Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - materiały reklamowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące materiałów reklamowychCzy tworzycie kalendarze wg specyfikacji klienta - niestandardowe rozmiary, indywidualna grafika itp.?

Tak, oczywiście. Lubimy eksperymenty, nasze prace wyróżnia brak standardów i indywidualna grafika. Często zdarza się, że klient ma wizję kalendarza czy folderu, która odbiega od najpopularniejszych rodzajów materiałów reklamowych. Inspirują nas takie wyzwania. Wspólnie myślimy i dyskutujemy, jak zrealizować wizję klienta. Wynikają z tego zawsze bardzo ciekawe projekty i realizacje. Projektujemy niestandardowe kształty teczki, etykiet i opakowań. Wydajemy także kalendarze ścienne i biurkowe o nietypowych rozmiarach.

W naszej pracy stawiamy na oryginalność i nowatorskie, nieszablonowe pomysły. Podchodzimy nowocześnie i kreatywnie do tworzenia każdego przekazu reklamowego. Mamy na uwadze przede wszystkim produkt i skuteczną komunikację z rynkiem i potencjalnymi klientami. Produkt musi zostać zauważony. Aby to osiągnąć nie boimy się podejmowania wyzwań. Dlatego wyróżniają nas nowoczesne, niebanalne projekty graficzne.

Jesteśmy w stanie zrealizować także nietypowe zlecenia na druk materiałów reklamowych. Ich formę graficzną wyznacza jedynie

Twoja i nasza wyobraźnia oraz przewidywane zastosowanie produktu reklamowego.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart