Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - materiały reklamowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące materiałów reklamowychCzy zajmiecie się przetłumaczeniem katalogu na inne wersje językowe?

Tak. Współpracujemy na stałe z profesjonalnymi biurami tłumaczeń i tłumaczami przysięgłymi. Jeśli projektujemy katalog, który ma zostać wydany docelowo w kilku wersjach językowych, musimy otrzymać dość wcześnie kompletny tekst, aby tłumacze zdążyli wykonać tłumaczenie. Na tym etapie niezwykle ważne jest, aby ograniczyć do minimum poprawki w tekście.

Jesteśmy ukierunkowani na profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Oferujemy kompleksową obsługę reklamową firm w zakresie usług kreatywnych, reklamy wizualnej, materiałów reklamowych i poligraficznych, projektowania graficznego, promocji w internecie, produkcji multimedialnych, etc. W każdej z tych dziedzin służymy naszą pomocą w organizacji projektu. Również w zorganizowaniu tłumaczenia Twojego katalogu.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart