Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - projektowanie graficzne

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące projektowania graficznegoMamy pewną koncepcję, nic dopracowanego i chcielibyśmy, abyście rozwinęli naszą myśl w profesjonalnym projekcie graficznym. Czy podejmujecie się tego typu tematów?

Oczywiście, tak. Od tego jesteśmy. Podczas projektowania liczą się dla nas przede wszystkim oczekiwania klienta, a nowoczesna kreacja graficzna jest zawsze odpowiedzią na nie. Na początek zawsze omawiamy z klientem jego wyobrażenia związane z projektem i przyjmujemy sugestie. To dla nas wyjście do określenia celów i założeń projektu. Na ich podstawie wykonujemy analizę branży i konkurencji, a następnie przedstawimy klientowi wstępne propozycje projektu do wglądu. Dalszy proces to praca nad wybranym projektem, nad którą klient ma cały czas kontrolę i możliwość nanoszenia poprawek.

Należy pamiętać, że pomysł to jeszcze nie projekt, a projekt to jeszcze nie produkt. Jesteśmy właśnie od tego, by nieuchwytną ideę zobrazować w postaci zrealizowanego projektu graficznego i dostarczyć klientowi gotowy produkt reklamowy. Jesteśmy kreatywni. Stale rosnąca ilość naszych klientów, także i nowych rodzajów zleceń jest dowodem naszej fachowości.

Zrealizujemy Twoją ideę na teczki, foldery, broszury, ulotki, projekty opakowań, billboardy, a także nadruki na firmowe samochody. Ponadto świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego projektowania wizerunku firmy. Projektujemy logo, znaki firmowe, znaki marek produktów, także pełne pakiety z zakresu identyfikacji wizualnej.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart