Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - materiały reklamowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące materiałów reklamowychKalendarz biurkowy

Kalendarze biurkowe są bardzo poręczne, ładne, praktyczne, spełniające różne przydatne w pracy i w domu funkcje. Kalendarze biurkowe dzielimy na kalendarz typu stojaczek, typu planer oraz kalendarzyk listkowy. Kalendarz stojaczek to stojąca forma kalendarza z niebanalną grafiką w tle i doklejanym czytelnym kalendarium. Jest to praktyczna ozdoba, dla której łatwo znaleźć miejsce na biurku, a zarazem praktyczny rodzaj kalendarza, który masz zawsze pod ręką podczas pracy biurowej. Kalendarz planer to leżąca forma kalendarza biurkowego składającego się z kilkudziesięciu odpowiednio zaprojektowanych kart, przeznaczonych na różnego rodzaju notatki. Kalendarz ten obok funkcji informacyjno-reklamowej spełnia funkcje znakomitego organizera i podkładki na biurko. Kalendarz listkowy to najmniejszy rodzaj kalendarza, kształtem przypomina kartą kredytową. Jest doskonałą wizytówką firmy. To przydatny i wygodny rodzaj kalendarza, który możesz mieć zawsze przy sobie, np. w portfelu.

Do kalendarzy biurkowych można także zaliczyć kalendarze książkowe. To dość ekskluzywny atrybut pracownika w biurze każdej firmy, pozwalający znakomicie zorganizować czas. Koniec z zapomnianymi spotkaniami lub ważnymi zadaniami do wykonania. Poręczny format ułatwia użytkowanie kalendarza książkowego. Kalendarze książkowe posiadają zazwyczaj oprawę standardową (materiał imitujący skórę) lub oprawę z indywidualną grafiką reklamową.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart