Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - projektowanie graficzne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące projektowania graficznegoCzy specjalizujecie się w jakimś konkretnym rodzaju projektów?

Specjalizujemy się w nowoczesnym, kreatywnym projektowaniu graficznym, na potrzeby reklamy wizualnej i w zastosowaniu internetowym (strony www). Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z grafiką reklamową. Jesteśmy w stanie stworzyć oprawę wizualną dla każdej branży i wykonać projekt graficzny dla dowolnego medium – druk, internet, multimedia … Mamy głęboką świadomość możliwości i ograniczeń, jakie wiążą się z technologiami i potrafimy nad nimi w pełni panować.

Przede wszystkim specjalizujemy się w budowaniu identyfikacji wizualnej dla firm. Projektujemy indywidualne linie graficzne dla firm, produktów i sprawiamy, że marka krystalizuje się i wyróżnia na tle konkurencji. Nasze materiały reklamowe, strony www i prezentacje multimedialne cechuje estetyka, funkcjonalność oraz wysoka jakość wykonania. Projektujemy w oparciu o najnowsze technologie oraz światowe standardy. Tworzymy projekty graficzne z pasją, a satysfakcja klientów stanowi priorytet naszej działalności.

Wykonujemy również zdjęcia reklamowe i produktowe wysokiej jakości w technologii cyfrowej z przeznaczeniem do wykorzystania we wszelkiego typu działaniach promocyjnych. Ponadto dysponujemy bogatym archiwum zdjęć o różnorodnej tematyce.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart