Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - materiały reklamowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące materiałów reklamowychChciałbym wydać folder reklamowy, ale nie mam wystarczającej ilości zdjęć. Co poradzicie w tej sytuacji?

Możemy zaoferować pomoc w zakresie wykonania fotografii potrzebnych do folderu. Jesteśmy w stanie zrealizować zdjęcia na terenie Twojej firmy, jak również u nas w studio. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamujących produkty i grupy produktów. Pozwala nam ono przewidywać potrzeby naszych potencjalnych klientów. Fotografię reklamową realizujemy zarówno w studiu jak i w warunkach naturalnych. Posiadamy studio wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, lampy studyjne, blendy, dyfuzory oraz różnorodne tła. Możemy wykonać fotografie aranżowanych przedmiotów na życzenie klienta.

Zajmujemy się także fotografią korporacyjną. Są to najczęściej portrety kadry zarządzającej, zdjęcia pracowników firmy itp. To użyteczny rodzaj fotografii, dzięki któremu firma może dać się poznać szerszej publiczności, przestaje być bezosobowa. Fotografie korporacyjne są zwykle potem wykorzystywane w katalogach, ulotkach, folderach promocyjnych, stronach internetowych, prezentacjach multimedialnych, informatorach rekrutacyjnych.

Proponujemy także skorzystanie z naszego archiwum fotografii. Jest w nim dostępnych kilkadziesiąt tysięcy zdjęć o przebogatej tematyce. To wygodny, tani i błyskawiczny sposób wyszukania odpowiednich zdjęć reklamowych. Zorganizowanie sesji zdjęciowej pochłania ogromne koszty i mnóstwo czasu. Często też zdarza się, że z powodów od nas nie zależnych wykonanie konkretnego ujęcia jest niemożliwe – w takim wypadku skorzystanie z naszego archiwum fotografii ratuje sytuację., np. gdy potrzebujesz latem zdjęć przedstawiających kulig zimowy albo chcesz wykorzystać w projekcie wizerunek egzotycznego zwierzęcia lub odległego miejsca.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart