Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - fotografia reklamowa

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące fotografi reklamowejCzy wykonujecie aranżowane zdjęcia studyjne?

Tak. Fotografię reklamową realizujemy zarówno w studiu jak i w warunkach naturalnych. Posiadamy studio wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, lampy studyjne, blendy, dyfuzory oraz różnorodne tła. Możemy wykonać fotografie aranżowanych przedmiotów na życzenie klienta. Dzięki klimatycznemu oświetleniu sceny przy pomocy profesjonalnych lamp, filtrów i sprzętów doświetlających przedmioty zyskują całkiem nowy wyraz.

Warto podkreślić, że wykonujemy nie tylko fotografię katalogową produktów. Fotografię można znakomicie wykorzystać do przedstawienia wizerunku Twojej firmy z najlepszej strony - na potrzeby folderów, kalendarzy, plakatów, prezentacji oraz innych form reklamowych.

Zapewniamy również profesjonalną obróbkę fotografii przez wykwalifikowanych grafików, oraz pełny proces przygotowania materiałów do druku oraz innych publikacji na potrzeby reklamy i internetu.

Często jednak zdarza się, że fotografie, których klient potrzebuje, mamy już gotowe w naszym banku zdjęć i organizowanie kosztownej sesji fotograficznej nie jest konieczne.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart