajobrazów, ludzi i zwierząt. W naszym archiwum zdjęć znajdziesz wysmakowane aranżacje dowolnych przedmiotów, „szybkie” zdjęcia o charakterze reporterskim, jak również abstrakcyjne kompozycje fotograficzne.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart