Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - materiały reklamowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące materiałów reklamowychCzy mogę liczyć na Waszą pomoc i doradztwo w zakresie zaplanowania przekazu reklamowego w publikacji?

Tak, doskonale wiemy, że każdy tworzony materiał reklamowy powinien, poza wysokimi walorami estetycznymi charakteryzować się gruntownie przemyślaną strukturą zawartości. Już na wstępnym etapie pracy należy zaplanować strukturę przekazu dokumentu. Określić rozmieszczenie tekstu, zdjęć, ilustracji itp. Zajmujemy się tym wspólnie z klientem, wypracowując podczas dyskusji najbardziej czytelną i spójną formę. Bez dobrego zaplanowania struktury przekaz reklamowy nigdy nie będzie skuteczny. A przecież każdy przekaz reklamowy ma przed sobą konkretny cel – przyciągnąć nowych klientów. Podział na logiczne części ułatwia też korzystanie z materiału reklamowego – znacznie łatwiej jest wyszukać konkretną treść.

Nad tworzonymi przez nas materiałami reklamowymi pracuje młody zespół ludzi z pasją, solidnym wykształceniem artystycznym oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Podczas projektowania przede wszystkim liczą się oczekiwania klienta, a nowoczesna kreacja graficzna jest zawsze odpowiedzią na nie. Kreatywność to zdecydowanie nasz największy atut. Dzięki świeżemu, nieszablonowemu podejściu do projektowania udaje nem się tworzyć odkrywcze, nowoczesne produkty reklamowe (tj. katalogi reklamowe, segregatory, teczki, ulotki itp.), które skutecznie umacniają na rynku wizerunek firmy.

Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania – projektujemy, tworzymy i wydajemy spójne pakiety reklamowe, których zawartość może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Posiadanie spójnego pakietu materiałów reklamowych znacząco zwiększa wyrazistą obecność firmy na rynku. Jednorodne materiały reklamowe opracowane w oparciu o funkcjonującą identyfikację wizualną umacniają wizerunek firmy i podkreślają indywidualną i zdecydowaną tożsamość marki.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart