Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - fotografia reklamowa

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące fotografi reklamowejMam zdjęcia, które chciałbym umieścić w publikacji, jednak wymagają one retuszu. Czy wykonujecie także obróbkę fotografii?

Oczywiście. Bardzo rzadko zdarza się, by zdjęcie nie wymagało żadnej obróbki. Najczęściej ingerujemy w zdjęcie w mniejszym lub większym zakresie dostosowując je do potrzeb publikacji, w jakiej ma się pojawić. Nowoczesne technologie cyfrowe pozwalają na nieograniczoną ingerencję w obraz fotograficzny. W zakresie obróbki zdjęć proponujemy m.in.: komputerowy retusz fotografii (usuwanie skaz technicznych i innych niepożądanych elementów na zdjęciu) i przeprowadzamy korekcję kolorystyczną (zmiana odcienia, nasycenia koloru czy też ostrości, kontrastu zdjęcia).

Jesteśmy specjalistami w używaniu mediów cyfrowych. Świadomie korzystamy w z ich wzajemnego przenikania się i uzupełniania. Nasze wieloletnie doświadczenia podparte nowoczesną techniką poligraficzną, pozwalają nam na tworzenie kompleksowych produktów dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta. Nasza pasja do przetwarzania i kreowania obrazów umożliwia nam ciągły rozwój twórczy i projektowanie rzeczy niebanalnych mających jednostkowy i niepowtarzalny charakter. Przykładamy szczególną uwagę do jakości finalnego produktu, który trafia do rąk naszych klientów. Dlatego osobiście kontrolujemy wszystkie etapy jego powstawania. Dzięki temu gwarantujemy, że każde zlecenie, którego się podejmujemy, zostanie wykonane z należytą starannością.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart