Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - fotografia reklamowa

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące fotografi reklamowejOświetlenie studyjne

Światło jest jednym z najważniejszych elementów w fotografii. Decyduje w dużej mierze o plastyce zdjęcia. To, czy fotografia jest dobra, zależy w dużej mierze od rodzaju światła.

Istnieje wiele akcesoriów pozwalających na modelowanie światła w studio fotograficznym. Do najczęściej spotykanych należą blendy i dyfuzory. Blendy służą do oświetlania obiektów światłem odbitym lub do rozjaśnienia cieni. Spotyka się blendy w postaci specjalnych parasolek do odbijania światła lub dużych rozkładanych płaszczyzn. Blendą może być jednak również biała kartka papieru. Dyfuzory służą do rozpraszania twardego światła. Umieszcza się je między źródłem światła a oświetlonym obiektem (dyfuzorem może być zwykła kalka techniczna). W każdym studio fotograficznym nie może też zabraknąć błyskowych lamp studyjnych. Przy fotografowaniu z lampami studyjnymi istnieje możliwość podglądu oświetlonej sceny, zanim zostanie wykonane zdjęcie. Jest to możliwe dzięki lampom modelującym, które przed wykonaniem błysku świecą światłem stałym, pozwalającym ustalić charakter i kontrast oświetlenia.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart