Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - materiały reklamowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące materiałów reklamowychSegregator reklamowy

Segregatory reklamowe stanowią doskonałą wizytówkę firmową. Można w nich umieszczać katalogi, foldery, ulotki i czasopisma. Prezentacja oferty w dobrze zaprojektowanym segregatorze nie tylko podniesie jej atrakcyjność, poprawi wizerunek oferującego, ale także pozwoli na łatwiejsze składowanie i segregowanie dokumentów.

Dzięki segregatorowi zwrócicie uwagę klientów na swoja firmę, produkty, a przede wszystkich Wasza oferta znajdzie się na honorowym miejscu w firmie klienta – półka z ważnymi, posegregowanymi dokumentami. Segregator jest przedmiotem, z którego korzysta się codziennie zarówno w biurowej pracy, jak i w domu. Segregatory wykonane przez nas charakteryzują się niepowtarzalnym projektem graficznym i wysoką jakością wykonania. Nie stosujemy półśrodków - najważniejsza dla nas jest jakość i estetyka - ponieważ każde zlecenie stanowi również wizytówkę naszej firmy.

Segregatory mogą być uszlachetniane folią matową lub błyszczącą. Dodatkowym i efektownym rozwiązaniem jest zastosowanie lakieru punktowego, które pozwala na wyeksponowanie najważniejszego elementu okładki segregatora. Wykonywane przez nas segregatory reklamowe mogą być dowolnego rozmiaru, mogą być wyposażone w 2, 3, 4, 6 ringowy mechanizm lub mechanizm z dźwignią dostosowany do wielkości grzbietu, przekładki, wkładki, notesy reklamowe oraz kieszonki na wizytówki.

powrót do listy pytań WHIEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart