Ogrody SOHO

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Firma Soho Investments powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej właścicieli w branży budowlanej w Stanach Zjednoczonych. Firma specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym opartym na nowoczesnych metodach realizacji inwestycji.

WYZWANIE

Inwestycja Ogrody Soho to koncepcja nowoczesnego osiedla mieszkaniowego położonego w samym centrum Jarocina. Charakterystycznymi cechami inwestycji, które musiały być uwypuklone w nowym wizerunku były: nowoczesność, wysoki standard, bliskość miasta a przy tym położenie w spokojnej okolicy.

REALIZACJA

Praca nad identyfikacją wizualną dla inwestycji Ogrody Soho obejmowała przede wszystkim zaprojektowanie logo inwestycji oraz spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie dewelopera indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. W logotypie zastosowaliśmy motyw roślinności, który miał być symolem nawiązującym do nazwy oraz miejsca, w którym powstaje osiedle – spokojna dzielnica z terenami zielonymi. W materiałach reklamowych staraliśmy się oddać atmosferę wysokiej jakości i nowoczesności oferowanych apartamentów, ale również z delikatnymi elementami graficznymi nawiązującymi do atutu inwestycji – osiedla z dużą ilością zieleni. Graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić wysoki standard budynków, eksponując wyróżniające się, imponujące wizualizacje. W zakresie tej pracy stworzyliśmy pakiet materiałów promocyjnych: ulotkę, folder dla inwestycji, grafiki do strony www oraz billboardy reklamujące markę. Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość marki Ogrody Soho. Symbolika, kolorystyka, typografia, itp. umieściły ofertę naszego klienta w sektorze produktów o podwyższonym standardzie.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder reklamowy
  • grafiki do strony www
  • baner ofertowy
  • gadżety firmowe
  • billboard
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie banerów ściennych, wydajna reklama z najwyższej jakości grafiką

Billboard wielkoformatowy reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Skuteczność billboardu reklamowego w dużej mierze zależy jednakże od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Pozytywnie zaprojektowany billboard może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość marki. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Prezentujemy zaprojektowany billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o detale i w celu skutecznego podania przekazu firmy.

strzałka

Opracowywanie baneru reklamowego - idea i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest efektowny wizualnie, z doskonałą równowagą kolorów, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby wykorzystać barwy pasujące do brandingu firmy, co w dodatku rozwija jej atrakcyjność wizualną. Baner na ścianę zawiera pogrubiony, widoczny tekst, z odpowiednim rozmiarem i stylem czcionki. Dobrze przemyślane jest także wykorzystanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą pomiędzy nadrukiem a obrazem. Projektanci skutecznie wykorzystali zasady projektowania, tak aby stworzyć billboard reklamowy, jaki jest zarówno czysty, jak i porywający. Rezultatem jest artykuł odpowiedni z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny billboard reklamowy. Baner reklamowy - jakość produkcji Nie dość, że projekt graficzny baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i długowieczność. Dbałość o detale dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest świetnym przykładem dobrze opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne uzupełnienie produktu firmy i jest wydajną reklamą przez cały rok.

strzałka

Skuteczna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką

Opracowując materiały reklamowe, warto zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy doskonałym przykładem dobrze opracowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny banner reklamowy. W czasie tworzenia baner na ścianę reklamowego istotny jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie opracowany baner zgodny z grafiką marki jest gigantycznym instrumentem do efektywnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42