Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - projektowanie graficzne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące projektowania graficznegoMam opracowany projekt graficzny. Czy jesteście w stanie na jego podstawie zrealizować kolejne materiały?

Nie wolno zapominać, że projekt to jeszcze nie produkt. Czasem mnóstwo pracy potrzeba, by z projektu graficznego stworzy gotowy, dobry, pozbawiony błędów produkt reklamowy. Oczywiście zajmujemy się tym. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania graficznego i przygotowania projektów graficznych do druku, Internetu, multimediów. Stale rosnąca ilość naszych klientów, także i nowych rodzajów zleceń jest dowodem naszej fachowości.

Wykonamy materiały reklamowe spójne z dostarczonym projektem graficznym. Jeśli firma posiada opracowany system identyfikacji wizualnej zrealizujemy projekty spójne z wyznaczoną przez identyfikację linią. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kreowania wizerunku firmy, więc wiemy, jak ważne jest konsekwentne stosowanie się do zasad opracowanych w księdze identyfikacji wizualnej.

Na podstawie istniejącego projektu możemy także odświeżyć wizerunek firmy lub zbudować system identyfikacji wizualnej, o ile firma jeszcze go nie posiada.

Projektujemy różnorodne materiały reklamowe: katalogi, foldery, ulotki, kalendarze itp., jak również strony internetowe oraz prezentacje multimedialne.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart