Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - projektowanie graficzne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące projektowania graficznegoCzy zajmujecie się także drukiem stworzonych przez Was projektów graficznych?

Tak. Zajmujemy się tworzeniem materiałów reklamowych od projektu aż po moment dostarczenia klientowi gotowego produktu. Wykonujemy nasze usługi kompleksowo biorąc pełną odpowiedzialność za cały proces technologiczny, od pomysłu (projektu) do druku i dowozu pod wskazany adres. Nadzorujemy proces druku i oprawy projektowanych przez nas materiałów. Wszystko po to, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni.

Pilnujemy wysokiej jakości druku, a także, w razie potrzeby, stosujemy różne formy uszlachetniania powierzchni, takie jak lakierowanie UV całościowe i miejscowe, termodruk, tłoczenie, wycinanie okienek, które nadają materiałom reklamowym niepowtarzalny charakter.

Jesteśmy w stanie zrealizować także nietypowe zlecenia na druk materiałów reklamowych. Ich formę graficzną wyznacza jedynie Twoja i nasza wyobraźnia oraz przewidywane zastosowanie produktu reklamowego. Naszym atutem jest współpraca z najlepszymi drukarniami. Jednak możemy również przygotowywać prace pod dowolną, wybraną przez samego klienta drukarnię.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży reklamowej jesteśmy w stanie utrzymać zaplanowane terminy i jakość realizowanych przez nas usług. Aby osiągnąć najlepszy stosunek jakości materiałów biurowych do ceny, dobieramy odpowiednie techniki druku w zależności od nakładów oraz stosowanych materiałów.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart